Premier League - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolves : Leicester - 23. října 2022   15:00

0:4
(0:2)
Leicester
8' Tielemans   • 19' Barnes  (Dewsbury-Hall) • 65' Maddison  (Vardy) • 79' Vardy  (Castagne)
Wolves
Sá – Castro (67. Semedo), Collins, Kilman, Bueno – Moutinho (81. Bo. Traoré), Neves (C) – Ad. Traoré, Nunes (67. Campbell), Podence – D. Costa (80. Hwang Hi-čchan).
Šarkić – Aït-Nouri, Mosquera, Hodge, Guedes.
Oliver – Burt, Bennett
Molineux Stadium, Wolverhampton
Leicester
D. Ward – Castagne, Amartey, Faes, Justin (88. Thomas) – Soumaré (61. N. Mendy) – Maddison, Tielemans (C), Dewsbury-Hall (61. Praet), Barnes (79. Albrighton) – Daka (61. Vardy).
Iversen – Söyüncü, Iheanacho, Pérez.

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
Je dobojováno! Leicester v dnešním zápase potrestal svého soupeře téměř z každé vážnější šance a nakonec vítězí 4:0! Wolves směrem dopředu neodehráli špatné utkání a vytvořili si toho hodně, jenomže je zradila koncovka a poté i hodně naivní bránění. Leicester si tak připisuje důležité tři body.
90+3'
90+3'
Tohle bylo od Faese úplně zbytečné. Stoper na středu hřiště tvrdě zajel do Podence a může být rád, že uviděl pouze žlutou kartu.
90+2'
Podence si za obranou dokázal skvěle zpracovat míč a uháněl na branku. Rozhodčí ale pískají ofsajd.
89'
Zápas se defacto pouze dohrává, ani jeden z týmů nevyvíjí příliš velké úsilí. Hraje se na útočné polovině Leicesteru.
88'
Střídání v týmu Leicester City:
ze hřiště odchází James Justin, přichází Luke Thomas.
87'
Tribuny na Molineux Stadium jsou téměř zcela prázdné, zápas se dohrává v hodně komorní atmosféře.
86'
Madisson poslal z volného kopu do vápna zajímavý centr, který hlavou usměrnil nad branku Albrighton.
85'
Semedo šel hodně tvrdě do souboje s Justinem a vykoledoval si žlutou kartu.
81'
Fanoušci Wolves mohutně odchází ze stadionu a není se jim co divit, výsledek vypadá velice potupně.
81'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
ze hřiště odchází João Moutinho, přichází Boubacar Traoré.
80'
ze hřiště odchází Diego Costa, přichází Hwang Hi-čchan.
79'
Leicester právě vstřelil branku!
Tohle se už dá nazvat debaklem! Castagne z pravé strany přízemním centrem našel na malém vápně JAMIEHO VARDYHO, pro kterého je střílení gólů z podobných pozic denní chleba.
79'
ze hřiště odchází Harvey Barnes, přichází Marc Albrighton.
77'
Moutinho se pokusil o střelu z úctyhodné vzdálenosti, s níž ale branku neohrozil. Pokus zablokoval jeden z obránců.
76'
Centrovaný míč od rohového praporku obrana Wolves dokázala odvrátit.
75'
Vardy se pokoušel z pravé strany prodrat do zakončení, nakonec vybojoval "pouze" rohový kop.
74'
Neves obloučkem za obranu chtěl vyslat do šance Diega Costu. Útočník Wolves se ale rozběhl pozdě a u míče byl opět první Ward.
72'
Wolves se ještě pokouší něco vymyslet směrem dopředu, ale je vidět, že začínají být odevzdaní.
70'
Traoré se pokoušel na pravé lajně prosadit přes svého soka, nicméně si v tomto souboji pomohl faulem.
69'
Leicester si v poklidu přihrává na útočné polovině a bude se snažit tento zápas úspěšně dohrát.
67'
ze hřiště odchází Matheus Nunes, přichází Chem Campbell,
ze hřiště odchází Jonny Castro, přichází Nélson Semedo.
65'
A místo snížení přichází zřejmě rozhodující branka zápasu. Skvělou práci před pokutovým územím odvedl JAMES MADDISON, který si převzal míč od Vardyho, pohledně se uvolnil a střelou z hranice vápna zamířil k tyčce. Leicester je v dnešním zápase velmi produktivní.
64'
Wolves nadále pokračují v aktivní hře a pokouší se vrátit do boje o bodový zisk, Leicester ale velmi dobře brání a domácí to nemají snadné.
63'
Nunes pasem za obranu hledal Diega Costu, k míči se jako první ale dostal Ward a uklidnil hru.
