Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Elversberg : Mainz - 8. srpna 2021   15:30

Elversberg
Elversberg
73' Schnellbacher  • 110' Schnellbacher
2:2
(0:0)

7:8 (PEN)

Mainz
Mainz
89' Burkhardt   • 117' Burkhardt
Elversberg
Lehmann (C) – Fellhauer, von Piechowski, Conrad, Baumgärtel – Dacaj (68. Müller), Laprevotte – Fail (113. Neubauer), Suero (55. Dragon), Karger (83. Menke) – Schnellbacher.
Kristof – Weiss, Saftig, Menke, Haupts, Kober, Müller, Dragon, Neubauer.
Siewer – Maibaum, Fuchs
Waldstadion Kaiserlinde, Elversberg
Mainz
Zentner – Bell (79. Martín), St. Juste, Niakhate (C) – Lucoqui (79. Stach), Widmer (85. Brosinski) – Boëtius, Barreiro (72. Stöger), Kohr – Szalai (72. Jae -Sung), Burkhardt.
Dahmen – Stöger, Brosinski, Fernandes, Martín, Nebel, Stach, Jae-Sung, Hack.

Až penaltový rozstřel určil, že do dalšího kola FDB Pokalu postoupí bundesligový tým 1. FSV Mohuč 05, zásluhou proměněné penalty Stacha.Nicméně Elversberg odvedl neskutečný výkon ařádn ěpotrápil papírového favorita, když z minima uměl běhme 120 minut vytěžit maximum. V penaltové loterii již tento tým potřebné štětsí neměl. Mějte hezký zbytek nedělního dne.
Laurin Von Piechowski neproměňuje, napálil míč pouze do břevna!
Anton Stach proměňuje což je velmi důležitý faktor!
Střílení penalt začíná.
I prodloužení hezky zkopírovalo normální harcí dobu. Taklže za stavu 2:2 se půjde na penaltový rozstřel.
120+2'
Druhé prodloužení skončilo.
120+1'
Domácím fandům se nelíbí dlouhé prodloužené prodloužení.
120'
Sudí si nebude opravdu komplikovat život penaltou v poslední minutě prodloužení.
119'
Centr zleva byl ještě sražen na jeden rohobý kop pro Mohuč.
118'
Hráče Elversbergu chytají křeče což není překvapivé .
117'
Mohuč právě vstřelila branku!
Autorem branky je JONATHAN MICHAEL BURKHARDT se proszauje přízemní střelou ke vzdálenější tyči a srovnává na 2:2!
115'
Individuálně donést míč až do branky, nepovažuji proti velmi obětavé obraně Elversbergu za ideální řešení.
113'
Střídání v týmu SV Elversberg: ze hřiště odchází Fail, přichází Neubauer.
112'
A malý stadionek opět pořádně ožil z tušení, že by se mohla vyplnit senzace. Vypadl už bundesligový Frankfurt, takže není nouze o překvápka.
110'
Elversberg právě vstřelil branku!
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu až se ucho utrhne! Hostující hráči mačkali Elversberg jako citrón, dokus St. Juste neukázal, že je myšlenkou snad na Mallorce, čehož chytrým lobem přes brankáře využil LUCA PASCAL SCHNELLBACHER – 2:1! Asistence je připsána brankáři Lehmannovi.
109'
Kohr byl zablokován což zmnamená sedmnáctý rohový kop pro 1. FSV Mohuč 05.
108'
Mohuč, teď útočí na branku, za kterou je jejich kotel a během základní hrací doby, právě do této branky dokázali dát jediný gól.
107'
Centr na bližší tyč byl sražen na poslední chvíli na další roh pro Mohuč.
106'
Začalo druhé prodloužení.
Po krátké pauzičce se prohodí strany a jde se na druhou část prodloužení.
105'
První poločas prodloužení skončil.
104'
Tlak Mohuče v první polovině prodsloužení nebude gólově zužitkován.
102'
Po rohovém kopu nevěděl ani jak vychytal Lehmann po hlavičce korejského hráče, tečujícího Burkhardta který změnil směr střely snad ramenem zasáhl již zmíněný brankář!
100'
Centrovaný míč odvrácen, následný pokus o střelu zablokován, to je vizitka bojujícíh hráčů Elversbergu SV.
99'
Rohový kop z pravé strany budou rozehrávat fotbalisté týmu 1. FSV Mohuč 05.
98'
Snaha o útok v podání domácího Elversbergu končí pouze zablokovaným střeleckým pokusem.
97'
Dominik Kohr splnil své definzivní činnosti na výtečnou.
96'
Snaha korejského hráče o centr zleva končí po zásahu bránícího hráče rohovým kopem pro Mohuč.
95'
