To je z tohoto utkání vše, děkuji Vám za pozornost a u Premier League zase někdy na počtenou.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 5:2. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 13:10.
Utkání mezi Watfordem a Evertonem je u konce. Zápas to byl rozhodně zajímavý, vítěze však nepoznal. Do vedení se dostali hosté, kteří na konci první půle využili chybu v rozehrávce Watfordu a McCarthy otevřel skóre. Pouze o minutu později ovšem vyrovnal z rohového kopu Holebas. V druhé půli jsme i přes nějaké šance branky neviděli, a tak si obě mužstva rozdělí po bodu za remízu 1:1.
90+4
90+4
Zřejmě poslední šanci tohoto utkání si vypracoval Watford. Suárez uprostřed hřiště vybojoval míč, který posunul na Ighala. Nigerijský forvard mohl přihrát do strany zpět na Suáreze, ale raději zvolil střelu, která nebyla vůbec razantní, a tak Roblese příliš neohrozila.
90+4
Bainesův centr na zadní tyč našel Barryho, ale jeho hlavičku ukryl do rukavic Gomes.
90+3
Unikajícího Colemana zastavil pouze pomocí faulu Ighalo, který vidí žlutou kartu.
90+2
Ben Watson napřáhly z dálky k tvrdé ráně, kterou však vynikajícím zákrokem vyrazil Robles! Opravdu povedená rána domácího záložníka a parádní zákrok hostujícího gólmana.
90+1
Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 4 minuty! Podaří se některému celku vstřelit rozhodující branku?
90
Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Phil Jagielka, přichází Ramiro Funes Mori.
89
Mirallasův centr podcenil obránce Cathcart, ale Lukaku byl natolik překvapen, že hlavou zakončil opravdu nedůrazně. Další nadějná šance Evertonu tak nekončí gólem.
88
Mirallasův přímák vyrazil Gomes přímo k nohám Lukakua, jenž z dorážky nastřelil břevno!
88
Everton má k dispozici přímý kop z velice dobré pozice, u míče stojí Baines a Mirallas.
85
V posledních minutách je aktivnější Everton, který zřejmě více touží po třech získaných bodech.
82
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Étienne Capoue, přichází Mario Suárez.
81
Deeney vyslal do šance svého útočného parťáka Ighala, ten byl ovšem zastaven.
78
Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Kevin Mirallas.
75
Právě Capoue zůstal ležet v bolestech na trávníku a zatím nevypadá, že by měl pokračovat ve hře.
74
Watford měl k dispozici přečíslení, které špatně vyřešil Capoue, jenž s míčem čekal příliš dlouho a nakonec o něj přišel.
71
Gomes si na své konto připisuje další výborný zákrok! Lukaku na sebe navázal dva protihráče a zpětnou patičkou uvolnil Lennona, jehož křížnou přízemní ránu brazilský brankář vyrazil do autu.
70
McCarthy předvedl na pravém křídle povedené sólo, ale jeho následný centr našel pouze Gomesovy rukavice.
68
Hra se v posledních minutách uklidnila, ani jeden celek se nikam příliš nežene.
65
Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Ross Barkley, přichází Tom Cleverley.
63
K dalšímu přímému kopu domácích se znovu postavil Holebas, ale tentokrát poslal míč vysoko do hlediště. Řecký univerzál s touto příležitostí naložil opravdu špatně.
60
Lukaku uvolnil na pravém křídle Deulofeua, ten se i přes zbytečné předkopnutí balon pokusil protlačit na Lennona, ale Gomes byl připraven a šanci zmařil.
59
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází José Manuel Jurado, přichází Nordin Amrabat.
58
Watford rozjel rychlou akci, po skvělém průniku Guedioury poslal do vápna přihrávku Deeney, ale Ighalo na míč nedosáhl. Sršni předvádějí dobrý fotbal.
57
Po faulu McCarthyho rozehrál Holebas přímý kop, ale svou dělovku namířil pouze do dobře postavené zdi.
55
Velká šance hostí nekončí brankou! Aaron Lennon nastartoval své bleskové nohy, utekl čtyřem protihráčům a vypálil, Gomes však střelu výborně vyrazil k Lukakuovi, který se nakonec do zakončení díky druhému zákroku Gomese nedostal.
53
Počet rohových kopů – 5:5.
51
Watford teď na minutu zamkl svého soupeře u velkého vápna, ale nedokázal si vytvořit příležitost ke vstřelení druhé branky. Hra se nakonec na chvíli uklidní kvůli faulu Guedioury na Barryho.
49
Deulofeu hledal razantní přihrávkou Lukakua, který už se nadechoval k zakončení, v poslední chvíli mu však míč od kopaček ustřelil Cathcart.
