Přenos se aktualizuje automaticky

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Rozhodčí Friend ukončil dnešní utkání, ve kterém Hull City AFC porazil West Ham United 1:0. O jedinou branku utkání se ve 12. minutě postaral Brady, jenž proměnil pokutový kop. Nicméně sudí dnes spolehlivý výkon nepředvedl. V prvním poločase nařídil pokutový kop, o který se zřejmě ani nejednalo a v poločase druhém zase stoprocentní pokutový kop nenařídil. Hosté se velmi zlobili, ale to jim platné nebylo. Kladiváři se velmi snažili a hlavně ve druhém poločase byli aktivnějším týmem, avšak to jim nestačilo, protože vstřelenou branku nezaznamenali. Z tříbodového zisku se tak raduje domácí Hull City a West Ham odjíždí s prázdnou.
Konec zápasu.
90+6
Hra po přerušení pokračuje.
90+5
Zraněný je také Rosenior, který má na hlavě taktéž krvavou stopu.
90+4
Vaz Té má na hlavě krvavý šrám.
90+4
Na hrací ploše zůstali ležet dva hráči, kteří se srazili ve vzdušném souboji. Sudí hru přerušil a na trávník přispěchala lékařská pomoc.
90
Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.
90
U rohového praporku byl faulovaný Rat, ale sudí nedovolený zákrok neodpískal.
90
Kus práce odvedl Morrison, jenž obehrál tři protihráče, dovezl míč do vápna a poté jej odcentroval ke vzdálenější tyči, kde si nůžky střihl Vaz Té, ale McGregora nepřekonal.
89
Poslední změna v sestavě domácího celku. Ze hry odešel Aluko, kterého vystřídal Boyd.
88
West Ham se hodně snaží, ale štěstí mu vůbec nepřeje.
86
Hosté jsou stále u míče, ale šanci si stále nemohou vytvořit. Domácí hráči totiž aktivně brání své území a drží těsné skóre 1:0.
84
Kladiváři rozehráli nakrátko a kombinují na soupeřově polovině.
84
Nepříjemně faulovaný byl Nolan a hosté dostanou výhodu standardní situace.
83
Vaz Té zahrával volný přímý kop a nemyslel to vůbec špatně, avšak jeho pokus skončil nad brankou.
83
Dnešní utkání sleduje 24 291 diváků, z toho 2 337 fanoušků West Hamu.
80
Druhá změna v sestavě domácích. Ze hry odešel Brady, který se dnes radoval ze vstřeleného gólu a na hrací ploše ho nahradil Meyler.
80
Ve velmi zajímavé pozici se ocitl Rat, ke kterému se ve velkém vápně dostal odražený balon a měl spoustu času i prostoru. Nicméně Rat to nevyřešil ideálně a ze své kopačky vyslal velmi nepřesnou střelu, která se mezi tři tyče nevešla.
78
Výborně se dokázal uvolnit Vaz Té, jenž vystřelil zpoza vápna, ale McGregora nepřekonal.
75
Režie nám pustila opakovaný záběr, podle kterého můžeme vidět, že Livermore hrál opravdu rukou.
75
Jeden z domácích fotbalistů zahrál ve vápně rukou, ale sudí pokutový kop nenařídil. Hosté se velmi zlobí.
75
Kladiváři jsou u míče, ale nejsou schopni si vytvořit šanci. Pohybují se pouze v blízkosti McGregorovy branky.
73
Morrison vyfasoval žlutou kartu.
73
Noble se připletl do cesty Morrisonovi a připravil ho o zajímavou šanci.
71
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Danny Graham, přichází Yannick Sagbo.
71
Kouč Allardyce udělal dvojí změnu v sestavě. Ze hry odešli Diamé a Jarvis, vystřídali je Downing a vaz Té.
71
Kouč Allardyce udělal dvojí změnu v sestavě. Ze hry odešli Diamé a Jarvis, vystřídali je Downing a vaz Té.
