Premier League - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolves : Tottenham - 11. listopadu 2023   13:30

Wolves
90+1' Sarabia (Cunha) • 90+7' Lemina (Sarabia)
2:1
(0:1)
Tottenham
3' Br. Johnson  (Porro)
Wolves
Sá – Semedo (66. Doherty), Kilman (C), Dawson, Toti – Hwang Hi-čchan, Lemina, J. Gomes (87. Sarabia), Aït-Nouri (87. Doyle) – Bellegarde (73. Kalajdžić) – Cunha.
Bentley – Castro, H. Bueno, Bo. Traoré, F. Silva.
Robinson – Wood, Smith
Molineux Stadium, Wolverhampton
Tottenham
Vicario – Emerson Royal, B. Davies, Dier, Porro – P. Sarr (63. Bentancur), Bissouma (75. Lo Celso), Højbjerg – Br. Johnson (75. Gil), Son Hung-min (C), Kulusevski.
Forster – A. Phillips, Skipp, Donley, Véliz, Dorringhton.

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 19:15.
Tak to byl závěr! Domácí v nastaveném čase dvakrát skórovali a zvrátili nepříznivý osud. U dvou gólů byl Sarabia, který na hřiště přišel jen těsně před koncem zápasu. Tři body tak zůstávají doma a Spurs odjíždí s prázdnou, i když od začátku zápasu vedli.
90+9'
90+7'
Wolves právě vstřelili branku!
Tak to je obrat z říše snů! Wolves se ještě dostali do rychlého brejku, který úspěšně zakončil středopolař MARIO LEMINA, který inkasoval přesnou přihrávku od střelce předchozí branky. Asistence: Pablo Sarabia.
90+7'
Na míči jsou hosté. Poslední šance v zápase!
90+6'
Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (Matt Doherty).
90+6'
Porro rozehrál přímý kop, ale našel hlavu hráče v oranžovém dresu.
90+5'
Dawson nevybíravě zastavil Sona a vidí po zásluze kartu žluté barvy.
90+3'
Domácí vstřelená branka nakopla a věří si. Uvidíme ještě jeden gól?
90+3'
Guglielmo Vicario obstará daleký výkop od brány.
90+1'
A máme vyrovnáno! Novic na hřišti PABLO SARABIA si ve vápně brilantně zpracoval míč a přesně zavěsil. Asistence: Matheus Cunha.
90'
Wolves už nemají příliš mnoho času. Uvidíme last minute goal?
89'
Žlutá karta pro tým Tottenham Hotspur (Rodrigo Bentancur).
88'
Z hranice vápna střílel Giovani Lo Celso. Pohotovým zákrokem se blýskl José Sá.
88'
Hwang Hi-čchan prošel skrz dva protihráče, avšak třetí už mu vystavil stopku.
87'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
ze hřiště odchází João Gomes, přichází Pablo Sarabia,
ze hřiště odchází Rayan Aït-Nouri, přichází Thomas Doyle.
85'
Prudká hlavička Kalajdžiće (Wolverhampton) šla mimo tři tyče. Domácí svůj tlak stupňují, ale čas hraje proti nim.
84'
Rayan Aït-Nouri pronikl až do vápna a posílal balón před brankáře. Tam byl ale jako první Emerson, který míč odvrátil na rohový kop.
82'
Hosté se drží na balónu a nikam nepospíchají.
80'
Mario Lemina posílal balón na zcela volného Dohertyho, který byl již před brankářem. Obránce Wolves ale v koncovce selhal. Davies odvrací míč do bezpečí.
80'
Kulusevski v souboji s Totim neuspěl, odkop od brány Wolves bude následovat.
79'
Blíží se nám závěrečná desetiminutovka. Hosté budou rozehrávat volný přímý kop.
78'
José Sá je naštěstí v pořádku a bude pokračovat.
77'
Kulusevski běžel do vápna pro balón a pro míč si vyběhl i brankář Sá. Gólman Wolves byl u míče jako první, avšak švédský reprezentant ho zasáhl kolenem do obličeje.
76'
Wolverhampton pomalými krůčky dobývá tvrz Kohoutů.
