Serie A - ONLINE PŘENOS - Juventus : Neapol

Konec
0:0
0:0, 0:0
Přenos se aktualizuje automaticky.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:13.
Utkání mezi Juventusem a Neapolí ani ve druhém poločase branku nenabídlo, a tak dnešní utkání končí nerozhodně 0:0. V utkání jsme viděli minimum tutových šancí a minimum střeleckých příležitostí, a tak utkání ani nemohlo skončit jinak, než bezbrankovou remízou.
Konec zápasu.
90+4’
Centr z rohového kopu přeletěl všechny ve vápně, a tak zakončení nepřišlo.
90+4’
Neres nedokázal přes Bremera přihrát, ale Neapol bude mít rohový kop.
90+2’
Juventus se okamžitě po zisku míče žene do útoku.
90’
Z poloviny hřiště do zkusil Giovanni Simeone, ale velmi nepřesně.
89’
Centr z rohového kopu od Koopmeinerse nenašel žádného z domácích hráčů.
88’
Timothy Weah si to namířil do pokutového území, ale jeho následná střela byla zablokovaná.
87’Střídání
Střídání v týmu SSC Neapol:
ze hřiště odchází Stanislav Lobotka, přichází Billy Gilmour.
85’
Útočného faulu se dopustil David Neres.
83’
Cambiaso svojí střelou minul branku.
82’
Juventus aktuálně kombinuje na své polovině a postupnou kombinací se chce dostat až ke střelecké možnosti.
80’Střídání
Střídání v týmu Juventus FC:
ze hřiště odstupuje Weston McKennie, nahrazuje jej Khephren Thuram.
79’
Kenan Yildiz se dostal do vápna, ale následná střela rozhodně nepatřila k nejpovedenějším.
77’
Teun Koopmeiners žádného u hráčů Juventusu nenašel.
77’
Centr Savony byl zablokovaný, Juventus bude mít k dispozici rohový kop.
75’
Savona si vyžádal ošetření, zda bude moci v utkání pokračovat se teprve ukáže
73’
David Neres nedokázal svojí přihrávkou najít své spoluhráče ve vápně.
72’Střídání
Střídání v týmu SSC Neapol:
ze hřiště odstupují Matteo Politano, Chviča Kvaracchelija, Romelu Lukaku, které nahrazují David Neres, Michael Folorunsho, Giovanni Simeone.
70’
Teun Koopmeiners zkusil vystřelit z dálky, ale střela mu byla zablokovaná.
67’
Obranný blok Neapole neumožnuje domácímu týmu přihrávky do meziprostorů a do náběhů.
64’
Kenan Yildiz neprotlačil svojí přihrávku na své spoluhráče.
63’
Rychlé přenesení hry na Yildize se Locatellimu příliš nepovedlo.
61’
Scott McTominay vyslal nepřesnou přihrávku na Chviču Kvaraccheliju a tím pádem akce hostů končí.
59’
Juventus se snaží najít si střeleckou možnost, ale přes blok hráčů Neapole to má těžké.
56’
Di Lorenzo posílal dobrý míč na Mattea Politana, ale v poslední chvíli mu zakončení zneškodnil Bremer.
55’
Matteo Politano si navedl míč na svojí levačku a vyslal nebezpečnou střelu, která těsně minula horní tyč.
54’
Cambiaso nejdříve dobře vybojoval míč, ovšem poté se dobře vrátil Lukaku a míč mu odebral a ještě k tomu si vynutil od Cambiasa faul.
53’
Juventus zakládá další útočnou akci.
49’
Střela Kenana Yildize úspěch neslaví.
48’
Gonzalez si navedl míč na střelu, ale ta zamířila vysoko nad.
46’Střídání
Střídání v týmu Juventus FC:
ze hřiště odchází Dušan Vlahovič, nahrazuje jej Timothy Weah.
46’
Úvodní výkop druhé půle měli tentokrát hráči domácího celku.
Začal druhý poločas.
