Házená - Extraliga muži - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Dukla - 3. března 2018   17:00

Královo Pole
5' Adamčík  • 6' Stein  • 7' Hastík  • 9' Hastík  • 11' Havlát  • 13' Dostalík  • 14' Kučera  • 17' Petrović  • 19' Petrović  • 20' Kučera  • 27' Václav  • 29' Petrović  • 30' Václav  • 31' J. Hanták  • 32' Stein  • 33' Hastík  • 34' Petrović  • 35' Adamčík  • 36' Hastík  • 40' J. Hanták  • 42' J. Hanták  • 48' Kučera  • 48' Petrović  • 51' J. Hanták  • 53' Václav  • 55' Havlát
30:32
(15:18)
Dukla
Dukla
2' Patzel   • 3' Reichl   • 7' Harabiš   • 8' Blecha   • 9' Patzel   • 11' Patzel   • 12' Harabiš   • 14' Patzel   • 15' Reichl   • 18' Blecha   • 22' Režnický   • 24' Režnický   • 25' Šůstek   • 26' Sviták   • 26' Sviták   • 28' Syřínek   • 28' Blecha   • 30' Patzel   • 32' Reichl   • 33' Sviták   • 33' Reichl   • 35' Blecha   • 41' Šůstek   • 47' Harabiš   • 51' Šůstek   • 51' Křístek   • 53' Reichl   • 53' Reichl   • 55' Šůstek   • 56' Šůstek
Pavlát, Točík
Dukla