70
Petrić ze své kopačky vyslal nádherný centr, kterého se zmocnil hlavičkující Nolan, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
69
Downing je připraven u postranní čáry.
67
Domácí fotbalisté mohli navýšit vedoucí skóre, ale nepodařilo se jim to. Gól na kopačce měl Livermore, ale trefil pouze tyčku.
66
Hosté chystají další změnu v sestavě, do hry půjde Downing.
64
Na levém křídle odvedl kus práce Diamé, jenž obehrál své protihráče a poté ze své kopačky vyslal učebnicový centr, kterého se ve vápně zmocnil hlavičkující Nolan, avšak jeho pokus byl velmi nepřesný a branku domácích neohrozil. Míč na hrací ploše zastihl ještě Jarvis, jenž přihrával zpětně Nolanovi, ale ten už se do hry nedostal.
63
Standardní situaci zahrávali také hosté, avšak v podobě volného přímého kopu, který si vzal na starost Noble. Hráč West Hamu ze své kopačky vyslal zajímavý centr, ale našel pouze bránícího protihráče, jenž svůj tým ubránil.
62
Domácí fotbalisté vytěžili rohový kop, ale nebezpeční nebyli. U vzdálenější tyče se ke střele dostal neobsazený Graham, ale jeho pokus postrádal přesnost.
59
Kouč Allardyce udělal první změnu v sestavě. Hrací plochu opustil Maiga, který příliš výrazný nebyl a nahradil ho Petrić.
58
Faulovaný byl Morrison a hosté dostali výhodu standardní situace. Do vápna přilétl zajímavý centr, ale Hull City se ubránil bez potíží.
57
Domácí hráči kombinovali u pravé postranní čáry, ale nic zajímavého nevymysleli. Nervy pak ztratil Aluko, jenž ze své kopačky vyslal nečekanou střelu, ale jeho pokus byl velmi žalostný.
55
Střely na branku: Hull City AFC 4:4 West Ham United.
55
Střely celkem: Hull City AFC 7:11 West Ham United.
54
Brankář McGregor si teď připsal výtečný zákrok, a zabránil tak stoprocentnímu gólu. Jedovatou střelu ze své kopačky vyslal útočník Maiga.
53
Kladiváři u balonu zůstali a pohybovali se s ním na soupeřově polovině. Výbornou přihrávku do vápna poslal O'Brien, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel a hosté se musí vracet zpět na vlastní polovinu.
51
Hosté vybojovali míč zpět na své kopačky a vytěžili rohový kop. Nicméně domácí Hull se ubránil bez potíží, pozorný McGregor vyboxoval centrovaný míč do bezpečí.
52
Standardní situaci si vzal na starost Noble, ale ze své kopačky vyslal hrůzostrašný centr, před kterým se domácí tým ubránil bez potíží.
51
U rohového praporku se o balon pral O'Brien, jenž si došel pro faul a hosté budou zahrávat volný přímý kop.
51
Zvládli to v pohodě a postupně se přesouvají na útočnou polovinu. Obranný zákrok si teď připsal Fayé a hosté u balonu zůstanou.
50
Nyní se balon přestěhoval zpět na kopačky hostujícího celku, ale hráči kombinují pouze na vlastní polovině. Teď se dopustili chyby a musí se zase bránit.
49
Jak rychle se hosté míče zmocnili, tak rychle se ho zbavili.
49
Míč na kopačkách drží domácí fotbalisté a nyní do hry zapojují také brankáře McGregora. Nicméně ten jim moc nepomohl a nahrál pouze svým protihráčům.
48
Domácí fotbalisté podnikli další zajímavou akci, ale Aluko uvízl v ofsajdové pasti a sudí musel hru přerušit.
47
Do protiútoku vyrazili domácí fotbalisté a vytěžili rohový kop, který si vzal na starost Brady. Nicméně centrovaným míčem našel pouze protihráče.
46
Nolan se prezentoval zajímavou patičkou do vápna, ale Morrison jeho úmysl nepochopil a k míči se nedostal.
46
Tomkins vybojoval míč na kopačky West Hamu a hosté se nyní ujmou autového vhazování.
