1. FUTSAL liga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Svarog Teplice : Olympik Mělník - 7. února 2020   20:00

Svarog Teplice
7' Claudnho  • 17' Ossorio  • 22' Taverna  • 29' Nečas(vl.)  • 30' Claudinho  • 35' Claudinho
6:2
(2:0)
Olympik Mělník
36' Šup   • 38' Hrdina
Hůla – Diegao, Soukup, César, Claudinho, Černý ("K"), Künzl, Litvinov, Tato, Taverna, Gansukh, Djaelson, Šebek, Ossorio
Nešněra, Nagy
SH Teplice
Mareš – Šanda, Lehner, Mikyska, Vokoun ("K"), Gabčo, Žampa, Hrdina, Nečas, Šup, Prejsa

Svarog poráží Olympik poměrem 6:2. Hezký večer.
40'
Djaelson sice položil Mareše, ale ten ještě dokázal vyskočit a rukou míč vyrazit do autu.
40'
Pátý faul na straně hostů.
38'
Mělník právě vstřelil branku!
ANTONÍK HRDINA se uvolnil v obklíčení dvojice obránců a přesně vypálil – 6:2.
36'
Pěkná mělnická akce: Hrdina našel DOMINIKA ŠUPA ve sprintu a ten obhodil Diegaa – 6:1
35'
Teplice právě vstřelily branku!
César a CLAUDINHO vyšachovali obranu – 6:0.
34'
Šebek unikl po křídle a trefil padajícího Mareše.
33'
Černého pas Litvinov usměrnil jen do sítě za brankou.
30'
CLAUDINHO uklízí míč suverénně pod břevno – 5:0
30'
Mikyska strčil do Djaelsona, sudí Nešněra píská penaltu!
29'
Přihrávku před branku si LUKÁŠ NEČAS sráží do vlastní sítě – 4:0
28'
A břevno se po Vokounově střele chvěje i na druhé straně.
27'
Šebek sklepl Černému, jenž nastřelil břevno.
24'
Šup zbytečně dojel Césara, vyvázl bez karty. Ke standardce se postavil Claudinho, Mareš zneškodňuje.
22'
Stejná spolupráce jako při druhém gólu, jen v opačném gardu: Ossorio poslal přesný pas na TAVERNU, který se ve skluzu ještě zranil o tyč, ale míč každopádně propasíroval do sítě – 3:0
21'
20'
20'
Závěrečný mělnický útok se neujal, a tak oba celky odchází do šaten za stavu 2:0.
19'
Gabčo se domnívá, že byl při zakončení faulován, arbitři si to nemyslí.
18'
Hůla včas vyběhl a odkopl míč před Šupem.
17'
Tavernův centr z rohu nasměroval do sítě OSSORIO – 2:0
17'
Taverna v pádu zakončuje vysoko nad bránu.
16'
Mělník má momentálně více ze hry, ale jeho akcím chybí efektivní zakončení.
12'
Útočníka snaha hostí neměla dlouhého trvání, byla zhacena nepřesnou přihrávkou.
11'
Na větší vzrušení už čekáme dobré tři minuty hracího času.
8'
Hrdina rukama složil Claudinha, zajímavá šance pro Svarog. Sám faulovaný rozehrál tvrdým projektilem, který ale vykryl Mareš.
7'
César nahrál CLAUDINHOVI, který se nemýlil – 1:0
6'
V šanci opět Černý, Mareš zakročil a další střelu zblokoval mělnický kapitán Vokoun, který se vzápětí sám objevil v šanci, ale tu zase pokryl Hůla.
5'
Další domácí pokus míří nad branku.
4'
Černý vyplaval sám před Marešem, ale ten si s pokusem domácího kapitána poradil.
3'
Zajímavá standardní situace pro Mělník a po ní roh nejprve z jedné, posléze i druhé strany, ale nic zajímavého se neurodilo.
2'
Claudinho zakončil nepřesně, ale bude se kopat roh, jelikož Antonín Hrdina se hrdinsky doznal k teči
1'
Prví faul utkání vyrobil Svarog na půli hřiště.
00:01'
Svarog se po delší době představí před svými fanoušky. Vzhledem k tomu, že jeho ztráta na špici tabulky narůstá, nemůže si dovolit další zaváhání.
Mělník má na sestupovém předposledním místě ligy zcela odlišné starosti, nicméně již několikrát dokázal obrat o body nebo alespoň výrazně potrápit papírové favority. Oba celky tedy potřebují body jako sůl.
Kdo se dnes večer bude smát se dozvíme po utkání, které má úřední výkop naplánován na 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.