Domácímu týmu zákonitě dochází fyzické síly v souboji s velmi náročným a lepším soupeřem.
94'
Jedenáctý rohový kop Mohuče byl rozehrán pouze nakrátko.
93'
Tým Mohuče je nastěhován kolem pokutového území soupeře.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Domácí tým vedení neudržel, těsně předd koncem srovnal Burkhardt na 1:1! o senzačním postupu Elversbergu mohl rozhodnout v nastaveném čase Müller, ale selhal v tutové šanci. Bude následovat prodloužení 2x15 minut. Pokud se v něm nerozhodne, příjde na řadu penaltový rozstřel.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Felix Müller se zjevil v tutové pozici a nyní musle pro změnu čarovat brankář Mohuče Zentner!
90+2'
Další faul Stacha vrací míč na kopačky hráčům Elversbergu.
90+1'
Po přímém kopu střela hlavou těsně minula mohučskou branku.
90+1'
Anton Stach se dopustil faulu poblíž pokutového území.
90'
Rozhodčí nastaví 5 minut!
89'
Z nenápadného útoku propadl míč až na zadní tyč, kde se do třetice gólově dokázal prosadit JONATHAN MICHAEL BURKHARDT – 1:1!
87'
Po přímém kopu obrovnou bojovností domácí srazili míč již na desátý rohový kop.
86'
Žlutou kartu dostává Fellhauer (SV Elversberg).
86'
dle sudího byl Boëtius sražen přesně na hranici pookutového území.
85'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Widmer, přichází Brosinski.
84'
Domácí obrana už pouze míče odkopává na polovinu, čí sráží na rohové kopy.
83'
Střídání v týmu SV Elversberg: ze hřiště odchází Karger, přichází Menke.
82'
Šlapákem si vypomohl v osobním souboji a v nouzi hráč Elversbergu.
80'
Rohový kop pro Mohuč.
79'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Bell, přichází Stach.
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Lucoqui, přichází Martín.
77'
Boëtius sice nabil spopluhráči, jenže byla z toho pouze zablokovaná střela.
75'
Rohový kop pro Mohuč, která nemá času na zbyt.
73'
Po obrovském kiksu obránce St.Justeho jehož obral o míč Karge, který předložil LUCA PASCALOVI SCHNELLBACHER, který vylákal brankáře, uklidil míč k tyči a trpaslík rázem vede 1.0!
72'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Barreiro, přichází Stöger.
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Szalai, přichází Jae-Sung.
71'
Akce Mohuče byla přerušena předčasně kvůli ofsajdovému postavení hrotového hráče.
69'
Střídání v týmu SV Elversberg: ze hřiště odchází Dacaj, přichází Müller.
68'
Žlutou kartu dostává Moussa Niakhate (1. FSV Mohuč 05).
67'
Domácí hráč byl přidržen ve středovém kruhu.
65'
Nervozita se s postupujícím časem vkrádá na kopačky hráčů 1. FSV Mohuč 05.
64'
Zakončení domácího hráče po individuálním průniky končí vedle branky Zentnera, který nemusel zasahovat.
63'
Další centr z osy hřiště snando chytá brankář Lehmann do svých rukavic.
62'
I centr zleva odvrátila do bezpečí mimo pokutové území obrana SV Elversbergu.
60'
Domácí tým vzdoruje výborně lepšímu soupeři již přes hodinu hry. Pokud utkání skončí nerozhodně následuje prodloužení 2x15 minut a následně případný penaltový rozstřel.
58'
Narážečka hráčů v šedých dresech nevyšla.
56'
Pobyt na útočné polovině měl po přímém kopu jepičí trvání v podobě působení Elversbergu.
55'
Střídání v týmu SV Elversberg: ze hřiště odchází Suero, přichází Dragon.
54'
Po krátkém ošetření hra pokračuje dále.
53'
Burkhardt technicky hlavou přelobovval domácího brankáře Lehmanna a vše hasil na brankové čáře skvělým skluzem za brankáře obránce Kevin Conrad!
52'
Elversberg chtěl po rozhodčím pokutový kop po souboji jednoho hráče proti třem. Sudí však gestikuluje, hrajte dále.
50'
Do brejku se odvážně vydla Israel Suero Fernández, ale ani nedokázal uspět v domácích barvách.
48'