48
Evertonu se podařilo natlačit do velkého vápna, ale toho nedokázal využít na sto procent, střela Barkleyho totiž byla sražena na roh.
46
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Valon Behrami, přichází Adlène Guedioura.
46
První půle je za námi. Na gól jsme čekali až do 45. minuty, kdy otevřel skóre po chybě v obranné fázi domácích James McCarthy. Hosté se však z vedení neradovali dlouho, téměř okamžitě totiž z rohového kopu srovnal hlavou Holebas. Do šaten se tak odešlo za stavu 1:1.
45+3
45+2
Watford právě vstřelil branku!
Hornets okamžitě vyrovnávají! Nařízený roh rozehrál Watson, jenž poslal míč přímo na hlavu JOSÉ HOLEBASE, který i s pomocí teče jednoho z obránců překonává bezmocného Roblese. Neuvěřitelný konec první půle – 1:1.
45+1
Everton právě vstřelil branku!
Karamelky se z ničeho nic dostávají do vedení! Domácí nedokázali míč odkopnout do bezpečí, a tak se jej zmocnil JAMES MCCARTHY, jenž střelou k tyči překonal Gomese – 0:1.
45
Odražený míč si po nepovedeném Juradově přímém kopu našel Capoue, jenž vyslal na bránu dělovku z voleje, ale mířil těsně mimo Roblesovu svatyni! Střela byla mírně tečována, a tak domácí budou rozehrávat od rohového praporku.
44
McCarthy zahrál v blízkosti svého velkého vápna rukou, a tak mají domácí příležitost k zahrání standardní situace z velice zajímavé pozice.
43
James McCarthy uviděl od hlavního rozhodčího Frienda žlutou kartu za tvrdý zákrok skluzem na Deeneyho.
41
K střílenému centru došlo okamžitě také na druhé straně hřiště, ale Ighalo na míč těsně před Roblesem nedosáhl.
40
Deulofeu hledal dobrým krouceným centrem ve vápně Lukakua, ale domácí obránce Britos míč úspěšně odvrátil.
37
V zajímavé šanci se z ničeho nic objevil Barkley, ale jeho ránu pohotově zneškodnil Heurelho Gomes.
35
A další ne příliš povedené rozhodnutí jednoho z rozhodčích, tentokrát byl Deeney ochuzen o šanci kvůli údajnému ofsajdu. Opakované záběry však ukazují, že se o ofsajd v žádném případě nejednalo.
32
Rozhodčí Kevin Friend poněkud necitlivě neposkytl Watfordu výhodu po faulu na Capoueho, a tak byla nadějná šance přerušena. Míč do hry tak opět vyšle Watson, jenž rozehraje přímý kop.
31
Everton ovšem s rohem nenaložil příliš šťastně, při rozehrávce nakrátko se Baines ocitl v ofsajdu.
30
Tentokrát vybojoval roh na opačné straně hřiště Romelu Lukaku.
29
Ben Watson vypálil z dvaceti metrů, ale mířil pouze doprostřed, kde se nacházel připravený Robles.
28
Deulofeu se po pár kličkách snažil opět najít Lennona, jenže ten byl výborně obsazen, a tak se domácí tým ubránil.
26
Po dobré práce Deeneyho rozehrají domácí od rohového praporku.
25
Romelu Lukaku na sebe vzal zodpovědnost a vystřelil z velké dálky, ovšem mířil opravdu nepřesně.
24
Hornets si vypracovali mírný tlak, kterému se však Everton dokázal ubránit.
22
Zápas se zatím nehraje v příliš velkém tempu, ani jedno mužstvo se nikam příliš nežene, na první branku tak stále čekáme.
19
Deulofeu si na levé straně navedl míč na svou silnější pravou nohu a poté vyslal na bránu technický pokus, který na roh vyrazil povedeným zákrokem Gomes!
17
Watford se dostal do první vážnější příležitosti, ale stav zůstává stále nerozhodný! Ke střele se dostal Jurado, jehož však vychytal brankář Joel Robles.
14
Španělský rychlík Deulofeu vybojoval pro Everton roh.
13
Za kolizi s Rossem Barkleym uviděl první žlutou kartu tohoto utkání Étienne Capoue.
10
Watford musí dnes hrát opravdu trpělivě, je totiž pravděpodobné, že bude mít Everton větší držení míče. Domácí se budou spoléhat na rychlé protiútoky a dvojici Ighalo-Deeney.
8
Barkley hledal před brankou Deulofeua, před tím však míč včas odklidil levý bek Holebas.
6
Poprvé se dostal Watford k ohrožení hostující branky, ale finální fáze byla nepřesná.
4
Everton začal zápas aktivněji, má míč více na svých kopačkách, hosté se zatím spíše brání.
2
Ighalo našel bleskovou přihrávkou Deeneyho, jenž už se řítil na Roblese, pomezní rozhodčí však zaregistroval ofsajd prvního zmíněného, Odiona Ighala.
1
Zápas mezi Watfordem a Evertonem odstartoval! Míč do hry uvedli hosté.
1