Máme za sebou první poločas dnešního utkání mezi Juventusem a Neapolí, které nabídlo minimum střeleckých možností a tím i šancí. Jedinou velkou šanci měl před koncem první půle Romelu Lukaku, ale neproměnil. Uvidíme, zda ve druhém poločase se utkání trošku více otevře.
První poločas skončil.
45+3’
Matteo Politano trefil prvního blokujícího hráče, a tak z tohoto rohu nic nebude.
45+2’
Neapol bude mít k dispozici rohový kop po zákroku Di Gregoria.
45+2’
Důležitý moment
Romelu Lukaku se dostal k hlavičce, ovšem Di Gregorio míč vytáhl na roh!
45+1’
Hosté budou zahrávat standardní situaci.
45’
Stanislav Lobotka dobře vybojoval míč a tím pádem Neapol může založit útočnou akci.
43’
Centr Yildize stačil před Vlahovičem odvrátit stoper Rrahmani.
42’
Di Gregorio se taktéž zapojí do kombinace.
40’
Centr Savony nikoho z hráčů domácího týmu nenašel.
38’
Chviča Kvaracchelija se dostal k další střele, ale i do třetice mu byla zablokovaná.
37’
Elia Caprile první dotek s míčem zvládnul úspěšně.
35’Střídání
Střídání v týmu SSC Neapol:
ze hřiště odstupuje z důvodu zranění Alex Meret, nahrazuje jej Elia Caprile.
34’
Chviča Kvaracchelija se dostal k další střele, ale opět mu jí zablokoval Pierre Kalulu.
34’
Domácí nedokázali potrestat chybnou rozehrávku Mereta.
33’Žlutá karta
Žlutou kartu obdržel Weston McKennie.
32’
Chviča Kvaracchelija nevystřelil ideálně, a tak Juventus může v klidu rozehrávat další útok.
30’
Centr Politana odvrátil Pierre Kalulu.
29’
Střelu Scotta McTominaye si pohlídal Di Gregorio.
28’
Dušan Vlahovič se k hlavičce nedostal, Alex Meret rychleji zareagoval.
25’
Juventus může zakládat další útočnou akci.
22’
Weston McKennie se dostal ke střele, ale tu zablokoval jeden ze stoperů Neapole, a tak bude mít Juventus k dispozici roh.
21’
Rohový kop rozehrával Matteo Politano, ale žádný z hráčů Neapole se k hlavičce nedostal.
20’
Neapol bude mít k dispozici rohový kop.
19’
Koopmeiners odcentroval do vápna, kde našel Gonzaleze, ovšem ten jakoby se situace leknul, a tak zakončení z toho není.
17’
Romelu Lukaku nedokázal prostřelit stopera Bremera, a tak tato akce zakončením na branku neskončila.
16’
Alex Meret kombinuje se svými stopery.
15’
Centr Gonzaleze našel Vlahoviče, ale jeho hlavičku stihl zablokovat Scott McTominay.
13’
Centr Yildize nenašel žádného z hráčů Juventusu.
10’
Neapol se aktuálně nachází se všemi hráči na své polovině v bloku, což znemožňuje Juventusu střelecké možnosti.
8’
Stopeři Juventusu zakládají útočnou akci.
6’
Manuel Locatelli hledá, komu by míč předal.
5’
Romelu Lukaku se k míči nedostal, a tak Di Gregorio může rozehrávat.
4’
Centr Politana nikoho z Neapole nenašel.
2’
Neapol postupně zakládá útočnou akci od svých stoperů.
1’
Utkání zahájeno. Úvodní výkop utkání mají hráči Neapole.
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Juventus FC: Di Gregorio – Savona, Kalulu, Bremer (C), Cambiaso – McKennie, Locatelli – González, Koopmeiners, Yıldız – D. Vlahović.
Náhradníci: Perin, Pinsoglio – Luiz, Gatti, Cabal, Danilo, Rouhi, K. Thuram, Adžič, Fagioli, Mbangula, Weah.
Trenér: Thiago Motta

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo (C), Rrahmani, Buongiorno – Politano, Anguissa, Lobotka, McTominay, Olivera – Lukaku, Kvaracchelia.
Náhradníci: Caprile, Contini – Mazzocchi, Simeone, Neres, Jesus, Spinazzola, Raspadori, Folorunsho, Gilmour, Marín, Ngonge, Zerbin.
Trenér: Antonio Conte

Rozhodčí: Doveri – Scatragli, Moro (ITA).
SSC Neapol

Neapol bude jistě chtít prožít mnohem lepší sezónu, než tu, kterou zažil loni, protože Neapol skončila až na devátém místě tabulky, což je velký neúspěch zvláště poté, co Neapol jen předminulou sezónu ovládla celou italskou ligu a předváděla výborný, ofenzivní fotbal. Neapol si tedy pro tuto sezónu nezahraje žádnou evropskou soutěž, a tak má více času na to, aby se soustředila na ligové zápasy, kde se bude chtít jistě zlepšit a dát tak zapomenout na minulou ,,hroznou" sezónu. Zatím se to Neapoli daří, z dosavadních čtyř zápasů vyhrála tři a jedno utkání prohrála. Neapol porazila týmy jako Boloňa, Parma, Cagliari, ale za to prohrála hned v úvodním kole na půdě Verony vysoko 0:3, což určitě nebyl ideální vstup svěřenců Antonia Conteho, ale v dalších zápasech už jsme viděli mnohem lepší výkony od hráčů Neapole.

Nyní se podíváme na změny v kádru Neapole během letní přestávky, stejně jako u Juventusu, tak i u Neapole začneme nejdříve odchody, klub opustili: Jesper Lindstrom, Leo Ostigard, Natan, Jens Cajuste, Walid Cheddira, Victor Osimhen a další hráči, kteří zamířili na hostování. Nyní se podíváme na příchody, za které klub zaplatil více jak 149 milionů euro, teď si řekneme jmenovitě hráče, kteří klub posílili. Leonardo Spinazzola, Matija Popovič, Rafa Marin, Alessandro Buongiorno, David Neres, Romelu Lukaku, Scott McTominay, Billy Gilmour. Toto jsou posily Neapole v letním přestupovém okně, kteří klub posílili. Změna nastala také na pozici trenéra, kde Calzonu, který byl dočasným trenérem do konce loňské sezóny nahradil již zmiňovaný Antonio Conte. Když bychom se podívali na odchody, tak jistě největší ztrátou je odchod Victora Osimhena, ovšem sám hráč v klubu již působit nechtěl a když řekl, že zůstane v Neapoli, protože se nedokázal jak on, tak Neapol dohodnout s žádným klubem, ať už šlo o Chelsea, Al-Ahli, PSG a další, tak prohlásil, že zůstane v Neapoli, ovšem stopku v tomto plánu mu vystavil právě Antonio Conte, který Osimhena vyřadil z kádru a sdělil mu, že jej nenasadí a že s ním nepočíta, tak se o Osimhena možná překvapivě začal zajímat turecký klub Galatasaray. Zdálo se to šílené, ale tento přesun se skutečně uskutečnil a to na roční hostování a navíc Galatasaray hradí celý Osimhenův plat, který určitě není malý. Za Osimhena si klub s předstihem našel náhradu v podobě Romela Lukaka, jehož přestup se řešil prakticky celé léto. Jako pozitivní fakt můžou fanoušci Neapole brát, že se klubu povedlo udržet gruzínského křídelníka Khvichu Kvaratskheliu, který i přes zájem TOP evropských klubů setrval v Neapoli.
Juventus FC

Juventus by rád navázal na minulou sezónu, kdy se umístil na třetím místě konečné tabulky. Zdá se to, že Juventus až do posledních kol bojoval o mistrovský titul, ale zdání klame. Mistrovský Inter Milán měl totiž na Juventus náskok 24 bodů a na svého městského rivala AC měl náskok 19 bodů, což je rozdíl markantní. Juventus se také kromě toho všeho mohl vrátit do Evropských pohárů, které v minulé sezóně musel nuceně vynechat z důvodů problémů s účetnictvím, kvůli kterým byl Juventus vyšetřován a jako trest si vysloužili nejen odpočet bodů, ale i zákaz účasti v Evropských pohárech, ale pro letošní sezónu se již mohli vrátit, konkrétně do Ligy mistrů a úvodní zápas jim vyšel na jedničku, když po gólech Yildize, McKennieho a Gonzaleze porazili PSV Eindhoven 3:1. Co se týče ligových zápasů, tak Juventus dosud sehrál stejně jako Neapol čtyři zápasy. Ani jedno utkání neprohrál, ale za to vyhrál pouze dvě a to shodně 3:0 nad Como a Veronou. Dále dvě utkání remizoval taktéž shodně 0:0 a to proti AS Řím a Empoli.