75'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur:
ze hřiště odchází Brennan Johnson, přichází Bryan Gil,
ze hřiště odchází Yves Bissouma, přichází Giovani Lo Celso.
73'
ze hřiště odchází Jean-Ricner Bellegarde, přichází Saša Kalajdžić.
73'
Z následného protiútoku hrozil Johnson, který se pokoušel přehodit brankáře Wolves. Střelec úvodní branky ale neměl správně seřízená mířidla.
72'
Dohertyho pobídka jen proskákala pokutovým územím. U míče je první Pedro Porro.
70'
Yves Bissouma ostře fauloval Cunhu. Za tento zákrok mohl vidět klidně druhou žlutou kartu, ale rozhodčí ho pro tentokrát vzal na milost.
70'
Porro posílal centr na Johnsona, avšak chyběla razance, a tak si pro balón doskočil brankář Sá.
69'
Porrův pokus odvrací obrana Wolves do bezpečí.
68'
Obrana Tottenhamu si může na nějaký čas oddechnout. Uvidíme rohový kop v podání Spurs.
67'
Hostům vůbec nejde rozehrávka. Po dvou přihrávkách ztratí balón.
66'
ze hřiště odchází Nélson Semedo, přichází Matt Doherty.
66'
Wolverhampton si nerozuměl v rozehrávce a míč končí mimo hrací plochu. Vhazovat budou hráči Spurs.
65'
Brzy uvidíme střídání domácích, kteří se pokusí o něco více oživit hru.
64'
V posledních minutách mají více ze hry Wolves, kteří se aktivně drží na balónu. Obrana Tottenhamu sice pevně drží, ale pokud to tak bude pokračovat, určitě dojde k dramatizaci.
63'
ze hřiště odchází Pape Matar Sarr, přichází Rodrigo Bentancur.
62'
Matheus Cunha vybojoval pro svůj tým další rohový kop.
60'
Porro fauloval u rohového praporku a Wolves se tak naskytla zajímává příležitost.
60'
I tentokrát nedopadl rohový kop radostně pro Wolves.
59'
Další rohový kop pro Wolves. Zatím z nich domácí příliš nehrozí.
58'
Son poslal průnikovou přihrávku na svého švédského spoluhráče, ale Toti skvěle zasprintoval a nepustil svého soka do trháku.
56'
Kulusevski na pravé straně zasekl, udělal tři kroky do středu a technicky střílel na zadní tyč. Do jeho střely ale zasáhl obránce Wolves.
55'
Hwang Hi-čchan neměl kolem sebe nikoho a stál mu v cestě pouze a jen brankář. Snajpr ale trestuhodně minul branku.
54'
Domácí budou rozehrávat rohový kop.
53'
Matheus Cunha (Wolverhampton) byl zcela osamocen v pokutovém území, avšak jeho střela nestojí za řeč. Toto mohla být vyrovnávací branka, pokud by to přesně trefil.
52'
Johnson střílel a nebezpečně jeho pokus tečoval obránce Kilman. José Sá byl ale připravený a nezazmatkoval.
51'
Ruce v obličeji Sona, ale hlavní arbitr zůstává v klidu. Wolves jdou do protiútoku.
50'
Kulusevski operoval na pravém křídle a skvěle proti němu vystoupil Max Kilman, který pro své mužstvo vybojoval autové vhazování.
49'
Yves Bissouma se skvěle odpoutal od dvou protihráčů, ale jeho průniková přihrávka na Sona byla nepřesná.
48'
Spurs budou vhazovat poblíž pokutového území.
47'
Kohouti divoce a laxně rozehrávali, čehož se snažili využít domácí. Všechno dopadlo pro hostující mužstvo dobře, neboť se Wolves provinili faulem.
46'
Tottenham se ujal výkopu. Poté ihned jeden z hráčů Spurs sprintoval s míčem po pravém křídle, avšak následně se obrátil a rozehrával na obránce.
46'
Držení míče po 1. poločase

Wolves 37% – 63% Spurs
Máme za sebou první poločas dnešního utkání, který přinesl jednu branku v samotném úvodu, když se přesně trefil Brennan Johnson (Tottenham). Od té doby se už v podstatě nic zajímavého neodehrálo. Domácí se sice dostávali do brejků po křídle, ale se vším si dokázala poradit obrana Tottenhamu. Spurs od vstřelené branky jen lehce vystrčili růžky, ale brankář Sá si v první půli vůbec nezachytal.
