Házená - Extraliga muži - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Strakonice - 30. září 2017   18:00

Kopřivnice
Kopřivnice
3' Mynář  • 4' Hardt
30:21
(18:12)
Strakonice
Strakonice
Kopřivnice
Kuba, Žingor – Střelec, Rachač, Jan Gřes, Mička, Petřík, Unger, Hardt, Fulnek, Švébiš, Hanus, Mynář, Bukovský.
Baader, Novotný
Strakonice
Jareš, Mráz – Schwarz, Zdychynec, Pek, Tockstein, Mošovský, T. Nejdl, Marienka ml., Chvosta, Samek, Zbiral, Landsinger.

60'
Celá hala děkuje Kopřivnicím za výkon, po kterém už asi budeme muset brát mužstvo trenéra Veřmiřovského vážně.
60'
Probíhá poslední minuta zápasu.
59'
Podařilo se! To nasazení domácích borců je prostě parádní a Kopřivnice může prostě v letošním extraligovém ročníku potrápit kohokoliv.
59'
Tohle utkání se víceméně pouze dohrává a otázkou je, jestli favorit souboje Kopřivnice – Strakonice vstřelí jubilejní třicátou trefu.
59'
Navíc z výkonu domácích je vidět, že v mužstvu Kopřivnice nikdo moc nevyčnívá, ale je poznat ten krásný týmový výkon.
58'
Zase je domácích hráči vidět, jak moc chtějí, aby se v Kopřivnici v této sezoně nebojovalo o zachránu, jako tomu bylo na jaře.
58'
Hostující celek ještě zakončil svůj útok přesně, ale domácí fanoušci už můžou slavit dva body pro Kopřivnici.
57'
Kopřivnice má blízko k výhře především díky pomyslnému sportovnímu srdíčku. Opět hraje mužstvo trenéra Veřmiřovského s velkým zápalem pro hru.
56'
Tak že by padla třicítka? Vypadá to tak! Domácí mužstvo hraje s obrovskou chutí, s velkým nasazením se ukazuje Jan Hanus.
56'
Kopřivnice dnes dělají celkem hodně chyb, ale i tak jim tento stav bohatě stačí. Strakonice mají k úsměvu na svých obličejích daleko.
55'
Parádní kulisa v Kopřivnici. Překvapuje to vůbec někoho? Zdá se, že mužstvo trenéra Veřmiřovského si dojde zaslouženě pro dva body.
54'
Jeden z hostujících hráčů ještě zřejmě koriguje stav zápasu, ale jinak se Strakonice hodně trápí v postupném útoku.
54'
Dvě branky v krátkém sledu, domácí celek hraje s daleko větší lehkostí než Strakonice, tohle vypadá na výhru favorita zápasu.
52'
Jeden z domácích hráčů tak trošku zbytečně vystoupil z obrany a tím pádem vznikl prostor pro jednoduchou dohrávku do pravého křídla, zakončení poté nebylo problém.
52'
Strakonice se v útočné fázi trápí, jejich postupný útok je špatný a vypadá to, že Kopřivnice by mohla tento zápas dovést ke dvěma bodům.
51'
Inu střela Dalibora Mynáře po nařízené sedmičce měla razanci, ale nikoliv přesnost.
50'
Domácí brankář vykopl míč nohou. Poté jsme viděli faul na levé křídlo Kopřivnice a následovat bude sedmička zřejmě v podání Dalibora Mynáře.
50'
Marek Bukovský zakončoval z výskoku na pravé spojce po přihrávce spoluhráče, jeho střela šla do břevna, i kdyby šla do sítě, tak by jí rozhodčí po technickou chybu domácí spojky neuznali.
49'
Kopřivnice dobře brání při tomto útoku soupeře, dobře se pohybuje, je agresivní, takže nakonec je z toho střela k pravé tyči a zásah domácího brankáře.
48'
Dalibor Mynář celkem dlouho čekal, ale poté poslal míč pravou rukou do levého rohu, hostující brankář pozdě reagoval na střelu svého soupeře.
