Házená - Extraliga muži - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Karviná - 17. září 2017   10:30

Hranice
Hranice
1'   • 5'   • 8' Bechný  • 9' Kozlovský  • 11' Tůma  • 12' Mičkal  • 13' Tůma  • 14' Kozlovský  • 15' Tůma  • 16' Kozlovský  • 18'   • 21'   • 23' Mičkal  • 28' Mičkal  • 33'   • 37' Pernička  • 38'   • 38'   • 43'   • 45' Bechný  • 46'   • 47' Tůma  • 48' J. Šmíd  • 49' Tůma  • 53'   • 54' J. Šmíd  • 55' Pernička  • 59' Pernička  • 60'
33:28
(16:13)
Karviná
Karviná
1'    • 2'    • 3' Monczka   • 7'    • 12'    • 14'    • 16' Brůna   • 17'    • 22' Solák   • 26' Nedoma   • 28' Brůna   • 29' S. Mlotek   • 31'    • 32'    • 34'    • 38' Piątek   • 39' S. Mlotek   • 40'    • 43' Brůna   • 44'    • 47' S. Mlotek   • 50' S. Mlotek   • 51'    • 56'    • 57'    • 58'    • 59'
Hranice
Magrla, Kučerka – Zemánek, Brož, J. Šmíd, Bechný, Andrš, Hub, J. Mičola, Tůma, Indrák, Mičkal, Kozlovský, Pomahač, Pernička.
Marek Bečička, Jiří Horák
Karviná
Mokroš, N. Marjanović – Drzyzga, S. Mlotek, Solák, T. Mlotek, Nantl, Zbránek, Nedoma, Ji. Užek, Brůna, Fulneček, Monczka, Pindej, Piątek, Plaček, Radčenko, Mimić.

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn.
Je dobojováno! Hranice ve druhém poločase přišly i o zbytek svého pětibrankového vedení. Karviná na chvíli dokonce skóre otočila, nicméně závěr zápasu už opět patřil domácím, kteří porazili slezského soupeře 33:28 a připsali si do tabulky první body v sezoně.
60'
A v samotném závěru ještě jeden zásah Hranic, které vítězí 33:28!
60'
Podstřel Michala Brůny minul Kučerkovu bránu. Hranice už dohrají zápas s míčem ve vlastní moci.
59'
Asi rozhodující branka zápasu! Prosadil se Pernička a zvýšil vedení svého celku na rozdíl čtyř gólů.
59'
Už se opět hraje, míč mají v držení domácí, kteří hájí svůj náskok.
59'
Čas na poradu pro oba celky. Jeden z trenérů si minutu a půl před koncem vyžádal oddechový čas.
59'
Po vyražené střele Hranic se Karviná rychle přestěhovala na útočnou polovinu a podstřelem pokořila Kučerku.
58'
Předchozí zmínka už zase neplatí, Karvinští se prosadili z bleskového protiútoku.
57'
Tomáš Mičkal se nemýlil a opět je to o pět branek!
57'
Domácí dostávají výhodu sedmimetrového hodu, který je může výrazně přiblížit prvním bodům.
57'
Mičkal roztáhl hostující akci doleva a Kučerka byl na rychlou střelu z křídla krátký – 30:26.
56'
Sražené zakončení Brůny skončilo v rukou domácích hráčů, kteří nikam nemusí spěchat.
56'
Karvinští se ale ještě nevzdávají a prakticky okamžitě snížili svou ztrátu.
55'
Pernička a jeho hezký prohoz. Cement vede už o pět branek a má nakročeno k první výhře v sezóně.
55'
Hranice balón vybojovaly a nyní můžou pošetřit cenné sekundy útočnou kombinací na polovině soupeře.
54'
Útok Karviné zakončil Michal Brůna střelou nad branku. Hráči v zeleném ale ještě zůstanou u míče.
54'
Domácí zůstali u míče po faulu na Tůmu, toho přesnou střelou využil Šmíd.
53'
Kučerka se rozchytal k parádnímu výkonu, nyní z bezprostřední blízkosti vyrazil pokus karvinského střelce.
53'
Přenesení hry na levou stranu a navýšení vedení Hranic na rozdíl tří gólů!
52'
Hosté ztratili míč, který zase získali díky odpískanému faulu. Kučerka následnou střelu Mimiće ale vychytal.
51'
Tomáš Mičkal střelou nad pravou ruku proměnil sedmičku a pokořil Marjanoviće.