Nyní se podíváme na změny, které se v Juventusu v letním přestupovém období odehráli. Příchodů i odchodů bylo poněkud dost, tak se nejdříve pojďme podívat na odchody. Klub v létě ať už na hostování, nebo trvalý přestup opustili následující hráči: Samuel Illing Junior, Jorge Kaio, Adrien Rabiot, Koni De Winter, Enzo Barrenechea, Moise Kean, Dean Huijsen, Matias Soule, Wojciech Szczesny, Daniele Rugani, Federico Chiesa, Tiago Djalo, Filip Kostič. Jak vidíte, tak odchodů bylo hodně, a tak logicky Juventus musel odcházející hráče plnohodnotně nahradit, což už jde poznat dle sumy utracené v letním přestupovém okně, která se pohybuje jen lehce pod 200 miliony euro, což činí jedno z nejdražších přestupních oken ve fotbalovém světě. Nyní se podíváme na hráče, kteří klub posílili, jedná se o: Douglase Luize, Vasillijeho Adžiče, Micheleho Di Gregoria, Khephrena Thurama, Juana Cabala, Nicolase Gonzaleze, Teuna Koopmeinerse. Všichni zmínění hráči do klubu přišli na tvrdý přestup, ovšem jsou i fotbalisté, kteří do Juventusu přišli na hostování, konkrétně se jedná o Pierreho Kalula a Francisca Conceicaa. A to není zdaleka všechno, změna nastala i na trenérském postu, kde již nepůsobí Massimiliano Allegri, kterého nahradil mladý 42-letý Thiago Motta, který v loňské sezóně dovedl Boloňu do Ligy mistrů, což je pro tento klub bezpochyby velký úspěch.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Události zápasu:

Juventus
  • 33'McKennie(žlutá karta)
Neapol

Další informace:

Rozhodčí
Doveri – Scatragli, Moro (ITA)
Stadion
Allianz Stadium, Turín
Návštěvnost
41 507 diváků
9D. Vlahović
  • Weah • 46’
11N. González
    8T. Koopmeiners
      10K. Yıldız
        16W. McKennie
        • K. Thuram • 80’
        5M. Locatelli
          37N. Savona
            15P. Kalulu
              3G. Bremer
                27A. Cambiaso
                  29M. Di Gregorio
                    11R. Lukaku
                    • Simeone • 72’
                    77C. Kvaracchelia
                      21M. Politano
                      • Neres • 72’
                      99A. Anguissa
                        68S. Lobotka
                        • Gilmour • 87’
                        8S. McTominay
                          17M. Olivera
                            22G. Di Lorenzo
                              13A. Rrahmani
                                4A. Buongiorno
                                  1A. Meret
                                  • Caprile • 35’
                                  Juventus
                                  Neapol
                                  Základní sestava
                                  29
                                  ROU
                                  Michele Di Gregorio
                                    Brankář
                                    1
                                    ITA
                                    Alex Meret
                                      Caprile • 35’
                                      Brankář
                                      37
                                      ITA
                                      Nicolò Savona
                                        22
                                        ITA
                                        Giovanni Di Lorenzo
                                          15
                                          FRA
                                          Pierre Kalulu
                                            13
                                            KOS
                                            Amir Rrahmani
                                              3
                                              BRA
                                              Gleison Bremer
                                                4
                                                ITA
                                                Alessandro Buongiorno
                                                  27
                                                  ITA
                                                  Andrea Cambiaso
                                                    21
                                                    ITA
                                                    Matteo Politano
                                                      Neres • 72’
                                                      16
                                                      USA
                                                      Weston McKennie
                                                        K. Thuram • 80’
                                                        99
                                                        CMR
                                                        André Anguissa
                                                          5
                                                          ITA
                                                          Manuel Locatelli
                                                            68
                                                            SVK
                                                            Stanislav Lobotka
                                                              Gilmour • 87’
                                                              11
                                                              ARG
                                                              Nicolás González
                                                                8
                                                                SCO
                                                                Scott McTominay
                                                                  8
                                                                  NED
                                                                  Teun Koopmeiners
                                                                    17
                                                                    URU
                                                                    Mathías Olivera
                                                                      10
                                                                      TUR
                                                                      Kenan Yıldız
                                                                        11
                                                                        BEL
                                                                        Romelu Lukaku
                                                                          Simeone • 72’
                                                                          9
                                                                          SRB
                                                                          Dušan Vlahović
                                                                            Weah • 46’
                                                                            77
                                                                            GEO
                                                                            Chviča Kvaracchelia
                                                                              Náhradníci
                                                                              1
                                                                              ITA
                                                                              Mattia Perin
                                                                                Brankář
                                                                                25
                                                                                ITA
                                                                                Elia Caprile
                                                                                  Brankář
                                                                                  23
                                                                                  ITA
                                                                                  Carlo Pinsoglio
                                                                                    Brankář
                                                                                    14
                                                                                    UKR
                                                                                    Nikita Contini
                                                                                      Brankář
                                                                                      26
                                                                                      BRA
                                                                                      Douglas Luiz
                                                                                        30
                                                                                        ITA
                                                                                        Pasquale Mazzocchi
                                                                                          4
                                                                                          ITA
                                                                                          Federico Gatti
                                                                                            18
                                                                                            ARG
                                                                                            Giovanni Simeone
                                                                                              32
                                                                                              COL
                                                                                              Juan Cabal
                                                                                                7
                                                                                                BRA
                                                                                                David Neres
                                                                                                  6
                                                                                                  BRA
                                                                                                  Danilo
                                                                                                    5
                                                                                                    BRA
                                                                                                    Juan Jesus
                                                                                                      40
                                                                                                      SWE
                                                                                                      Jonas Rouhi
                                                                                                        37
                                                                                                        ITA
                                                                                                        Leonardo Spinazzola
                                                                                                          19
                                                                                                          FRA
                                                                                                          Khéphren Thuram
                                                                                                            81
                                                                                                            ITA
                                                                                                            Giacomo Raspadori
                                                                                                              17
                                                                                                              MNE
                                                                                                              Vasilije Adžič
                                                                                                                90
                                                                                                                ITA
                                                                                                                Michael Folorunsho
                                                                                                                  21
                                                                                                                  ITA
                                                                                                                  Nicolò Fagioli
                                                                                                                    6
                                                                                                                    SCO
                                                                                                                    Billy Gilmour
                                                                                                                      51
                                                                                                                      BEL
                                                                                                                      Samuel Mbangula
                                                                                                                        16
                                                                                                                        ESP
                                                                                                                        Rafa Marín
                                                                                                                          22
                                                                                                                          USA
                                                                                                                          Timothy Weah
                                                                                                                            26
                                                                                                                            BEL
                                                                                                                            Cyril Ngonge
                                                                                                                              23
                                                                                                                              ITA
                                                                                                                              Alessio Zerbin
                                                                                                                                Trenéři
                                                                                                                                Thiago Motta
                                                                                                                                Antonio Conte
                                                                                                                                #TýmZVRPSkóreB
                                                                                                                                1Neapol382410459:2782
                                                                                                                                2Inter Milán38249579:3581
                                                                                                                                3Atalanta38228878:3774
                                                                                                                                4Juventus381816458:3570
                                                                                                                                5AS Řím38209956:3569
                                                                                                                                6Fiorentina381981160:4165
                                                                                                                                7Lazio381811961:4965
                                                                                                                                8AC Milán381891161:4363
                                                                                                                                9Bologna381614857:4762
                                                                                                                                10Como3813101549:5249
                                                                                                                                11Torino3810141439:4544
                                                                                                                                12Udinese381281841:5644
                                                                                                                                13Janov3810131537:4943
                                                                                                                                14Verona381072134:6637
                                                                                                                                15Cagliari38992040:5636
                                                                                                                                16Parma387151644:5836
                                                                                                                                17Lecce388102027:5834
                                                                                                                                18Empoli386131933:5931
                                                                                                                                19Venezia385141932:5629
                                                                                                                                20Monza38392628:6918