Házená - Extraliga muži - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Plzeň - 4. října 2017   18:30

Lovosice
Lovosice
1' Klimt  • 2' Klimt  • 11' Landa  • 12' Bouček  • 14' Bouček  • 18' Konárik  • 20' Semerád  • 21' J. Motl  • 22' J. Motl  • 23' J. Motl  • 26' Barth  • 28' Bouček  • 32' Klimt  • 34' J. Motl  • 35' Bičiště  • 37' J. Kalík  • 40' J. Motl  • 42' Bičiště  • 46' J. Motl  • 52' Bičiště  • 55' Bouček  • 56' Bouček  • 57' Bouček  • 59' J. Motl
25:30
(13:14)
Plzeň
Plzeň
2' Stehlík   • 3' Stehlík   • 4' Šafránek   • 6' M. Tonar   • 7' Stehlík   • 7' M. Tonar   • 12' Šafránek   • 13' Stehlík   • 16' Stehlík   • 19' Poloz   • 21' Šindelář   • 25' Šafránek   • 26' J. Tonar   • 27' Stehlík   • 33' J. Tonar   • 34' Fořt   • 35' J. Tonar   • 36' Šíra   • 38' M. Tonar   • 38' Šíra   • 39' Poloz   • 40' Poloz   • 41' Rom   • 47' Šíra   • 49' M. Tonar   • 53' Šafránek   • 56' Poloz
Lovosice
Michal Hanák, Luboš Pavlíček.Delegát: Roman Bauer
SH Chemik
Plzeň

