Házená - Extraliga muži - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Kopřivnice - 30. listopadu 2017   19:20

Jičín
Jičín
2' Krahulec  • 4' Bareš  • 5' Krahulec  • 7' Čurda  • 8' Wolski  • 12' Šulc  • 13' Wolski  • 20' Horut  • 21' J. Drbohlav  • 22' Krahulec  • 23' Wolski  • 24' Horut  • 25' Šulc  • 28' Král  • 29' Král  • 30' Šulc  • 31' Horut  • 33' Horut  • 34' J. Drbohlav  • 35' Wolski  • 36' J. Drbohlav  • 37' Krahulec  • 38' Rychna  • 41' Král  • 45' Krahulec  • 47' Wolski  • 48' Šulc  • 51' Čurda  • 58' Šulc
31:29
(16:16)
Kopřivnice
Kopřivnice
1' Jan Gřes   • 5' Bukovský   • 6' Hardt   • 9' Jan Gřes   • 11' Fulnek   • 11' Petřík   • 14' Jan Gřes   • 15' Hanus   • 16' Jan Gřes   • 19' Mička   • 21' Hanus   • 23' Fulnek   • 26' Unger   • 29' Bukovský   • 30' Bukovský   • 33' Hardt   • 34' Unger   • 35' Fulnek   • 36' Unger   • 38' Jan Gřes   • 40' Petřík   • 42' Fulnek   • 46' Fulnek   • 49' Hardt   • 51' Fulnek   • 51' Hanus   • 53' Fulnek   • 58' Petřík
Jičín
Kopřivnice

To je ode mě pro dnešek vše z házené vše, přeji příjemný zbytek večer, u dalších onlajnů se těším na počtenou.
Tyče: 3 – 1
Jičín se tak dostal v tabulce po předehrávce na šesté místo, Kopřivnice zůstává pátá. Pozice se však budou ještě hodně měnit.
HBC Ronal Jičín – KH Kopřivnice 31:29 (16:16)
Nejvíce branek: Šulc 5, Král 5/2, Krahulec 5 – Fulnek 7, Gřes 5, Petřík 4/1. Sedmimetrové hody: 2/2 – 1/1. Vyloučení: 4:2. ČK: Bukovský, realizační tým – tr. Veřmiřovský (KOP).
Duel je u konce a Jičín bere důležité a cenné dva body, vítězí tak poprvé po třech porážkách v řadě! Domácí byli ve druhém poločase lepším týmem, vypracovali si náskok, který dokázali udržet. Na straně Kopřivnice dostal přísnou červenou kartu Bukovský, který hostům ve druhém poločase hodně chyběl. Ve vyhecovaném závěru ještě dostal červenou kartu hostující trenér Veřmiřovský.
60'
Veverka ještě připisuje úspěšný zákrok.
60'
Červená karta pro realizační tým KH Kopřivnice. Trenér Veřmiřovský protestoval tak vehementně, až dostává červenou kartu!
60'
Kolc faulován, pasivita Jičína.
60'
Oddechový čas pro domácí.
60'
Jičín v plném počtu a Wolski vybojoval devítku, to domácím stačí.
59'
Veverka vychytal střelu Rachače, Jičín se přibližuje k výhře!
59'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Hosté přišli o míč, ale Jičín nezakončil rychlý brejk! Kopřivnice ještě žije, dvě minuty do konce.
58'
Domácí hráli bez brankáře, Šulc byl volný na pravé straně, je to opět o dva góly!
58'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Radek Král).
58'
Fulnek našel na pivotu Petříka, ten byl faulován, ale přesto zakončil přesně!
57'
Gřes podstřelem neuspěl, ale domácí faulovali.
57'
Gřes se uvolnil, Veverku neprostřelil, ale byl faulován a hosté zůstávají u míče.
57'
Šulc pokazil přihrávku, dopředu vyrazila Kopřivnice, ale rychlý brejk byl velmi kostrbatý a nezakončila ho.
56'
Fulnek si ještě při dopadu udělal něco s kolenem, zatím zůstává na střídačce.
56'
Fulnek to vzal opět na sebe, ale Veverku nepřekonal.
55'
55'
Čurda tvrdou ranou ze spojky minul bránu.
54'
Hosté v plném počtu, ale o míč po nepřesnosti přišli.
54'
Fulnek se ke střele nedostal, ale byl faulován.
53'
Wolski si nezpracoval přihrávku od Šulce, míč pro Kopřivnici.
53'
Na zemi zůstává po střetu s Mynářem na zemi a musí být ošetřován. Mynář neměl žádný zájem se střetu vyhnout, tady se daly udělit dvě minuty.
53'
Fulnek vyrazil do brejku, prosmýkl se mezi obránci a snižuje.
