Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Frýdek-M. - 14. dubna 2018   18:00

Zubří
Malina, Orság – Dokoupil, Douda, Menšík, Přikryl, Padalík, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Janíček, Pich, Klíma, Polášek, Š. Zeman.
Bečička, Horák
ROBE aréna
Frýdek-M.
Marenčák, Pyško, Coch – Petrovský, Bosák, Klaban, Gřešek, Dyba, Vacula, Kichner, Kocich, Strack, Geist, Musálek, Krahulík.

Zubří vede ve čtvrtfinále 1:0, Až na krátký výpadek ve druhém poločase bude Andrej Titkov (asi) spokojen. Favorit série však dohrával bez Jakuba Doudy, který za faul na levé křídlo vyfasoval ve druhém poločase přímou červenou kartu. Velice dobrým výkonem (zejména na začátku druhého dějství) se prezentoval Milan Malina. V závěru se dostal na hrací plochu i Menšík. Čtvrtfinále pokračuje druhým zápasem již zítra, pochopitelně opět v Zubří.
60'
Geist nezpracoval dlouhou nahrávku a míč tak chytil ve vlastním brankovišti Malina.
60'
Strackova střela z pravé spojky přes Menšíka výrazně minula tři tyče.
60'
Hosté ještě útočí se Strackem a Geistem a také s Kocichem.
60'
Po přihrávce Menšíka napálil Klíma z výskoku z levé spojky do bližšího horního rohu branky.
59'
Po nahrávce Kocicha vsadil na razanci zakončením z pivota Gřešek.
58'
Je asi hotovo, protože Hrstka sedmičku dostal do sítě do pravé poloviny branky a zároveň do protipohybu brankáře.
58'
Dvojka pro Petrovského za stržení Zemana a sedmička proti hostům.
58'
Klímovu střelu ze středu do pravého dolního rohu branky vyrazil brankář, ale Zubří zůstane u míče.
58'
Po zakončení Picha se nedostal zleva k dorážce Padalík, ale hosté udělali přešlap do vlastního brankoviště.
57'
Šustáček vyskočil na středu a jeho střela byla tečovaná protihráčem vedle levé tyče.
57'
Kocich byl zase lepší při sedmičce než Malina pravačkou do pravého dolního rohu branky po levé ruce brankáře.
56'
Po faulu při útoku hostů na levé straně mají hráči Frýdku výhodu sedmičky.
56'
Z pivota udeřil Zeman z šestky do pravé části branky.
55'
Tři hráči vystoupili proti Klímovi, který vybojoval další faul na vlastní osobu.
55'
Podstřel Klímy z osy hřiště zapadl doprostřed branky k brankáři hostů.
55'
V pádu z pivota se prosadil Gřešek při souhře se spojkou do pravého dolního rohu branky.
54'
Hrstka opět proměnil sedmičku, tentokráte pod břevno.
54'
Po faulu na Klímu na levé straně je nařízena sedmička.
53'
Útočný hostující faul na pravé spojce a Zubří se začíná přibližovat výhře.
53'
Hrstka upravil skóre ze sedmičky pravačkou do levé poloviny branky.
52'
Faul na Klímu, devítka.
51'
Zakončení Kichner a z levé spojky o zem skončilo vedle přední tyče a poté si hosté vyžádali timeout.
51'
Zeman zakončil z pivota z otočky do protipohybu brankáře po levé ruce protihráče.
50'
Momentálně hraje Zubří pět na čtyři v útoku bez brankáře.
50'
Petrovský potrestaný dvojkou za faul hráče útočícího na levé straně.
50'
Kichner našel nahrávkou pravé křídlo, ale následoval zákrok Maliny rukama.
50'
Hostující brankář se nenechal přelobovat domácím zakončením zprava a Frýdek má šanci na senzační výhru v prvním čtvrtfinále.
49'
Musálek se prosadil střelou do prázdné branky v době, kdy Robe útočilo bez brankáře.
49'
Gřešek (FM) dostane dvojku zřejmě za držení Zemana na pivotu.
48'
Při sedmičce šel Orság celkem brzy dolů a Kocich poslal míč za domácího brankáře pravačkou směrem do pravého dolního rohu branky.
48'
Vypadá to na Bosáka, který leží po zakončení zleva na hřišti. Jakub Douda (Zubří) dostává za faul na levé křídlo hostů přímou červenou kartu a tohle je velká ztráta pro mužstvo Andreje Titkova.