Mohuč opět po krátké době odechnutí opět drtí svého soupeře u pokutového území.
47'
Průnik Elversbergu byl zastaven faulem, ale po následném centru z přímého kopu následoval velmi nepřesný pokus mimo branku z první.
47'
Burkhardt byl opět blízko ke skórování, kdy tentokráte trefil svým zakončením břevno!
46'
Následný centr Barreira končí u připraveného brankáře Lehmanna.
46'
Žlutou kartu dostává Conrad (SV Elversberg).
46'
V Elversbergu se dost vyčasilo, doufejme, že druhý poločas přinese nějaké branky.
Skvělý Lehmann drží domácí tým, který se velmi snaží a bojuje ve hře, zejména po zásahu po půl hodině hry. Pouze jendou byl překonán ato ho zastoupila levá tyč. I tyto důležitou situaci pro Vás připravil v gifu Jan Hochman. Druhý poločas začne cca v 16:32 hodin.
45+2'
45+1'
Další útočný faul a hráči Mohuče mají poněkud problém s citlivým přístupem k tvrdé hře ze strany rozhodčího.
45+1'
Schnellbacherovi nevyšlo zakončení celé akce, tak jak zamýšlel.
45'
Rozhodčí k radosti diváků odpískal další útočný faul Mohuče.
44'
U míče byl jako první St. Juste a velmi se diví a možná i zlobí, že mu sudí odpískal útočný faul.
43'
Boëtius byl odzbrojen účinným a čistým skluzem protihráče.
42'
Zpětný míč od Barreira až od koncové čáry do druhé vlny byl velmi npřesný, jelikož si nikdo z jeho spoluhráčů nenabíhal do daného prostoru.
40'
Technické parádičky na hráče Elversbergu příliš neplatí. Zde je potřeba tvrdá dřina.
39'
Přímý kop pro domácí tým ve středu hrací plochy.
37'
Skluz dvou hráčů Elversbergu samozřejmě končí faulem na pronikajícím hráči Mohuče.
36'
Nepřesná kombinace zhatila akci Mohuče daleko před pokutovým územím soupeře.
34'
SV Elversberg přes půl hodiny hry oddolává drtivému tlaku i soupeře.
32'
Po cnetru z přímého kopu skvělé zakončení hlavou Niakhatého fantasticky vychytal brankář Lehmann – rohový kop pro Mohuč!
31'
Ani centr z první levačkou nepřinesl gólový úspěch týmu Mohuče, který je v neustálem tlaku a svého soupeře herně drtí.
30'
Burkhardtovi utekl míč již mimo hrací plochu.
29'
Jonathan Michael Burkhardt to vzal individuálně na sebe a napálil míč do levé tyče!
28'
Leandro Barreiro se po souboji ocitl na zemi pokutového území, ale hra bez jakýchkoliv protestů pokračuje dál ve hře.
26'
Vysoký presink soupeře dělá při rozehrávce obrovské problémy hráčům Elversbergu.
25'
Centr se stal snadným soustem pro připraveného brankáře Franka Lehmanna.
23'
Centr zprava nepřesnou hlavičkou nad brankou soupeře zakončil Jonathan Michael Burkhardt.
21'
Rozhodčí se nenudí, nyní musel řešit situaci v podobě faulu u postranní čáry.
20'
Utlkání se hlavně díky domácímu týmu zatím rozhodně nehraje v rukavičkách.
19'
Boëtius tak dlouho váhal mezi třemi soupeři až o míč přišel a musel následně nevybíravě faulovat.
18'
Po srážce ve vzdušném souboji je na tom podsttaně hráč Elversbergu Luca Schnellbacher.
17'
Nepřesná kombinace SV Elversbergu končí již těsně za polovinou hřiště.
16'
Po další technické kombinaci nepřesně zakončoval mimo branku Silvan Widmer.
14'
Pátý rohový kop Mohuče přinesl pouze zablokovanou střelu velmi obětavé, domácí obrany.
13'
Zápasnický chvat vůči protihráči použil pomalejší Karger z SV Elversbergu.
12'
Po dalším rohovém kopu Mohuče nepřesně nad branku v záklonu hlavičkoval Niakhate.
11'
Tlak hostujícího a favorizovaného družstva je více než zřejmý.
10'
Přetažený centr zleva odvrátil na dlaší rohový kop pro Mohuč bránící Eros Dacaj.
8'
Rohový kop mohuče byl rozehrán na první tyč, kde to obrana Elversbergu měla velmi dobře postrážené.
7'
SV Elversberg dlouze kombinuje ve středu hrací plochy.
6'
Hráč 1. FSV Mohuč 05 byl nedovoleně atakován protihráčem abude poptřebovat lékařské ošetření..
3'
Hraje se za velmi špatného počasí.
1'

