Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Ulm : Schalke - 22. prosince 2020   18:30

1:3
(0:1)
Schalke
Schalke
27' Serdar   • 50' Raman   • 61' Raman
Ulm
Ortag – Kehl, Krebs, Rinaldi, Beck, Heilig, Higl, Fink, Kienle.
Schläger – Thomsen, Pelgrim
VELTINS Arena, Gelsenkirchen
Schalke
Langer – Mendyl, Thiaw, Mercan, Schuler, Bozdogan, Kutucu, Matondo, Hoppe.

FC Schalke 04 to zvládlo celkem s přehledem a přehrálo bojovný SSV Ulm 1846 poměrem 3:1, který mu zajišťuje pohodlný postup do další fáze DFB Pokalu (Německého poháru). Mějte hezký zbytek večera.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 6:10. Střely mimo: 4:2. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:18.
90+4'
90+3'
Schalke 04 to hraje již dost takticky a nepůjčuje soupeři takřka míč.
90+2'
Nedovoleně byl zastaven kapitán Schalke 04 Benjamin Stambouli.
90+1'
Snaha Schalke 04 po levé straně hřiště nebyla úspešná.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
89'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Steven Skrzybski, přichází Ahmed Kutucu.
89'
Hráči Schalke 04 dostali dnes řádně nakopáno od soupeře, to bude zítra šrámů.
88'
Žlutou kartu dostává Felix Higl (SSV Ulm 1846).
87'
Higl ve středu hřiště nemilosrdně přišlápl zezadu soupeře.
86'
I ve vzdušném prostoru byli opakovaně úspěšnější hráči bundesligového týmu.
85'
A další útočné snažení modrých je k dispozici na hrací ploše.
83'
Skrzybski udržel míč a Schalke 04, tak může pokračovat v ofenzivním náporu.
81'
Ulm právě vstřelil branku!
..... pouzze před sebe ana druhý pokus byl již hráč Ulmu JOHANNES REICHERT úspěšnější a trefuje prázdnou branku – 1.3!
81'
Kapitán Reichert nedal pokutový kop a nechal tak vyniknout brankáře Fährmanna, který míč vyrazil...
79'
V pokutovém území byl v souboji o míč faulován Steffen Kienle a je nařízen pokutový kop!
78'
Střídání v týmu SSV Ulm 1846: ze hřiště odchází Thomas Geyer, přichází Florian Krebs.
Střídání v týmu SSV Ulm 1846: ze hřiště odchází Albano Gashi, přichází Michael Heilig.
77'
Rohový kop Ulmu skončil nejprve zablokovanou střelou v pokutovém územía následně střeleckým pokusem mimo branku.
76'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Amien Harit, přichází Can Bozdogan.
75'
Hráči Ulmu se snaží o delší kombinaci ve středovém kruhu.
73'
Nepřesný pas místo hráče Schalke našel pouze rukavice brankáře Reuleho.
71'
Střídání v týmu SSV Ulm 1846: ze hřiště odchází Nicolas Jann, přichází Steffen Kienle.
Střídání v týmu SSV Ulm 1846: ze hřiště odchází Tobias Rühle, přichází Felix Higl.
70'
A další změny v kádru Ulmu budou následovat.
69'
Tempo hry výrazně pokleslo po střídání hráčů.
67'
Střídání v týmu SSV Ulm 1846: ze hřiště odchází Vinko Sapina, přichází Adrian Beck.
66'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Benito Raman, přichází Matthew Hoppe.
64'
Lze očekávat další branky v síti Ulmu, jehož hráči působí dosti rezignovaně.
63'
Rozdíl kvality mezi soupeři se přeci jen projevil ve druhém poločase.
61'
Schalke právě vstřelilo branku!
Po kiksu Stolla na polovině hřiště míč až před pokutové území dostal Steven Skrzybski, kde ho předložil BENITO RAMANOVI a ten zvyšuje svým druhým, přesným zásahem již na 0:3!
59'
Lennart Stoll přímo na lajně u střídaček podkopl jednoho z hráčů Schalke 04.
58'
Nepřesná nahrávka překazila akci Schalke 04 ve středu hřiště.
56'
Schalke má v těchto momentech hru jasně pod kontrolou s dostatečným náskokem v zádech.
54'
Centrovaný míč Ulmu skončil pouze u brankáře Ralfa Fährmanna.
53'
Vinko Sapina prokázal, že umí hrát pěkně od podlahy.
51'
Rühle se nacházel opět v diskusi s hlavním rozhodčím.
50'
Brankář Reule velmi ostrou střelu amine Harita vyrazil pouze před sebe, kde byl zcela volný BENITO RAMAN a snadno poslal míč do opuštěné branky – 0:2!
48'
Žlutou kartu dostává Johannes Reichert (SSV Ulm 1846).
48'
Na úvod druhého dějství budou zahrávat rohový kop hráči Schalke 04.
46'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Kilian Ludewig, přichází Malick Thiaw.
46'

