Premier League - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Burnley : Wolves - 30. března 2019   16:00

Burnley
2' Coady(vl.)  • 77' McNeil (Tarkowski)
2:0
(1:0)
Burnley
Heaton – Bardsley, Tarkowski, Mee, Taylor – Hendrick, A. Westwood, Cork, McNeil (87. Gudmundsson) – A. Barnes, Wood.
Hart – Brady, Gudmundsson, B. Gibson, Lowton, Vydra, S. Ward.
Kavanagh – Cook, McDonough
Turf Moor
Wolves
Patrício – Saïss, Coady, Boly – Traoré (72. Costa), Dendoncker (59. Doherty), Neves, Moutinho, J. Castro – Cavaleiro (59. Jiménez), Diogo Jota.
Ruddy – Doherty, Gibbs-White, Kilman, Jiménez, Vinagre, Costa.

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
Máme za sebou utkání 32. kola anglické Premier League, ve kterém Burnley zdolalo na domácím hřišti Wolverhampton 2:0. První branka přišla už ve druhé minutě, to když do vlastní branky poslal balón Conor Coady. Potvrzení vítězství domácích přišlo v 77. minutě, krásnou křižnou ranou se prosadil mladík Dwight McNeil. Burnley tímto vítězstvím přerušilo sérii čtyř porážek v řadě, i nadále ale zůstává na 17. místě, Wolverhampton navzdory prohře zůstává na příčce sedmé.
90+4'
90+3'
Žlutou kartu dostává Rúben Neves (Wolverhampton Wanderers).
90+2'
Souboj mezi Barnesem a Saïssem byl zbytečný, útočník se totiž nacházel v ofsajdovém postavení.
90+1'
Nejlepším hráčem zápasu byl zvolen domácí stoper s číslem šest, Ben Mee.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.
89'
Dlouhý výkop Patricia do míst, kde se pohyboval Hélder Costa. Ten si neporadil se zpracováním, čehož okamžitě využil Phil Bardsley, jenž míč uzmul do své moci.
88'
Burnley výborně pošetřilo čas, když hned trojice hráčů ve fialovém držela nějakých třicet vteřin balón u rohového praporku.
87'
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Dwight McNeil, přichází Johann Gudmundsson.
86'
Potlesk si vysloužil Tom Heaton, jenž vběhl do vřavy hráčů a ze vzduchu lapil centr do své moci.
85'
Rohový kop nakrátko s následným centrem z kopačky Moutinha, nejvýše ale vyskočil stoper Ben Mee.
84'
Portugalsý křídelník Costa až příliš přetáhl centr, zmatený Charlie Taylor ovšem zahrál pouze na roh.
83'
Hélder Costa provedl prakticky to nejlepší, co mohl. V těžké situaci nastřelil obránce a vybojoval tak alespoň autové vhazování.
82'
Po skrumáži ve vápně hostů se k zakončení dostal nejprve Wood, poté i Cork, ani jeden z pokusů ale neprošel přes bránící hráče.
81'
Ashley Barnes si výborně pokryl míč, Castrovi pak nezbylo nic jiného, než protivníka faulovat.
80'
Vlkům se nyní vůbec nedaří, snadnou přihrávku nepochopitelně zkazil Conor Coady.
79'
Hosté se mohli okamžitě radovat ze snížení, centr Costy na Jiméneze však skončil pouze střelou nad branku.
77'
Burnley právě vstřelilo branku!
Zřejmě je rozhodnuto! DWIGHT MCNEIL obdržel na levou stranu přihrávku od Tarkowského. Devatenáctiletý mladík si ještě navedl míč víc na levou stranu a poté precizně provedenou střelou na zadní tyč prostřelil Patricia, ten se za balónem směřujícím do jeho síte pouze ohlédl. Asistence: James Tarkowski.
76'
Domácí nikam nespěchají, James Tarkowski z poloviny hřiště nahrál až brankáři.