SV Elversberg: Lehmann (C) – Fellhauer, von Piechowski, Conrad, Baumgärtel – Dacaj, Laprevotte – Fail, Suero, Kraher – Schnellbacher.
Náhradníci: Kristof – Weiss, Saftig, Menke, Haupts, Kober, Müller, Dragon, Neubauer.

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Bell, St. Juste, Niakhate (C) – Lucoqui, Widmer – Boëtius, Barreiro, Kohr – Szalai, Burkhardt.
Náhradníci: Dahmen – Stöger, Brosinski, Fernandes, Martín, Nebel, Stach, Jae-Sung, Hack.

Rozhodčí: Siewer.
1. FSV Mohuč 05 sehrála pouze čtyři zápasy s bilancí 3 – 0 – 1, kdy jediná porážka přišla s favorizovaným Liverpoolem 0:1.

Elversberg skončil svou sezónu až v červnu, proto odehrál také pouze čtyři zápasy. Ale výsledky byly velmi solidní, včetně výhry 11:0 s Bad Kreuznachem, či vzdorování Kolínu nad Rýnem v podobě výsledku 1:2.
SV Elversberg vyznává černobílé barvy a po svém sestupu z 3. bundesligy v sezóně 2013-14 pravidelně bojuje ve své soutěži o nejvyšší příčky v tabulce.

Zajímavostí je, že Elversberg ačkoli nedosáhl výraznějších úspěchů , e pouze o dva roky mladší než jeho soupeř.
1. FSV Mohuč 05 skončila v minulé sezóně na dvanácté pozici v bundesligové tabulce.

Mohuč se dostala v německém poháru nejdále do semifinále. Aůle začne již třináctou sezónu bez přerušení v nejvyšší soutěži. Klub vyznává červenou a bílou barvu. Jak napovídá název, klub byl založen již v roce 1905.
SV Elversberg (IV. liga) si užije svůj svátek, kdy díky DFB-Pokal uvítá na svém stadionu bundesligový tým 1.FSV Mohuč 05. Půjde o první vzájemný zápas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.