48'
Křídlo Jan Hanus je v pořádku a čeká nás tím pádem sedmička pravačky Mynáře proti brankáři outsidera zápasu.
48'
Honza Hanus faulovaný na pravé straně, takže je tady sedmička pro extraligovému nováčkovi, ačkoliv se to nikomu z jihočeské strany zrovna dvakrát nelíbí.
48'
Jeden z hostujících hráčů na značce sedmimetrového hodu nic naznačoval, švihl pravou rukou, ale domácí brankář si vysloužil potlesk domácích fanoušků.
48'
Kopřivnické publikum je potěšeno střelou hostujícího hráče z levé spojky vedle pravé tyče.
47'
Tak ne, domácí celek se bude muset bránit postupnému útoku hostujícího mužstva.
47'
Domácí rozpohybovali obranu soupeře, ale nevyšla jim dohrávka do levého křídla. Kopřivnice by i tak měly zůstat na balonu.
46'
Nejprve neuspěl Pek, poté skončila razantní střela jednoho z hostů z devíti metrů v kopřivnické brance.
45'
Útok hostujícího celku je přerušený faul na střední spojku, je tady tím pádem volný hod pro Strakonice.
44'
Celou akci začal Marek Bukovský a zakončil jeden z domácích hráčů na pivotovi v pádu!
43'
Následná rychlá souhra domácích přibližuje Kopřivnici k výhře.
42'
Velice dobrá dohrávka hostujících hráčů do pravého křídla, ale domácí brankář si pokryl přední tyč.
42'
Pravá spojka domácích mířila z výskoku k levé tyči, ale skóre se nemění.
41'
Jan Gřes vytvořil prostor pro střelu levé spojky, ale ta nebyla přesná. Hostující celek poté nesnížil z pravé strany k pravé tyči.
41'
Zápas pokračuje útokem domácích s Bukovským či Gřesem.
40'
Jeden z hostujících hráčů se poté prosadil z druhé vlny z pravé spojky k levé tyči. Kopřivnice si bere timeout.
40'
Mynář po náznaku střely neuspěl střelou přes prsty, kdy chtěl přelobovat brankáře hostů.
40'
Nahazovačka domácího celku končí sedmičkou pro Mynáře.
40'
Jeden z hostujících hráčů na levé spojce zůstal zcela volný a měl moře prostoru na zakončení.
36'
Rozhodčí nařídili sedmičku pro mužstvo trenéra Veřmiřovského a bývalý házenkář může být spokojený, protože jeho svěřenec Mynář narval míč pravou rukou do levého rohu hostující branky.
38'
Po střele hostujícího hráče do vinglu do levé poloviny domácí branky je sníženo, brankář Kopřivnice bez šance na adekvátní zásah.
36'
Pravé křídlo domácích se poté vrátilo do obrany. Strakonice kombinují.
36'
Technickou chybou skončila šance hostů na snížení, ale Honza Hanus poté neuspěl levou rukou z trháku.
36'
Opět Marek Bukovský dohrál do pivota, ale jeden domácích hráčů se obtočil kolem protihráče.
36'
Marek Bukovský získal pro domácí celek míč po odražené střele levé spojky Kopřivnice.
35'
Marek Bukovský začal domácí akci, hosté ve druhém poločase v útoku hoří. Vůbec se jim nedaří.
34'
Domácí brankář vyhodil míč za obranu extraligového nováčka a tam se jaksi schovala šikovná levá ruka Jana Hanuse!
34'
Marek Bukovský nahrával, Patrik Fulnek střílel do pravé poloviny hostující branky, ale gólman Strakonic zasáhl rukama.
33'
Martin Střelec uspěl z pravé strany z trháku k bližší tyči.
33'
Přehraná domcáí akce končí ztrátou v podobě pasivity.
32'
Jeden z hostů se na středu pustil do souboje jeden na jednoho, sudí mají opět ruku nahoře, že by pasivita pro Strakonice?
32'
Ale poté si naskočilo levé křídlo Kopřivnice a loňský účastník nejvyšší házenkářské soutěže vede o sedm branek.
