Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Essen : Kiel - 3. března 2021   18:30

0:3
(0:2)
Kiel
Kiel
27' Mühling   • 29' Serra   • 90' Mees
Essen
Davari – Heber, Grote (71. Backszat), Hahn – Herzenbruch, Hildebrandt, Kehl-Goméz, Grund – Young (79. Platzek), Engelmann, Kefkir (62. Harenbrock)
Golz, Platzek, Behounek, Backszat, Weber, Neuwirt, Lewerenz, Endres, Harenbrock
Schmidt – Gunsch, Hacker
Kiel
Gelios – Dehm, Lorenz, Wahl, Kirkeskov (69. Komenda) – Bartels (88. Hauptmann), Mühling (87. Mees), Meffert, Lee, Porath (58. Reese) – Serra
Ignjovski, Girth, Mees, Arslan, Reese, Hauptmann, Neumann, Dahne, Komenda

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 9:9.
Je konec! Kiel nakonec zvládl duel na půdě Essen a po vítězství 3:0 postupuje do semifinále DFB Pokalu. Domácí sice měli dobrý nástup do zápasu, ale šance si nepřipravili. Naopak ve 27. minutě udeřil na druhé straně z penalty Mühling. O dvě minuty později přidal druhý zásah Serra. Ve druhé půli byli o něco aktivnější domácí, ale Essen si velké šance nevypracoval. V samotném závěru pak přidal pojistku Mees.
90+3'
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Kiel právě vstřelil branku!
Hostující celek v závěru dnešního souboje přidává třetí branku a potvrzuje postup do semifinále! JOSHUA MEES si navedl míč do šestnáctky a s pomocí teče jednoho z domácích hráčů dostal míč do sítě!
90'
Harenbrock si v samotném závěru navedl míč až na hranici velkého vápna, odkud zakončil nártem, ale hostující brankář jeho pokus skryl v rukavicích.
89'
Domácí se zasekli při rozehrávce na vlastní polovině. Domácí brankář nakonec nakopl míč na hranici velkého vápna, ale tam opět zasáhli obránci Kielu.
88'
Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Bartels, přichází Hauptmann.
87'
Essen už vrhá prakticky všechny síly do útoku. Zadáci Kielu brání v pevném defenzivním bloku a likvidují jednu akci domácího celku za druhou.
86'
Essen měl v závěru zajímavou možnost. U vzdálenější tyčky se po míči natahoval Heber, ale hlavou míč poslal těsně vedle zadní tyčky!
85'
Dehm dostal přihrávku na levou stranu a jednoduše nakopl míč obloučkem na polovinu Essenu. V závěru utkání sledujeme hodně rozkouskovanou hru.
84'
Gelios si dal pozor na napadajícího Engelmanna a jednoduše před ním nakopl míč na polovinu soupeře. Essen musí začít na vlastní polovině.
83'
Gelios si dal pozor na dělovku z úctyhodné vzdálenosti a udržel míč ve svých rukavicích. Brankář Kielu dnes podává sebejistý výkon.
82'
Essen si v posledních minutách vypracoval takové polonáznaky, jenže nikdo v červenobílém dresu zatím nedokázal překonat brankáře.
81'
Také hostující brankář se ještě musel zapojit do rozehrávky svého mužstva. Ani jeho nákop však nenašel nikoho v modrém dresu.
80'
Hosté se vydali napadat rozehrávku Essenu na jeho polovině. Fotbalisté domácího celku už si pomáhají vysokými nákopy, ale ty zatím k nebezpečí nevedou.
79'
Střídání v týmu Rot-Weiss Essen: ze hřiště odchází Young, přichází Platzek.
79'
Engelmann se v pokutovém území natahoval po prudkém centru z levé strany, jenže důrazný stoper Wahl míč přizvedl na rohový kop.
78'
Kiel zahrával rohový kop z pravé strany. Nadýchaný centr přiletěl do pokutového území, ale zadáci domácího Essenu si věděli rady.
77'
Kiel se usadil na polovině domácího celku a postupnou kombinací si hosté vyměňují krátké přihrávky. Domácí jsou už hodně vyčerpaní.
76'
Kehl poslal přihrávku na hranici velkého vápna, jenže dobře postavený Wahl jeho úmysl přečetl a před dobíhajícím soupeřem odkopl míč do bezpečí.
75'
Domácí brankář Davari si dokráčel pro míč na hranici velkého vápna a rychle rozehrál nákopem na levé křídlo. Pokračuje boj o každý metr.
74'
Zadáci Essenu nyní uklidnili rozehrávku na vlastní polovině v blízkosti velkého vápna. Ani Kiel už se nikam nežene. Celek z druhé ligy se koncentruje na bránění svého náskoku.
73'
Střídající Komenda pláchl obráncům po levém křídle, jenže v klíčovou chvíli si míč předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku.
72'
Essen se ještě tlačí na polovinu soupeře, jenže kombinace domácího celku je v posledních minutách plná nepřesných přihrávek.
71'
Střídání v týmu Rot-Weiss Essen: ze hřiště odchází Grote, přichází Backszat.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá dvacet a minut a po přestávce to zatím vypadá, že si Kiel postup do semifinálové fáze DFB Pokalu s přehledem pohlídá.
69'
Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Kirkeskov, přichází Komenda.
68'
Bartels se krásnou akcí prosmýkl až do pokutového území, kde mohl zakončit, ale jeho pokus levačkou schoval brankář do rukavic.
67'
Dehm potáhl míč vpřed po pravém křídle, nicméně jeho centr na hranici velkého vápna si pohlídal obránce, který balón odhlavičkoval.
66'
Kiel se dostal na polovinu soupeře, jenže nikdo v modrém dresu už se nikam nežene. Hráči Essenu zatím stojí v pevném bloku.
65'
