Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Strakonice : Královo Pole - 21. dubna 2018   18:00

Strakonice
Strakonice
1' T. Nejdl  • 4' Marienka ml.  • 4' Mošovský  • 5' Pek  • 8' Marienka ml.  • 10' Mošovský  • 13' Marienka ml.  • 17' T. Nejdl  • 26' T. Nejdl  • 29' Mošovský  • 29' Wildt  • 32' T. Nejdl  • 34' Marienka ml.  • 34' Mošovský  • 39' Samek  • 41' Wildt  • 42' Mošovský  • 45' Wildt  • 46' Samek  • 49' T. Nejdl  • 50' T. Nejdl  • 55' Samek  • 56' Pek  • 57' Wildt
29:29
(14:14)
Královo Pole
4' J. Hanták   • 8' Václav   • 12' Koubek   • 13' Adamčík   • 14' J. Hanták   • 14' Stein   • 15' Václav   • 18' J. Hanták   • 22' Havlát   • 25' Havlát   • 25' Cabák   • 28' Havlát   • 30' Kučera   • 30' J. Hanták   • 32' Koubek   • 33' Stein   • 34' J. Hanták   • 35' J. Hanták   • 39' J. Hanták   • 45' T. Mičola   • 48' Stein   • 49' Cáb   • 56' Cáb   • 56' Koubek   • 58' Cáb   • 59' Burget   • 60' Koubek
Strakonice
Hájek, Macho
370 diváků

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou.
Domácí si pořádně zkomplikovali boj o záchranu. V prvním poločase vedli o šest branek, ale náskok prohospodařili. Ve druhé půli rovněž byli neustále o krok napřed, ale ani třígólový náskok necelé tři minuty před koncem jim nakonec nestačili. Z brejku se totiž trefil hostující Cáb, vzápětí z křídla Burget a v poslední minutě využil ztráty míče domácích Lukáš Koubek, jenž srovnal na konečných 29:29.