51'
Přes Slavomíra a Tomáše Mlotka se míč dostal doprava, odkud přilétla nechytatelná střela pro brankáře Kučerku.
50'
Hosty naopak drží Slavomír Mlotek, který si oběhl několik obránců a ze středu zavěsil.
49'
A tak se skutečně děje, střelou z deseti metrů se prosadil Marek Tůma. Jeden z nejlepších domácích střelců.
49'
Několik střeleckých pokusů Karviné nepřineslo čtyřiadvacátý hostující gól. Domácí mohou naopak odskočit.
48'
Šmíd to zkusil individuálně a uspěl střelou do protipohybu brankáře, který v osudný okamžik udělal krok k levé tyči.
47'
Slavomír Mlotek se na ose krásně uvolnil a ve výskoku překonal bezmocného gólmana Hranic.
47'
A ti odskakují do dvoubrankového vedení, z delší vzdálenosti všechny překážky propálil Tůma.
46'
Špatná přihrávka Slavomíra Mlotka posílá do útočného snažení hráče Cementu.
46'
Další propadnutí hostujících hráčů a proměněný protiútok Hranic, které si berou vedení zpět.
45'
Piatek zůstal úplně volný na hranici brankoviště, ovšem Kučerku nepřekonal. Z rychlého brejku se naopak prosadil Bechný.
44'
Andrš přihrál do levého křídla, následnou střelu ale hostující gólman vykopl do bezpečí.
44'
A teď už jde Karviná do vedení! Domácí si ihned vybírají oddechový čas.
43'
Michal Brůna vzal na sebe zakončení z rychlého kontru a opět srovnal stav zápasu.
43'
Na hezký lob z levé strany hostující brankář nedosáhl.
42'
Je vyrovnáno! Domácí faul ze sedmimetrového hodu potrestal Monczka.
41'
Mičola si několikrát vyměnil míč s Andršem, poté přihrál více doleva, ale jeden z jeho spoluhráčů minul branku.
41'
Po dvou ztrátách na každé straně míří do útoku Hranice, které dnes hrají v modrých dresech.
40'
Právě Slavomír Mlotek si připsal asistenci, když vymyslel gólovou akci přihrávkou na pravé křídlo.
39'
S góly se nám roztrhl pytel, za hosty opět snížil na rozdíl dvou branek Slavomír Mlotek.
38'
Po ztrátě Karviné se domácí rychle přesunuli do útoku a našli recept na brankáře.
38'
Domácí kontrolovali a rovněž rozvlnili síť v brance Karviné.
38'
Na druhé straně se gólově prosadil Piatek.
37'
Dlouhý pas přes šířku hřiště sebral Pernička a překonal hostujícího gólmana.
36'
Jejich kombinaci a následné zakončení zastavil pozorným zákrokem brankář Kučerka.
35'
Dvě střely z domácí levé strany si nenašly cestu do branky. Do útoku tak míří Slezané.
34'
Jenomže Karviští rychle odpověděli a rozdíl už opět činí jen jednu branku.
33'
Až teď se prosadili i domácí a otevřeli svůj gólový účet ve druhém poločase.
32'
Ti přidali hned vzápětí i další branku a rázem prohrávají už jen o jednu trefu.
31'
Do druhé půle vstoupili lépe hosté.
31'
Je za námi úvodní půle dohrávky druhého kola mužské Extraligy. S průběžným stavem mohou být spokojenější domácí, kteří v jednu chvíli vedli už o pět branek a do druhé půlhodiny půjdou s tříbrankovým náskokem 16:13.
30'
30'
Po nedovoleném zákroku na Piatka měli hosté ještě osm sekund na zakončení. To přišlo z levého křídla, ale Kučerka výborně zasáhl.
30'
Domácí přenesli hru na pravou stranu, kde byli faulováni. O pár sekund později přesto Hranice o balón přišly.
29'
Slavomír Mlotek se dostal do trháku a v samostatném úniku nezaváhal.
28'
Tůma dal míč na levé křídlo, odkud se krásným obloučkem prosadil Tomáš Mičkal.
28'
Michal Brůna dotlačil míč do branky a snížil hostující ztrátu už pouze na tři branky.
27'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
26'
Karviná využila přesilovku, když se z pravé spojky prosadil Miroslav Nedoma.
26'
Kučerka výborným zákrokem vychytal Mlotka. K nelibosti publika byl v tentýž moment vyloučen Brož.
25'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Marek Monczka).