To je pro dnešek s konstatováním výhry Plzně 30:25 ode mne vše. Lovosice si tak připisují druhou porážku za sebou, zatím co naopak Plzeň se po dvou porážkách vrací na vítěznou vlnu. Přeji příjemný zbytek středečního večera z lovosické haly Chemik, a budu se těšit u dalšího házenkářského onlajn přenosu, na počtenou.
HK FCC Město Lovosice – SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň 25:30 (13:14)
Nejvíce branek: Bouček 7/1, Motl 7, Klimt 3 – Tonar 7/3, Stehlík 6, Poloz 4.
Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček.
Delegát: Roman Bauer.
Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/3. Vyloučení: 2:5. ČK: Šindelář (PLZ).
Předehrávka 5. kola je za námi a Plzeň po zásluze ve druhé půli vítězí na palubovce Lovosic rozdíl pěti branek 30:25. Ani dnes nenašli domácí házenkáři recept na hosty z Plzně. Po celkem vyrovnané první půli a začátku druhého poločasu se zdálo, že to bude přetahovaná až do konce. Nakonec plzeňští házenkáři dvacet minut před koncem vedli o pět branek a domácí hráči kupili chybu za chybou a střelecky se jim nedařilo. Hosté si tak po velmi vydařeném druhém poločase odváží dva body na Západ Čech.
Hráčem utkání byl zvolen domácí brankář Jan Hrdlička!!!
60'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Michal Tonar).
60'
Sedmimetrový hod také na druhé straně, výhoda pro Plzeň!
59'
Jiří Motl dalším úspěšným střelcem na domácí straně střelou z levé spojky do protipohybu Štochla.
59'
Hostující Michal Tonar mířil také nad domácí branku.
58'
Tentokrát už ale Jiří Bouček štěstí neměl a nastřeluje tyč.
58'
Sedmimetrový hod pro Lovosice!
57'
Hrdlička předvedl úspěšný zákrok proti střele Šafránka a následně Jiří Bouček šťastnou trefou snižuje na rozdíl pěti branek.
56'
Znovu Jiří Bouček se prosazuje na domácí straně.
56'
Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (David Poloz).
55'
Jiří Bouček ze střední spojky oklamal nejen hostující hráče ale také brankáře a snižuje.
55'
55'
Sedmimetrový hod pro Plzeň!
55'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Semerád).
54'
Oddechový čas pro hosty skončil, hra může pokračovat.
54'
Oddechový čas pro hostující celek SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň.
53'
Sýkora zkoušel štěstí technickou střelou, do hostující branky ale nezamířila.
53'
Ondřej Šafránek přidává další branku hostů z levého křídla střelou kolem těla Hrdličky.
52'
David Bičiště dostal krásnou přihrávku na pravé křídlo a v oslabení snižuje.
51'
Ivancem zkoušel své štěstí ale mířil dost vysoko nad domácí branku.
51'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Michael Konárik).
50'
Břevno zaznělo po střele Jiřího Motla.
50'
Oddechový čas pro domácí je u konce, hra pokračuje na útočné polovině domácích.
50'
Nato reaguje domácí lavička oddechovým časem!
50'
Sýkora sám před Štochlem trefuje pouze ruce hostujícího brankáře.
49'
Domácím se teď v útočné fázi opravdu nedaří, jejich další pokus kryje Štochl.
49'
Michal Tonar při signalizované pasivní hře z pravé spojky mířil přesně pod břevno Adamíkovy branky.
48'
Michael Konárik dostal příležitost skórovat z pravého křídla, jeho střela ale končí na břevně hostující branky.
47'
Rychlý protiútok také na straně Plzně zakončuje úspěšně Šíra.
46'
Další dobrý zákrok Adamíka a domácí tak mohou jít do útoku a pokusit se snížit.
46'
Rychlý kontr v podání Lovosic. Adamík zachytil střelu Stehlíka a poslal do útoku Motla, který mířil přesně mezi nohy Štochla.
45'
Domácí opět v útoku, střelu Jelínka ale bezpečně vyráží Štochl.
44'
Michal Tonar se postavil na onu značku a střelou pod břevno zvyšuje na rozdíl pěti branek.
44'
43'
Střelou doprostřed branky ukončuje útok Bičiště.
43'
Jelínek faulován Fořtem, domácí tak stále u míče.
42'
Adamík si teď připsal úspěšný zákrok proti střele Šafránka.
42'
Záhy odpovídá David Bičiště střelou z pravé spojky k pravé tyči.
41'
Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Martin Rom).
40'
Motl sice dal branku ale byl faulován a Šíra dostává dvě minuty na odpočinek.
40'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl).
40'
40'
Domácí postupným útokem zkouší něco vymyslet, příliš se jim to ale nedaří. Klimt na dvakrát faulován.
39'
Oddechový čas pro domácí je u konce, hra pokračuje.
39'
Oddechový čas pro domácí celek HK FCC Město Lovosice.
39'
38'
A opět další rychlý kontr hostů zakončuje úspěšně Jakub Šíra.
38'
Michal Tonar trefuje přesně do protipohybu Hrdličky při signalizované pasivní hře.
37'
Mladičký Jiří Kalík se dostal na hrací plochu a rázem snižuje z pravé spojky.
36'
A Plzeň využívá rychlého protiútoku a odskakují o dvě branky.
36'
Hru uklidňuje až teď postupný útok domácích.
35'
S brankami se nám teď doslova roztrhl pytel. Hostující Jakub Tonar přidává další branku Plzně a hosté jdou znovu do vedení.
35'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (David Bičiště).
34'
34'
Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jiří Fořt).
33'
Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Tonar).
32'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Václav Klimt).
31'
Václav Klimt přešel jeden proti jednomu ale jeho střelu kryje hostující Štochl.
31'
Domácím se však povedlo ubránit a mohou srovnat.
31'
Hosté začínají druhý poločas útokem ještě zhruba třicet vteřin v oslabení.
31'
