To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou.
Aston Villa doma prohrává s posledním týmem ligy Fulhamem 1:2. Jako první šli do vedení hosté, to když v 61. minutě rozvlnil síť domácí branky Richardson. Za 9 minut však srovnal po rohovém kopu domácí Holt. Klíčový moment utkání však nastal v 86. minutě, když Rodallega hlavou rozhodl o výhře hostů.
90+4
Aston Ville se nedaří dostat se do náznaku šance, hosté brání velmi dobře.
90+3
Fulham šetří čas na útočné půli, nyní hosté budou navíc zahrávat rohový kop.
90+1
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Marc Albrighton, přichází Jordan Bowery.
90
Žlutou kartu dostává Marc Albrighton (Aston Villa FC).
90
Nastavují se 4 minuty...
89
Utkání směřuje ke svému konci, hosté aktivně brání své vedení.
87
Rychlý protiútok Aston Villy končí jen nepřesnou střelou Holta.
87
Žlutou kartu dostává Lewis Holtby (Fulham FC).
86
Fulham právě vstřelil branku!
Fanoušci Fulhamu ve svém sektoru doslova šílí, hosté totiž udeřili 4 minuty před koncem základní hrací doby. HUGO RODALLEGA hlavou lehce lízl centr Holtbyho do vápna, ten nakonec končí v bráně!
85
Fulham zahrává přímý kop z nějakých 40 metrů...
84
Žlutou kartu dostává Steve Sidwell (Fulham FC).
83
Další závar před domácí bránou, Guzan ale tentokrát situaci ustál.
83
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Johnny Heitinga, přichází John Arne Riise.
82
Domácí se dožadují pokutového kopu, avšak marně.
80
Do konce utkání zbývá 10 minut, v posledních minutách utkání nabízí velké množství šancí, vyhrát může každý.
79
Další velká šance, Welmann ale bránu hostů těsně přehlavičkoval!
78
Velmi mnoho vzruchu je nyní v Aston Ville, skóre je však stále stejné – 1:1.
77
Na druhé straně točil balon do branky Tonev, Stockdale ale fantasticky vyráží na roh!
77
Následný videozáznam ukázal, že gólu chyběl odhadem 1 mm.
76
Neuvěřitelné, co nyní neproměnil Sidwell. Ten udělal kličku Guzanovi a zakončoval do prázdné brány, obránce Aston Villy ale vykopl balon špičkou kopačky! Zdůrazňuji, že byla branka kompletně prázdná.
75
Včasným výběhem z branky zničil šanci domácích Stockdale.
74
Hosté se snaží hru uklidnit poklidnou rozehrávkou poblíž středového kruhu.
72
Oba soupeři jsou opět na stejné startovní pozici, do konce utkání však zbývá jen 20 minut. Podaří se někomu udeřit a rozhodnout?
70
Aston Villa právě vstřelila branku!
Jako blesk z čistého nebe udeřili domácí, opět je srovnáno. Na centr od rohového praporku si nejlépe naskočil GRANT HOLT, který posílá hlavou balon do brány.
70
Z pravého křídla chtěl do vápna odcentrovat Bacuna, trefil ale jen obránce Fulhamu.
69
Balon má Guzan, s rozehrávkou ale překvapivě nespěchá.
67
Žlutou kartu dostává Ashley Westwood (Aston Villa FC).
66
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Joe Bennett, přichází Aleksandar Tonev.
65
Od brány bude rozehrávat domácí gólman Guzan.
63
Domácí působí hodně opařeně, na útočné půli pokračují hosté v kombinaci.
61
Velká euforie v kotli Fulhamu, hosté vedou 1:0! Do tvrdého voleje z hranice vápna se opřel KIERAN RICHARDSON, který trefil neomylně levý horní roh brány! Nádherná střela...
61
Udeřit mohli i hosté, Richardson ale nemířil přesně.
60
Stockdale podržel Fulham, když vyrazil střelu z bezprostřední blízkosti.
60
Hodina hry je pryč, na první gól stále čekáme. Zápas může rozhodnout jediná chyba...
59
Žlutou kartu dostává Nathan Baker (Aston Villa FC).
58
Centr do vápna Fulhamu nebyl přesný, domácí však mohou pokračovat v útočení.
57
Bennett vhazuje na útočné půli, domácí tlačí Fulham.
55
Domácí budou zahrávat přímý kop...
53
Z pravého křídla odcentroval Richardson, svým pasem ale ve vápně nikoho nenašel.
52
Domácí kombinují na útočné půli, zatím však bez lepšího zakončení.
51
Rodallega vypálil z hranice vápna, trefil ale jen bránícího hráče Fulhamu.
50
Tuto standardní situaci ale Villens nevyužili.
50
Roh pro domácí...
50
Bacuna pálí z velkého úhlu, Stockdale vyráží balon na tyč!
48
Balon se dostal ke Guzanovi, který rozehrává útočnou akci svého týmu.
47
Rodallega dostal pěkný míč za obranu, jeho pas do vápna poté ale nebyl dostatečně přesný.
46
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Pajtim Kasami, přichází Ashkan Dejagah.
46
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Cauley Woodrow, přichází Hugo Rodallega.
46
Po první půli platí stav 0:0, oba týmy si však nakonec byly schopny vytvořit několik lepších šancí. Územní i mírnou herní převahu mají domácí, hosté však hrozí z nebezpečných protiútoků. Rozhodne až druhá půlka.
Druhý poločas začne cca v 17:03.
45+1
45+1
Nastavuje se 1 minuta.
45
Villens mačkají soupeře u jeho vápna, zatím ale beze střelby.
44
Domácí se snaží zklidnit hru a založit kloudnou útočnou akci.
43
Holtby se prokličkoval až k dobré přízemní střele z hranice vápna, Guzan ale kryje balon do náruče!
42
Na obranné půli vhazuje Lowton, domácí si připravují útočný výpad.
40
Konec prvního poločasu je blízko, na první branku stále čekáme.
39
Snadný zákrok si připisuje Guzan, který kryje střelu, kterou vyslal Woodrow.
38
Hra je plná nepřesností, nyní hrají domácí.
37
Nepřesný centr hostů za obranu Villens chytá Guzan.
35
Udeřit mohli ale paradoxně hosté! Woodrow unikl po pravé straně, jeho přízemní ránu ale vyráží Guzan!
34
Fulham je v posledních minutách pod menším tlakem, domácí jsou aktivnější.
33
Centr do vápna Fulhamu vyráží připravený Stockdale.
32
Oba týmy si vytvořily první velké šance, kdo na ně dokáže navázat? Na útočné půli kombinují domácí.
30
Na druhé straně pálí do pravého dolního rohu Bacuna, Stockdale ale balon vyráží!
28
Weimann se dostal ke gólové hlavičce, balon ale letí kousek nad!
28
Přihrávka Sidwella z pravé strany do vápna nebyla přesná, hosté však mohou pokračovat v útočné akci.
26
Zápas je stále velmi opatrný, velké šance k vidění nejsou.
25
Stockdale chytá přímý kop Vlaara, hrát budou hosté.
24
Od brány rozehrává Guzan, Villens zakládají útočnou akci.
22
Albrighton se probíjel na pravém křídle, vybojoval alespoň autové vhazování.
21
Největší šance utkání zatím patří Fulhamu. Woodrow dostal balon za obranu, překonat vyběhnutého Guzana ale nedokázal. Vzrušení je ale zbytečné, píská se ofsajd.
20
Úvodní dvacetiminutovka je minulostí, oba gólmani stále drží čistá konta – a moc se na ně zatím nenadřeli.
19
Fulham ubránil akci soupeře a zakládá protiakci.
18
Aston Villa má k dispozici zajímavý přímý kop...
17
Centr Woodrowa do pokutového území nebyl přesný, standardní situace se zatím Fulhamu nedaří.
16
Další roh pro hosty...
16
Obrana Villens však odvrací míč do bezpečné vzdálenosti.
15
Hosté budou zahrávat rohový kop...
14
Od brány bude rozehrávat Stockdale.
13
V posledních minutách drží balon hlavně domácí, Fulham ale zatím pozorně brání.
12
Bennett nezpracoval balon na hranici vápna, z dobré pozice tak nebyl schopen vystřelit.
11
Míč za obranu dostal Holt, jeho následný centr do vápna ale šanci nepřinesl.
10
Je za námi úvodní desetiminutovka, zatím se hraje hodně bojovně, na výraznější šance však zatím čekáme.
8
Holtby zaútočil po pravém křídle, balon ale vzápětí ztratil.
6
První náznak šance domácích měl na kopačce Albrighton, jeho zakončení ale blokuje bek Fulhamu Heitinga.
4
Hosté kombinují na obranné půli a zakládají útočnou akci.
3
Útočník hostů Woodrow si naskočil na centr do vápna, jeho hlavička ale postrádala přesnost.
2
Domácí se díky sérii několika rychlých a přesných přihrávek dostali na útočnou půli.
1