Watford FC: Gomes – Paredes, Britos, Cathcart, Holebas – Behrami, Watson, Capoue, Jurado – Deeney (C) – Ighalo.
Náhradníci: Pantilimon – Nyom, Mario Suárez, Prödl, N. Amrabat, Guedioura, Abdi.

Everton FC: Robles – Coleman, Stones, Jagielka (C), Baines – Barry, James McCarthy – Lennon, Barkley, Deulofeu – R. Lukaku.
Náhradníci: Howard – Oviedo, Koné, Cleverley, Niasse, Mirallas, Ra. Funes Mori.

Rozhodčí: K. Friend – S. Long, A. Fox (S. Duncan).
Everton FC

Od hostů se v této sezoně rozhodně čekalo víc. Karamelky mají velice dobrý kádr, což několikrát během této sezony potvrdily skvělým výkonem, přesto se nacházejí až na 12. příčce ligové tabulky. V současné době se Evertonu nedaří podobně jako Watfordu, prohrál totiž čtyři z posledních pěti zápasů, pozice trenéra Martíneze je však nadále pevná.

Nominace:

Howard, Joel, Stanek, Baines, Coleman, Funes Mori, Galloway, Holgate, Jagielka, Oviedo, Stones, Barkley, Barry, Besic, Cleverley, Gibson, Lennon, McCarthy, Mirallas, Osman, Pienaar, Deulofeu, Kone, Lukaku, Niasse, Rodriguez.
Watford

Nováček z Watfordu momentálně zažívá hodně nevydařené období. Svěřenci trenéra Quique Florese prohráli už čtyřikrát v řadě, naposledy zvítězili 13. února na půdě Crystal Palace. Jedním z důvodů špatných výsledků je i střelecká nemohoucnost, Sršni v minulých osmi zápasech vstřelili pouze dvě branky a to je opravdu málo. Watford se tak nachází na průběžné 14. pozici.

Nominace:

Gilmartin, Gomes, Pantilimon, Ake, Belkalem, Britos, Cathcart, Ekstrand, Hoban, Holebas, Nyom, Paredes, Prodl, Abdi, Amrabat, Anya, Behrami, Capoue, Guedioura, Jurado, Suarez, Watson, Berghuis, Deeney, Ighalo, Oulare.
Vážení fotbaloví příznivci, vítejte u online přenosu z 33. kola anglické Premier League, ve kterém se utká Watford FC a Everton FC. Textovým přenosem Vás bude provázet Lukáš Konvičný.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.