45+6'
45+6'
Zakončoval Ben Davies, avšak hrubě mimo. Následuje odkop od brány a zřejmě bude následovat hvizd ukončující první poločas.
45+5'
Na samotný závěr poločasu uvidíme rohový kop i v podání Spurs.
45+4'
Kohouti již minutu kombinují na útočné polovině, ale nevymysleli nic kloudného.
45+4'
Žlutá karta pro tým Tottenham Hotspur (Yves Bissouma).
45+2'
Na Gomesuv centr si naběhl obránce Toti, který zakončoval hlavou. Míč ale neletěl příliš prudce, a tak si brankář Tottenhamu připisuje pohodový zákrok.
45+1'
Balón je v zámezí, Spurs budou rozehrávat od brány.
45+1'
Domácí předvedli nacvičený signál, ale rozhodně to nebylo podle představ. Wolves z toho vytěžili alespoň rohový kop.
45'
Na konci první půle přichází první žlutá karta. Za ukázkovou kosu ji vidí Emerson Royal (Tottenham).
44'
José Sá bude vykopávat od brány.
43'
Spurs tvoří hru, avšak nedokáží se dostat za obranný val domácích.
41'
Domácí faulovali těsně za středovým kruhem. Příležitost pro Kohouty, kteří mohou vymyslet nějaký zajímavý centr.
39'
Hwang Hi-čchan už pelášil na bránu, ale zastavil ho pomezní rozhodčí, který zdvihl praporek.
38'
Tottenham si hru s míčem příliš neužil. Už opět určují tempo hry domácí.
37'
Ofsajd zastavuje útočnou akci Wolves.
36'
Wolves jsou na dostřel pokutového území, avšak obrana Tottenhamu je skvěle rozestavená.
34'
Ale i s tímto rohovým kopem si dokázala obrana hostujícího mančaftu poradit.
33'
Mario Lemina (Wolverhampton) dostal přesnou přihrávku na pravou stranu. Záložník domácích byl už v šestnáctce a vyslal jedovatou střelu na vzdálenější tyč, kterou gólman Spurs vytěsnil na roh.
32'
Dejan Kulusevski utíkal po křídle a byl zdvojen. Gomes rychle obrací hru.
30'
Johnson posílal prudký míč do šestnáctky, kam si sbíhal hráč Spurs. Skvěle na to zareagoval brankář Wolves, který si pro letící balón skočil.
29'
Pierre-Emile Højbjerg opět kombinoval s Kulusevskim a i tentokrát celou útočnou akci zhatil João Gomes, který vystihl dráhu míče.
27'
Wolves presují hodně vysoko a vytěžili míč. Pak ale přišel faul a domácí se s míčem musí opět na nějakou tu dobu rozloučit.
26'
Porro dostal jesle a následně podrazil Leminu. Sudí zadáka Spurs napomíná.
26'
Hosté si nerozuměli v rozehrávce a Wolves se tak zadarmo dostávají k míči.
25'
Oba celky chybovaly uprostřed hřiště a dvakrát si vyměnily balón.
24'
Gomes přišel o balón na levé straně hřiště. Míč do hry uvedou reprezentanti Tottenhamu Hotspur.
23'
Domácí kombinují na vlastní polovině a pečlivě se chystají k založení útočné akce.
21'
Gomes přišlápl Porra a ten se okamžitě s bolestí skácel na trávník.
19'
Semedo ukličkoval Emersona a poté posílal míč do vápna. Tam byl ale jako první brankář Spurs, který balón uschoval do rukavic.
18'
Domácí si nerozuměli v rozehrávce a míč putuje až k brankáři Tottenhamu, který okamžitě rozehrává na Diera.
17'
I s tímto rohovým kopem si obrana Spurs poradila na výbornou. Wolves musejí začít budovat útok od začátku.
16'
Hwang Hi-čchan ukázkově pronikl do vápna a deptal obránce Spurs. Následně přihrál k penaltovému puntíku, kde se nacházel jeho spoluhráč. Celá akce vyústí rohovým kopem.