63'
Hosté poslali na hřiště hned tři nové tváře. Přijde ze strany Leicesteru mírné oživení?
61'
ze hřiště odchází Patson Daka, přichází Jamie Vardy,
ze hřiště odchází Boubakary Soumaré, přichází Nampalys Mendy,
ze hřiště odchází Kiernan Dewsbury-Hall, přichází Dennis Praet.
60'
Barnes z levé strany neposlal do vápna dobrý centr, a tak si pro něj došel do vzduchu Sá.
58'
Leicesteru se nyní povedlo na nějakou dobu uklidnit hru. Hosté kombinují s míčem na útočné polovině a pokouší se postupně dostat do příležitosti.
57'
Domácí se stále snaží s dnešním zápasem něco udělat, na útočné polovině jim ale chybí i troška toho potřebného štěstí.
55'
Protiútok na druhé straně. Barnes z levé strany centroval do vápna na Daku, pro míč si ale do vzduchu došel Sá.
54'
Diego Costa se po rohovém kopu dokázal dostat k hlavičce, Ward si ale pomalu letící míč našel a zastavil jej.
52'
Domácí se dožadují pokutového kopu. Bueno z levé strany poslal míč do vápna, kde trefil do ruky Faese. Oliver nechává hru pokračovat.
52'
Podence se odhodlal ke střele zpoza vápna, což se nakonec neukázalo jako šťastné řešení. Střela byla hodně nepřesná a skončila v zámezí.
51'
Neves vystřelil z přímého kopu na stranu brankáře a těsně minul branku. Nechybělo mnoho a bylo sníženo.
50'
Po rohovém kopu byl těsně před vápnem faulován Neves a Wolves budou mít k dispozici nebezpečný přímý kop. Odtud se rozhodně dá prosadit.
49'
Centr Traorého z pravé strany Costa hlavou posunul na Podence, který z levé strany trefil hráče před sebou. Bude se zahrávat rohový kop.
48'
Traoré se na pravém křídle pokusil prosadit individuálně, těsně před finálním řešením si míč smolně ukopl.
48'
Přihrávka letící do vápna mířila do běhu Podence. V obraně ale skvěle zapracoval Faes a míč odkopl do bezpečí.
47'
Domácí se kombinační hrou přesunuli na útočnou polovinu, ale k ničemu to nebylo. Bueno nedokázal zpracovat míč na levé lajně a utekl mu do zámezí.
46'
Wolves rozehrávkou zahájili druhý poločas.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
Leicester trestal v prvním poločase svého soupeře z rychlých protiútoků a může se pyšnit vedením 2:0. V osmé minutě se trefil Tielemans a v minutě devatenácté Barnes. Wolves ovšem nehrají špatně, dokázali si vytvořit i několik šancí, které však neproměnili. Změní se něco ve druhém poločase?
45+2'
45'
Ward skvělým zákrokem udržel Leicesteru dvoubrankové vedení. Z levé strany pokutového území tvrdě pálil Podence, brankář Leicesteru ale předvedl pohotový zákrok. A ani následná dorážka Costy hlavou neuspěla.
45'
Neves se dostal s rozhodčím Oliverem do ostré výměny názorů, rozhodčí ale kartu nevytahuje.
43'
Nunes byl na hranici pokutového území hodně hladový, ale nic z toho nebylo. Záložník Wolves se dopustil faulu.
41'
Diego Costa se mohl dočkat prvního gólu po návratu do Premier League, jenže mu zatím není přáno. Centrovaný míč propadl až na zadní tyčku, kde byl postavený španělský útočník. Pohotová střela ale trefila Justina.
41'
Dewsbury-Hall kousek před vápnem zahrál rukou a domácí budou mít zajímavou příležitost.
39'
Hráči Wolves si vyměňují míč na útočné polovině a je z nich cítit, že by rádi snížili před koncem prvního poločasu. Podaří se jim to?
38'
Nyní se hraje hodně kolem středu hřiště a ani jeden z celků se nedokáže propracovat k brance soupeře.
35'
Leicester si nyní užívá chvíle s míčem na útočné polovině a pokouší se prosadit kombinačně.
33'
Domácí se mnohdy bezhlavě ženou do útoku a nechávají v obraně velké díry. Pokud budou takhle pokračovat i nadále, je velice pravděpodobné, že hosté potrestají další z protiútoků.
31'
Dewsbury-Hall z levé strany pokutového území poslal před branku střílený centr, který těsně minul Tielemans. Leicester nebyl daleko od přidání třetího gólu.