48'
Po rozehrávce devítky vyskočil na levé spojce Klíma a našel pravačkou místo u delšího dolního rohu branky.
48'
Domácí se nyní trápí a nemůžou se dostat k zakončení, naposledy byl faulovaný na levé spojce Klíma.
47'
Kroky Petrovského končí útok hostů a reagovat může domácí celek s Klímou a Šustáčkem.
47'
Na pravé spojce byl měl být nebezpečím pro domácí obranu Kocich. Robe má obranu 0:6 a v brance Malinu.
46'
Kocich v doprovodu člena realizačního týmu odchází z hrací plochy a je tedy jisté, že hosté začnou přesilovku šest na pět bez něj.
46'
Říhův faul devět metrů od domácí branky znamená, že pivot Zubří dostane dvě minuty a fanouškům Robe se to vůbec nelíbí a dávají to rozhodcovské dvojici Bečička – Horák jasně najevo.
46'
Kocich poslán k zemi na levé spojce, devítka.
46'
Viděli jsme zásah Maliny proti střele z levé spojky na zadní tyč a posléze také nepřesný domácí pokus z pravého křídla.
45'
Říha vystoupil proti Kocichovi, který byl poté faulovaný na levé spojce.
45'
Po souhře hostujících spojek byl bráněn pivot Frýdku mimo rámec házenkářských pravidel.
44'
Douda skóruje z druhé vlny, kdy se posadil brankář soupeře na zadní část těla.
44'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (František Geist).
44'
Konec timeoutu a už se opět bojuje o výhru ve čtvrtfinále play-off.
43'
Hostům fungovala souhra s pivotem Vaculou a Andrej Titkov si vzápětí bere timeout.
43'
Opět Petrovský překonal Malinu z levé spojky na dlouhou tyč.
43'
Douda se Šustáčkem dostali míč na pravou spojku, kde byl z druhé vlny rozběhnutý jeden z domácích hráčů a razantní střelou narval míč za záda brankáře.
42'
Sníženo po střele Petrovského z levé spojky pod břevno, tohle snad ani nemohl chytit Malina.
42'
Agilní Douda a Zeman v pravé části obrany se postarali o takticky faul.
41'
Nahazovačka domácích křídel přesným zakončením neskončila a do útoku tak postupuje Strack na pravé spojce.
41'
Douda šel na levé spojce do souboje jeden na jednoho a byl faulován.
40'
Levé křídlo hostů napálilo nohu Maliny, jehož úspěšnost zákroků ve druhém poločase musí být vysoká.
40'
Na druhé straně reagoval Douda z šestky z pivota.
40'
Zubří hrálo chvílemi i 1:5 s vytaženým Šustáčkem, ale z levé spojky zakončil Petrovský.
39'
Hrstkova střela do dolní části branky ze spojky, ale brankář hostů tenhle souboj vyhrál.
38'
Kocich byl pravačkou do pravého dolního rohu branky lepší než Malina při sedmičce Frýdku.
38'
Sudí viděli faul na pravou spojku Stracka, sedmička proti Robe.
38'
Zubří ani nevystřelilo při svém útoku a musí se vrátit do obrany.
38'
Další faul hostů, tentokráte na Hrstku na levé spojce, devítku tentokrát bere výhozem Šustáček.
37'
Šustáček zastaven faulem na pravé spojce, devítka pro Zemana.
37'
Šustáček, Douda, Holiš v útoku, stejně tak Zeman proti obraně 0:6.
37'
Malina překonaný nebyl po střele z levé strany a ve druhém poločase drží Zubří.
36'
Douda ze spojky dostal tvrdou střelu brankáře do role diváka a gólman hostů jen máchl rukama.
36'
Při vyloučení Poláška je postaven na levém křídle Holiš.
36'
Kocich však nařízenou sedmičku poslal pravačkou o zem do sítě.
35'
Zubří střídá brankáře, takže při sedmičce stojí Orság v brance.
35'
Za úmyslnou hru nohou dostane Polášek dvojku, když hosté chtěli dohrávat do pravého křídla.
35'
Domácí nejprve nedostali míč sítě rychlým brejkem zakončeným zprava.
35'
Po nahrávce Šustáčka ze středu narval Hrstka míč z levé spojky k přední tyči.
34'
Strack trefil z pravé spojky vzdálenější dolní roh branky střelou přes protihráče, Malina se uprostřed své pokladnice ani nepohnul.
34'
Při domácím útoku brankář soupeře vůbec nezasahoval.
33'
Malina si zákrokem proti střele z pravého křídla získal na svou stranu publikum.