32'
Hostující hráč přečetl dohrávku Bukovského do pravého křídla z pravé spojky.
31'
A zase agresivní obrana domácích dělá hostům velké problémy, takže nikdo z hráčů Strakonic nezakončil.
31'
Straky měly výhoz druhého poločasu, domácí celek se brání.
31'
30'
30'
Hostující brankář Jareš šel hodně důrazně do Hanuse a (asi) po zásluze dostává dvě minuty.
30'
Domácí se rozpohybováním obrany hostů dostali ke střele přes prsty z pravého křídla.
30'
Střelec byl faulovaný. Domácí celek bude mít k dispozici volný hod v posledních sekundách prvního poločasu.
30'
Po sérii soubojů na brankovišti se ujala střela levé hostující spojky do levého rohu domácí branky.
29'
Honza Gřes dohrával situaci do levého křídla, tady by se dalo uvažovat možná o dvou minutách po faulu na jednoho z domácích hráčů.
29'
Hostující házenkář snižuje o zem do pravé poloviny domácí branky.
29'
Po faulu na levou spojku hostů je nařízena sedmička!
28'
Jeden z domácích hráčů zakončil trhák k levé tyči.
28'
Spolupráce dvou domácích hráčů končí brankou.
28'
Ale favorit zápasu reaguje stejnou mincí, zatím se ovšem hraje v Kopřivnici velice dobrá házená.
27'
Jeden z hostujících hráčů ze spojky překonal brankáře soupeře.
25'
Domácí celek kontruje útokem v podání Fulneka, Gřese či Bukovského.
25'
Kopřivnici sice nevyšla dohrávka do křídla, ale domácí trenér si bere timeout.
25'
Pek byl pod tlakem po výhozu z pravé strany. Sudí už mají ruku nahoře. Poté střílí jeden z hostů doprostřed branky
24'
Favorit zápasu zatím hodně agresivní v obraně a také se dobře pohybuje. Domácí brankář bez zásahu.
24'
Hostující brankář skočil po balonu a rozehrál akci extraligového nováčka.
23'
Jakýmsi dirgentem a hráčem, kolem kterého to vše stojí, to je v domácím podání Bukovský.
22'
Pravé křídlo domácích nebylo faulováno, Bartůněk z trháku dostal míč za obranu a zakončil křížem k levé tyči.
22'
Bukovský byl součástí domácího útoku, Gřes nahrál pivotovi, toho zastavil protihráčem faulem.
22'
Levá spojka hostů se pověsila do vzduchu a zakončení pod víko nebylo žádný problém.
21'
Mynář lobem s lehkostí překonal ze sedmičky brankáře hostů.
20'
Favorit zápasu je v postupném útoku hodně trpělivý, nakonec byla faulovaná levá spojka Kopřivnice.
20'
Přes levou spojku cesta k ohrožení domácí branky nevedla, a tak je tady kontr domácích.
19'
Bukovský z druhé vlny z pravé spojky razantní střelou přidává další branku domácích. Hostující brankář bez šance.
19'
Hosté zastavil podstřel Bukovského z pravé spojky, poté ovšem domácí brankář vychytal hostující pravé křídlo.
18'
Nejprve se míče dotkl Gřes, poté byla faulovaná střední spojka domácích.
18'
Po volném hodu je tady přesná dělovka Mošovského do protipohybu domácího brankáře.
18'
Levé křídlo domácích uspělo krásným lobem, respektive zakončením přes prsty.
17'
Střela po ruce Nejdla z levé spojky končí v síti.
17'
Marek Bukovský dohrál situaci do pravého křídla na Honzu Hanuse a Strakonice si berou timeout.
17'
Technická chyba hostujícího mužstva na levé straně. Takže u míče Marek Bukovský.
17'
Pek byl zasažený protihráčem do obličeje, hra pokračuje útokem hostů.
16'
Bukovský byl tím, kdo ztratil míč, takže hostující celek může reagovat Pekem na pravé spojce.
16'
Po faulu na Fulneka budou domácí házet volný hod.