30'
Leicester hraje velmi dobře takticky. Zodpovědná obrana a rychlé protiútoky přináší Liškám kýžené ovoce.
29'
Madisson poslal od rohového praporku před branku domácích prudký centr, nikdo z jeho spoluhráčů ale hlavičkovat nedokázal.
27'
Traoré si na pravém křídle špatně předkopl a následně v souboji upadl. Rozhodčí nechává hru pokračovat, bude se kopat od branky.
26'
Druhá inkasovaná branka již domácí trošku zabrzdila. Ve hře Wolves je vidět v posledních chvílích hodně nepřesností.
24'
Ofsajd i na druhé straně. Tentokrát se v něm ocitl po přihrávce Nunese útočník Diego Costa.
23'
Daka tentokrát dostal pod pořádný tlak Killmana, ale nebylo mu to nic platné, jelikož mu byl odmáván ofsajd.
22'
Sá nyní při rozehrávce zabrnkal na nervy všem fanouškům Wolves, když trefil pouze napadajícího Daku. Brankář domácího celku měl velké štěstí, že se míč odrazil do bezpečného prostoru.
21'
Do rychlého útoku byl dlouhým pasem vyslán Traoré, španělský rychlík ale měl problémy se zpracováním míčem a ten mu utekl do zámezí.
19'
Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení! Leicester se prosazuje po krásné kombinaci. HARVEY BARNES si narazil míč s Dewsbury-Hallem, dostal se do vápna a prudkou přízemní střelou propálil domácího brankáře.
17'
Troška nepřesnosti v obraně Wolves. Madisson se z velkého úhlu rozhodl poslat míč na malé vápno, kde ovšem nikoho ze spoluhráčů nenašel.
15'
Rychlá útočná akce Leicesteru tentokrát branku nepřinesla. Maddison ve vápně nestihl doběhnout prudký centr z levé strany.
14'
Po rohovém kopu se k zakončení hlavou procpal Killman, míč ale poslal vysoko nad břevno.
13'
Bueno se ve vápně dostal k přeraženému centru a pohotově vystřelil. Jeden z obránců srazil míč na rohový kop.
12'
Po centru z levé strany zakončoval hlavou opět Nunes, míč ale letěl pouze do míst, kde stál Ward.
12'
S domácími inkasovaný gól nijak neotřásl a pokračují v aktivní hře. Hosté se musí ze všech sil bránit.
11'
Do solidní šance na vyrovnání se dostal Nunes, jenž dostal pas do vápna a proti němu stál pouze brankář. Ward však velmi dobře vyběhl, zmenšil střelecký úhel a míč vyrazil.
10'
Zatím velmi krutý začátek pro domácí. Wolves byli v úvodních minutách jasně lepším týmem, nyní však budou muset dotahovat.
8'
Obrovská paráda v podání YOURIHO TIELEMANSE. Belgický záložník se z voleje opřel do odvráceného míče a nádhernou střelou ho nasměroval do vzdálenější šibenice. Tady se brankář Wolves mohl pouze ohlédnout, neměl žádnou šanci na zákrok.
7'
Castro chyboval na polovině hřiště, nechal se Barnesem obrat o míč a následně fauloval. Rozhodčí vytahuje žlutou kartu.
6'
K dalekonosné střele se po rohovém kopu dostal Moutinho, střela mu ale nevyšla podle představ a byla hodně nepřesná.
6'
Domácí si celou situaci zopakují. Střela Podence byla sražena vedle branky.
5'
Diego Costa si dokázal na hranici pokutového území udělat prostor a následně tvrdě vypálil. Míč proletěl těsně nad břevnem. Zřejmě tam byla i nějaká teč a bude se zahrávat rohový kop.
5'
Neves posílal centr na bližší tyč, obrana hostí však dokázala dostat míč do bezpečí.
4'
Leicester je v úvodu pod tlakem a přichází další faul. Tentokrát se ho v těsné blízkosti vápna dopustil Madison. Další nebezpečný volný kop.
3'
Diego Costa se po prudkém centru do vápna dokázal dostat k míči, z obtížné pozice ale nezakončil.
3'
Traoré se pokoušel podél pravé lajny dostat k pokutovému území, Faes ho však zastavil faulem. Volný kop pro Wolves.
1'
Domácí se rychle dostali k míči a první útok zápasu patřil jim. Míč do vápna soupeře dostal Podence, kterému se střelou přes obránce nepodařilo trefit branku.
1'
Fotbalisté Leicesteru se ujali úvodního výkopu a zahájili dnešní utkání.
1'