33'
Douda se zapojil do souhry spojek, tzn. s Hrstkou a Šustáčkem, ale skórovat se mu zprava na přední tyč nepovedlo.
32'
Chyba hostů při souhře na pravé straně a sudí ukazují, že do útoku půjde Polášek na levém křídle s Hrstkou na spojce.
32'
Ošetřovaný hráč je již na střídačce a nyní tři útoky Zubří nepomůže, útočit bude Frýdek.
32'
Hrstka zakončil útok u levé spojky vedle krátké tyče, ale někdo z domácích hráčů leží na palubovce.
32'
Kocich snížil ze sedmičky pravačkou do levé poloviny branky proti Malinovi.
32'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Štěpán Zeman).
31'
Šustáček dostal míč do sítě z pravé spojky z šestky.
31'
Na pivotu je Zeman, na spojce Hrstka či Šustáček.
31'
Zubří má výhodu prvního útoku druhého poločasu.
31'
Zubří vede po poločase o pět branek. Matěj Šustáček vyfasoval dvojku, když šel soupeř sám na branku. V domácí pokladnici chytal Milan Malina. Skvěle si počíná Martin Hrstka a vůbec zle nehraje Jakub Douda. Frýdek má zatím chabý útok, Petrovský není střelecky potentní, sedmičku si dorazil z šestky. Ale vypadá to na první výhru Zubří ve čtvrtfinále.
30'
30'
Nepřesné zakončení hostů z levé spojky uzavřelo první poločas.
30'
Tvrdá rána Šustáčka z výskoku na levé spojce na šesti metrech a trefa směrem pod horní tyč.
30'
Strackova střela z levé spojky přes soupeře nezapadla k zadní tyči a útok hostů už je minulostí.
29'
Bosák je na nohou, nebyl ošetřovaný, takže může začít přesilovku hostů na hrací ploše.
29'
Říha zasáhl levou spojku do obličeje a dvě minuty hrát nebude.
29'
Teď navíc domácí útok v situaci šest na čtyři končí brankou a Zubřané jsou již blízko k tomu, aby vyhráli první poločas.
29'
Jakbu Douda si zatím nevede vůbec špatně v prvním duelu svého posledního play-off v zuberském dresu.
28'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Kocich).
27'
Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na hrací ploše a bude ošetřovaný.
27'
Zeman a Přikryl byli na brankovišti, ale Šustáček neskóroval ze spojky.
27'
Zubří má na spojce Šustáčka, Doudu a Klímu. Hosté hrají opět s obranou 0:6.
26'
Celkem dobrá práce hostujícího pivota a Kocich snižuje podstřelem ze střední spojky.
26'
Tvrdá domácí střela z levé spojky na přední tyč, ale gól z toho není.
25'
Říha vystoupil z obrany 0:6 a i díky tomu neinkasoval Malina.
25'
Útočí tak hosté se Strackem na spojce a na levém křídle s Bosákem.
25'
Skóre se nám nezměnilo po zakončení domácího levého křídla.
24'
Levé hostující křídlo si seběhlo na pivota, ale Kichner nemohl přihrát na šest metrů.
24'
Klíma skóruje z levé spojky na bližší tyč, když se balónu postupně dotkly jen spojky Robe.
24'
Douda byl faulovaný, hosté debatovali. Tak či onak. Rozhodčí signalizují dvě minuty pro Gřeška.
23'
Na spojce v domácím dresu a útoku Šustáček s Doudou, hosté brání 0:6.
23'
Kichner stál na konci přesného rychlého brejku.
23'
Šustáčkova střela z levé spojky skončila v náruči brankáře.
22'
Frýdek rozpohyboval obranu soupeře až zakončil do branky z pivota Gřešek.
22'
Hrstka uklidil míč do sítě ze střední spojky.
22'
Dokoupil vyhodil míč z pivota při devítce, následně hraje na pravé spojce Douda.
21'
Po gólu soupeře si domácí berou timeout.
21'
Jeden z hostů šel sám na brankáře, Šustáček jej fauloval a dostane dvě minuty.
21'
Dokoupil šel k zemi na pivotu, ale podle rozhodčích faulovaný nebyl.
20'
Hrstka byl přesný ze sedmičky pravačkou do pravé části branky.
20'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Pavel Musálek).
20'
Po nahrávce Doudy byl faulovaný Musálkem pivot domácích, sedmička proti hostům.
19'
Klaban střelou o zem překonal Malinu a snížil.