Young se po hezké individuální akci dostal s míčem do pokutového území, kde se pokoušel zakončit, ale jeho projektil zablokoval obránce.
64'
Kirskeskov si dal pozor na propadnutou přihrávku na polovinu hostujícího celku a před obráncem odehrál míč do bezpečí. Kiel v zadních řadách hraje skvěle.
63'
Domácí brankář se musel zapojit do rozehrávky Essenu. Jeho nákop se snesl na levou stranu, ale tam neměl nikoho v červenobílém dresu.
62'
Střídání v týmu Rot-Weiss Essen: ze hřiště odchází Kefkir, přichází Harenbrock.
61'
Hahn si dal pozor na průnikovou přihrávku za obranu domácího celku a před soupeřem odkopl míč do zámezí. Kiel bude vhazovat.
60'
Je za námi hodina dnešního souboje a Kiel si zatím s přehledem drží své vedení. Nikdo v červenobílém dresu se do šancí prakticky nedostává.
59'
Střídající Reese si v blízkosti velkého vápna naváděl míč do střelecké pozice, jenže jeho projektil zablokoval hned první obránce domácího celku.
58'
Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Porath, přichází Reese.
57'
Domácí Essen po změně stran hraje o něco aktivněji, ale jen těžko se dostává do zakončení. Defenziva Kielu dnes hraje opravdu skvěle.
56'
Young poslal do pokutového území střílený centr, jenže jeho spoluhráč vybíhal z ofsajdové pozice a zapojil se do hry.
55'
Essen se nastěhoval na polovinu soupeře, jenže kombinace domácího celku nyní skončila jen centrem k prvnímu obránci v modrém dresu.
53'
Porath dostal prudkou přihrávku do běhu na levou stranu hrací plochy, jenže si míč předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku.
52'
Mühling ostrým skluzem dohrál jednoho ze soupeřů a může být rád, že za svůj prohřešek proti pravidlům neviděl žlutou kartu.
51'
Porath vybojoval míč v blízkosti rohového praporku, jenže si nedokázal pomoci přesnou patičkou. Domácí mohou rozjet protiútok.
50'
Hostující zadáci nyní uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v červenobílém dresu rozehrávku Kielu neatakuje.
49'
Bartels se zbavil obránce na pravé straně hrací plochy, jenže jeho centr propadl jen do prostoru, kam si nenaběhl nikdo v modrém dresu Kielu.
48'
Lee udržel míč na polovině soupeře, jenže jeho dloubáček za obranu si pohlídal dobře postavený Kehl, který balón odhlavičkoval mimo nebezpečí.
47'
Hostující brankář Gelios si dal pozor na napadajícího Engelmanna a bez problémů před ním nakopl míč na polovinu soupeře.
46'
Domácí celek obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Essen se ihned vydal do útoku, ale nákop skončil u prvního zadáka v modrém.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce dominoval na hrací ploše favorizovaný Kiel. Domácí sice měli dobrý nástup do zápasu, ale šance si nepřipravili. Naopak ve 27. minutě udeřil na druhé straně z penalty Mühling. O dvě minuty později přidal druhý zásah Serra. Do kabin se proto odchází za stavu 0:2.
45+3'
45+2'
Domácí ještě v nastavení předvedli rychlý výpad do pokutového území. Obětavý zadák v modrém dresu míč srazil na roh.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Domácí brankář Davari ještě v závěru prvního poločasu nakopl míč na polovinu Kielu, kde míč zkrotil důrazný Lee. Defenziva hostujícího celku se však stačila srovnat.
44'
Essen se v závěru prvního poločasu usadil na polovině soupeře, jenže hráči v červenobílých dresech jen velmi těžko hledají cestičku do zakončení.
43'
Grund dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, kde přenechal míč Kefkirovi, jenže ten zády k brance získal pouze další vhazování.
42'
Young sprintoval za prudkou přihrávkou na pravou stranu, jenže skákavý míč mu utekl do zámezí. Kiel bude v závěru první půle vhazovat.
41'
Hostující Bartels si na polovině hrací plochy efektní kličkou povodil jednoho z domácích fotbalistů a byl faulován. Kiel bude rozehrávat přímý kop.
40'
Kefkir prošel na polovinu hostujícího celku, jenže se nesetkal s podporou svých spoluhráčů a musel si pomoci přihrávkou na levou stranu.
39'
Dehm dostal přihrávku do běhu na pravou stranu, nicméně nepovedeným zpracováním si míč posunul jen k napadajícímu soupeři.
38'
Kefkir poslal do pokutového území dlouhou přihrávku z autového vhazování. Jeho pobídku si pohlídal hostující stoper Lorenz, který míč odehrál.
37'
Finn Poroth uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy a odehrál míč před napadajícím Youngem. Kiel zatím hraje velmi dobře.
36'
Wahl byl pozdě v souboji na polovině hrací plochy a před Engelmannem musel míč odhlavičkovat jen do zámezí. Vhazovat bude Essen.
35'
Domácí Young si naběhl na přihrávku až na vlastní polovinu. U rychlonohého fotbalisty Essenu ihned hlídkoval Bartels, který jej nenechal rozehrát.
34'
Lee táhl další akci Kielu středem hrací plochy. Hosté se opět dostali až do velkého vápna, jenže Serra se tentokrát neotočil kolem obránce.
33'
Grund už se podle rozhodčího dostal s míčem za postranní čáru a akce Essenu nemohla pokračovat. Vhazovat bude hostující Kiel.
32'
Domácí Essen se nyní tlačí na polovinu Kielu se snahou o rychlou odpověď. Fotbalisté v modrém však skvěle napadají rozehrávku domácích.
