Jižní Korea zaslouženě vítězí nad Švýcarskem 2:1, když všechny tři branky padly v rozmezí sedmi minut od 57. do 64. minuty. V tuto chvíli má Jižní Korea ve skupině B na svém kontě čtyři body, zatímco Švýcaři pouze jeden.
90+2
Další žlutá karta. Viděl ji střídající Josip Drmić za faul na Ji.
90+1
Střela Innocenta Emeghary z hranice pokutového území končí jen těsně vedle.
90
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
89
Innocent Emeghara fauloval Sung-Yueng Ki a byl potrestán žlutou kartou.
87
Admir Mehmedi se ocitl ve vyložené pozici, jenže selhal. Míč poslal vysoko nad.
85
Druhá změna na straně Švýcarska. Odchází Kasami, na hřiště jde Wiss.
82
A mohlo být rozhodnuto! Míč propadl na druhou stranu vápna ke kapitánovi Ja-Cheol Koo, který svou tvrdou ránou trefil břevno!
80
Dong-Won Ji znovu nebezpečně střílel, tentokrát jeho pokus kryl Diego Benaglio.
76
Krátce po svém příchodu se mohl Dong-Won Ji prosadit. Jeho střelu těsně před brankou srazil nad Timm Klose.
73
Střídání v rámci anglické Premier League. Odešel útočník Arsenalu Chu-Young Park a na hřiště zamířil fotbalista Sunderlandu Dong-Won Ji.
71
V prvním střídání Švýcarska odchází Steven Zuber, jehož nahrazuje Josip Drmić.
71
Dalším, kdo inkasuje žlutou kartu, je Chu-Young Park, střelec první dnešní branky Jižní Koreje.
68
Další karta, tentokrát na druhou stranu pro Jong-Woo Parka.
67
Švýcarský obránce Michel Morganella byl potrestán žlutým kartónkem za atak na Bo-Kyung Kima.
64
Jižní Korea právě vstřelila branku!
S brankami se roztrhl pytel. Centr kapitána Koo nechtěně tečoval zády Frei přesně na BO-KYUNG KIMA, který z bezprostřední blízkosti překonal brankáře Diega Benaglia. Brankář Švýcarska byl bez šance.
62
První střídání Jižní Koreje. Odešel Tae-Hee Nam, přišel Sung-Dong Baek.
62
Moc nechybělo a tvrdá rána Pajtima Kasamiho poslala Švýcarsko do vedení!
60
Švýcarsko právě vstřelilo branku!
A je srovnáno! Přesný centr levého obránce Ricarda Rodrígueze využil ve srovnávací branku INNOCENT EMEGHARA. Obdobná situace jako při gólu Jižní Koreje.
59
A mohlo být srovnáno. Pajtim Kasami se dostal ve vápně ke střele, kterou nadvakrát likvidoval Sung-Ryong Jung.
57
Na centr z pravé strany v podání Tae-Hee Nam si ve vápně rybičkou naskočil CHU-YOUNG PARK a krásným gólem posílá Jižní Koreu do zaslouženého vedení.
56
Ja-Cheol Koo je na hřišti, ale na pohybu je to znát. Střídání se zatím odkládá.
54
S Ja-Cheol Koo to nevypadá vůbec dobře, ze hřiště kulhá a trenér už vysvlékl hráče na střídání.
54
Kapitán Jižní Koreje Ja-Cheol Koo má zdravotní problémy s kolenem a je na hřišti ošetřovaný.
53
Nyní se předvedl jihokorejský Bo-Kyung Kim, který ve středu pole uklouzl mezi dvěma protihráči, přesto dokázal udržet míč a konstruktivně rozehrát.
51
Diego Benaglio vyběhl daleko z brány, aby odhlavičkoval míč před dotírajícím Chu-Young Parkem.
49
Sung-Yueng Ki napřáhl z velké dálky ke střele, ovšem pro příště musí srovnat mířidla.
46
První poločas nakonec branku nepřinesl. Víc toho rozhodně ukázala Jižní Korea, která byla kvalitnější a měla i dobré příležitosti. Druhý poločas začne přibližně v 19:17.
45+2
Steven Zuber napřáhl za vápnou ke střele, kterou bez problémů Sung-Ryong Jung chytil.
44
V prvním poločase se ji asi nedočkáme, hraje se ve středu pole a ani jeden z týmů už nechce příliš riskovat.
40
Do konce prvního poločasu zbývá něco málo přes pět minut, branku jsme ještě neviděli.
37
Výborný pas za obranu nedokázal využít Chu-Young Park, skvělý zákrok totiž předvedl vyběhnuvší Diego Benaglio.
35
Chu-Young Park se zmocnil propadnuvšího balónu na zadní tyči, jenže v klíčový moment se jej dotknul rukou, takže z šance nic nebylo.
33
Innocent Emeghara je dnes doslova otloukánek, nyní naběhl do gólmana Junga, který jej nechtěně a nepříjemně trefil do hlavy.
31
Chang-Soo Kim měl co dělat, aby ubránil Innocenta Emegharu, který se snažil probojovat do příležitosti.
29
Ošetřovaný byl nakonec i Amir Abrashi, ovšem hra už pokračuje.
28
Další ošetřování, tentokrát je zraněný Chu-Young Park, do kterého zajel Amir Abrashi.
25
Švýcarsku se v utkání zatím příliš nedaří, když už se dostane k míči, tak o něj nepřesnou přihrávkou zbytečně přijde.
21
Innocent Emeghara má zdravotní problémy, leží na hřišti a vyžádal si ošetření. Nehraje se.
18
Chu-Young Park se znovu dostával ve vápně Švýcarska k zakončení, ovšem napálil pouze protihráče.
16
Jižní Korea zatím na hřišti kraluje, má větší držení míče a je i nebezpečnější.
13
Po něm se k hlavičkovému zakončení na zadní tyči probojoval fotbalista Arsenalu Chu-Young Park a brankář Diego Benaglio musel zasahovat.
12
Suk-Young Yun trefil svým centrem boční síť a divil se, že nebyl nařízen roh. Nakonec se tomu tak stalo.
10
Sung-Yueng Ki rozehrával rohový kop svého týmu, který příliš vzruchu nepřinesl.
5
Sung-Yueng Ki musel být ošetřen, ovšem už pokračuje ve hře.
2
Hned v úvodu utkání byl žlutou kartou potrestán švýcarský fotbalista Pajtim Kasami.
1

Jižní Korea: Jung S. – Yun S., Kim Y., Ki S., Kim B., Park C., Nam T., Hwang S., Koo J. (c), Kim C., Park J.

Švýcarsko: Benaglio (c) – Emeghara, Abrashi, Frei, Kasami, Mehmedi, Rodríguez, Zuber, Klose, Schär, Morganella.

Rozhodčí: Orosco – Castro, Valda (Bolívie).
Jižní Korea v úvodním utkání remízovala s Mexikem bez branek a Švýcarsko s Gabunem 1:1. Jedinou branku švýcarského národního týmu vstřelil v páté minuty z penalty Mehmedi.
Na stadionu anglického třetiligového klubu Coventry City se odehraje souboj mezi Jižní Koreou a Švýcarskem. Skupina B, ve které se oba tyto týmy nachází, je zatím velice vyrovnaná, neboť první zápasy skončily shodně remízou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.