53'
Mynář z velkého úhlu proti Veverkovi bez šance, na druhé šance Žingor vyráží ránu Wolskiho.
52'
Král nedal technickou střelou Kubovi šanci a dává třicátou branku Jičína!
52'
Sedmička pro Jičín, navíc Hardt dostává dvě minuty za stažení Drbohlava!
52'
Žingor sice zasáhl proti střele Šulce, ale rychlý brejk domácích nebyl úspěšný.
51'
Hanus ihned z křídla snižuje, Kopřivnice se ještě drží v kontaktu.
51'
Čurda se skvěle vyšponoval do výšky a nekompromisně zakončil!
51'
Fulnek se ještě snaží s utkáním něco udělat a další skvělou ránou pod víko snižuje, už jeho šestá branka.
50'
Avšak Horut sám proti Žingorovi z brejku trefil o zem jen břevno!
50'
Žingor vychytal ránu Horuta, ale Kopřivnice o míč přišla.
50'
49'
Hardt však vzápětí svou třetí brankou snižuje.
48'
Šulcova slabá rána skončila přesně u pravé tyče, Žingor na míč těsně nedosáhl.
48'
Mynář ze spojky neprostřelil Machalického, Jičín si může vypracovat rozhodující náskok!
47'
Avšak ani domácí nezakončili.
47'
Fulnek se dopustil kroků, dopředu mohou domácí.
47'
Wolski však využívá přesilovku a je to opět o tři branky!
46'
Nádhera Patrika Fulneka! Ten se totiž trefil výtečně z otočky, nevídaný gól.
46'
Rychna za cenu faulu zastavil Ungera, Kopřivnice stále na míči.
46'
Hosté se zatím nemohou dostat ke střele, signalizovaná pasivita.
45'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Marek Žingor). Za údajný faul na naskakujícího Krahulce při gólové střele, velice přísné vyloučení.
45'
Kopřivnice neuspěla v útoku a z rychlého brejku dává branku Krahulec!
45'
Král prostřelil Žingora mezi nohy.
45'
Šulc byl stažen k zemi a je tu sedmička pro domácí.
44'
Krahulec nezpracoval těžkou přihrávku do křídla, ale byl faulován.
44'
Mynář ze spojky napálil jen tyč!
43'
Šulc podstřelem nemířil mezi tři tyče.
43'
Žingor chytá střelu Šulce, ale Jičín ještě vybojoval míč a má devítimetrový hod.
42'
Žlutá karta pro realizační tým KH Kopřivnice.
42'
Fulnek se protlačil přes Krahulce a dokázal zakončit přesně i přes to, že obdržel bolestivý zásah.
41'
Kopřivnice v plném počtu.
41'
Šulc našel volného Krále, který byl naprosto osamocený a přidává branku Jičína v přesilovce.
40'
Výborně sehraná akce na Petříka na pozici falešného pivota.
40'
Hosté to zkoušejí bez brankáře.
40'
Domácím se však kombinace v přesilovce nevydařila a o míč přišli.
39'
Červená karta pro tým KH Kopřivnice (Marek Bukovský). Přísná červená karta pro Bukovského, který nechtěně zasáhl Krahulce do obličeje! Zásah na dvě minuty ano, na červenou ne.
39'
Mička při zakončení přešlápl.
38'
Rychna se štěstím prostřelil Kubu, který nedokázal vyrazit střelu mířící doprostřed brány.
38'
Gřes jednoduše proskočil obranou a snižuje.
37'
Wolski musel být ošetřován a přijde tak o tři útoky obou týmů.
37'
Mynář faulovaný, je z toho jen devítka pro hosty.
37'
Ofenzivní podívaná pokračuje, Krahulec z pozice pivota přidává další branku.
36'
Unger z velkého úhlu z křídla trefuje o zem horní roh!
36'
A Drbohlav z pivota opět úspěšný.
36'
Horut nepropálil blok, ale domácí zůstávají u míče.
35'
Fulnek dostal přihrávku od Ungera na levou stranu a sám proti Veverkovi uspěl.
35'
Wolski se však skvěle uvolnil a nedal Kubovi šanci.
34'
Wolski našel Šulce, který už měl, zdálo se, volnou cestu, ale na poslední chvíli ho zablokoval Hardt.
34'
Hosté opět rychle rozehráli a Unger snižuje technickým pokusem z křídla.
34'
Šulc našel skvěle Drbohlava na pivotu, ten se nemýlí.
33'
Hardt ihned odpovídá.
33'
Dopředu vyrazil Horut a jednoduše proměňuje rychlý brejk.
32'
Kuba zasahuje proti střele z levého křídla, ale hosté také neuspěli.
32'
Kopřivnice se však dopustila prorážení.
32'
Fulnek nepřekonal Veverku ranou o zem, ale hosté zůstanou u míče, jelikož hostující spojka byla faulovaná.
