Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko : Uničov - 25. ledna 2020   11:00

1:2
(0:0)
Uničov
Uničov
61' Strnad   • 90' Ambrozek
Slovácko
1. poločas: Trmal – Kadlec, Vasiljev, Mareček, Petržela, Navrátil, Kohút, Sadílek, Dijinari, Reinberk, Šimko
2. poločas: Porcal – Juroška, Šimko, Dijinari, Divíšek, Dvořák, Mareček, Havlík, Kalabiška, Vecheta, Vasiljev
Uničov
Vejvoda, Vichta, Bača, Červený

90'
90'
Uničov právě vstřelil branku!
JAN AMBROZEK nakonec posílá hosty překvapivě do vedení po rozehrání, když jeho střelu pravděpodobně podcenil brankář Porcal a balon zapadl k tyči.
90'
Slovácko právě vstřelilo branku!
PAVEL DVOŘÁK vyrovnává stav zápasu na 1:1 proměněnou penaltou, když poslal balon do středu branky.
88'
Slovácko bude kopat pokutový kop po faulu brankáře Uvízla na Kalabišku.
87'
Do konce zápasu chybí tři minuty, podaří se Slovácku aspoň vyrovnat, nebo si třetiligový celek připíše cenný skalp prvoligisty?
84'
Juroška byl na pravé straně zcela volný a odcentroval, Kalabiškovi chybělo k míči pár kroků, aby jej zasáhl.
78'
Slovácko mohlo vyrovnat! Hostující hráč nechtěně zpracoval míč Divíškovi, který centrem našel Kohúta, který však z malého vápna nedokázal prostřelit Uvízla.
75'
V pokutovém území Uničova zatím krajuje brankář Uvízl, který stahuje jeden centr za druhým.
73'
Kalabiška dostal míč na dlouhou nohu a od rohového praporku odcentroval, Uvízl vyrazil z branky po míči a nadvakrát jej chytil.
72'
Divíšek centroval z levé strany přesně na hlavu Vechety, který hlavičkoval těsně nad branku.
71'
I na druhé straně Uničov kopal rohový kop, míč ze vzduchu stáhl brankář Porcal.
69'
Modrobílí si vytvořili územní převahu, zahrával rohový kop Havlík, k ohrožení branky se však nedostali.
67'
Nyní se Slovácko dostalo na dostřel branky Uvízla, jehož kvality prověřil ránou Havlík.
63'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Vasiljev, přichází Kohút.
61'
Třetiligový Uničov jde do překvapivého vedení. PATRIK STRNAD šel sám na brankáře Porcala, udělal mu kličku a v pohodě bylo dopravil do sítě.
60'
Kalabiška po centru Jurošky střílel bez přípravy a orazítkoval z vrchní strany břevno.
55'
Druhá půle kopíruje tu první, Slovácko ma sice více míč na svých kopačkách, ale v útočné fázi se zatím nedokáže prosadit.
53'
Bača se dostal do šance a také rozvlnil jen boční síť.
48'
Do první šance se dostal vše druhé půli Kalabiška, ale jen poslal míč do boční sítě.
46'
45'
45'
Na druhé straně mohl změnit skóre Roman Vasiljev, ale se střelou otálel a poté míč zblokovala obrana Slovácka.
43'
Po pěkné akci mohlo jít do vedení Slovácko. Šimko kolmicí do pokutového území vyslal Sadílka, který přihrávkou pod sebe našel Vasiljeva, na jehož střelu brankář Uvízl nereagoval, balon ale před brankovou čárou zachytil jeho spoluhráč.
41'
Po krátkém rozehrání centr na malé vápno směřoval jen do rukou brankáře Uvízla.
40'
Mareček otočil hru na Petrželu, jehož centr do šestnáctky byl tečovaný a Slovácko bude zahrávat rohový kop.
38'
Po rychlé kombinaci se dostal Uničov před branku Trmala, ale centr ze strany nezužitkoval ke střele.
35'
Navrátil vyslal po přihrávce tvrdou ránu nártem, střela udělala pěknou paseku brankáři Uvízlovi, který musel míč s velkou námahou vyrazit.
32'
Kadlec dlouhým míčem se snažil najít Šimka, ale do přihrávky dal moc razance a krajní obránce Slovácka už balon nedostihl na hrací ploše.
31'
Z jejich kombinace však šance nevznikla a míče se ujalo Slovácko.
30'
Nyní převzal taktovku zápasu Uničov, který se nastěhoval před vápno Slovácka.
27'
Uničov si nyní vypracoval největší šanci zápasu, když jejich hráč šel z levé strany sám na brankáře Trmala, který jeho střelu rukou vyrazil.
25'
Petržela se ve středu uvolnil a šel sám středem hřiště, na pravé straně byl zcela volný Šimko, Petržela však mu adresoval moc prudkou přihrávku a Šimko měl co dělat, aby míč stihl na hrací ploše.
24'
Standardní situaci hráči Slovácka v pohodě odvrátili.
23'
Nyní Uničov zatlačil svého soka před jeho vápno a bude zahrávat roh.
21'
Ze strany šel centr na Krče do vápna, hráč Uničova míč ale z voleje promáchl.
19'
Modrobílí měli výhodu zkráceného rohu, Kohút lahodným centrem hledal spoluhráče na hranici malého vápna, míč však jeho spoluhráči nedostali do brány.
Sadílek přenesl hru na Šimka, který byl zcela volný a měl dostatek času odcentrovat přesně, na zadní tyči se k míči dostal Petržela, který balon předložil na malé vápno Navrátilovi, který si hrací předmět přehodil na pravou a jeho rána byla zblokována.
16'
První šance Slovácka, Reinberk centrem z levé strany našel na přední tyči Petrželu, který netradičně hlavou vyzkoušel pozornost brankáře Uvízla.
15'
Komenda dostal přihrávku před pokutové území a snažil se technicky obstřelit Kadlece, ale míč do něj jen nasměroval.
13'
Reinberk centroval z levé strany, kde byla dvojice Šimko – Vasiljev, první jmenovaný měl míč vysoko a v záklonu hlavičkoval slabě.
11'
Uničov zaútočil po straně, ale byl mu odpískán ofsajd.
10'
Navrátil sprintoval za dlouhým míčem od Kohúta, poté jej předal Petrželovi, který ale na hranici vápna nic nevymyslel a poté fauloval protihráče.
8'
Dijinari dlouhým míčem našel na straně Šimka, který ale následnou přihrávku do pokutového území pokazil.
6'
Podle předpokladu je více na míči Slovácko, které nyní kombinuje kolem středového kruhu.
5'
Výhodná příležitost pro Slovácko po faulu uničovského hráče. Sadílek necelý metr před vápnem střílel z volného přímého kopu, míčem však nastřelil jednoho hráče ve zdi.
4'
Třetilový tým se ale rozhodl rozehrát místo dopředu, tak dozadu a záhy ztratil míč.
4'
Kadlec fauloval protihráče před pokutovým územím a Uničov může ohrozit poprvé branku Slovácka.
3'
Ze standardní situace se prvoligové Slovácko neprosadilo.
2'
Aktivní Navrátil střílel z levé části pokutového území, ale jeho střílená přihrávka spoluhráče nenašla, hostující obránce balon raději odkopl na roh.
2'
Petržela přihrával do středu na Navrátila, který hlavou prodlužoval na nabíhajícího Sadílka, který se ale na hranici vápna k míči nedostal.
1'
Do dnešního zápasu nenastupuje ještě nová posila ze Sparty Zahustel a od týmu se odpojil Koita. V sestavě není ani útočník Kliment.
1'
-1'
Trojice rozhodčích přivádí oba dva celky do středu hrací plochy. Slovácko nastoupí v modrých kompletech a Uničov v zelených dresech