31'
Další akce domácího celku už skončila ofsajdem. Na přihrávku za obranu Essenu si nabíhal Bartels, ale nedal si pozor na své postavení.
30'
Domácí fanoušci si po půlhodině dnešního souboje přichystali za stadionem velkolepý ohňostroj. Bohužel pro Essen přišel v nepravou chvíli.
29'
Hostující celek bleskově přidává druhý zásah a odskakuje domácímu mužstvu. Na hranici ofsajdu si na přihrávku za obranu naběhl Bartels, který míč hlavou prodloužil před branku a dotírající JANNI-LUCA SERRA procedil míč pod brankářem!
29'
Hostující celek následně zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde skákali hned tři hráči v modrém, ale ani jeden z nich nezakončil.
27'
Kiel se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil ALEXANDER MÜHLING a přízemní střelou k tyči otevřel stav dnešního souboje!
26'
Grote za svůj zákrok ještě vidí žlutou kartu.
26'
Pokutový kop pro Kiel! Velmi nešikovně dohrál hostujícího Poratha Grote a zavinil pokutový kop.
25'
Lorenz potáhl míč na polovinu domácího Essenu, kde hosté rozjeli rychlou kombinaci. Nikdo v modrém dresu zrovna nehýří pohybem.
24'
Aktivní Young si při dalším průniku na pravé straně ukousl příliš velké sousto a nechal se vytlačit do zámezí. Zadáci Kielu zatím brání pozorně.
23'
Dehm napadal rozehrávku Essenu na jeho polovině. Krajní zadák hostujícího Kielu se snažil projít vpřed, ale nakonec se od něj míč odrazil do autu.
22'
Kiel už se znovu nastěhoval na polovinu domácího celku a postupnou kombinací si hledá cestičku do zakončení. Nikdo z domácích rozehrávku celku z druhé nejvyšší soutěže neatakuje.
21'
Young se na pravé straně zajímavě prosmýkl do pokutového území a snažil se o zpětnou přihrávku. Zadáci Kielu si dali pozor a přihrávku pokryli.
20'
Muhling spěchal za prudkou přihrávkou na pravou stranu hrací plochy, jenže míč byl nakonec příliš prudký a prosvištěl až do zámezí.
19'
Hosté zahrávali rohový kop. Jeho exekuce se ujal Janik Dehm, který vymyslel přízemní centr na bližší tyč, ale nikdo v modrém míč neprodloužil do nebezpečného prostoru.
18'
Domácí záložník Kehl skvěle ustoupil na hranici velkého vápna a odhlavičkoval do bezpečí další centr směřující do pokutového území.
17'
Kiel v posledních minutách znovu stupňuje svůj tlak. Kiel se usadil na polovině soupeře, jenže nikdo v modrém se zatím nedostává do střeleckých pozic.
16'
Kirkeskov byl jako první v souboji na levé straně a domácí Heber jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Kiel bude zahrávat přímý kop ze zajímavé pozice.
15'
Hostům zatím taktika na centry do pokutového území moc nefunguje. Domácí stopeři totiž těsně brání hráče v modrém a Davari sbírá do rukavic jeden centr za druhým.
14'
Dehm dostal moře prostoru na pravé straně hrací plochy a bez váhání centroval do šestnáctky. Před aktivním Porathem zasáhl domácí zadák Hahn.
13'
Lorenz prošel s míčem na polovinu soupeře, jenže si nedal pozor na napadajícího Grunda a nepřesnou přihrávkou na levou stranu zakopl míč do autu.
12'
Dehm se na pravé straně dostal pod tlak napadajícího soupeře a z otočky musel odkopnout míč do autu. Vhazovat bude domácí Essen.
11'
Tentokrát už se Essen dočkal prvního zakončení. Na další centr od rohového praporku si naskočil Heber, ale brankář Gelios si jeho hlavičku pohlídal.
10'
Domácí Essen zahrával další rohový kop. Jeho exekuce se chopil Grund, ale naskakující stoper Hahn nehlavičkoval dostatečně důrazně.
9'
Lee narýsoval do pokutového území prudký centr na vzdálenější tyč, kam si zabíhal Porath, jenže ve skluzu na balón o kousek nedosáhl.
8'
Lorenz nyní diriguje rozehrávku hostujícího celku na polovině Essenu. Hostující fotbalista poslal prudkou přihrávku na levou stranu, ale tam neměl spoluhráče.
7'
Domácí celek vybojoval první rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno a hostující brankář Gelios musel míč raději přizvednout.
6'
Rychlá akce hostujícího Kielu skončila narážečkou na levé křídlo, kam spěchal Thesker. Míč se před ním po mokrém trávníku svezl do autu.
5'
Domácí opět ukázali, že umí hrozit z nepřehledných situací. Na malé vápno totiž přiletěl velmi prudký centr z levé strany, ale Gelios míč udržel v rukavicích před dobíhajícím Engelmannem.
4'
Thesker dostal přihrávku na levou stranu, jenže napadající fotbalista v červenobílém dresu mu skvělým zákrokem vypíchl míč do zámezí.
3'
Za další přihrávkou za obranu domácího celku sprintoval Serra. Domácí brankář Davari si pro míč dokráčel na hranici velkého vápna.
2'
Dehm nakopl míč na hranici velkého vápna, nicméně dobře postavený stoper Hahn jeho pobídku odhlavičkoval do zámezí. Kiel bude vhazovat.
1'
Hostující Kiel obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Favorizovaný celek se ihned vydal do útoku, ale první nákop si domácí obrana pohlídala.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Kiel bude hrát v modrém, zatímco domácí obléknou už z názvu klubu vypovídající červenobílou sadu.