Fauly: 5:10
SSV Ulm působilo svou hrou sympaticky, ale po necelé půlhodině hry se pěknou trefou zaskvěl Suat Serdar a Schalke 04 tak vede jeho zásluhou 1:0.
45+3'
45+2'
Serdar byl odveden mimo hrací plochu.
45+1'
Na hřišti proběhlo ošetření hráče Schalke 04.
45'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
45'
Albano Gashi uspěl i proti početní převaze soupeřů a získal rohový kop pro SSV Ulm 1846.
44'
Žlutou kartu dostává Burak Coban (SSV Ulm 1846).
43'
Gashi nebyl úspěšný ve své snaze ve středu hřiště získat míč do své moci.
42'
Někteří hráči Ulmu jsou již frustrováni rozhodnutími trojice rozhodčích.
41'
Hned s dvojicí atakujících soupeřů si skvěle poradil brankář Maximilian Reule.
39'
38'
Šlapákem si v souboji ve středu hřiště vypomohl jeden z hráčů SSV Ulmu 1876.
36'
Tentokráte sudí tvrdý souboj na hráče Ulmu nechal běžet dále bez odpískání .
35'
Žlutou kartu dostává Benito Raman (FC Schalke 04).
35'
Hloupý zákrok předvedl Benito Raman a zkosil doslova Marcela Schmidtse.
33'
Spolupráce Rühleho s Jannem funguje skutečně velmi dobře, ale teď druhý jmenovaný ztratil míč kvůli špatnému zpracování.
31'
Coban byl tvrdě poslán k zemu u pravé postranní čáry.
30'
Burak Coban nejprve zakopl o míč a posléze byl přišlápnut Kilianem Ludewigem. Zlobí se na rozhodčího, že to neposoudil jako faul.
29'
Vedoucí branka povzbudila hráče Schalke 04 do další hry.
27'
Autorem branky je SUAT SERDAR povedenou střelou ze střední vzdálenosti, když mu míč přistrčil zprava jeho spoluhráč Oczipka do druhé vlny – 0:1!
26'
Když jsi v nouzi použij dalekonosný odkop, touto radou se nyní řídil obránce Ulmu pod tlakem soupeřových hráčů.
25'
Ulm zatím velmi pečlivě brání a navíc i v ostatních faktorech hry zatím stačí bundesligovému soupeři.
24'
Rohový kop defenzíva Schalke ubránila a navíc byl posléze u postranní čáry odpískán útočný faul hráčů Ulmu.
23'
Rühle pěkně uvolnil nabíhajícího Janna v pokutovém území a tomu na psolední chvíli ukopl míč vracející se Matija Nastasić.
22'
Kombinace Schalke 04 skončila cca 15 metrů před pokutovým územím Ulmu.
21'
Útočník Tobais Rühle byl nedobrovolně odeslán na prochladlý pažit.
20'
Prvních dvacet minut hry ted ynenabídlo žádnou fotbalovou krásu.
19'
Nepřesná kombinace Ulmu po pravé straně hřiště končí až za postarnní čárou.
18'
Ve středu hřiště byl nedovoleně zastaven Burak Coban.
16'
Schmidts v souboji s Timo Beckerem získal další rohový kop pro SSV Ulm 1846.
15'
Další centr Schalke zleva pouze napříč proletěl pokutovým územím Ulmu.
14'
Serdar je dlouze ošetřován na hrací ploše.
13'
Po souboji se Stamboulim neustál rovnováhu Tobias Rühle a zranil dalšího soupeře Suata Serdara.
12'
Na levé straně hřiště se sice pěkně uvolnil Benito Raman, ale jeho následný centr velmi podstatně minul branku Ulmu.
11'
Dlouhý a navíc nepřesný nákop končí pouze v rukavicích brankáře Reuleho.
9'
Schalke 04 je sice více u míče, ale pouze na své obranné polovině hřiště.
8'
Nevybíravý zákrok nyní proti soupeři použil Vinko Sapina z Ulmu.
7'
Schalke 04 má velké problémy dostat se přes zhuštěný střed hřiště k pokutovému území soupeře.
6'
Velmi tvrdě byl u levé postranní čáry dohrán v souboji obránce Timo Becker.
5'
Prvních pět minut odehrál velmi aktivně celek z nižší soutěže SSV Ulm 1846.
3'
Centrovaný míč z rohu vyboxoval brankář Fährmann do bezpečí mimo pokutové území.
3'
Nicolas Jann vybojoval první rohový kop v utkání pro tým SSV Ulm 1846.
2'
Ulm nastoupil k utkání v bílých dresech, Schalke 04 ve svých tradičních modrých barvách.
1'
Utkání se bude hrát bez diváků. Z bezpečnostních důvodů ohledně Covidu-19.
FC Schalke 04 hlásí absenci těchto hráčů:

Salif Sané (poranění kolene)
Boujellab (poranění úst),
Mascarell (poranění lýtka)
Kabak (poranění svalu)

SSV Ulm 1846: Reule – Geyer, Reichert (C), Stoll, Schmidts – Heusser, Jann, Gashi, Sapina, Coban – Rühle.
Náhradníci: Ortag – Kehl, Krebs, Rinaldi, Beck, Heilig, Higl, Fink, Kienle.

FC Schalke 04: Fährmann – Nastasić, Becker, Stambouli (C) – Oczipka, Serdar, Harit, Ludewig – Schöpf, Skrzybski – Raman.
Náhradníci: Langer – Mendyl, Thiaw, Mercan, Schuler, Bozdogan, Kutucu, Matondo, Hoppe.

Rozhodčí: Schläger.
Pohárové utkání začíná v 18:30 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte duel ujít. Myslím si, že se máme na co těšit.
FC Schalke 04

Hostující celek je samozřejmě favoritem, ale jeho forma je doslova katastrofální. Schalke totiž v nejvyšší soutěži zatím odehrál 13 utkání a stále čeká na první výhru! Schalke jen čtyřikrát remizovalo, má tedy čtyři body a v tabulce je na posledním místě. Velká bída ze strany Schalke, která navíc nebere konce. Hostům se v lize nedaří směrem dopředu, protože vstřelil jen osm branek. A směrem dozadu je to také katastrofální, protože Schalke už inkasovalo 36 branek, což je průměr téměř tří branek na utkání. V poháru Schalke hrálo na hřišti Schweinfurtu, kde vyhrálo jasně 4:1.
SSV Ulm 1846

Domácí Ulm hraje Regionální ligu, konkrétně část Jihozápad. V této sezoně zatím Ulm odehrál 15 utkání a získal v nich 25 bodů, což stačí na průběžné 6. místo. V posledních týdnech navíc Ulm předvádí skvělé výkony, když z posledních pěti utkání třikrát vyhrál, jednou remizoval a jednou prohrál. Prohra přišla v posledním kole, ve kterém Ulm podlehl doma Kasselu. V dresu domácího celku řádí především Reichert, který se trefil v lize šestkrát a patří k nejlepším střelcům soutěže. V poháru už jednou Ulm překvapil, když v minulém kole vyřadil druholigové Aue.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Německý DFB Pokal má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel SSV Ulm 1846 – FC Schalke 04. Favoritem je hostující celek, kterému se ovšem v posledních týdnech vůbec nedaří, tak uvidíme, jak to celé dopadne a zda se třeba dočkáme překvapení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.