24'
Hosté museli rychle zakončit kvůli signalizované pasivitě, Zbránek z levého křídla ale neuspěl.
23'
A další trefa Mičkala, který se tentokrát prosadil z úniku do prázdné branky.
23'
Tomáš Mičkal neomylně skóruje ze sedmimetrového hodu.
22'
Solák využil větší mezery mezi dvěma obránci a rozvlnil síť za domácím gólmanem.
21'
Kozlovský předal míč na levé křídlo, odkud domácí vstřelili svůj třináctý gól.
21'
Brankostroj Hranic se v posledních minutách trochu zasekl, domácí lavička si proto vyžádala oddechový čas.
20'
Marek Monczka proměnil nařízenou sedmičku po faulu na jeho zakončujícího spoluhráče.
19'
Hostující hráči mezi sebou rychle rotovali, Mlotkovo zakončení za Kučerkou ale neskončilo.
19'
Kučerka vychytal hostující zakončení z pravého křídla. Následnou protiakci ale gólem nezavršily ani Hranice.
18'
Cement odpovídá nechytatelnou střelou z osy hřiště.
17'
Po hezkém prostrčení Mlotka hosté snižují na rozdíl tří gólů.
16'
Hranice dávají už jedenáctý gól za necelých šestnáct minut, jmenovitě se o to zasloužil švih Kozlovského.
16'
Monczkovu střelu domácí gólman vyrazil, v pokračující akci už se ale nemýlil Michal Brůna.
15'
Tůmova rána z osy hřiště překonává brankáře Karviné.
14'
Za domácí navyšuje náskok Kozlovský. Sledujeme velmi rychlé útočné akce na obou stranách.
14'
Monczkovi zakončení nesedlo, ovšem jeho spoluhráč se z dorážky ze střední spojky už nemýlil.
13'
Tůma to vzal na sebe a prostřelil hostujícího strážce branky. Rozdíl je opět tříbrankový.
12'
Po delší době se z rychlé akce prosadili i hosté a opět snížili své manko.
12'
Mičkal skóruje z rychlého brejku po nepřesné přihrávce Brůny.
11'
Marek Tůma napřáhl zpoza brankoviště a navýšil domácí vedení na 6:4.
10'
Ani další hostující sedmička nekončí brankou, tentokrát nebyl úspěšný Brůna.
10'
Karviná mohla srovnat ze sedmičky, kterou ale domácí brankář zneškodnil.
9'
Kozlovský jej zakončil gólovou střelou, po které jdou domácí podruhé do vedení.
9'
Kozlovského ztráta míče byla jen dočasná, domácí pokračují v útoku.
8'
Bechný vyrovnává střelou z pravé části hřiště, hostující brankář si nepohlídal bližší tyč.
7'
Dobrá efektivita Karvinských pokračuje dalším gólem v domácí síti.
6'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Tomáš Mičkal).
6'
Karviná ztratila míč a už znovu musí bránit houževnatý útok domácích Hranic.
5'
Přesná střela z pravé strany snižuje hostující náskok na rozdíl jediné branky.
3'
Domácí brankář čeká na první úspěšní zákrok, nyní propustil také projektil z ruky Monczky.
2'
I druhá hostující akce končí gólem. Na druhé straně se netrefil Kozlovský.
1'
Avšak odpověď Karviné na sebe nechala čekat jen pár vteřin, vyrovnání přišlo z rychlého protiútoku.
1'
Domácí se dostávají do vedení hned z první střely.
1'
HCB Karviná

Slezský klub v základní části minulého ročníku obsadil pátou pozici za dvanáct výher a deset porážek. Tím se Karvinští kvalifikovali do čtvrtfinále play-off, v němž po pětizápasové bitvě nestačili na Lovosice. V nové sezóně Karviná absolvovala zatím jediné utkání, minulý týden doma hostila házenkáře Brna, které porazila pětibrankovým rozdílem 31:16.
TJ Cement Hranice

Domácí tým obsadil v minulé sezóně po základní části až předposlední jedenácté místo, když zvítězil jen v šesti zápasech. Posléze se Hranice představily ve skupině o udržení, kde obsadili druhé místo a putovaly tak do baráže. V ní se Cement dvakrát střetů se Strakonicemi, které v součtu porazil o jedinou brankou a sportovní cestou se tak udržel v nejvyšší soutěži. Na startu nového ročníku Hranice potkaly dva přetěžké soupeře, s Lovosicemi ani Plzní neuhrály ani jeden bod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.