46
Míč do druhého poločasu uvedli domácí fotbalisté.
46
Začal druhý poločas.
Rozhodčí Friend ukončil první poločas, ve kterém jsme mohli vidět jednu vstřelenou branku, o kterou se zasloužil ve 12. minutě Brady, jenž bezpečně proměnil pokutový kop. Nicméně hosté se zlobili, protože nařízená penalta byla velmi přísná. Oba celky si dokázaly vypracovat zajímavé příležitosti, ale další branka už nepadla.
Druhý poločas začne přibližně v 17:01.
První poločas skončil.
45+1
V závěru prvního poločasu vyfasoval žlutou kartu Graham.
45
První poločas bude nastaven o 2 minuty.
42
Maiga je na hrotu sám a vůbec se mu nedaří, kouč West Hamu by měl do druhého poločasu udělat určitě změnu. Diamé teď z pravé strany vyslal ukázkový centr, ale Maiga na míč ve vápně nedosáhl.
41
McGregor hledal dlouhým nákopem útočníky domácího celku, ale našel pouze Jääskeläinenovu náruč.
40
Kladiváři se dostali na soupeřovu polovinu, ale míč na hrací ploše neudržel Jarvis a Hull City se zmocní autového vhazování.
40
Teď už se přesunuli do středu hřiště, ale soupeř jejich rozehrávku nepříjemně napadá.
39
Hosté jsou u míče, ale pohybují se s ním pouze na vlastní polovině.
36
Tigers zahrávali třetí rohový kop v řadě za sebou, ale tentokrát už nebezpeční nebyli. Jeden z hostujících fotbalistů balon odhlavičkoval do bezpečí a tlak domácích skončil.
35
Na centrovaný balon si vyskočil hlavičkující Davies, ale domácí tým vedoucí skóre nenavýšil. Výborný obranný zákrok si totiž připsal Maiga, jenž střelecký pokus úspěšně zablokoval a Hull City dostal další výhodu rohového kopu. Domácí fotbalisté se opět dostali ke střele hlavou, ale tentokrát jim radost překazil výborný Jääskeläinen, jenž ze své sbírky vytasil brilantní zákrok a jedovatý pokus zneškodnil.
35
Další standardní situace ve prospěch domácích, tentokrát rohový kop.
34
Volný přímý kop si vzal na starost Aluko a nemyslel to vůbec špatně. Aluko ze své kopačky vyslal technickou střelu k tyči, ale připravený Jääskeläinen zasáhl na jedničku a zabránil inkasovanému gólu.
33
Jarvis fauloval a domácí tým dostane výhodu standardní situace.
32
Diamé odcentroval míč do vápna, kde jej protihráč odhlavičkoval do bezpečí. K odraženému míči se dostal Noble, jenž vystřelil z první, ale jeho střelecký pokus gólem neskončil. Následuje odkop od branky.
31
Brady odcentroval míč do malého vápna, ale našel tam pouze bránícího protihráče, jenž centr odvrátil do bezpečí.
30
Do protiútoku vyrazili domácí fotbalisté, kteří vytěžili rohový kop.
29
Přihrávku za obranu obdržel Nolan, jenž to neměl vůbec jednoduché, ale míč na hrací ploše zastihl. Poté se rozhlédl a prezentoval se učebnicovou zpětnou přihrávkou. Do stoprocentní gólové šance se dostal Diamé, ale ten pouze promáchl a balon z bezprostřední blízkosti netrefil.
29
Domácí tým se brání aktivně a West Ham se vrací zpět na vlastní polovinu hřiště.
28
West Ham zakládá další útočnou akci, u míče je Morrison.
28
Maiga štěstí opravdu nemá. Nyní dostal další přihrávku do vápna, ale trefil pouze bránícího protihráče, který svůj tým ubránil bez větších potíží.
28
Až teď hosté vyváží míč a postupují do protiútoku.
27
Kladivářům se nedaří dostat balon daleko od své svatyně, a tak Hull stále útočí.