SKKP Handball Brno – HC Dukla Praha 30:32 (15:18)
Nejvíce branek: Hastík 8/4, Petrović 5, Hanták 4 – Patzel 6/1, Reichl 6, Šůstek 5. Rozhodčí: Pavlát, Točík. Sedmimetrové hody: 4/4 – 2/2. Vyloučení: 6:3. ČK: Hanták (BNO).
60'
Hastík trefuje v závěru jen brankáře hostí. Tohle už Dukla udrží.
60'
Začala poslední minuta duelu, domácí pod tlakem Dukly.
59'
Oddechový čas pro hosty.
59'
Tlak Brna se nekoná, domácí zkazili přihrávku.
59'
Brněnští se ubránili tlaku Dukly a míří vpřed.
58'
Hastík si opět počínal zkušeně a dává branku.
58'
Sedmička pro Brno!
57'
Dukla drží míč u branky Brna a šetří čas.
56'
Domácí nastěhováni před brankou Dukly, podaří se jim zdramatizovat dnešní zápas?
56'
Šůstek si našel dostatek prostoru a vedení Dukly stále roste.
55'
Oddechový čas pro domácí.
55'
A hosté si berou vedení o dvě branky zpět. Šůstek se z levého křídla dokázal prosadit.
55'
Havlát se snažil vytvořit si prostor, to se mu povedlo a následnou střelou dává devětadvacátou branku Brna.
53'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Tomáš Adamčík).
53'
Reichl ač faulován, tak dává gól.
53'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Lukáš Václav).
53'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Vít Reichl).
52'
Hastíkova sedmička končí úspěšně.
52'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Ondřej Šimůnek).
52'
Přísně posouzený zákrok Hantáka znamená červenou kartu a dvě minuty pro Brno.
51'
Křístek dostal míč do úplně volného prostoru a dokázal navýšit vedení svého týmu.
51'
Šůstek proměnil brejk Dukly a ta opět vede.
51'
Hanták má v paži skutečně Dynamit a teď to dokázal při dorážce Hastikovi rány!
50'
Hosté se dostali do přečíslení, ale Pšenica jejich akci zastavil. Domácí mohou zamířit vpřed.
48'
48'
Petrović i našel prostor ke své střele to znamená, že hosté už vedou jen o jednu branku!
48'
Kučerova střela znamená branku a snížení na rozdíl dvou gólů.
47'
Harabišův brejk končí brankou.
46'
Sviták si u své sedmičky počínal zkušeně a překonal Koňaříka.
44'
Dostalík si držel na zádech tři protihráče, ale z zakončení se díky faulu nedostal. Domácí jsou ve druhé půli aktivnější.
43'
Pšenica zlikvidoval dvě šance hostí v krátkém časovém sledu a drží svůj tým!
43'
Patzel si při své sedmičce počínal úspěšně.
42'
Při chuti je ale také nejlepší střelec domácích – Jozef Hanták!
41'
Šůstek se prosadil přes jednoho z obránců a přesnou ranou vrací Dukle vedení.
40'
Hanták využil prostoru, který se mu nabízel a přesnou ranou srovnává stav utkání!
39'
Domácí nevyužili přesilovou hru, ale drží se s míčem na útočné polovině.
37'
Petrović vypálil ostrou ránu, ale nedokázal překonat Rangla v brance Dukly.
37'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Denis Harabiš).
36'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Viktor Hastík).
35'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jan Blecha).
35'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Tomáš Adamčík).
34'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Kosta Petrović).
33'
33'
33'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Sviták).
32'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Adam Stein).
32'
31'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Jozef Hanták).
31'
První půle je minulostí, domácí dokázali dlouho odolávat pražské Dukle, ale v závěru půle si hosté dokázali vytvořit několik nebezpečných příležitostí, které proměnili. Domácí mají do druhé části co zlepšovat.
30'
30'
Václav sebral odražený míč a poslal jej do sítě!
30'
Patzelova rána se zastavila až v síti.
29'
Petrović se dostal na středu ke střele a snižuje stav utkání.
28'
Domácí již na svého soka ztrácejí čtyři branky, Blecha dostal opět prostor na levém křídle a dává sedmnáctou branku Dukly.
28'
Syřínek na pravém křídle udělal svou práci nejlépe jako mohla dává další gól Dukly.
27'
Václav si našel prostor na středu pole, udělal si krátkou kličku a rozvlnil síť.
26'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Tomáš Cáb).
26'
26'
Cábova rána rozezvučela tyč.
26'
Sviták posílá hosty do dvoubrankového vedení.
25'
Šůstek se dostal z pravého křídla ke střele a překonal Pšenicu.
24'
Režnický svou střelou srovnává duel.
23'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Michal Dostalík).
23'
Cáb se výborně vrátil a vypomohl Pšenicovi v řešení brejkové krize.
22'
Režincký si dokázal najít prostor a snižuje.
22'
Harabiš se vytáhl z pravé strany ke střele, ale Pšenica jeho záměr vystihl.
21'
21'
Nařízenou sedmičku proměňuje Viktor Hastík a Brno vede o dvě branky!
20'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Vít Reichl).
20'
Burget vybojoval míč pro Kučeru, který svým brejkem posílá Brno do vedení!
19'
Šimůnek se pokusil o technické zakončení svého brejku, ale Pšenica vyráží.
19'
Petrović opět dostal dost prostoru a jeho dělovka znamená srovnání!
18'
Blecha dostal pas na levé křídlo a střelou na vzdálenější tyč se nemýlí.
18'
Hanták dle mínění rozhodčího fauloval a dostává dvě minuty.
17'
Petrović vypálil dělovku a srovnává stav duelu!
16'
Blecha vybojoval míč a šel sám na Pšenicu, ten jej vychytal a zasloužil si tak ovace domácího publika!
16'
Hastík našel mezeru v postoji hostujícího brankáře a dává gól.!
15'
Dostalík faulován, sedmička pro Brno.
15'
Reichl se protáhl za obranu a dává pěknou branku.
14'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Vít Kučera).
14'
Patzel opět zamířil přesně a posílá svůj tým do vedení o dvě branky.
13'
Dostalík ukázal jak moc velký problém je, když dostane prostor a přesnou ránou o břevno snižuje.
12'
Harabiš se dostal do samostatného úniku, který dokázal naprosto přesně zakončit a hosté opět vedou o dvě branky.
11'
Brno stále drží krok se svým soupeřem a Havlát dokázal využít své šikovnosti a střelou mezi nohy brankáře hostí snižuje.
11'
Patzel se vyšrouboval nad bránící hráče a přesnou střelou překonává Koňaříka.
10'
Václav stáhl svého soupeře před brankovištěm a dostává dvě minuty.
9'
Patzelův skrytý pokus končí gólem v brněnské síti.
9'
Ačkoli byl Hastík velmi těsně bráněn, tak dokázal srvonat.
8'
Rychlý brejk Dukly po levé straně znamená gól a vedení hostí.
7'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Denis Harabiš).
7'
Hastík vypálil přes obránce a jeho přesná rána končí brankou!
7'
Křístek se nepochopitelně ohnal po Havlátovi a dostává dvě minuty.
6'
Adam Stein se v brejku pověsil do vzduchu a přesnou ranou srovnává stav duelu na 2:2.
6'
Hastík se tlačil do zakončení a byl faulován, Brno stále u míče.
5'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Marko Cingel).
5'
Teď už to vyšlo a Adamčík snižuje na rozdíl jediné branky.
4'
Adamčík nedokázal využít svého postavení a o míč přišel.
3'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Adam Stein).
3'
Ač faulován, tak Reichl dokázal vypálit a dává gól.
3'
Hanták fauloval unikajícího hráče hostí a dostává dvě minuty. Přesilová hra pro Duklu.
2'
Hanták se dostal do zakončení, ale trefil jen brankáře Dukly. Dukla může zaútočit.
2'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Jan Blecha).
2'
Patzel využil volného prostoru a otevírá skóre.
1'
Úvodního rozhozu se ujali hosté a míří k brance domácího celku.
1'
Oficiality před utkání jsou již minulostí, začátek utkání se neúprosně blíží.
Oba celky již nastupují na hrací plochu, začátek duelu se neúprosně blíží.

SKKP Handball Brno: Koňařík, B. Pšenica – Václav, Číž, Dostalík, Havlát, Cáb, Petrović, Kučera, Burget, Hastík, Adamčík, J. Hanták, Cabák, Stein.

HC Dukla Praha: Rangl, Petržala – Zelenka, Režnický, Šimůnek, Sviták, Patzel, Reichl, Křístek, Harabiš, Syřínek, Hlavatý, Kastner, Šůstek, Blecha, Cingel.

Rozhodčí: Pavlát, Točík.
Dukla Praha
Pražští házenkáři jsou na tom o poznání lépe než Brno. Aktuálně jsou na čtvrté příčce se čtyř bodovou ztrátou na první místo a tak mají určitě klidnější spaní, než hráči SKKP Handball Brno.
Brno
Házenkáři Brna aktuálně paběrkují na hranici postupu a nepostupu do play-off. Na poslední postupové místo jim chybí dva body, ale také mají pouze tří bodový náskok na poslední příčku.
Vítejte u sledování utkání házenkářské extraligy mužů mezi SKKP Brno a Duklou Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.