SK Uničov: Uvízl – Purzitidis, Bala, Svoboda, Ambrozek, Komenda, Vasiljev, Krayzel, Krč, Strnad, Můčka
Náhradníci: Vejvoda, Vichta, Bača, Červený

1.FC Slovácko: Trmal – Kadlec, Vasiljev, Mareček, Petržela, Navrátil, Kohút, Šikmo, Sadílek, Dijinari, Reinberk
Náhradníci: Porcal – Vecheta, Hofmann, Kalabiška, Divíšek, Havlík, Juroška, Dvořák.
Modrobílí už absolvovali jedno soustředění v chorvatském Umagu, kde kromě dvoufázových tréninků odehráli i tři zápasy. První utkání odehráli proti slovinskému Brinje Grosuplje a vyhráli jej lehce 6:1, ve druhém střetnutí už byl soupeř těžší – prvoligová Rijeka, kterou Slovácko přehrálo 2:1 a soustředění vyvrcholilo duelem s Dinamem Záhřeb, v něm Moravané tahali za kratší konec a prohráli 1:2.
Příjemné sobotní dopoledne z kunovické Bělinky. Slovácko před odletem do Turecka odehraje v Kunovicích přípravné utkání s třetiligovým Uničovem. Příznivci moravského celku budou moci shlídnout v akci i dvě nové tváře – útočníka Klimenta, Jurečku, otázkou je, zda nastoupí nová posila Ondřej Zahustel, který se v týdnu přesunul z Prahy na Moravu. Trenér Svědík bude chtít určitě vidět v akci i testované hráče: Marečka ze Sparty, Koita z druholigového Guingampu a Vadima Dijinariho z moldavského Tiraspolu. Stoper Roman Holiš se od mužstva odpojil a zahájí přípravu s Vítkovicemi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.