19'
Malina vyhodil míč na levou stranu a i přes odpor bránícího hráče zakončil do sítě z brejku Klíma.
18'
Odpískaný faul na pravou spojku hostů, devítimetrový hod.
18'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Miloslav Krahulík).
18'
Šustáček byl na konci útoku, když z levé spojky zakončoval nad horní tyč.
18'
Hosté se pokusili o zakončení z levé spojky, ale hráč Frýdku uklouzl. Po ztrátě outsidera čtvrtfinále, tak rozehraje Malina ve spolupráci s Doudou.
17'
Malina dobře četl střelu z levé spojky na krátkou tyč, ale domácí toho nevyužili ke gólu z brejku.
17'
K určité nevoli domácích hráčů budou hosté mít devítku.
16'
Frýdek má v útoku Petrovského na spojce a Bosáka na levém křídle, domácí postavili obranu 0:6.
16'
Douda rozdával balóny z pravé spojky až z postu pivota udeřil Holiš a donutil hosty k timeoutu.
16'
Malina si poradil se zakončením protihráče, když vystoupil do levé části brankoviště na hrot šestky.
15'
Douda si vyměnil míč s Hrstkou, ale poté střílel zleva podstřelem vedle přední tyče.
15'
Po nahrávce Hrstky došlo k faulu na Šustáčka na levé spojce, devítka.
14'
Zubří je v plném počtu, Hrstka nebyl přesný z pravé spojky na krátkou tyč z výskoku.
14'
Šustáček narval míč do sítě svojí pravačkou.
13'
Jeden z hostů na levé straně sice obešel Doudu, ale poté se neprosadil.
12'
Petrovský při sedmičce trefil nohu brankáře a poté dorazil míč do sítě z šestky.
12'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil).
12'
Zeman s Dokoupilem si počínali nečistě na šestce v obraně.
11'
Hrstka ze spojky napálil míč do sítě.
10'
Frýdek se neprosadil a reagovat tak mže soupeř s Pichem a Zemanem.
9'
Další gól Hrstky bez náznaku ze sedmičky.
9'
Po faulu na levou spojku na šestce se hází sedmička, míč má Hrstka.
9'
Malina zasáhl ze svého pohledu u levé tyče, ale vzápětí neuspěl na levém křídle vyskakující Holiš.
8'
Po nahrávce Šustáčka udělal technickou chybu na pravé spojce Pich.
7'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil).
7'
Hrstka sedmičku proměnil pravačkou bez náznaku střely.
7'
Bosák fauloval Picha, sedmička.
6'
Vacula se prosadil střelo do pravého dolního rohu branky proti Malinovi.
5'
Domácí vedou po střele z levé strany.
5'
Petrovského střela ze spojky šla do protipohybu brankáře.
4'
Pich reaguje z pravé spojky k zadní tyči levačkou.
4'
Hosté chybovali při dohrávce do levého křídla...
3'
Hrstka přidává trefu z levé spojky pravačkou.
3'
Vacula reaguje tvrdou střelou ze spojky mimo dosah brankáře.
3'
Pravoruká spojka Hrstka vyrovnává.
2'
Petrovský z pravé spojky a s velkým štěstím ke kratší tyči dává gól.
2'
Bouřlivá kulisa v Zubří, domácí nastupují v bílých dresech, hosté v modrých.
1'
Oba týmy se utkaly v posledním kole základní části, když ve Frýdku vyhrálo Zubří 29:24, ačkoliv poločas prohrálo 12:14.
V Zubří nebude již od další sezóny pokračovat Douda, který odchází do Plzně. V závěru základní části dohrával dnes domácí celek bez Šustáčka, mozku své hry. Jinak Robe by chtělo obhájit bronz z posledního ligového ročníku, když nejprve v semifinále bylo poraženo Duklou Praha 0:3, ačkoliv začínalo doma, vzápětí si však poradilo v sérii o bronz s Lovosicemi. Zubří už nepovede na lavičce od další sezóny kouč Titkov, nýbrž nastoupí trenér Poloz.
Hosté se budou spoléhat především na střelbu ze spojek. Jmenovat můžeme Petrovského či Bednárka, stejně tak mezi hlavní opory patří Dyba. Co se týče dalších hráčů, tak zapomenout nemůžeme ani na Geista, který přišel do Frýdku před touto sezónou z Karviné. Brankářskou dvojici tvoří Marenčák a Pyško.
Je tady první čtvrtfinále házenkářské extraligy mezi Zubří a Frýdkem. Favoritem je pochopitelně vítěz základní části.