75'
Česrstvě příchozí Hélder Costa se zapjil do hry, neměl ale komu nahrát a tak se s míčem otočil a nahrál stoperovi Bolymu.
74'
Jonny Castro odcnetroval pouze na hlavu Tarkowského, ten poslal velmi riskantní malou domů Heatonovi, domácí gólman si ale s nastálou situací poradil.
73'
Nejde to a nejde. Vlci si ani po sedmdesáti minutách nedokáží vypracovat šanci, která by vedla alespoň k první střele na branku.
72'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Hélder Costa.
71'
Jenže Jeffrey Hendrick vyslal až příliš dlouhý centr, na nějž nedoskočil ždáný z aktérů přítomných v pokutovém území.
70'
Centr McNeila z pravé strany byl zblokován, bude z toho rohový kop pro domácí.
69'
Raúl Jiménez zdá se že úmyslně pouštěl míč za sebe, jenže tam žádný z jeho spoluhráčů nebyl.
68'
Diogo Jota se krásně proháčkoval mezi třemi hráči, následně si ale příliš pokopnul balón, čehož okamžitě využil Ben Mee.
67'
Žlutou kartu dostává Dwight McNeil (Burnley FC).
66'
Z levé strany poslal přetažený centr na zadní tyč Romain Saïss, Raúl Jiménez na tento pas o kousek nedosáhl.
65'
Bude zajímavé sledovat, zda Burnley vydrží odolávat tlaku soupeře až do závěrečného hvizdu, zatím tomu vše nasvědčuje.
64'
U lajny výborně zabojoval Ashley Barnes, k zisku míče to ale nevedlo, pouze k autovému vhazování Vlků.
63'
Adama Traoré přihrával do ulice Dendonckerovi, před ním však odklidil míč Mee, hosté jsou u balónu při útočném snažení vždycky o krok později než soupeř.
62'
James Tarkowski si nekomplikoval situaci a před dotírajícím Jotou odehrál dlouho přihrávku na svého brankáře.
61'
Výborné přenesení hry na Hendricka, který předal míč Corkovi, ten však neuspěl v souboji proti Coadymu.
60'
Máme za sebou hodinu utkání , Burnley stále vede nejtěsnějším možným rozdílem, avšak tlak Wolverhamptonu sílí.
59'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Ivan Cavaleiro, přichází Raúl Jiménez.
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Leander Dendoncker, přichází Matt Doherty.
58'
Na šestnátce hledal Jonny přihrávkou Moutinha, těsně před ním ukopl balón do bezpečí Jack Cork.
57'
Vlci drží balón na polovině soupeře, marně se však snaží najít okénko v defenzivě.
56'
Traorého centr prpadl až k Jotovi, jehož pokus v ideální střelecké pozici zblokoval James Tarkowski.
55'
Za chvíli do hry přijde podle očekávávání Raúl Jiménez, nejlepší střelec Wolves v letošní sezóně.
54'
Opět ve hře portugalský středopolař, ten nyní zabojoval u lajny a vybojoval míč pro svůj tým.
53'
Dlouhý nákop Moutinha svého adresáta nenajde, míč sebral Tom Heaton.
52'
Domácí celek se snaží zklidnit hru, což se mu prozatím daří, kombinuje mezi vlastními stopery.
51'
Fantastický obranná zákrok Jamese Tarkowského, jenž vestoje s naprostým klidem obral o balón rozběhnutého Nevése.
50'
Ashley Westwood se pokusil dlouhým pasem najít Barnese, domácí útočník však na balón nedosáhnul.
49'
Ivan Cavaleiro obdržel do vápna skvělou přihrávku od Jonnyho, svou střelu z první ale namířil vysoko nad!
48'
Pěkný centr Dioga Joty nikdo netečoval, nakonec ale nabral takový smě, že málem skončil v Heatonově síti, domácí brankář měl nyní štěstí.
