Z utkání Barcelona – Real Madrid je to vše, děkujeme za pozornost!
Je tu konec. Barcelona remizovala s Realem Madrid 2:2, což v součtu znamená, že do semifinále Copy del Rey postupují právě Katalánci. Domácí vstřelili Realu dvě branky do šatny v závěru první půle, ve druhém poločase Madrid srovnal a poté se pokoušel vstřelit postupovou branku. Nakonec se mu to ani přes velký tlak nepodařilo.
90+3
Barcelona drží míč, nikam nespěchá.
90+2
Hostující Pepe fauloval Alvese a také dostane žlutou kartu.
90+1
Míč na polovině Realu, ale hosté ho po faulu na svého hráče získají.
90
Nastavovat se budou 3 minuty.
90
Pedro hlavičkoval z malého vápna, ale jen do Casillase.
89
Rozjíždí se pěkný mariáš, hostující Granero také fauloval a vyfasoval žlutou.
89
Tlak Realu trvá i po vyloučení, Piqué zablokoval Benzemu.
88
Hostující Sergio Ramos fauloval Basquetse, dostal žlutou, a protože už byla druhá, je z toho automaticky červená.
88
Ve vápně kraloval Piqué.
88
Puyol fauloval Benzemu, Real Madrid tak má standardku z pětatřiceti metrů z levé strany hřiště.
87
Cristiano Ronaldo si naskočil na centr od rohového praporku, mířil však nepřesně.
86
Hosté kombinují na útočné polovině, dokonce vybojovali rohový kop.
86
Real Madrid získává míč ve středu hrací plochy.
85
Čas utíká. Míč na svých kopačkách drží Katalánci, nic ale není rozhodnuto.
84
A další šance, Messi vypálil po zemi ze střední vzdálenosti a těsně minul. Chyběly decimetry.
84
Messi postupoval dopředu, lehoučkou přihrávkou chtěl vybídnout Piquého, ale Casillas byl u míče nejdřív.
83
Benzema v ofsajdu, hosté musí přerušit své útočné snažení.
82
Messi z volného přímého kopu mířil těsně nad branku Casillase!
81
Hostující Fabio Coenträo fauloval a vyfasoval žlutou kartu.
78
Poslední výměna hráčů v dresu Barcelony Ze hřiště odchází Alexis Sanchez, naopak zahraje si Javier Mascherano.
78
Benzema měl na kopačce třetí gól Realu, Puyol ho na poslední chvíli ubránil.
78
Pepe ve vápně zablokoval Alexise Sancheze. Domácí fotbalista skončil na trávníku, o penaltě ale nemůže být ani řeč.
78
Messi faulován na útočné polovině, defenziva Katalánců si tak na chvíli odpočine.
77
Domácí se mu ubránili.
77
Rohový kop pro Real Madrid.
76
Barcelonští fotbalisté jsou zcela zaskočeni. Kdeže jejich kombinační hra z první půle je, aktuálně nejsou schopni přejít za polovinu.
75
Alexis Sanchez odevzdal míč přímo soupeři na kopačku.
75
Özil utekl na levé straně Alcantarovi, ale centr do vápna mu nevyšel.
74
Ofsajd, ve kterém byl nachytán Benzema.
73
Míč od rohového praporku letěl přímo do náruče Casillase.
73
Rohový kop budou zahrávat domácí.
72
Real právě vstřelil branku!A je vyrovnáno! KARIM BENZEMA vystihl rozehrávku soupeře, prošel mezi třemi obránci a zblízka zakončil. Realu chybí jeidný gól k postupu v poháru!
71
Real Madrid se ještě snaží, k postupu mu stačí vstřelit dvě branky.
70
Domácí podruhé vystřídají, dolů právě Fábregas, nahoru Thiago Alcantara.
69
Opět planou emoce. Pepe nafackoval Fábregasovi, ten zůstal na trávníku.
68
Real právě vstřelil branku!Özil poslal geniální přihrávku za obranu na CRISTIANA RONALDA, ten si položil Pinta a zakončil do prázdné. Hosté se vrací do zápasu!
66
Pedrovi odmáván a odpískán těsný ofsajd.
65
Arbeloa zatáhl míč po levém křídle až k vápnu, odcentroval, ale před bránou byl Callejon nedostatečně důrazný, takže k hlavičce se nedostal.
64
Ve středu hřiště faulován Fábregas. Katalánci znovu v držení míče.
63
Messi se probíjel po pravé straně do vápna, ale odcentroval skrz hradbu hráčů v bílém nedokázal.
61
Hosté potřetí, tedy dnes naposledy, střídají. Odchází Kaká, zastoupí ho Callejon.
61
Druhé střídání hostů, dnes si už nezahraje Gonzalo Higuain, na hřiště vběhne Benzema.
60
Faul Sergia Ramose, Barcelona se dostává k míči.
59
Fábio Coenträo fauloval Daniho Alvese, rozhodčí píská, karta se udělovat nebude. Na trávníku se hraje opravdu ostře.
