Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Wuppertaler : Bochum - 7. srpna 2021   15:30

1:2
(1:0)
Bochum
Bochum
52' Zoller   • 111' Tesche
Wuppertaler
Patzler – Hanke (60. Montag), Salau, Pytlik, Heidemann – Bilogrević, Backszat (C) – Rodrigues-Pires, Sarić, Hagemann – Königs.
Cordi – Kubler, Schweers, Grebe, Aboagye, Fensky, Montag, Tabaku, Prokoph.
Alt – Kimmeyer, Gittelmann
Stadion am Zoo, Wuppertal
Bochum
Riemann – Soares, Leitsch, Kolchap (46. Lampropoulos), Gamboa – Rexhbecaj (91. Pantović), Tesche, Losilla (C) – Holtmann (46. Antwi-Adjei), Zooller, Asano (72. Ganvoula).

VfL Bochum se velmi pořádně nadřela a až díky brance Tescheho v prodloužení zdolávala snaživý Wuppertaler SV! Bochum se tedy může těšit na atraktivního soupeře v dalším kole DFB-Pokalu. Mějte hezký zbytek dne.
120'
119'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Rodrigues-Pires (Wuppertaler SV).
118'
Žlutou kartu dostává Pantović (VfL Bochum).
111'
Bochum právě vstřelil branku!
Autorem branky je ROBERT TESCHE, který svou gólovou trefou výrazňuje přibližuje tým VfL Bochum k postupu do dalšího kola FDB Pokalu – 1:2!.
108'
Rohový kop domácích končí nepřesným zakončením v podobě střely hlavou.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První poločas prodloužení skončil.
105'
A Pantović ani podruhé v tutové situaci gólově neuspěl!
101'
Následně ve velké šnaci mohl rozhodnout utkání relativně čerstvý hráč na hřišti Filip Pantović!
99'
Žlutou kartu dostává Salau (Wuppertaler SV).
96'
Centr Antwi-Adjeie postrádal nebezpečnost pro domácí obranu a byl snadno odehrán.
92'
Ani další rohový kop Vfl Bochum nevedl ke gólovému úspěchu.
91'
Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Rexhbecaj, přichází Pantović.
91'
Střídání v týmu Wuppertaler SV: ze hřiště odchází Backszat, přichází Tabaku.
Střídání v týmu Wuppertaler SV: ze hřiště odchází Hagemann, přichází Aboagye.
Střídání v týmu Wuppertaler SV: ze hřiště odchází Sarić, přichází Schweers.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Bude následovat prodloužení 2x 15 minut.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
85'
Rohový kop pro VfL Bochum.
81'
Soares posílal míč zleva před branku, kde na něj nedosáhl čihající Zoller ani Ganvoula.
78'
Tlak hostujícího týmu je trvalého charakteru, další branka visí ve vzduchu.
73'
Žlutou kartu dostává Rodrigues-Pires (Wuppertaler SV).
72'
Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Asano, přichází Ganvoula.
70'
Žlutou kartu dostává Simon Zoller (VfL Bochum).
70'
Žlutou kartu dostává Maxim Leitsch (VfL Bochum).
69'
Zoller nevyužil další možnost otočit skóre ve prospěch svého týmu!
65'
Kombinace Asana spolu s Antwi-Adjei byla na poslední chvíli zablokována bránící nohou hráče Wuppertaleru SV.
61'
Domácí trenét tak reagoval na to, že Hanke absolutně nestíhal Antwi-Adjei
60'
Střídání v týmu Wuppertaler SV: ze hřiště odchází Hanke, přichází Montag.
60'
Po hodině hry zahazuje velkou příležitost ke skórování japonský hráč VfL Bochum Takuma Asano!
59'
Brankář Patzler zasáhl včas před nabíhajícím Zollerem.
57'
Hráči hostujícího týmu povětšinou hledají v pokutovém území soupeře právě Antwi-.Adjei, který je tak největší útočnou hrozbou.
55'
Hru hostí velmi ovlivnil příchod nových hráčůů na hřiště především hbitého Antwi-Adjei.
52'
Akvitu VfL Bochum na začátku druhé půle potvrzuje vyrovnávací brankou Autorem branky je SIMON ZOLLER – 1:1!
48'
Antwi-.Adjei se sice šikovně obtočil kolem protihráče, ale jeho zakončení levačkou bylo nepřesné a velmi slabé.
46'
Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Kotchap, přichází Lampropoulos.
Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Holtmann, přichází Antwi-Adjei.
46'
První poločas lépe vyšel slabšímu týmu dle papírových očekávání a Wuppertaler SV tak vede 1:0 po zásahu Sariće. VfL Bochum má plno věcí co zlepšovat.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
43'
Žlutou kartu dostává Robert Tesche (VfL Bochum).
42'
Pouze za cenu faulu musel unikajícího Hagemanna zastavil Tesche a uvidí žlutou kartu.
40'
Centrovaný míč od Königse vyraží do bezpečí před jeho spoluhráčem brankář Riemann.
39'
Slabé zakončení bochumského Rexhbecaje domácího brankáře Patzlera nepřekvapilo.
38'
Asano usplě s fintou v podobě kličky, jeho následný pokus o střelu levačkou již nebly zdařilý.
36'
Vfl Bochum bude rozehrávat třetí rohový kop během prvního poločasu.
33'
VfL Bochum se marně snaží o vyrovnání vzhledem k nepříznivému stavu utkání.
30'
Centr na vzdálenější tyč hráčů v bílých dresech vůbec nebyl povedený.
29'
Nadšený výkon Wuppertaleru SV i nadále pokračuje a svého soupeře zatím dokonale zaskočili.
28'
Elvis Rexhbecaj se provinil ve středu hrací plochy faulem.
26'
Přetažený centr následně končí zblokovanou střelou dalším rohem tentokráte z levé strany hřiště.
25'
Z pravé strany hřiště bude rozehrávat Vfl Bochum rohový kop.
22'
Wuppertaler právě vstřelil branku! Po přihrávce Heidemanna se přesným zakončením prtezentuje SEMIR SARIĆ a dostává outsidera zaslouženě do vedení – 1:0!
20'
Domácí celek pod tlakem se nebojí odhodlat i k odkopům na polovinu hřiště.
18'
V akci dva na jednoho selhal zakončující hráč Wuppertaleru, kterého vychytal brankář Riemann!
16'
Rozhodčí vrací hvizdem a gestem míč zpět na místo přetsupku.
15'
VfL Bochum sevřela soupeře do kleští kolem jeho pokutového území.
13'
Bochumští ztratili míč ještě daleko před pokutovým územím soupeře.
12'
Riemann chytil míč do rukavic, následně špatně vykopl a drzý Pytlik napadáním dostal míč do sítě, sudí branku neuznal pro útočný faul (bránění ve hře při rozehrávce)
10'
Velké vzrušení na hřišti přinesl faul, kterého se dopustil obránce Gamboa.
8'
Bochumská rozehrávka byla velmi nepřesná a těžit z toho mohou domácí fotbalisté.
5'
Rodrigues bude rozehrávat první rohový kop Wuppertaleru SV.
2'
Domácí celek se pokusil dlouhým nákopem získat převahu, což se mu nezdařilo.
1'