26
Na útočné polovině nyní kombinují domácí fotbalisté a hosté se brání. Další branku by inkasovat určitě už nechtěli.
24
Rohový kop se hostům vůbec nepodařil, a tak zůstal brankář McGregor bez práce.
24
Centru se zmocnil hlavičkující Diamé, ale ani jeho pokus vstřelenou brankou neskončil. Následuje rohový kop ve prospěch West Hamu.
24
Hosté na svého soupeře tlačí, ale Hull se statečně brání.
23
Do vápna se opět dostal balon, ale Maiga příliš dlouho váhal a poté o míč přišel.
23
Tomkins se opět dostal k centrovanému míči a zase se prezentoval velmi nebezpečnou střelou, ale jeho pokus gólem neskončil. Na brankové čáře zasáhl jeden z domácích fotbalistů a na poslední chvíli zabránil inkasované brance.
23
U zadní tyče si na centrovaný míč vyskočil hlavičkující Tomkins, ale vybojoval pouze rohový kop.
22
Domácí fotbalisté se dopustili nedovoleného zákroku a hosté dostali výhodu standardní situace.
20
Kolmou přihrávku do běhu obdržel útočník Maiga, kterého obtěžovali hned dva protihráči, avšak Maiga míč na kopačkách udržel a poté se prezentoval střelou. Nicméně brankář McGregor byl připraven a střelecký pokus zneškodnil bez potíží.
19
Tigers však ze standardní situace nic nevytěžili, a stav skóre se tak nezměnil. West Ham pospíchá do protiútoku.
19
Do zadních řad přispěchal na pomoc Jarvis a připsal si úspěšný obranný zákrok. Následuje rohový kop ve prospěch domácího celku.
18
Hostům se podařilo dostat na soupeřovu polovinu, ale celá akce skončila na hranici pokutového území. Do protiútoku vyrazil Hull City a nyní se ujme autového vhazování.
18
Kladiváři získali míč ve svůj prospěch a momentálně se s ním pohybují ve středu hřiště.
17
U míče jsou fotbalisté domácího celku, ale West Ham se pozorně brání a soupeře do ničeho nepouští.
12
Hull City právě vstřelil branku!
ROBBIE BRADY bezpečně proměnil pokutový kop a poslal svůj tým do brzkého vedení. Jääskeläinen nevystihl směr, a tak neměl šanci inkasovanému gólu zabránit.
12
Fotbalisté West Hamu se velmi zlobí, protože nedokáží pochopit Friendovo rozhodnutí. Penalta byla hodně přísná, pokud tedy vůbec byla.
11
Rozhodčí Friend nařídil pokutový kop, který bude zahrávat Hull City AFC. Ve vápně svedl souboj Brady s O'Brienem a první jmenovaný skončil na zemi, sudí neváhal a pískl penaltu.
9
Hlavičkující Davies obdržel zajímavou přihrávku, kterou mu adresoval Huddlestone, ale jeho pokus gólem neskončil.
8
Nolan zastavil svého spoluhráče skluzem, ale míč při obranném zákroku netrefil a sudí ho potrestal žlutou kartou.
8
Nicméně Hull City ze standardní situace nic nevytěžil, protože zeď West Hamu zůstala neprůstřelná.
7
Bude následovat volný přímý kop, který zahrají domácí hráči.
7
Aluko svedl hlavičkový souboj s Tomkinsem, ale sudí musel hru přerušit. Důvodem byl nedovolený zákrok, kterým se provinil hráč West Hamu.
5
U zadní tyče se k centrovanému balonu dostal hlavičkující Tomkins, ale jeho pokus gólem neskončil. Připravený McGregor ukryl míč do rukavic.
5
Z levé strany přilétl do vápna zajímavý centr, kterého se ujal hlavičkující Diamé, ale protihráč mu střelu zblokoval na rohový kop.
5
Rat poslal balon až do velkého vápna, kde jej hlavou sklepl Maiga, ale Nolan se ke střele nedostal. Nicméně hosté u míče zůstanou.