58
Barcelona kombinuje okolo středové čáry.
57
Pepe nepustil Messiho po levé straně do vápna.
55
Fábregas zezadu fauloval Pepeho. Pepe zůstal ležet na trávníku.
54
Za protesty vyfasoval žlutou kartu hostující Cristiano Ronaldo.
53
Branka neplatí! Real se konečně trefil, ale rozhodčí trefu pro předchozí faul neuznává!
52
První střídání v týmu Realu Madrid. Trenér hostů Mourinho stahuje ze hry Lassanu Diarru, na trávník vbíhá Esteban Granero.
52
Kombinace Barcelony skončila u Messiho, který zblízka zakončoval nepřesně. Hosté reklamovali hru rukou argentinské hvězdy.
51
Xavi přestřelil zeď i branku Realu.
50
Messi faulován těsně před pokutovým územím, Barcelona má další nadějnou standardku.
49
Hosté aktivně napadají, přesto dokáže Barcelona míč udržet. Zatím však stále na vlastní polovině.
48
Barcelona s míčem na vlastní polovině.
46
Obě mužstva vstoupila do druhého poločasu beze změn v sestavách z konce první půle.
46
O rozehrávku se postarali hosté z hlavního města Španělska.
46
Přestože byl v prvním poločase lepší Real Madrid, měl více šancí a byl i střelecky aktivnější, o dvě branky vede Barcelona. Katalánci nasázeli do sítě Madridu oba góly v posledních minutách první půle a Camp Nou je na nohou. Hosté tak budou mít ve druhé pětačtyřicetiminutovce složitou úlohu. Druhý poločas začne zhruba v 23:04.
45+3
Barcelona právě vstřelila branku! A je to 2:0. Standardka se odrazila na druhou stranu hřiště k DANI ALVESOVI a ten z hranice vápna křižnou střelou vymetl šibenici. Nádherný fotbalový moment.
45+2
Žlutá pro gólmana Madridu Casillase.
45+1
Diarra sestřelil Messiho a je z toho pěkná mela.
45
Nastavovat se bude 1 minuta.
45
Pepe se svíjí v bolestech na trávníku po faulu Messiho. Barcelonský klenot vyfasuje žlutou kartu.
43
Barcelona právě vstřelila branku! První střela Barcelony na branku v tomto utkání a domácí vedou. Po přečíslení čtyři na tři potáhl Messi míč dopředu, přihrál doleva volnému PEDRU RODRIGUEZOVI, který se střelou k bližší tyči po zemi nemýlil.
43
Cristiano Ronaldo faulován na vlastní polovině. Trochu hádky ohledně rozehrávky, Madrid musí s míčem kousek couvnout.
42
Dani Alves centroval do vápna, ale neúspěšně.
41
Od své svatyně bude rozehrávat gólman Casillas.
40
Messi faulován Xabi Alonsem.
39
Hosté už míč ztratili, sérii rychlých a krátkých přihrávek zahajuje domácí celek.
38
Na vlastní polovině nyní kombinuje Real Madrid.
37
Sergio Ramos zkoušel zakončovat nůžkami, ale Pinto si jeho střelu pohlídal.
37
Ale ne na dlouho, barcelonští hráči se vrátili.
36
Pískán útočný faul Piquého, Madrid může do útoku.
36
Začíná se jiskřit. Pepe se ocitl na zemi při čekání ve vápně na kopnutí rohu. Rozhodčí Pepemu domlouvá.
35
Po kontaktu s Pepem skončil v pokutovém území na trávníku Alexis Sanchez. Rozhodčí však nepíská.
35
Sergio Ramos ubránil ve vápně Puyola, který se chystal hlavičkovat.
34
Barcelona vybojovala první roh.
34
Centr ze standardky letěl na zadní tyč, kde číhal Puyol. Defenziva Realu ho však zdvojila a nepustila do zakončení.
33
Dani Alves byl faulován u postranní čáry a za protesty vyfasoval žlutou hostující Sergio Ramos.
32
Barcelona kombinuje na útočné polovině. Najde skulinku až k bráně soupeře?
31
Barceloně se nyní nepodařilo vymanit se z aktivního presingu soupeře.
30
Barcelona bude muset poprvé v zápase střídat, odejde zraněný Andres Iniesta, nahradí ho Pedro.
28
Iniesta se po jednom ze soubojů ocitl na zemi a hra byla přerušena. Už se ale pokračuje. Zdá se však, že Iniesta bude muset střídat.
27
Po zaváhání gólmana Pinta zakončoval z úhlu Higuaín, ale ani tentokrát se neprosadil. Brankář Barcelony svou chybu napravil dobrým zákrokem.
26
Poprvé se žlutí, za faul potrestán madridský Lass Diarra.
25
Özil trefil snad ze 30 metrů břevno, od kterého se balón odrazil před brankovou čáru!
25
Puyol ze standardky napálil míč přímo do náruče Casillase.
24
Barceloma bude po faulu na Messiho zahrávat volný přímý kop téměř z hranice pokutového území z pravé strany hřiště.
24
Messiho zastavil před pokutovým územím čistě Pepe.
23
Puyol vyrazil na útočný výlet, dvakrát si pokusil vymodlit faul, ani jednou však nebyl úspěšný.
22
Na střely zatím vede Real Madrid poměrem 5:2.
22
Ofsajd pískán i na straně Madridu Özilovi. Hra se poněkud uklidnila.
21
Na druhé straně pálil nepřesně Cristiano Ronaldo.
20
Po dlouhé přihrávce na Alexise máván domácím ofsajd.
20
Barcelona s míčem kombinuje, začíná na vlastní polovině.
19
Následný roh vyboxoval do bezpečí gólman Pinto.
19
Pepeho hlavičku zablokoval Basquets.
18
Ostrý centr Cristiana Ronalda, který Puyol sráží za koncovou čáru. Roh pro Real Madrid.
17
Real vystihl přihrávku soupeře, Kaká se ale mohl ukliškovat, proti přesile dvou hráčů Barcelony neměl šanci míč udržet.
16
Hosté chvíli kombinovali na útočné polovině, ale Barcelona jim rychle míč sebrala a sama se pustila do obvyklé trpělivé kombinace.
15
Nadějná příležitost pro domácí, kteří šli ve třech proti dvěma protihráčům. Fábregas však přihrál nepřesně Messimu, čímž celou akci zbrzdil. Messiho následná technická rána skončila vedle.
14
Alexis Sanchez se dostal ke střele z vápna, ale madridští obránci ji dokázali zblokovat.
13
Barcelona s míčem okolo středové čáry.
12
Hosté zahrávali rohový kop, míč však jen proletěl nad pokutovým územím Barcelony a skončil v autu.
11
Obrovská šance Realu. Hosté se dostali do přečíslení čtyř na tři, Kaká přihrál doleva na Cristiana Ronalda, ten vypálil. Úspěšný zákrok si připsal gólman Pinto.
10
Další kolmice na Alexise do pokutového území Realu, barcelonský fotbalista však nezpracoval zrovna ideálně.
9
Alexis Sanchez se ocitl na zemi a dožadoval se faulu, ale rozhodčí se nenechal opít rohlíkem. Pokračuje se ve hře.
8
Dani Alves chtěl propálit zeď, ale nepodařilo se mu to.
8
Hra přerušena, Messi byl faulován a Katalánci budou zahrával volný přímý kop z 25 metrů.
7
Na druhé straně se ke střele dostal Cristiano Ronaldo, z otočky pálil těsně vedle barcelonské svatyně.
6
Fábregas hledal kolmicí Alexise, ale míč skončil v rukavicích Casillase.
5
Puyol uklidnil hru, Barcelona kombinuje z vlastní poloviny.
4
Útočník Realu Madrid tentokrát nachytán v ofsajdu.
3
Po rychlé rozehrávce měl šanci opět Higuaín, ale netrefil bránu.
3
Kaká centroval z levé strany a nastřelil Piquého do ruky. Je pískáno, hosté mají standardku.
2
Hned od úvodu se hraje pěkně zostra, tak, jak se na El Clásico sluší a patří.
1
Po obrovské hrubce při rozehrávce Barcelony mohl snad po deseti vteřinách skórovat Higuaín, madridský útočník ale křižnou ránou minul branku Barcelony.
1
Rozhodčí poprvé foukl do píšťalky a utkání začalo. Rozehrávali domácí.
1
Oba týmy již nastupují na hrací plochu, domácí FC Barcelona v tradičních modro-fialových dresech, hostující Real Madrid oblékl také tradiční dresy bílé barvy.
Úvodní sestavy: FC Barcelona: Pinto – Dani Alves, Piqué, Puyol, Abidal – Iniesta, Basquets, Xavi – Alexis, Fábregas, Messi. Real Madrid: Casillas – Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Fábio Coenträo – Lass Diarra, Xabi Alonso – Özil, Kaká, Cristiano Ronaldo – Higuaín. Rozhodčí: Teixeira Vitienes – Diaz Casado, Torre Cimiano.
První utkání čtvrtfinále španělského poháru: Středa 18. ledna 2012 Real Madrid – FC Barcelona 1:2 (1:0) Branky: 11. Cristiano Ronaldo – 50. Puyol, 78. Abidal.
Realu Madrid se v poslední době na Barcelonu nedaří najít recept. Ať trenér José Mourinho vymýšlí co chce, pořád je to Barcelona, kdo se ve většině případů raduje z vítězství. Nejinak je tomu i v letošní sezóně, Katalánci zvítězili v lize i v prvním duelu Copy del Rey, přestože se oba duely hrály na hřišti Realu Madrid a přestože pokaždé královský velkoklub vstřelil první a rychlý gól.
Vítejte u sledování on-line přenosu z odvety čtvrtfinále španělského poháru Copa del Rey. Soupeřem domácího celku FC Barcelona bude jeho tradiční rival Real Madrid. V prvním utkání před týdnem zvítězil katalánský klub na madridském trávníku 2:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.