Házená - Extraliga muži - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Frýdek-M. - 4. března 2018   10:30

Karviná
Karviná
1' Monczka  • 4' Piątek  • 11' Piątek  • 14' Zbránek  • 17' Solák  • 21' Nedoma  • 26' S. Mlotek  • 27' Nantl  • 28' Zbránek  • 32' Solák  • 33' Nedoma  • 34' S. Mlotek  • 35' Solák  • 37' Solák  • 38' Solák  • 41' T. Mlotek  • 48' Monczka  • 53' Zbránek  • 55' Ji. Užek
27:22
(15:12)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
3' Strack   • 8' Strack   • 10' Petrovský   • 11' Petrovský   • 14' Petrovský   • 15' Bosák   • 16' Klaban   • 18' Strack   • 23' Žvak   • 26' Kocich   • 29' Gřešek   • 36' Klaban   • 38' Kichner   • 40' Gřešek   • 42' Strack   • 46' Strack   • 47' Žvak   • 49' Žvak   • 49' Kocich   • 59' Kichner
Karviná
Mokroš, N. Marjanović – Brůna, Fulneček, Monczka, Piątek, Plaček, Drzyzga, S. Mlotek, Nantl, Zbránek, Nedoma, Ji. Užek, Jan Užek, Solák, T. Mlotek.
Přemysl Fukala a Radek Mohyla
Hala STaRS Cihelní 1652/51
983 diváků
Frýdek-M.

HCB Karviná – Pepino SKP Frýdek-Místek 27:22 (15:12)
Nejvíce branek: Monczka 9/7, Solák 5, Zbránek 3 – Strack 5, Petrovský 4/1, Žvak 3. Rozhodčí: Přemysl Fukala a Radek Mohyla. Sedmimetrové hody: 7/7 – 3/1. Vyloučení: 6:4. ČK: Brůna (KAR). Diváci: 983.
59'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Petr Kichner).
55'
Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu HCB Karviná (Michal Brůna).
55'
Honza Užek přesnou střelou k tyči trefuje přesně.
53'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jan Zbránek).
50'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack).
49'
Hosté se teď poslední dobou dlouho na balonu neohřejou. Z další reychlé akci tentokráte snižuje znovu na rozdíl pěti branek Kocich.
49'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HCB Karviná (Marek Monczka).
49'
Žvak teď po rychlém rozehráni zakončil z levé strany k pravé tyči.
48'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Marek Monczka).
47'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
46'
Strack teď opět úspěšný z rychlého protiútoku.
42'
Strack po rychlé akci překonvává Mokroše v bráně Karviné.
41'
Tomáš Mlotek teď zamířil přesně k levé tyči.
40'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Slavomír Mlotek).
40'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
39'
Oddechový čas pro domácí.
38'
Solák z rychlého protiútoku přidává další branku Karviné.
38'
37'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Dominik Solák).
36'
Klaban z pravé strany trefuje přesně na bližší tyč. Našel tam mezerku mezi gólmanem a tyčkou.
35'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Michal Brůna).
35'
Hosté nejprve neprostřeili Mokroše v domácí brance a to pak potrestal Solík z rychlého protiútoku.
34'
Sláva Mlotek přidává další rychlou brankou. Karviná už vede o šest branek. Hostující trenér reaguje oddechovým časem.
33'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
32'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
32'
Rychlý protiútok domácích, který trestá Solák.
31'
Dnešní utkání sleduje 983 diváků.
31'
30'
30'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Nemanja Marjanović).
30'
V poslední minutě se nám na konci poločasu zrodila menší přestřelka názorů a pár potyček. Čas nám zatím uplynil a začíná běžet přestávka.
29'
Gřešek po kombinační akci se prosazuje ze středu hrací plochy přízemní střelou.
28'
28'
Monczka teď proměnil už šestou sedmičku v dnešním zápase.
28'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Klaban).
27'
Rychlý protiútok, který trestá domácí Nantl.
26'
Nyní se nám s branky roztrhl pytel. Po rychlém přechodu Sláva Mlotek trefuje přesně.
26'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Kocich).
25'
Monczka dneska sedmičky umí. Opět trefuje přesně.
23'
Žvak na druhé straně střílí přesně k tyči.
22'
Moncka opět ze sedmičky přesně. Tentokráte míč poslal k pravé tyči dolů k zemi.
22'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
21'
Nedoma nám vyrovnává. Začínáme tak necelých deseet minut před koncem za nerozhodného stavu.
19'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Jan Zbránek).
19'
Monczka ze sedmičky střílí přesně k tyči.
19'
18'
Strack vrací vedení dvoubrankové vedení na stranu Frýdku Místku.
17'
Solák, i když v tísni dvou obránců Frýdku dokázal trefit přesně na bližší tyč.
17'
Jakub Bosák teď z rychlého protiútoku trefil tyč!
16'
Hosté poprvé v zápase utíkají do dvoubrankového vedení zásluhou Klabana.
15'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Bosák).
14'
Na domácí straně teď po rychlé akci vyrovnává Zbránek.
14'
14'
Petrovský sice nejprve neproměnil sedmičku, dostal se k dorážce, z které ale už trefuje přesně. Navíc vybojoval pro svůj tým přesilovou hru.
13'
13'
Domácí teď měli štěstí. Frýdek teď trefil dvě tyčky !
12'
11'
Petrovský po rychlém rozehrání trefil přesně.
11'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Tymoteusz Piątek).
11'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
10'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
10'
8'
Strack v tísni domácí obrany přízemní střelou trefuje přesně na vzdálenější tyč.
7'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
7'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Tymoteusz Piątek).
7'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák).
6'
Nyní sledujeme sérii nepřesností na obou stranách v rozehrávkách.
4'
Tymoteusz Piątek se uvolnil na brankovišti a střelou o zem posílá domácí tým znovu do vedení.
4'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
3'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack).
1'
1'
Do prvního poločasu rozehrávají jako první hráči Frýdku Místku, kteří dnes nastoupují ve žlutých drese h.
1'

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Brůna, Fulneček, Monczka, Piątek, Plaček, Drzyzga, S. Mlotek, Nantl, Zbránek, Nedoma, Ji. Užek.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Pyško – Šimek, Bednárek, Petrovský, Bosák, Klaban, Gřešek, Vacula, Kichner, Kocich, Strack, Geist, Žvak, Krahulík.

Rozhodčí: Přemysl Fukala a Radek Mohyla.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.