1. FUTSAL liga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Gamaspol Jeseník - 23. února 2018   20:00

Slavia
Slavia
2' Turek  • 3' Brychta  • 10' Turek  • 12' Turek  • 15' Graciano  • 16' Turek  • 30' Hrubý  • 32' Turek  • 35' Míča  • 40' Homola
10:5
(6:1)
Gamaspol Jeseník
7' Vavrač   • 23' Mráz   • 25' Vavrač   • 28' Marcinov   • 32' Plhák
Slavia
Ondřej Černý, Bohumil Vrtal
SH Eden
Till, Řezníček Jan – Řezníček Jakub, Vavrušák, Furik, Mráz, Žák, Plhák, Vavrač, Marcinov

Loučím se a přeji vám příjemný zbytek večera a hezký víkend, třeba u sledování něktéreho z našich textových přenosů.
Domácí po dvacátem kole udrží sedmé místo v tabulce, poráží totiž Jeseník vysokým rozdílem pěti branek. Hostům se nedá upřít snaha, dokonce se jim podařilo dostat na rozdíl dvou branek, ale Slavii dnes pomohl skvělým zápisem do statistik Vojtěch Turek.
40'
Slavia právě vstřelila branku!
V poslední minutě Slavia dosahuje desáté branky. Hrubý našel na zadní osamoceného kapitána HOMOLU, který neomylně zavěsil a stanovil konečné skóre dnešního utkání.
38'
Hrubého lob na Brychtu prošel, ale domácí hráč sám před Tillem netrefil branku hostů.
37'
Graciano nyní uvolnil Homolu, jeho obstřel končí na pravé tyči branky Jakuba Tilla.
37'
Gracianova vtipná patička uvolnila Brychtu, ten ale bodlem netrefil bránu.
36'
Douglas Graciano nyní předvedl pěknou individuální akci, jeho střela však projela kolem svatyně Jeseníku.
Akumulované fauly 4:5.
35'
Slavia v rychlém sledu nyní nasbírala dva akumulované fauly.
35'
Na hřišti se objevili také MÍČA a Směřička. První jmenovaný vyslal nechytatelný projektil po přihrávce druhého jmenovaného a Slavia navyšuje vedení.
34'
Emoce na hřiště nyní přinesl zákrok na Hrubého, který nebyl odpískán, ale Jeseník z brejku početní výhodu nevyužil.
33'
Po oddechovém času zkoušel štěstí Vavrač a trefil tyč branky domácích.
Slavia si vyžádala oddechový čas.
33'
Žlutou kartu dostává Furik (AC Gamaspol Jeseník).
33'
Hra se nyní přiostřila a Jeseník vytvořil pátý akumulovaný faul!
32'
TUREK toho nemá dost a znovu se prosazuje po přihrávce Arsovského.
32'
Gamaspol právě vstřelil branku!
Marcinov našel před brankou Slavie volného PLHÁKA, který z blízkosti prostřelil brankáře Slavie.
31'
Pěkný signál Slavie byl rozehrán na Graciana, který z otočky nastřelil tyč!
30'
Slavia znovu odskakuje po pěkné akci, kterou vyšperkoval Turek přihrávkou na HRUBÉHO, který se na zadní tyči nemýlil.
30'
Brychta se snažil přesunout těžiště hry na druhou stranu na nabíhajícího Hrubého, ten však nezpracoval.
30'
Hrubý vybojoval balón na obraně Jeseníku, ale finální přihrávka na Hájka byla zblokována obranou hostí.
28'
Střela MARCINOVA prošla skrz Hájka až do branky Jana Žežulky a máme zaděláno na dramatickou koncovku dnešního utkání.
27'
Žežulka výborně zasáhl proti střele Furika.
26'
Střela Krstevského z poloviny hřiště protáhla Tilla.
25'
Jeseník se rozhodně nevzdává a snižuje rozdíl skóre na tři branky. VAVRAČ se dnes prosazuje podruhé.
24'
Po faulu na Hrubého obdržel žlutou kartu Řezníček.
23'
Homola jako poslední hráč Slavie nezastavil MRÁZE a ten postupoval sám na Žežulku a vysekl mu ukázkový blafák, který zakončil levou nohou do odkryté branky.
23'
Marcinov nepustil do úniku Turka, ale u míče zůstavají domací.
22'
Furik ve vyložené šanci přestřeluje!
21'
Jeseník v první minutě druhého poločasu hned dvakrát fauluje.
21'
Vysoký presink Jeseníku donutil sešívané k chybě. Jeseník měl k dispozici rohový kop, který ovšem Vavrač mezi tři tyče neusměrnil.
21'
Oba týmy jsou již na hrací ploše.
Slavia zatím potvrzuje své postavení v tabulce a nedává Jeseníku moc šancí ke skórování. Hostující sestava je poznamenána několika absencemi a i přes uzdravení Furika a Plháka se nedaří Gamaspolu ohrozit branku sešívaných. Na druhé polovině hřiště pozorujeme obdivuhodný výkon Turka, který se prosadil již čtyřikrát a uvidíme ve druhém poločase na jaké cifře se jeho počet gólů zastaví.
20'
19'
Krstevski nyní blokuje střelu Jakuba Řezníčka.
18'
Nepřesná střela Mráze, po které následuje faul na Douglase Graciana.
16'
Střelecké galapředstavení VOJTĚCHA TURKA pokračuje! Tentokrát se prosazuje obstřelem gólmana na zadní tyč a přidává další branku domácích.
16'
Znovu se hraje a Gamaspol Jeseník se snaží o kloudnou akci, ale nemůže se dostat do pevné obrany domácích.
Akumulované fauly 3:1
15'
Oddechový čas pro hosty.
15'
GRACIANO se po uvolnění na levé straně prosazuje křížnou ranou na zadní tyč. Slavia se dostává do trháku!
15'
Další faul teď pro změnu od Douglase Graciana.
14'
Homola fauluje Furika a zahrávat přímý kop bude Jeseník.
14'
Krstevski zastavil Furika a hrát bude Slavia.
13'
Střela Arsovského skončila na rukavici Tilla.
12'
Krásná průniková přihrávka Hrubého našla Brychtu a ten znovu jak na zlatém podnose daroval branku TURKOVI, který kompletuje hattrick!
10'
Brychta skvělým pasem vybídl ke skórování TURKA, ten neodmítl a trefuje odkrytý kout branky.
10'
Hrubý znovu z dálky vyzkoušel pozornost Tilla, ten se zaskvěl pěkným zákrokem.
9'
Nepřesná přihrávka Hrubého na Homolu znamená balón pro Jeseník.
8'
Homola Furika do zakončení nepustil a dopředu se hnala Slavia, ale Hrubý byl dovoleným způsobem zastaven.
7'
Brankář Žežulka společně s vracejícím se obráncem zvládli zpacifikovat finální přihrávku hostů, ale na dorážku VAVRAČE již Žežulka nestačil reagovat. Jeseník snižuje.
6'
Po přihrávce Douglase Graciana střílel Arsovski, ale Tilla nepřekvapil a ten střelu vyráží mimo.
6'
Roh rozehrál Brychta nepřesně, u balónu budou pokračovat hosté.
5'
Z velké dálky napřáhl Hrubý, ale golmán Till jeho střelu vyrazil nad.
5'
Slavia kombinuje na vlastní polovině a nepouští Jeseník k míči.
3'
Nástřel Hrubého umístil mezi tři tyče dobře stojící MARTIN BRYCHTA.
3'
Střelu Jakuba Řezníčka z pravé strany vyráží pohotově Žežulka.
2'
Po pěkném sklepnutí Graciana se přízemní ranou prosazuje VOJTĚCH TUREK a Slavia se ujímá vedení.
1'
Chybná přihrávka Arsovského vyustila v následný faul Krstevského.
1'
Po úvodní rozehrávce se míče ujali domácí, Turkova střela však byla zblokována.
1'