47'
Dá se očekávat snaha hostů o vyrovnání skóre, domácí se pravděpodobně budou jen bránit.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
Skončil první poločas utkání mezi Burnley a Wolves, který přinesl jednu branku, o níž se postarali domácí. Stalo se tak už ve druhé minutě, to když si vlastní gól vstřelil Coady. Jinak sledujeme velmi nezazivne utkání, snad nám oba aktéři předvedou ve druhé půli o poznání lepší podívanou.
45'
44'
Zřejmě poslední šanci na vyrovnání v úvodní půli zazdil Romain Saïss, jenž poslal ne přesnou přihrávku na Jotu.
43'
Burnley se snaží udržet své vedení do konce poločasu a zatím se to daří, Tarkowski nyní skvěle připravil o balón Cavaleira.
42'
Jonny Castro už balón na hrací ploše nezastihl, bude se odkopavat od brány.
41'
Zatím to však nevypadá, že by se skóre mělo měnit, další akci hostů však zastavil Charlie Taylor.
40'
Do konce poločasu zbývá pět minut. Dočkáme se ještě nějaké branky nebo půjdou domácí do kabin s jednobrankovým vedením v zádech?
39'
O akrobatické zakončení nůžkami se pokusil Diogo Jota, vůbec ale netrefil míč.
38'
Ivan Cavaleiro se pěkně zbavil braniciho hráče, pak ale ztroskotal na Taylorovi.
37'
Pas Westwooda na Barnese byl příliš krátký, hlavou ho zastavil Leander Dendoncker.
36'
Krásný pás za obranu předvedl Cork, jenže Wood si ne úplně ideálně zpracoval balón, o nějž vzápětí přišel.
35'
Rohový kop si vyzkoušeli i domácí, ani oni však nebyli úspěšní.
34'
Těsně za hranicí šestnáctky vystřelil Diogo Jota, jeho střela proletěla těsně nad břevnem.
33'
Druhý rohový kop v krátkém časovém sledu skončil znovu neúspěchem, tentokráte vyskočil nejvýše Ben Mee.
32'
Po rohovém kopu hostů se k hlavičce řval Boly, toho ale přeskočil Tarkowski.
31'
Po delší době zahrozili i domácí, pokus Barnese ale zablokoval Boly.
30'
Půl hodina zápasu je za námi, policasovy hvizd se zdá být pro oba týmu vysvobozením.
29'
Z nějakých dvaceti metrů se odhodlal ke střele Ashley Barnes, zamířil ovšem vedle.
28'
Naivní pokus Nevese projít středem hřiště, o balón ho připravil hned první hráč, Jack Cork.
27'
Z levé strany vyslal pěkný centr Ashley Westwood, ovšem Rui Patrício skvělé vyběhl a sebral míč do rukavic.
26'
V podstatě ani není co komentovat, domácí jsou v mohutné bloku na své polovině a soupeř marně hledá recept na tento val.
25'
Z pravé strany odcentroval Jonny Castro ve vápně ale nejvýše vyskočil Jack Cork.
24'
Poločas se nám prehoupl do své druhé poloviny, snad v ní uvidíme o poznání atraktivnější fotbal.
22'
Od úvodního gólů se vlastně nic neděje, Burnley je zalezlé na vlastní polovině a Wolves kombinují kolem středu hřiště.
21'
Pěkná souhra domácích středem hřiště, ta však nakonec skončila nankopačkách Bolyho.
20'
Blíží se nám polovina úvodní pětačtyřicetiminutovky, Vlci se stále marně snaží dobýt obranu.
19'
Po pravé straně unikal Diogo Jota do zamezí ale odvrátil Ben Mee.
18'
Mizernou střelu vypálil Jeffrey Hendrick, jeho pokus skončil hodně vedle branky.
17'
Domácí zatím brání opravdu znamenitě, hosté se nedokáži dostat k žádnému ohrožení svatyně.