První poločas je za námi. Domácí poněkud zaspali začátek zápasu, když v desáté minutě prohrávali dokonce už o čtyři branky. Hosté využívali rychlých protiútoků a chyb domácích v obraně a zdálo se, že si hosté vybudují slušný náskok v prvním poločase. Domácí lavička však okamžitě reagovala oddechovým časem a Lovosicím to značně pomohlo. Plzeň však sráží vyloučení, což potvrdila také ke konci poločasu červená karta pro hostujícího Šindeláře. Střelecky se daří na hostující straně Janu Stehlíkovi, který vsítil už 6 branek, na svém kontě má ale také dvě vyloučení a bude si muset dávat velký pozor. Na domácí straně je to poněkud vyrovnanější, když tři branky má na svém kontě Jiří Bouček a po dvou brankách poněkud se trápící Jiří Motl a Václav Klimt. Skóre po prvním poločase je tak o jednu branku 13:14 pro hostující Plzeň a o vítězi dnešního střetnutí rozhodne druhá půle, která začne zhruba v 19:20 hod.
30'
30'
Hosté se ještě na konci poločasu snažili navýšit náskok i přesto, že byly v oslabení. Ondřej Šafránek přešlápl a tímto končí první poločas.
30'
Přešlap Klimta a domácí tak nejspíše nestihnou vyrovnat v prvním poločase.
29'
Jakub Šindelář vidí červenou kartu po zákroku na Michaela Konárika loktem do obličeje.
29'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář).
29'
Další dobrý zákrok Hrdličky proti střele Stehlíka.
28'
Nakonec to byl právě zmiňovaný Jiří Bouček, který podstřelem snižuje na rozdíl jediné branky.
27'
Bouček se nakonec zvedl a hra pokračuje. Domácí v tlaku.
27'
Faulovaný Bouček zůstal ležet na hrací ploše, hra přerušena.
27'
Dvě rychlé branky po jedné na každé straně byli teď k vidění, vždy z rychlých protiútoků.
27'
Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík).
26'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Tomáš Barth).
26'
Velmi rychle nato odpovídá hostující Jakub Tonar střelou k levé tyči.
25'
K němuž se postavil Jiří Bouček a střelou podél těla bezpečně proměňuje.
25'
25'
Následně se ale trefuje Šafránek.
24'
Signalizovaná pasivní hra hostů v oslabení. Střela Tonara zblokována.
23'
Při další přesilové hře se domácí trefují hned z kraje, konkrétně Jiří Motl, který zamířil přesně k pravé tyči Štochlovy branky.
23'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šíra).
22'
Další výborný zákrok Hrdličky! Střelu Poloze z pravého křídla vytěsnil mimo branku.
22'
Jiří Motl vzal tentokrát odpovědnost na sebe a udělal dobře. Proskočil mezi hostujícími hráči jako nůž máslem a zavěsil přesně k levé tyči.
21'
Jakub Šindelář dostal krásnou přihrávku na brankoviště od Stehlíka a střelou pod břevno Hrdličkovy branky zvyšuje.
21'
Oddechový čas pro hosty skončil, hra pokračuje.
21'
Hosté reagují oddechovým časem.
21'
Výborný zákrok Hrdličky proti střele Tonara a záhy rychlý kontr domácích zakončil přesně Jiří Motl.
20'
Výborný návrat Motla znamená branku v hostující brance. Semerád dostal přihrávku právě od zmiňovaného Motla na brankoviště a trefuje přesně.
19'
V samostatném úniku se ocitl hostující Poloz a domácímu brankáři nedal šanci.
19'
Při signalizované pasivní hře střílel nejprve Šíra a poté Šafránek, obě střely kryje brankář Hrdlička.
18'
Nyní už se domácí Konárik nemýlí a střelou o břevno snižuje stav na rozdíl třech branek.
18'
Hosté v oslabení ztrácejí míč.
17'
Ve velké šanci netrefuje branku domácí Konárik.
17'
Tentokrát to už ale svou agresivitou přehnal a po faulu na Boučka si jde odpočinout na dvě minuty.
16'
Jan Stehlík je dnes při chuti a z pravé spojky mířil přesně k pravé tyči Hrdličkovy branky.
15'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jan Landa).
14'
Hosté ztrácejí v útočné fázi. Na druhé straně zkoušel štěstí Klimt jenže mířil opět mimo tři tyče hostující branky.
14'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček).
13'
13'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šíra).
12'
12'
Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Ondřej Šafránek).
11'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jan Landa).
11'
Václav Klimt se opět zavěsil do vzduchu tak jak má rád, jeho střela ale ovšem minula hostující branku.
10'
Jiří Bouček byl přistrčen při finální přihrávce, u míče stále domácí Lovosice.
10'
Stehlíkovu střelu při signalizované pasivní hře kryje bezpečně Hrdlička.
9'
Útočný faul si připisuje také Jiří Bouček za prorážení a domácí tak ztrácí míč.
9'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Ondřej Šafránek).
9'
Na druhé straně si připisují útočný faul hostující hráči, konkrétně Stehlík.
8'
Michael Konárik se dostal ke střele ale opět pouze do rukou Štochla.
8'
Zblokovaná střela Klimta, u míče stále domácí.
8'
Oddechový čas pro domácí skončil, hra pokračuje.
8'
7'
Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Michal Tonar).
7'
Břevno se teď otřáslo za zády Štochla po střele Klimta.
7'
Na rozdíl třech branek upravuje ze středu Jan Stehlík.
7'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Semerád).
6'
Ztráta domácích v útočné fázi.
6'
Další úspěšným střelcem na straně hostů je Michal Tonar, poměrně dost prostoru dostal na levé spojce a náležitě toho využil.
5'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Michael Konárik).
4'
Dva výborné zákroky si připsal hostující brankář Stehlík proti Motlovi.
4'
Rychlý brejk hostů končí brankou, Šafránek se tváří v tvář Adamíkovi nemýlil.
3'
Jan Stehlík poněkud přitvrdil hru a jde si odpočinout na dvě minuty.
3'
Za faul na Jiřího Boučka si vysloužil žlutou kartu hostující Šindelář.
3'
Tak zatím máme pouze dva střelce dnešního utkání. Na plzeňské straně se prosadil ze střední spojky střelou mezi nohy Jan Stehlík.
2'
Na domácí straně opět úřadoval Václav Klimt, tentokrát z levé spojky zamířil přesně k levé tyči.
2'
A máme srovnáno, po nepřesné rozehrávce domácích se dostal k zakončení Jan Stehlík a do protipohybu Adamíka srovnává stav.
1'
Prvním dnešním střelcem na domácí straně je Václav Klimt, který z pravé spojky zamířil přesně do horního rohu branku.
1'
Jako první vyzkouší obranu soupeře domácí tým Lovosic.
1'
Vše připraveno, utkání může začít.
Hráči obou mužstev jsou připravení v tunelu pod tribunami a vše je připraveno k představení dnešních aktérů.