4
Fotbalisté West Hamu rozehrávku aktivně napadají a nyní získali výhodu autového vhazování.
4
Tigers jsou u míče, ale nikam nespěchají a pohybují se s ním pouze na vlastní polovině hřiště.
3
Jeden z domácích fotbalistů se dopustil faulu a hosté dostali výhodu standardní situace. Tomkins odcentroval míč do vápna, kde si jej na střelu přichystal Maiga, ale trefil pouze bránícího protihráče, jenž střelecký pokus úspěšně zablokoval.
2
Nicméně teď přišla ve středu hřiště nepřesná přihrávka a balon se přestěhoval na kopačky domácích fotbalistů.
1
Kladiváři kombinují mezi sebou a soupeři míč půjčit nechtějí.
1
Domácí fotbalisté oblékli pruhované černo-oranžové dresy a černé trenýrky.
1
O úvodní výkop se postarali hráči West Hamu United, kteří dnes oblékli tradiční vínové dresy a bílé trenýrky.
1
Utkání právě začalo.
-2
Hlavní sudí Friend přivedl dnešní aktéry na zelený pažit.
Úvodní sestavy:

Hull City AFC: McGregor – Rosenior, Figueroa, Davies (C), Fayé – Huddlestone, Brady, Livermore, Elmohamady – Graham, Aluko.
Náhradníci: Harper – Bruce, McShane, Meyler, Boyd, Quinn, Sagbo.

West Ham United: Jääskeläinen – O´Brien, Tomkins, Reid, Rat – Morrison, Diamé, Nolan (C), Noble, Jarvis – Maïga.
Náhradníci: San Miguel – Collins, Demel, Taylor, Downing, Vaz Tê, Petric.

Rozhodčí: Friend ─ Bennett, Lennard.
Z posledních pěti vzájemných duelů se z vítězství radoval hned čtyřikrát West Ham United a jednou skončil zápas nerozhodně. Z toho 3 zápasy se odehrály v rámci Premier League a 2 utkání v League Championship. Předešlá výhra Hullu oslaví v říjnu již páté narozeniny. Tigers totiž West Ham porazili naposledy 19. října 2008, tehdy zápas skončil 1:0.
Na zápas byli nominováni:

Hull City AFC: Harper, Jakupovic, McGregor, Bruce, Davies, Dudgeon, Faye, Rosenior, Brady, Boyd, Elmohamady, Huddlestone, Livermore, Meyler, Quinn, Aluko, Fryatt, Gedo, Graham, McLean, Proschwitz, Sagbo.

West Ham United: Adrian, Henderson, Jaaskelainen, Collins, Demel, McCartney, O'Brien, Potts, Rat, Reid, Tomkins, Cole, Collison, Diame, Downing, Jarvis, Morrison, Noble, Nolan, Taylor, Lee, Maiga, Petric, Vaz Te.
Sázkové kanceláře vypsaly kurz na výhru domácích 2.41, kurz na remízu pak 3.3 a kurz na výhru hostujícího celku 3.4.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Kevin Friend, na čarách mu budou asistovat Stephen Graham Bennett a Harry Lennard. Jako čtvrtý rozhodčí bude vypomáhat Howard Webb.
To West Ham United je na tom o něco hůř. V pěti zápasech získal pouhých 5 bodů a v tabulce mu patří až 14. pozice. Kladiváři pouze jednou zvítězili, dvakrát remizovali a dvakrát poznali chuť hořké porážky. Dosavadní skóre je 4:4.
Po pěti odehraných kolech se Hull City AFC v tabulce nachází na 11. příčce a na svém kontě má 7 bodů. Tigers dvakrát zvítězili, jednou remizovali a dvakrát byli poraženi. Dosavadní skóre je 5:7.
Vítejte u komentovaného přenosu nejprestižnější a zároveň nejsledovanější fotbalové soutěže na světě. Dnes máme na programu 6. kolo anglické Premier League, ve kterém Hull City AFC přivítá West Ham United.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud