1. FUTSAL liga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Česká Lípa : Gamaspol Jeseník - 1. února 2018   18:10

Česká Lípa
Česká Lípa
2' Bejda  • 3' Fichtner  • 11' Havrda  • 16' Havrda  • 28' Žampa  • 34' Bejda
6:3
(4:2)
Gamaspol Jeseník
9' Vavrač   • 14' Mráz   • 38' Furik
Česká Lípa
Šmíd, Košťál
Sportovní hala Česká Lípa
250 diváků

Skončilo utkání 16. kola Varta futsal ligy, ve které nakonec domácí zaslouženě vítězí 6:3, o průběhu utkání rozhodl skvělí vstup domácích, když ve čtvrté minutě vedli domácí 2:0.
40'
Řezníčkovu střelu vyrazil Kirov na roh.
38'
Gamaspol právě vstřelil branku!
Řezníček vystřelil, jeho střelu zblokovala obrana, následná dorážka FURIKA již v brance skončila.
38'
Hosté se drží na polovině domácích, ale nedaří se jim dostat do šance.
36'
Hosté hrají v pěti v poli, drží se na polovině soupeře, ale stále jim chybí štěstí v koncovce.
35'
Bialek nám ukázal něco ze svého umění, udělal tři krásné kličky, poté mu ale míč utekl.
35'
Oddechový čas pro domácí.
35'
Hosté to zkouší s pěti hráči v poli.
34'
Démoni právě vstřelili branku!
Volný kop rozehráli domácí na Fichtnera, jenž vystřelil, do jeho střeli se vložil BEJDA a uklidil míč do sítě.
34'
Hosté mají pátý akumulovaný faul.
34'
Oddechový čas pro hosty.
34'
Žampa se u lajny uvolnil centroval po zemi před branku, na jeho centr jen těsně nedosáhl Havlásek.
33'
Kirov svým vyběhnutím zamezil šanci hostí.
31'
Stav faulů je nyní 2:4 z pohledu domácích.
31'
Nástřel Havrdy jen těsně minul Bialkovu hlavu.
29'
Tvrdou střelu Žáka, vyrazil reflexivně Kirov.
28'
Střelu ŽAMPY si hostují obrana srazila do branky.
27'
Prvního faulu se dopustili domácí.
26'
Domácí se snaží o kombinace, hosté střílí z každé pozice, zatím však jejich střeli létají mimo branku.
26'
Vavrač svou střelou neohrozil branku domácích.
26'
Mráz svou střelou branku neohrozil.
25'
Výhoz Kirova si Bejda zpracoval na prsa a střelou přes hlavu jen těsně minul branku.
24'
Hosté mají druhý faul.
24'
Hostující Řezníček rozehrál aut na Vavrače, ten na míč jen těsně nedosáhl.
23'
Švec se ocitl sám před brankou, tu však přestřelil.
22'
Domácí rozehráli volný kop na Havrdu, ten trefil pouze brankaře.
22'
Hosté mají první faul.
21'
První minuty druhé půle se nesou v opatrném duchu, nikdo nechce udělat chybu.
21'
Úvodní výkop druhé půle měli hosté.
21'
20'
20'
Stav faulů je nyní 5:6 z pohledu domácích.
17'
Hosté šli do protiútoku, dokázali prostřelit Kirova, bohužel pro hosty směřovala střela pouze do tyče.
16'
Havrda se nemílil a zvyšuje na rozdíl dvou branek.
16'
Je tu šestý faul, což znamená prodlouženou penaltu pro domácí.
16'
Vavrači si navedl míč na střed, vystřelil, jeho střelu Kirov kryje.
15'
Kirov se vydal na výlet, vystřelil, jeho střelu srazila obrana na roh.
14'
Macura našel na vzdálenější tyči MRÁZE a ten uklidil míč do branky.
14'
Volný kop rozehráli hosté na Furika, ten trefil pouze obránce.
14'
Na fauly je to teď 3:5 z pohledu domácích.
13'
Střelu Furika zblokoval Fichtner na aut.
13'
12'
Za svůj faul obdržel Havrda žlutou kartu.
12'
Za svůj faul obdržel dodatečně žlutou kartu hostující Furik.
11'
HAVRDA s nabídnutou šancí nepohrdl a uklidil míč do dolního rohu.
11'
Rozhodčí uviděl ruku, a píská, bude to penalta pro domácí.
9'
Mráz si za svůj faul vykoledoval žlutou kartu.
9'
Po chybě Havrdy šli hosté dva na jednoho, VAVRAČ si vyměnil míč s Furikem a uklidil ho za bezmocného brankaře.
8'
Fichtner se ocitl sám v pravém rohu, a tak vystřelil, branku mijí pouze o centimetry.
7'
Hosté rozehráli roh na Plháka, ten ale z první minul.
6'
Švec našel křižnou přihrávkou Švece, ten ale netrefil míč podle představ a tak neohrozil hostující branku.
4'
Tvrdou střelu Řezníčka z půlky Kirov pouze vyrazil k dobíhajícímu útočníkovy, ten ale trefil pouze Kirova.
3'
Havrda našel u lajny FICHTNERA, ten se uvolnil a vystřelil, míč nevěřícně prošel hostujícímu brankaři do branky.
2'
V úvodu tu máme první branku, Bažant vybojoval ve středu míč a naservíroval ho BEJDOVI před branku a ten se nemílil.
2'
Ve druhé minutě tu máme první roh, když Plhák srazil Fichtnerovu střelu za čáru.
1'
Úvodní výkop měli domácí.
1'
Oba týmy již nastupují na hrací plochu.
Domácí nastoupí ve své černé kombinaci, hosté v kombinaci bílé.

FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Bejda (C), Bažant, Žampa, Švec, Havrda, Bialek, Kubelka, Fichtner, Rott, Havlásek, Kotek, Kořínek

AC Gamaspol Jeseník: Till, Růžička – Novák, Řezníček, Furik, Macura, Mráz, Žák, Plhák (C), Kozelský, Vavrač, Marcinov

Rozhodčí: Šmíd, Košťál.
Jiří Gnida, přededa (AC Gamaspol Jeseník)
„V České Lípě nás čeká náročné utkání jak po fyzické, tak hlavně po psychické stránce. Pro domácí hovoří o dost větší zkušenosti z podobných zápasů, navíc mají i lepší výchozí pozici v tabulce. My máme hodně mladý tým a pro náš výkon bude určitě směrodatné, jak zvládneme emoce, které utkání o záchranu nejvyšší soutěže bezesporu přináší. Někteří hráči mají drobné šrámy, ale všichni chtějí nastoupit a svým dílem přispět k zachování šance na udržení prvoligové příslušnosti. Jde o televizní utkání a naší bonusovou motivací bude navnadit jesenické fanoušky na náš podzimní návrat do Jeseníku.“
AC Gamaspol Jeseník
Hosté sehráli v novém roce dva zápasy, v ani jednom nedokázali zvítězit, naopak obdrželi v obou zápasech sedum branek. Jeseník se s osmi body nachází na první sestupové příčce.
Karel Kruliš, trenér (Démoni Česká Lípa)
„Především si musíme říct, že vítěz udělá velký krok k záchraně v nejvyšší futsalové ligy. Jsme si toho plně vědomi a věřím, že se dobře připravíme. Doufám, že před televizními kamerami budeme my tím spokojenějším týmem na konci utkaní.“
Démoni Česká Lípa
Domácí zatím v novém roce odehráli tři zápasy, jeden veledůležitý proti Třinci dokázali vyhrát, zbylé dva prohráli, a proto se s devíti body nachází na první nesestupové příčce.
Dobrý Den, Vítám Vás u online přenosu z 16. kola nejvyšší futsalové soutěže, v rámci kterého Démoni Česká Lípa přivítají na své palubovce AC Gamaspol Jeseník. Utkaní začíná ve 18:10 v Českolipské sportovní hale.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:10.