16'
Teď vidíme hodně technických chyb na obou stranách, na programu dne je postupný útok domácích.
15'
Gřes na tom nebyl špatně jeden na jednoho na levé spojce, ale i tak se neprosadil.
15'
V Kopřivnici zatím parádní atmosféra. Domácí ženou svůj tým a ten vstoupil skvěle do zápasu.
14'
Brankář domácích vyhodil míč na pravou stranu, ale tam jeden z jeho spoluhráčů nezpracoval ideálně balon.
14'
Střela střední spojky hostů byla sražena vedle pravé tyče.
10'
Pravé křídlo domácích dává již na rozdíl pěti branek.
5'
Kopřivnice zatím hraje ve velké pohodě, povedl se jí úvod zápasu navíc jí ženou diváci.
4'
Pek ztratil míč na pravé spojce, takže Hardt razantně z trháku dává na rozdíl tří branek.
4'
Domácí celek byl agresivní v obraně proti spojce Nejdlovi. Hosté nemůžou vystřelit.
3'
Mynář umístil míč pravou rukou k pravé tyči.
3'
Po dalším faulu na Gřese je nařízena sedmička, kterou si bere Mynář.
3'
Jan Gřes vybojoval na střední spojce faul na vlastní osobu.
3'
Přehraná situace hostů, kdy nezakončil Pek z pravé spojky. Domácí celek jde do útoku.
2'
Z aktivní obrany domácích vystoupil Bukovský, zatím bez střely na domácí branku.
2'
Hosté útočí Pekem na pravé spojce, nakonec Bukovský fauloval, takže volný hod.
1'
Mynář pravou rukou pod víko dostává domácí tým do vedení!
1'
Bukovský krásně na střední spojce a domácí celek by měl házet sedmičku.
1'
Výhozem domácích hráčů začal zápas.
1'
KH Kopřivnice
Domácí mužstvo před týdnem urvalo dva velice cenné body proti Plzni. Ta není v této sezoně (asi) tak silná jako na jaře, kdy prohrála až ve finále s Duklou Praha. To nic nemění na tom, že trenér Veřmiřovský dal trošku krev do žil kopřivnické házené. Bývalý skvělý házenkář chce do města proslavené značkou Tatra vrátit evropské poháry. Kopřivnice v prvním kole porazila Nové Veselí. Poté k tomu přidejme skalp Plzně a třeba může být z KH černý kůň soutěže.

Letošní extraliga je opravdu hodně vyrovnaná a každý může porazit každého. V dresu domácích by neměl chybět Filip Hardt na spojce. Dnes již bývalý házenkář Hranic se minulý týden proslavil přiznáním k teči v době, kdy Kopřivnice vedla o gól proti Plzni.

Již zmiňovaný kouč Veřmiřovský očekává těžký duel pro své svěřence. Kopřivnice je určitě favoritem, hnát jí bude bouřlivá kulisa.
Strakonice
Hostující mužstvo je pasováno do role jasného outsidera. Ale před týdnem předvedlo proti Zubří, že nechce být jen do počtu v extralize. Soupeř nakonec vyhrál, ovšem po boji. Extraligový nováček dokonce v poločase vedl. V dresu Strakonic se můžeme těšit na Tomáše Nejdla, což je tahoun Nového Veselí z poslední sezony. Zatím o sobě výrazně dává vědět také nejlepší střelec mužstva Mošovský.

Jinak Jihočeši dnes nemají, co ztratit. Svým způsobem se v tomto ligovém ročníku může stát stejná situace jako v případě Nového Veselí v poslední sezoně. I tehdy hrál Sokol víceméně druhé housle, ale nakonec bojoval o play-off. Otázkou je, kdy Strakonice získají sebevědomí. Rozhodně při vyrovnanosti letošní extraligy nejsou v Kopřivnici bez šance.
Delegace
Zápas budou jakožto rozhodčí rozhodovat Adam Baader a Jiří Novotný. Delegátem ČSH je poté jmenovaný Jiří Ondráš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.