SK Slavia Praha: Žežulka, Tetour – Brychta, Krstevski, Směřička, Hrubý, Turek, Arsovski, Homola (C), Míča, Douglas Graciano, Hájek

AC Gamaspol Jeseník: Till – Řezníček Jan, Řezníček Jakub, Vavruška, Furik, Mráz, Žák, Plhák, Vavrač, Marcina
Vzájemný zápas z letošní sezony
10. 11. 2017 AC Gamaspol Jeseník – SK Slavia Praha 5:7 (2:3)
„Musíme se pokusit vybojovat z posledních tří zápasů vybojovat devět bodů a dostat se do co nejlepší formy před play-off. Po zápase v Teplicích už víme, že do něj nepůjdeme z žádné skvostné pozice, ale musíme se před nimi chytnout. Jeseník bojuje o záchranu, nesmíme nic podcenit,“ uvedl k zápasu kapitán Slavie Jan Homola.
"V pátek pojedeme do Prahy odevzdat maximum, ale čeká nás složité utkání. Trápí nás celá řada absencí. Novák má problémy s třísly, Macura nepojede kvůli pracovním povinnostem, Plhák a Furik jsou nemocní a i další hráči bojují s chřipkovou epidemií. Ve své podstatě uzavřeme nominaci hodinu před odjezdem, ale je jasné, že posbírat premiérové zkušenosti v nejvyšší soutěži pojedou někteří junioři z týmu do 19 let," netajil se předseda Jeseníku Jiří Gnida.
Dobrý večer z Edenu. V dnešním utkání uvidíme souboj domácího celku s hosty z Jeseníku, který se nachází na předposledním místě tabulky a bojuje o záchranu. To pražská Slavia se snaží udržet sedmou pozici v boji o play-off, ve kterém by se asi nepříliš ráda setkala s úřadujícím mistrem ERA-PACKem Chrudim. Náskok domácích na osmý Helas jsou jen tři body, takže je rozhodně o co hrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.