Házená - Extraliga muži - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Zubří - 18. března 2018   10:30

Karviná
Karviná
1' Zbránek  • 5' Zbránek  • 10' Monczka  • 10' Monczka  • 25' Ji. Užek  • 27' Brůna  • 28' Solák  • 29' Monczka  • 30' Monczka  • 32' Nedoma  • 33' Monczka  • 36' Monczka  • 38' T. Mlotek  • 40' Ji. Užek  • 43' Solák  • 47' Solák  • 48' Nedoma  • 50' Solák  • 51' Plaček  • 54' Nedoma  • 59' Ji. Užek  • 60' T. Mlotek
23:28
(9:9)
Zubří
Zubří
3' Klíma   • 7' Janíček   • 8' Š. Zeman   • 11' M. Hrstka   • 15' Janíček   • 18' Klíma   • 18' Klíma   • 21' Pich   • 27' Š. Zeman   • 33' Š. Zeman   • 34' Š. Zeman   • 35' Janíček   • 36' Klíma   • 36' Š. Zeman   • 38' Klíma   • 39' Přikryl   • 41'    • 41' Polášek   • 45' Válek   • 46' Polášek   • 49' Klíma   • 52' Douda   • 53' Dokoupil   • 55' Klíma   • 56' Polášek   • 58' Klíma   • 59'    • 60' Válek
Karviná
Václav Horáček a Jiří Novotný
Hala STaRS Cihelní 1652/51
1112 diváků
Zubří

60'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Tomáš Mlotek).
60'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Radomír Válek).
59'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jiří Užek).
59'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří.
58'
Klíma teď orazitkoval obě tyče a míč přeci nakonec končí v bráně.
56'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Jiří Polášek).
56'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák).
56'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Jakub Douda).
55'
Monczka nepřesně přihrál!
55'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Matěj Klíma).
54'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
53'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Jiří Polášek).
53'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil).
52'
Pískáno prorážení domácímu týmu.
52'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Jan Plaček).
52'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Jakub Douda).
51'
Plaček dokázal snížit na rozdíl jediné branky.
50'
Solák trefuje přízemní střelou přesně.
50'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HCB Karviná (Marek Monczka).
49'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Jan Užek).
49'
49'
Klíma ze střední vzdálenosti propálil vše.
48'
47'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Dominik Solák).
46'
45'
Na druhé straně teď podržel hostující tým jejich gólman.
45'
Válek z dálky trefuje přesně.
44'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Matěj Klíma).
43'
Solák dokázal překonat hostujícího gólmana a snižil tak na rozdíl dvou branek.
41'
Polášek teď zařizuje hostujícímu týmu tříbrankové vedení.
41'
41'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Tomáš Mlotek).
40'
Užek nakonec dokázal snížit na rozdíl jediné branky.
40'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Tomáš Říha).
40'
Domácí trenér dostává ŽK.
39'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Jan Zbránek).
39'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Pavel Přikryl).
38'
Mlotek z pravé strany našel skulinu u levé tyče hostující branky.
38'
38'
37'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HCB Karviná (Marek Monczka).
36'
Zeman teď má v úvodu druhého poločasu formu.
36'
Monczka ale hned vzápětí snižuje na rozdíl jediné branky.
36'
Další ztrátu domácích treď potrestal Klíma.
35'
Janíček z levé strany trefuje přesně na vzdálenější tyč.
34'
Zeman opět přesnou střelou dokázal vyrovnat.
33'
Na druhé straně vrací vedení na domácí stranu Monczka.
33'
Zemn i když v tísní vyrovnává.
32'
32'
31'
Hosté z první akce nedokázali uspět.
31'
30'
30'
Rychlý protiútok domácích zakončuje vyrovnavácí brankou Monczka. Ten se trefuje mezi nohy hostujícího gólmana.
29'
Monczka střelou o zem snižuje na rozdíl jediné branky.
28'
Michal Brůna dostává přímou červenou!
28'
27'
Rychlé po domácím gólu odpovídá Zeman na hostující straně.
27'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Michal Brůna).
25'
Po delším čase přichází na domácí straně i branka ze hry. Postaral se o ni Jiří Užek.
22'
Brůna ze sedmičky trefuje přesně.
22'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Pavel Přikryl).
21'
Pich z dálky překonal Marjanoviće.
18'
Domácí tým reaguje oddechovým časem!
18'
18'
Milan Malina teď drží hostující tým!
18'
Klíma z dálky propálil i domácího gólmana. Ten si na jeho střelu zřejmě šáhnul, ale míč skončil v brance.
17'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Jakub Douda).
17'
Dnešní utkání sleduje 1112 fantastických diváků!!!
16'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Tymoteusz Piątek).
16'
Střela Dominika Soláka byla hodně nepřesná.
15'
Janíček střelou k tyči posílá hosty poprvé v zápase do dvoubrankového vedení.
15'
Moczka teď neproměnil sedmičku!
14'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Pavel Pich).
14'
13'
Utkání je zatím hodně opatrné a plné skvělých zákroků brankáře.
13'
Martin Hrstka na straně Zubří ani Miroslav Nedoma na straně domácích teď nepřekonali soupeřova brankáře.
12'
Domácí ale hned vzápětí ztratili míč.
12'
Pískáno prorážení hostujícímu týmu.
11'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Štěpán Zeman).
11'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Martin Hrstka).
10'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Marek Monczka).
10'
9'
Nyní utkání kralují oba gólmani! Předvadějí skvělé zákroky! Je vidět že sledujeme duel o první místo tabulky!
8'
Zeman z rychlého protiútoku otáčí vývoj na hostující stranu.
7'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Martin Janíček).
6'
To jsou věci! Martin Janíček prošel domácí obranou jak nůž máslem. Dostal se až před Nemanju Marjanoviće, který ho ale vychytal.
6'
Začínají se nám množit nepřesnosti, nyní o míč přišli jak domácí, tak znovu hosté.
5'
Zubří nepřesnou přihrávkou přišlo o míč.
5'
Zbránek i když ho bránili dva obránci Zubří dokázal propálit vše co mu stálo v cestě.
3'
Klíma se dostal hned vzápětí k dorážce a z té se už trefil přesně.
3'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC ROBE Zubří (Matěj Klíma).
3'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
2'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Michal Brůna).
2'
Pavel Pich odhází za doprovodu lékaře do útrob haly, doufejme že bude v pořádku.
2'
Hra je přerušena, jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na hrací ploše.
1'
Zbránek si naběhl z levé strany do výskoku a střelou na vzdálenější tyč otevřel skóre dnešního utkánií.
1'
1'
Šlágr jara zahájili právě domácí hráči.
1'

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Brůna, Fulneček, Piątek, Plaček, Drzyzga, Jan Užek, Solák, T. Mlotek, Zbránek, Nedoma, Ji. Užek, Monczka.

HC ROBE Zubří: Malina, Orság, Š. Krupa – Dokoupil, Douda, Menšík, Přikryl, Holiš, Válek, T. Říha, M. Hrstka, Janíček, Pich, Klíma, Polášek, Š. Zeman.

Rozhodčí: Václav Horáček a Jiří Novotný.
Historická bilance v Extralize z posledních třech sezón:
26.02.2017 Karviná Zubří 25:19
22.10.2016 Zubří Karviná 32:25
23.04.2016 Karviná Zubří 26:19 (čtvrtfinále play-off)
17.04.2016 Zubří Karviná 27:28p (čtvrtfinále play-off)
16.04.2016 Zubří Karviná 28:29 (čtvrtfinále play-off)
05.12.2015 Zubří Karviná 27:28
13.09.2015 Karviná Zubří 30:31
Vzájemné zápasy z letošního ročníku:
Zubří – Karviná 33:27
HC ROBE Zubří
Hostující hráči Zubří jsou aktuálně vedoucí týmem extraligové tabulky. Před druhou Karvinou mají náskok tří bodů, takže i kdyby v Karviné prohráli, tak zůstanou před posledmi dvěma koly na vedoucí pozici. Zubří v posledních pěti zápasech vyhrálo. Prohra je datovaná o něco dříve než u Karviné do prvního letošního kola na začátku února, kdy Zubří překvapivě prohrálo ve Strakonicích 26:29.
HCB Karviná
Domácí Baníkovci se v průběžné tabulce nachází na druhém místě. V poslední době mají vyníkající formu, neboť z posledních sedmi zápasu Extraligy mají šest výher a jednu remízu. Poslední extraligová prohra Karviné se datuje na začátek prosince, kde podlehla na půdě Brna 27:30.
Hezký den všem fanouškům házené! Házenkařští fanoušci se dočkali, neboť dnes nás čeká nejočekávanější zápas házenkařské sezóny – legendární souboj házenkářů HCB Karviná a HC ROBE Zubří. Tyhle vzájemné souboje mají vždy šťávu, fanoušci obou táborů házenou žijí a mohutně povzbuzují své týmy. Letos poprvé po delším čase bude opět zápas okořeněn titulem souboje prvního týmu průběžné tabulky s druhým. Házenkařským šlágrem vás provede přímo z místa dění Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.