31'
Horut na konci první minuty posílá Jičín do vedení střelou ze spojky.
31'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:09.
Opět se potvrzuje, že v zápasech Kopřivnice padá hodně branek. Stav po první půli je nerozhodný 16:16. Moravané se do vedení dostali poprvé až v 11. minutě, poté však vedli až 12:8. Jičín ale dokázal rychle zareagovat a náskok smazal. Závěr první půle už byl vyrovnaný.
30'
30'
Ale dvoumetrová spojka neprostřelila bílou zeď.
30'
Rachač to ještě zkusí z devítky v poslední vteřině.
30'
Krásná akce Jičína! Dvojitá nadhazovačka nejdříve na Krále, který ještě vylepšil pozici pro naskakujícího Šulce, a je srovnáno! Opravdu nádhera.
30'
Jednoduché uvolnění Bukovského přes Wolskiho, další branka spojky Kopřivnice.
29'
Sehraná akce do křídla na volného Krále, který dává vzápětí i svou druhou branku.
29'
Bukovský si našel prostor ke střele a ze spojky vrací vedení hostům.
28'
Rychlý brejk Jičína, Hlava našel na křídle Krále, který nedal Kubovi šanci.
28'
Fulnek střelou mezi nohy Veverku nepropálil.
27'
Střela Šulce skončila na horní tyči!
26'
Výtečně sehraná akce Kopřivnice, Bukovský našel Ungera, jenž už měl jednoduchou pozici.
26'
Bareš nezpracoval dlouhou přihrávku.
26'
Na hřišti se objevil Miroslav Rachač, který však nastřelil jen pravou tyč.
26'
Šulc Kubu ze spojky nepropálil.
25'
Hanus se dopustil prorážení, další šance pro Jičín.
25'
Veverka vychytal z křídla Ungera a na druhé straně srovnává Šulc!
24'
Horut dlouho avizoval podstřel, který se mu však náramně povedl, Kuba byl bez šance!
24'
Wolski hledal Drbohlava na pivotu, ten byl faulován.
23'
Fulnek si našel místo ke střele a ranou s lehkým výskokem se trefuje mimo dosah Veverky.
23'
23'
A dopředu vyrazil Wolski, který jednoduše zakončil k tyči a už je to jen o gól!
22'
Rychlý brejk domácích zakončil přesně Krahulec, navíc Veverka chytá střelu ze spojky!
22'
Kopřivnice se dopustila technické chyby, Fulnek hrál nohou.
22'
Hardt netrefil bránu, ale byl faulovaný a hosté zůstávají u míče.
21'
Drbohlav přinesl na hřiště novou energii a individuální akci snižuje na rozdíl tří branek.
21'
Dobrá akce Kopřivnice na Hanuse do křídla, který dává dnešní druhý gól.
21'
20'
Z křídla snižuje Horut.
20'
Horut faulovaný, Hardt dostává žlutou kartu.
19'
Domácí už hrají v pěti.
19'
Horut prorážel, ale domácí vzápětí podržel Veverka proti střele Střelce z úhlu.
19'
Mička ještě musel být ošetřen, pivot Kopřivnice kulhá.
19'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Lukáš Rychna).
19'
Mička úspěšný z pivota, navíc byl faulovaný a Kopřivnice bude hrát přesilovku 6 na 4!
18'
Domácí nepřihráli přesně na Horuta, který alespoň zastavil brejk Kopřivnice.
18'
Jičín to zkouší znovu v šesti bez brankáře.
18'
Avšak hosté se dopustili útočného faulu, Mička tentokrát prorážel.
17'
Mička faulovaný Králem, který dostává dvě minuty.
17'
A Šulc ze spojky o dost přestřelil.
16'
Gřes opět proskočil obranou, další branka hostů!
16'
Hanus vypíchl míč, ale přišel o něj proti Šulcovi. Avšak jičínský útok nebyl úspěšný, Kuba vyrazil střelu Horuta z křídla.
16'
15'
Skvěle sehraný útok Moravanů do křídla na Hanuse, který pod horní tyč posílá Kopřivnici do dvoubrankového vedení.
15'
Král nepřekonal technickou střelou Kubu, dopředu vyráží hosté.
14'
Kopřivnice zatím útočí po levé straně přes Hlavu a Gřes tentokrát úspěšný.
14'
Na druhé straně sice byl úspěšný i Veverka, ale rychlý brejk Hlavy vychytal opět František Kuba!
14'
Bareš dostal pěknou přihrávku od Hlavy, ale Kuba zasahuje!
13'
A Petřík bez problémů proměňuje.
13'
Sedmička pro Kopřivnici po faulu na Hanuse!
13'
Gřes nepřesně na Fulneka rychlý brejk proměňuje Wolski.
12'
Šulc napravil své zaváhání, vyšponoval se do vzduchu a vymetl horní roh Kubovy branky!