HK FCC Město Lovosice: Hrdlička, Adamík – Landa, J. Kalík, Sýkora, J. Motl, Bouček, Jelínek, Bičiště, Barth, Klimt, Konárik, Provinský, Semerád, Prokop, Karlovec.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň: Štochl, Herajt, K. Šmíd – Fořt, Jonáš, Šafránek, M. Ivancev, Rom, J. Tonar, M. Tonar, Stehlík, Poloz, Kačín, Chmelík, Šindelář, Šíra.

Hala se nám pomalu ale jistě a slušně zaplňuje. I přesto, že je všední den by mohla být návštěva poměrně velká. Domácí Lovci budou tuto podporu určitě potřebovat.
Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Michal Hanák a Luboš Pavlíček. V roli delegáta ČSH je přítomný Roman Bauer.
Lovci Lovosice, kteří se nacházejí na druhém místě extraligové tabulky se budou chtít na své půdě opět ukázat v dobrém světle po předešlé porážce od Nového Veselí, v cestě jim bude ale stát plzeňský Talent, který se nachází až na osmé příčce se čtyřmi body. Kdo si dnes připíše další dva body do extraligové tabulky? To přenecháme na hráčích a osudu. Utkání startuje v 18:30 hod.
SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň

Zato Západočeši to mají rozdělené, dvě výhry a dvě prohry. Vstup do nové extraligové sezóny jim vyšel také velmi dobře. V prvním zápase přivítali na své palubovce stejného soupeře jako Lovosice, tedy moravské Hranice. V tomto zápase padalo branek více než dost, což značí také konečný výsledek 35:31 ve prospěch plzeňského Talentu. Na druhý zápas odcestovali plzeňští hráči právě na půdu jediného přemožitele Lovosic, a to do Nového Veselí. Ani tam je nečekal lehký úkol a po velmi těsném výsledku a výhře o jedinou branku 23:22 si Plzeň odvezla dva body. Poté už ale následovali jen dvě prohry. Ta první byla téměř nečekaná a přišli na půdě Kopřivnice, která měla chuť po vítězství už do začátku a po poločase vedla o tři branky. Tato situace se ale ve druhé půli nezměnila a Plzeň jen korigovala výsledek a odvezla si porážku z Kopřivnice 26:28. Druhá prohra čekala na plzeňský Talent na domácí palubovce proti celku z Karviné. A opět to byly právě západočeši co tahali za kratší konec téměř po celý zápas. Karviná si přes velmi dobrý a koncentrovaný výkon odvezla výhru o tři branky 28:25 a Plzni tak uštědřila druhou porážku v řadě.

HK FCC Město Lovosice

Severočeský tým přivítá po více jak dvou týdnech na své půdě plzeňský Talent. Úvodní tři domácí duely Lovci zvládli na výbornou. Extraligovou sezónu začali při výročí šedesáti let klubu v Lovosicích na zimním stadionu proti Hranicím a úloha byla jasná, začít vítězstvím, což se Lovcům také podařilo, když před více jak dvěma tisíci diváky porazili Hranice o šest branek 28:22. O čtyři dny později přivítali Lovosice v televizním utkání mistra Duklu Praha. I tentrokrát byly Lovci na své půdě úspěšní, když svého tradičního rivala přehráli o tři branky 29:26 a připsali si další dva body do extraligové tabulky. A do třetice z úvodních tří domácích duelů zavítalo na Sever Čech daleké Brno. Lovci v tomto utkání tahali za kratší konec a vypadalo to, že budou muset severočeši pořádně zabrat aby bojovali o nějaké body. I přes nepříznivý výsledek prvního poločasu dokázali Lovosice vybojovat další dva extraligové body do tabulky po výhře 29:27 a severočeský tým byl tak nadále stoprocentní. To se ale změnilo dalším zápasem, prvním utkáním na hřišti soupeře. V minulém kole vyrazili Lovosice do Nového Veselí i bez nemocného trenéra Berky a pouze s dvanácti hráči. Hráči Nového Veselí šli od začátku zápasu po výhře a to se jim také podařilo, když Lovce porazili jasným výsledkem o osm branek 25:17 a uštědřili tak Lovcům první porážku v novém ročníku extraligy. Severočeši tak mají na svém kontě po čtyřech zápasech tři výhry a jednu porážku.

Nové Veselí – Lovosice 25:17
Přeji příjemný podvečer všem nadšencům házené! Dnes je na programu předehrávka 5. kola Extraligy mužů, ve které se střetne celek HK FCC Město Lovosice proti celku SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň. Zápas se odehraje od 18:30 hod. ve sportovní hale Chemik.