16'
Hraje se přesně tak jak se čekalo, Burnley po vstřelené brance brání, zatímco Vlci hledají okénko v defenzivě soupeře.
15'
Fantastický obranný skluz Coadyho, jímž připravil o míč unikajícího Wooda.
14'
Střelecký pokus vyslal na branku soupeře Ashley Barnes, obetqvy blok ale předvedl Willy Boly.
13'
Jenže z kombinace Burnley nic nebylo, Jeffrey Hendrick totiž pokazil poměrně jednoduchou přihrávku.
12'
Mizerné záhrané autové vhazování v podání Jonnyho, u míče Burnley.
11'
Rúben Neves se krásně proháčkoval mezi dvěma protihráči, na Tarkowského už si však nepřišel.
10'
Máme za sebou úvodní desetiminztovky, ve vedení je poněkud překvapivě domácí Burnley.
9'
Tvrdý vzdušný souboj, po němž se na zemi ocitl Chris Wood, rozhodčí přerušuje hru a píská faul
8'
Z téhle akce nic nebude, dalekonosná střela Cavaleira proletěla vysoko nad brankou.
7'
Diogo Jota si pohrával s míčem na středu, dokud ho o něj ne připravil skvělým skluzem James Tarkowski.
6'
Domácí celek se naopak bude moci ještě více soustředit na obranu, která jim fungovala skvěle hlavně v minulém roce.
5'
Rychlý gól zcela mění taktiku Wolves. Favorit zápasu bude muset více přidat do ofenzivy.
3'
Zbytečný faul na polovině hřiště, o který se postaral Jack Cork, ten tak prakticky zadarmo daroval míč soupeři.
2'
Bleskurychlý nástup domácího celku! Na přední tyči si na centr z přímého kopu naběhl Wood, jenž obehrál brankáře a vystřelil. Jeho pokus se odrazil od tyče do braníciho hráče a balón skončil v síti!
2'
Burnley pro dnešní západ obléklo červené dresy, hráči Wolves navlekli tradiční oranžovou.
1'

Burnley FC: Heaton – Bardsley, Tarkowski, Mee, Taylor – Hendrick, A. Westwood, Cork, McNeil – A. Barnes, Wood.
Náhradníci: Hart – Brady, Gudmundsson, B. Gibson, Lowton, Vydra, S. Ward.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Saïss, Coady, Boly – Traoré, Dendoncker, Neves, Moutinho, J. Castro – Cavaleiro, Diogo Jota.
Náhradníci: Ruddy – Doherty, Gibbs-White, Kilman, Jiménez, Vinagre, Costa.
Wolverhampton Wanderers

Vlci z Wolverhamptonu řeší o poznání příjemnější starosti, než jejich sobotní soupeř. Po návratu mezi elitu se aktuálně nachízejí na skvělém sedmém místě, šance zahrát si příští rok v Evropě je tak velmi reálná. Svěřenci trenéra Espirita si v posledních pěti ligových zápasech připsali jedinou výhru, tři remízy a jednu prohru, naposledy ale šokovali v FA Cupu, v němž vyřadili rozjetý Manchester United. V tabulce střelců je nejproduktivnější Raúl Jiménez, ten rozvlnil síť soupeře už dvanáctkrát.
Burnley FC

Burnley se v letošní sezóně vůbec nedaří. Tým, jenž loni skončil na sedmém místě a dokonce se kvalifikoval do Evropské ligy se momentálně nachází na hraně propasti, tedy na 17. místě, přičemž náskok na první sestupovou příčku je pouhé dva body. Svěřencům trenéra Dycheho rozhodně přišla reprezentační přestávka vhod, neboť předtím prohráli čtyřikrát v řadě. Nejlepším střelcem Burnlry v letošním ročníku je Ashley Barnes s devíti zásahy.
Krásné sobotní odpoledne! Vítám vás při sledování 32. kola anglické Premier League, ve kterém Burnley přivítá na domácím hřišti Wolverhampton.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.