11'
Šulc se dopustil kroků, z brejku se trefuje pod horní tyč Petřík a Kopřivnice poprvé vede!
11'
Fulnekova střela přes obránce skončila v brance, Veverka nestihl zareagovat.
10'
Hosté však zůstávají u míče a kombinují.
10'
Wolski nepřihrál přesně, dopředu vyrazil Hanus, ale z brejku Veverku nepřekonal!
9'
Jan Gřes při signalizované pasivitě snižuje střelou o zem.
9'
Unger nepropálil Veverku, ale u míče zůstávají hosté.
9'
Wolski fauloval Fulneka a dostává žlutou kartu.
8'
Veverka si připsal zákrok a na druhé straně přešel přes obránce Wolski a zakončil k tyči.
7'
Skvělá individuální akce Čurdy a Jičín opět vede.
6'
Kuba vychytal střelu domácích, přihrál dopředu Hardtovi, který vstřelil gól do prázdné brány, jelikož Veverka byl na střídačce a místo něj přišel šestý hráč do pole.
6'
Fulnek proskočil obranou, ale Veverka ho skvěle nohou vychytal!
6'
Kopřivnice u míče a hraje přesilovku.
6'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Libor Horut).
5'
Avšak domácí rychle rozehráli a dobrou akci zakončil Krahulec.
5'
Bukovský na hranici prorážení srazil obránce a prosazuje se k tyči.
4'
Bereš se prosmýkl vysunutou obranou a střelou o zem dává gól.
3'
Kopřivnice se dopustila nepřesné přihrávky, dopředu mohou Severočeši.
3'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Radek Král).
3'
Fulnekova střela sražená, ale hosté zůstanou u míče.
3'
Faul domácích, devítka pro Kopřivnici, která pokračuje v kombinaci.
2'
Hosté praktikují vysunutou obranu, na křídle však neuhlídali Krahulce, kterého našel Bareš, a Krahulec z křídla srovnává.
1'
Rychle sehraná akce do křídla na Jana Gřese, který ranou o zem dává první branku utkání.
1'
U míče začínají hosté z Kopřivnice.
1'

HBC Ronal Jičín: Veverka, Machalický, R. Soukup – Rychna, Krahulec, Král, Bareš, Horut, Hlava, Wolski, Bíšek, Miľko, Šulc, J. Drbohlav, Kolc, Čurda.

KH Kopřivnice: Kuba, Žingor, Chalupa – Střelec, Rachač, Jan Gřes, Mička, Petřík, Unger, Hardt, Fulnek, Švébiš, Mráz, Hanus, Mynář, Bukovský.
Kdo dokáže vybojovat dva body v tomto důležitém duelu týmů ze středu tabulky? Probere se Jičín ze třízápasové krize, nebo si Kopřivnice připíše další těsné vítězství?
Dnes půjde o souboj pravých křídelníků. Na domácí straně je David Krahulec druhým nejlepším střelcem týmu, na kontě má bývalý hráč například Karviné 43 branek.
Na hostující straně je nejlepším střelcem týmu se 49 góly Jan Hanus, kterého zdobí rychlost a skvělá levačka. Odchovanec Kopřivnice působil v sezóně 2014/2015 v Zubří.
Jičín loni ztroskotal ve čtvrtfinále na Plzni, letos se týmu ze severovýchodu Čech zatím příliš nedaří. Úvod sezóny neměl špatný, dokázal porazit Duklu nebo v 7. kole o gól doma Plzeň, poslední tři zápasy se mu však nevyvedly. Jičín prohrál 23:30 v Karviné, 20:29 doma s Lovosicemi a naposledy vysoko 22:31 ve Frýdku-Místku. V tabulce je až na 9. místě mimo postup do play-off, avšak na šestou Duklu ztrácí jen bod.

Kopřivnice se loni nevešla do postupové osmičky a hrála jen o záchranu, letošní vstup do sezóny ale měla exkluzivní. Moravané prohráli z pěti duelů pouze o gól se Zubřím a vedli tabulku celé extraligy. Po vysoké prohře v Karviné přišly další těsné zápasy. Kopřivnice o dva góly porazila Duklu, poté prohrála 32:34 v Lovosicích, připsala se remízu 31:31 s Brnem (o výhru přišla v poslední vteřině a další ve Frýdku-Místku (26:26). Naposledy Kopřivnice vyzvala hostující Hranice, o vítězství se týmy dlouho přetahovaly, Hranice srovnaly v poslední minutě, ale dva body nakonec připsal domácím střelou v poslední vteřině Rachač.
Přeji krásný čtvrteční večer, vítejte u předehrávky 11. kola Extraligy házené mužů, ve které HBC Ronal Jičín vyzve KH Kopřivnici.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:20.