Wuppertaler SV: Patzler – Hanke, Salau, Pytlik, Heidemann – Bilogrević, Backszat (C) – Rodrigues-Pires, Sarić, Hagemann – Königs.
Náhradníci: Cordi – Kubler, Schweers, Grebe, Aboagye, Fensky, Montag, Tabaku, Prokoph.

VfL Bochum: Riemann – Soares, Leitsch, Kolchap, Gamboa – Rexhbecaj, Tesche, Losilla (C) – Holtmann, Zooller, Asano.
Náhradníci: Esser – Mašović, Decarli, Osterhage, Chibsah, Antwi-Adjei, Lampropoulos, Pantović, Ganvoula.

Rozhodčí: Alt – Kimmeyer, Gittelmann.
Pro oba týmy půjde o první ostrý start, jelikož jejich soutěže ještě nezačali.

Wuppertaler SV odehrál svou přípravu s bilancí 3 – 2 – 1, když nestačil pouze na tým z Kasselu jemuž podlehl vysoko 0:4.

VfL Bochum sehrál o utkání více. Začátek přípravy byl vskutku povedený 4 – 1 – 0, kde s zrodila i výhra na Borussií Dortmund 3:1. Závěr snizozemskou konfrontací však vrátil Bochum hodně rychle na zem – 1:2 s Vitesse Arnheim a 0:2 s FC Utrecht.
Wuppertaler SV skončil ve středu tabulky své soutěže. Nicméně pamatuje lepší časy, kdy v letech 1972 – 75 se účastnil Bundesligy. Klub vyznává červenou a modrou barvu.
Vfl Bochum byl založen již v revolučním roce 1848 a patří tak k nejstarším fotablovým týmům na světě. Klub vyznává modrou a bílou barvu. Dvakrát se dostal do finále DFB-Pokal. V minulé sezóně vybojoval návrat zpět do Bundesligy.
V DFB-Pokal se utká Wuppertaler SV (IV. liga) na svém hřišti s týmem, kterému se podařilo postoupit zpět do Bundesligy – VfL Bochum.