Oba týmy tak berou bod, což nepomáhá ani jednomu. Strakonice i Brno tak zůstávají právě s jedním bodem poslední, respektive předposlední. Hranice vedou se dvěma výhrami tabulku, Nové Veselí je druhé se dvěma body.
HBC Strakonice 1921 – SKKP Handball Brno 29:29 (14:14)
Nejvíce branek: Wildt 7/3, Nejdl 6, Mošovský 6/1 – Hanták 9/2, Koubek 4, Havlát 3. Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 5/4 – 3/2. Vyloučení: 1:4. Diváci: 370.
60'
Zápas skončil.
60'
Tomáš Nejdl nepřihrál Wildtovi přesně a duel končí remízou!
60'
Šest sekund do konce, Strakonice to zkusí v sedmi.
60'
Strakonice málem znovu přišly o míč, ale zachránil je hvizd sudího. Šest sekund před koncem si domácí berou oddechový čas a pokusí se ještě zvrátit vedení na svou stranou.
60'
Tomáš Nejdl byl připraven o míč a hosté srovnávají! Z brejku se trefuje Lukáš Koubek. Domácí dokázali za tři minuty přijít o tříbrankový náskok.
60'
Signalizovaná pasivita Strakonic.
60'
Poslední minuta utkání, Jihočeši u míče.
59'
Daniel Burget z pravého křídla propašoval míč za Mráze a máme zaděláno na drama!
59'
Znovu laciná ztráta Jihočechů. Brejk z toho tentokrát není, ale Královo Pole kombinuje na útočné polovině a ještě se pokusí srovnat.
58'
Domácí trestuhodně přišli o míč a Cáb skóruje z protiútoku, když z úhlu technicky obstřelil Mráze.
58'
Hosté sice docílili branky, ale předtím se dopustili prorážení! Strakonice mají závěr pevně ve svých rukou.
57'
Eduard Wildt dostal přihrávku do křídla a znovu dokázal přelobovat Koňaříka! Sedmá branka pro tohoto hráče.
56'
Ale i hosté se rychle prosadili, trefil se Lukáš Koubek ze střední spojky.
56'
Jihočeši rychle odpovídají zásluhou Peka, jenž ostře vypálil z levé spojky.
56'
Strakonice přišly o míč, z brejku hosté nejprve nastřelili břevno, ale z dorážky už měl jednoduchou pozici Tomáš Cáb.
55'
Oddechový čas pro domácí.
55'
Hosté navíc hned zakončili nad branku a budou to mít hodně těžké! Strakonice se trefily třikrát v řadě a nyní mohou ještě navýšit vedení.
55'
Mošovský přihrál Samekovi, ten se dokázal obtočit a zakončil pod břevno!
54'
Ovšem Koubek se dopustil kroků.
54'
Tomáš Nejdl proskočil obranou, ale následně přestřelil!
53'
Jozef Hanták tentokrát Mráze neprostřelil, Mráz si připisuje důležitý zákrok a Strakonice mohou téměř rozhodnout!
52'
Koubek byl tentokrát faulován, sedmička pro Královo Pole.
52'
Domácí si však v zakončení rovněž nepočínali přesně.
51'
Koubek jednoduše přešel přes obranu, ale v šanci přestřelil!
51'
Oddechový čas pro hosty.
50'
Jihočeši navyšují vedení, trefil se, tentokrát ranou ze spojky, znovu Tomáš Nejdl!
50'
Brno toužilo opět rychle odpovědět, ale dopustilo se útočného faulu.
49'
Tomáš Nejdl proskočil obranou a vrací vedení zpět domácím.
49'
Královo Pole ale rychle odpovídá, z levého křídla překonal Mráze Tomáš Cáb.
49'
Wildt znovu úspěšný a překonal Koňaříka, trefil se do levého horního rohu!
49'
Mošovský se obtočil s míčem na brankovišti, byl faulován a sedmička pro Strakonice.
48'
Adam Stein se trefuje z pravého křídla a je znovu srovnáno.
47'
Domácí z pravého křídla minuli branku.
47'
Další skvělý zákrok Mráze, který lapí podstřel Jozefa Hantáka!
46'
Mráz vychytal pronikajícího Hastíka, ale míč vyrazil jen zpět k hostům.
46'
Domácí rovněž využili Pivota, Tomáš Samek zůstal nehlídaný a svou šanci využil.
45'
Brno ale rychle reaguje, z pivota srovnává Tomáš Mičola.
45'
Skvěle sehraná akce Strakonic, které využily všech šest hráčů a posunuly míč do křídla na Wildta, který přeloboval Koňaříka.
44'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Jiří Havlát).
44'
Mráz znovu lapil ránu z devítky, domácí v útoku, Královo Pole už v plném počtu.
43'
Koubek přišel o míč, ale Pek se dopustil prorážení. Brno už alespoň v pěti.
42'
Hosté hráli bez brankáře, ale přišli o míč a Martin Mošovský trefuje odkrytou síť.
42'
Jihočeši se rychle zmocnili míče, ale výhodu dvou mužů v poli nevyužili, Koňařík totiž kryje ránu z pravého křídla.
41'
41'
Eduard Wildt to udělal skvěle, při zakončení z křídla byl faulován, ale v krkolomné pozici dokázal zakončit přesně! Domácí si navíc zahrají dvojnásobnou přesilovku.
41'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Tomáš Cáb).
40'
Mráz si připisuje důležitý zákrok.
40'
Střela Tomáše Nejdla sražena a hosté jsou znovu u míče.
39'
Jozef Hanták je k nezastavení, nyní vypálil ostře podstřelem z desíti metrů, Mráz nedokázal zasáhnout!
39'
Tomáš Nejdl prostrčil míč na Samka, jenž z pivota dává jednoduchou branku.
38'
Hanták proměňuje ranou tentokrát k levé tyči.
38'
Hastík svým průnikem vybojoval sedmičku.
38'
Domácí získali míč a dostali se do brejku, napálil však jen tyč.
37'
Wildt ranou o zem znovu úspěšný.
37'
Marienka faulovaný při zakončení, sedmička pro Strakonice.
36'
A Jozef Hanták proměňuje ranou k pravé tyči.
36'
Mičola faulovaný na pivotu, sedmička pro Brno.
35'
Koňařík kryje střelu domácích ze spojky.
35'
Projektil Jozefa Hantáka z pravé spojky končí v síti, šestý gól pro tohoto klíčového hráče Králova Pole.
34'
Hosté nevyužili rychlý brejk a z protiakce srovnává Martin Mošovský.
34'
Jozef Hanták vyslal pravačkou pumelici, Mráz byl bez šance.
34'
Marienka se trefuje z křídla.
33'