Rot-Weiss Essen: Davari – Heber, Grote, Hahn – Herzenbruch, Hildebrandt, Kehl-Goméz, Grund – Young, Engelmann, Kefkir
Náhradníci: Golz, Platzek, Behounek, Backszat, Weber, Neuwirt, Lewerenz, Endres, Harenbrock

Kieler SV Holstein 1900: Gelios – Dehm, Lorenz, Wahl, Kirkeskov – Bartels, Muhling, Meffert, Lee, Porath – Serra
Náhradníci: Ignjovski, Girth, Mees, Arslan, Reese, Hauptmann, Neumann, Dahne, Komenda

Rozhodčí: Schmidt – Gunsch, Hacker.
Rot-Weiss Essen

Zcela největším překvapením dosavadního průběhu letošního ročníku DFB Pokalu je domáí Essen. V prvním kole doma porazil bundesligový Bielefeld. Ve druhém dokázal po přestřelce porazit Dusseldorf. O obrovský šok se pak Essen postaral v osmifinále, ve kterém přehrál v prodloužení Bayer Leverkusen. Essen jinak hraje Regionální ligu, ve které mu patří druhá pozice za rezervou Dortmundu. O víkendu prohrál 0:3 s rezervou Dusseldorfu.
Kieler SV Holstein 1900

Hostující Kiel je jením z největších překvapení letošního ročníku DFB Pokalu. V prvním kole porazil 7:1 Rielasingen-Arlen. Ve druhém se postaral o obrovské překvapení a vyprovodil ze soutěže Bayern Mnichov. V osmifinále si pak na domácím hřišti poradil s Darmstadtem a zajistil si postup do čtvrtfinále. Kiel jinak hraje druhou nejvyšší soutěž, ve které po dvaceti třech odehraných kolech drží druhou pozici. O víkendu doma přehrál 1:0 Aue.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání DFB Pokalu mezi Rot-Weiss Essen a Kieler SV Holstein 1900.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.