Wolverhampton Wanderers: Sá – Castro, Collins, Kilman, Bueno – Moutinho, Neves (C) – Ad. Traoré, Nunes, Podence – D. Costa.
Náhradníci: Šarkić – Aït-Nouri, Mosquera, Semedo, Hodge, Bo. Traoré, Campbell, Hwang Hi-čchan, Guedes.
Trenér: Steve Davis

Leicester City: D. Ward – Castagne, Amartey, Faes, Justin – Soumaré – Maddison, Tielemans (C), Dewsbury-Hall, Barnes – Daka.
Náhradníci: Iversen – Söyüncü, Thomas, Albrighton, N. Mendy, Praet, Vardy, Iheanacho, Pérez.
Trenér: Brendan Rodgers

Rozhodčí: Oliver – Burt, Bennett.

Dnešní zápas bude jako hlavní rozhodčí řídit zkušený Michael Oliver. Na lajnách mu budou asistovat pánové Stuart Burt a Simon Bennett. Čtvrtým rozhodčím bude Andy Madley.
Leicester City

Pokud jsou výsledky Wolverhampton za očekáváním, tak u Leicesteru to platí hned dvojnásobně. Liškám patří po jedenácti odehraných zápasech poslední místo a pokud nezačnou pravidelně bodovat, tak je čeká nepříjemná druhá polovina ročníku. V minulém duelu Leicester dokázal zdolat výsledkem 2:0 Leeds a všichni v tomto klubu doufají, že na tento duel dnes navážou.
Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton nezažívá začátek sezóny, který si v létě představoval. Tým má po jedenácti zápasech na svém kontě pouze devět bodů a patří mu osmnáctá příčka. V posledních zápasech se ale výkony Wolves zvedají a bude zajímavé sledovat, jak se jim bude dařit dneska.
Přeji krásné odpoledne a vítám Vás u sledování našeho textového přenosu z anglické Premier League. Dnes se v rámci 13. kola utkají fotbalisté Wolves a Leicesteru a dá se očekávat, že bude co sledovat. Oba týmy totiž nutně potřebují bodovat. Který tým se bude radovat z vítězství?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.