Koňařík zakončil proti ráně ze spojky a Adam Stein posílá Brno do vedení z brejku.
32'
Lukáš Koubek hned, ze spojky, srovnává.
32'
Tomáš Nejdl přešel přes obránce a vypálil přesně.
31'
V úvodu druhé půle kombinovalo Brno, ale prosadit se nedokázalo.
31'
Strakonice vstoupily do utkání lépe a vytvořily si náskok, ovšem poté úplně přestaly hrát a Brno se dokonce dostalo do vedení. Jihočeši zvládli závěr dobře, ale v poslední minutě obdrželi dvě laciné branky, a tak je stav po poločase 14:14 a vše je tak otevřené.
30'
30'
V poslední vteřině vypálil Jozef Hanzák podstřelem ostře pod víko, srovnáno!
30'
Domácí se v závěrečných vteřinách neprosadili a ještě se musejí vracet.
30'
Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Roman Marienka ml.).
30'
Vít Kučera tentokrát Mráze překonal a navíc byl faulován, přesilovka pro hosty.
29'
Skvělý Mráz podržel domácí a do brejku se utrhl Eduard Wildt, který z velkého úhlu dokázal prostřelil hostujícího gólmana!
29'
Mošovský to vzal na sebe a trefuje se do pravého horního rohu.
28'
Ale Strakonice také přišly o míč, Jiří Havlát jednoduše prošel přes obranu a srovnává.
28'
Další nepřesnost v řadách hostů.
27'
Plzeňský odchovanec, který je zde na hostování, Eduard Wildt se trefuje ranou o zem a proměňuje tak sedmičku.
26'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Vít Kučera), za faul na brankovišti, navíc sedmička pro Jihočechy.
26'
Domácí se navíc ubránili a znovu útočí.
26'
Tomáš Nejdl vypálil z těžké pozice přesně k tyči!
25'
Strakonice v plném počtu.
25'
25'
Královo Pole přidává v oslabení další branku, prosazuje se z rychlého protiútoku po zákroku Koňaříka.
25'
Jiří Havlát znovu úspěšný a po hrozivém úvodu se Brno probralo a srovnává!
24'
Ani jeden z týmů se neprosadil a u míče je Brno, které v oslabení šetří čas.
23'
Martin Mošovský napálil ze sedmičky jen pravou tyč!
23'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Daniel Burget), za stažení pronikajícího Marienky, navíc sedmička pro Strakonice.
22'
Havlát přešel přes obránce a zakončil pod břevno.
22'
Překvapivou ránu Hastíka kryje Mráz, na druhé straně hostům pomohla branková konstrukce.
21'
Při následné akci se ale Strakonice dopustily útočného faulu.
21'
Podstřel Mošovského končí jen na břevně, ale protiútok Steina, který zakončoval z úhlu, vychytal Mráz.
20'
Při signalizované pasivitě vypálil tvrdě Havlát, skvělý zákrok si připisuje Mráz!
19'
Mošovský vypálil nečekaně z otočky, branku netrefil.
18'
Havlát faulovaný při střele a Jozef Hanták bez problémů proměňuje naříženou sedmičku.
17'
Tomáš Nejdl se dokázal prosadit z dorážky, Strakonice se trefují po čtyřech minutách, ve kterých obdržely tři branky.
16'
Domácí byli připraveni o míč, ale Adam Stein při rychlém protiútoku přestřelil.
16'
Strakonice se stále nemohou dostat ke střele, signalizovaná pasivita.
15'
Žlutá karta pro tým HBC Strakonice 1921 (Roman Marienka ml.).
15'
Lukáš Václav proskočil obranou a už je to jen o dva. Navíc byl faulován.
15'
Domácí jsou v krizi, nyní se o míč připravili nepřesnou přihrávkou.
14'
Koňařík si připsal další přesný zákrok a rychlý brejk využívá Adam Stein.
14'
Avšak Jozef Hanzák bleskurychle odpovídá ze spojky.
13'
Marienka dává branku z levého křídla po přihrávce Mošovského.
13'
Žlutá karta pro realizační tým HBC Strakonice 1921.
13'
Koňařík podržel Brno a z protiútoku hosté snižuje, na pivotu zůstal osamocený Adamčík.
12'
Lukáš Koubek už proskočil bez porušení pravidel a snižuje.
12'
Tomáš Nejdl sice proskočil obranou, ale dopustil se kroků.
11'
Hosté už museli při pasivitě střílet, netrefili branku.
10'
Mošovský uspěl ranou k pravé tyči.
10'
Stein se dopustil bránění v brankovišti a je tu sedmička pro Strakonice.
9'
Laciné ztráty na obou stranách a do brejku poté vyrazil Burget, ovšem Mráz ho skvěle nohou vychytal!
8'
Marienka vypálil z levé spojky k bližší tyči.
8'
Lukáš Václav vypálil při pasivitě podstřelem přesně k tyči.
7'
Mráz si připsal přesný zákrok, ale míč se odrazil zpět k hostům.
6'
Martin Mošovský přešel přes obránce a vypálil mezi nohy gólmana.
5'
Jihočeši vedou už o čtyři branky! Tentokrát se prosadil Tomáš Pek.
4'
Další branka Strakonic, trefil se Martin Mošovský!
4'
Jozef Hanták snižuje.
4'
Skvělý úvod pro Strakonice, které brzy vedou 3:0! Trefuje se Roman Marienka.
3'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Martin Mošovský).
1'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Tomáš Nejdl).
1'

HBC Strakonice 1921: Jareš, Mráz, Šejvl – Schwarz, A. Nejdl, Zdychynec, Masák, Landsinger, Pek, Tockstein, Mošovský, T. Nejdl, Marienka ml., Vrchlavský, Chvosta, Matoušík, Samek, Zbiral, Krejčí, Masák, Wildt, Halgaš.

SKKP Handball Brno: Koňařík, B. Pšenica – Václav, Hlípala, Kukla, Číž, Dostalík, T. Mičola, Havlát, Koubek, Petrović, Burget, Kučera, Hastík, Popelka, Ipser, Adamčík, J. Hanták, Hanták, Cabák, Stein, Cáb.

Rozhodčí: Hájek, Macho.
Dva poražené týmy z prvního kola o udržení se dnes střetnou. Strakonice padly 27:34 v Hranicích a Brno nestačilo na Nové Veselí, prohrálo 23:32. Poražený z dnešního duelu už bude mít těžkou pozici pro udržení v extralize.
Přeji krásný páteční večer, vítejte u duelu o udržení ve Strabag rail extralize házené mužů, ve kterém HBC Strakonice 1921 vyzvou SSKP Handball Brno.