Aston Villa FC: Guzan – Lowton, Vlaar (C), Baker, Bertrand – Bacuna, A. Westwood, Bennett – Albrighton, Holt, Weimann.
Náhradníci: Steer – Clark, Luna, Sylla, Tonev, Bowery, Robinson.

Fulham FC: Stockdale – Riether, Heitinga, Hangeland (C), Amorebieta – Kasami, Diarra, Holtby, Sidwell, Richardson – Woodrow.
Náhradníci: Stekelenburg – Riise, Kvist, Kačaniklić, Dejagah, Rodallega, Roberts.

Rozhodčí: Oliver – Collin, Brooks.
Podrobná onlajn reportáž z utkání začíná v 16:00, nenechte si ji ujít.
Vzájemné zápasy

Z pěti posledních vzájemných duelů se dvakrát radoval Fulham, jednou Aston Villa. Dvakrát se remizovalo. Poslední utkání ovládl Fulham 2:0, tehdy se trefili Sidwell a Berbatov z penalty.
Fulham
Fulham je zatím nejhorším týmem ligy. Po 32 odehraných utkáních má tým jen 24 bodů za 7 výher a 3 remízy, průběžné skóre týmu je 31:73. Fulham tak disponuje suverénně nejhorší ligovou obranou. (druhý nejhorší tým je Cardiff, který inkasoval 61 branek). Z posledních sedmi zápasů Fulham hned pětkrát prohrál, jednou remizoval a jen jednou vyhrál. Naposledy hrál doma s Evertonem, proti kterému podlehl 1:3. Napraví to dnes?
Aston Villa
Aston Villa je po 31 odehraných zápasech na 12. ligové pozici s 34 body. Tým dosud vybojoval 9 výher a 7 remíz při průběžném skóre 34:46. Aston Villu trápily spíše starosti s případným sestupem, na 18. příčku však nyní mají náskok bezpečných 8 bodů. Z posledních sedmi zápasů Aston Villa čtyřikrát prohrála, jednou remizovala a dvakrát zvítězila. Poslední dva duely však ztratila shodným výsledkem – 1:4. Nejprve doma se Stoke City a poté na Manchesteru United.
Příjemné odpoledne s anglickou Premier League, dnes nás čeká duel domácí Aston Villy s Fulhamem. Pojďme si oba dnešní soupeře blíže představit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.