14'
Pierre-Emile Højbjerg skvělou přihrávkou našel Kulusevskiho, který už se dostal za obranu. V pokutovém území zasekl, ale počíhal si na něj Gomes, který hrozící nebezpečí uhasil.
14'
Lemina už je na nohou a odkulhává. Pravděpodobně se ale do hry vrátí.
12'
Mario Lemina (Wolverhampton) zůstává ležet na trávníku a drží se za kotník. Pro domácího středopolaře to nevypadá dobře.
11'
Defenzíva Tottenhamu odvrací míč do bezpečí.
10'
Rayan Aït-Nouri unikl po křídle a dostal se až do pokutového území. Jeho projektil ale srazil obránce Spurs do zámezí.
10'
Domácí fotbalisté už poměrně ožili. Hrají na balónu a nebojí se jít do souboje.
9'
Semedo našel Gomese, který vyslal jedovatou střelu. Míč se však zastavil o obránce Daviesa.
8'
Mario Lemina se skvěle vyhnul soupeři a poslal skvělý pas na Semeda, který už valí po křídle.
7'
Domácí se zatím pouze a jen brání. Jeden z hráčů Wolves odvrací míč do autu.
5'
Hosté už jsou opět na dostřel pokutového území. Hru vymýšlí střelec úvodního gólu.
4'
Spurs se drží na míči a kombinují na vlastní polovině.
3'
Tottenham právě vstřelil branku!
Bleskurychlý gól! Kulusevski skvěle poslal míč pod sebe, kam si sbíhal Porro, který následně poslal balón do šestnáctky, kde byl připravený BRENNAN JOHNSON, který umístěnou střelou prostřelil brankáře Wolves. Asistence: Pedro Porro.
2'
Spurs vhazují poblíž středové čáry.
1'
Domácí se drží na balónu. Míč se dostal až k brankáři Wolves.
1'
Hráči už nastupují na pažit. Za chvilku to vypukne!

Wolverhampton Wanderers: Sá – Semedo, Kilman (C), Dawson, Toti – Hwang Hi-čchan, Lemina, J. Gomes, Aït-Nouri – Bellegarde – Cunha.
Náhradníci: Bentley – Castro, H. Bueno, Bo. Traoré, Sarabia, Doherty, Doyle, F. Silva, Kalajdžić.
Trenér: Gary O'Neil

Tottenham Hotspur: Vicario – Emerson Royal, B. Davies, Dier, Porro – P. Sarr, Bissouma, Højbjerg – Br. Johnson, Son Hung-min (C), Kulusevski.
Náhradníci: Forster – A. Phillips, Lo Celso, Bentancur, Skipp, Gil, Donley, Véliz, Dorringhton.
Trenér: Ange Postecoglou

Rozhodčí: Robinson – Wood, Smith.
V loňském ročníku vyhrály oba vzájemné zápasy domácí celky nejtěsněji 1:0. Za poslední tři roky se nestalo, aby v ligových duelech těchto soupeřů padly více než dvě branky.
Tottenham Hotspur
Londýnský klub prožíval nejlepší vstup do sezóny za 60 let, pokazil si ho až v minulém kole, kdy první porážkou v sezóně 1:4 v derby s Chelsea přepustil čelo tabulky obhájci Manchesteru City. Kohouti přitom vedli, ale ve druhém poločase jim v přesilovce dvou mužů po vyloučení Romera a Udogieho čistý hattrick nastřílel hostující Jackson.
Rovněž tabulce střelců Tottenhamu vládne korejský fotbalista, největší asijská hvězda Son Hung-min s osmi brankami. Tři zásahy mají na svém kontě Dejan Kuluševski a James Maddison.
Wolverhampton Wanderers
Vlci po domácí remíze s Newcastlem 2:2 překvapivě věnovali první vítězství po postupu do ligy Sheffieldu United, který gólem z penalty v desáté minutě nastavení naopak ukončil jejich pětizápasovou sérii bez porážky (1:2). Wolverhampton je čtrnáctý na spodku širokého středu tabulky Premier League.
Jasně nejlepším střelcem klubu je letos Hwang Hi-čchan se sedmi góly, třikrát se trefil Saša Kalajdžić.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.