Házená - Extraliga muži - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Frýdek-M. - 17. listopadu 2018   10:00

Hranice
Hranice
1'   • 5'   • 7'   • 19' Bechný  • 20'   • 21' Indrák  • 24'   • 30'   • 35'   • 36'   • 37' Menšík  • 38' Menšík  • 40' Bechný  • 40' Menšík  • 47' Bechný  • 49' Indrák  • 55' Bechný  • 58' Bechný  • 60'
25:33
(12:14)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
4' Gřešek   • 6' Gřešek   • 8' Bosák   • 12' Petrovský   • 13' Petrovský   • 14' Klaban   • 16' Petrovský   • 17' Klaban   • 18' Klaban   • 23' Klaban   • 28' Stržínek   • 30' Klaban   • 33' Strack   • 34' Klaban   • 35' Žvak   • 38' Kocich   • 39' Žvak   • 39' Strack   • 42' Klaban   • 42' Bosák   • 43' Petrovský   • 45' Klaban   • 46' Kocich   • 48' Kocich   • 48' Kocich   • 51' Stržínek   • 52' Bosák   • 53' Bosák   • 54' Bureš   • 56' Petrovský   • 59' Petrovský
Hranice
P. Kleisl, Kučerka, Vydra – Menšík, Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Bechný, Andrš, Hub, J. Mičola, Tůma, Indrák, Mičkal, Holiš, Pernička, Kozlovský.
Bubeníček, Petruška
Frýdek-M.
Pyško, Cáb, Coch – Petrovský, Klaban, Gřešek, Kocich, Strack, Žvak, Musálek, Mynář, Bosák, Stržínek, Bureš, Mazur.

Je dobojováno! Hosté dnes byli od prvních minut lepším týmem a po zásluze vítězí. Domácí házenkáři si připisují už čtvrtou porážku v řadě, zatímco jejich soupeř vítězí už ve třetím zápase po sobě. Brankářský souboj dnes dopadl lépe pro frýdeckého gólmana, který si připsal několik výborných zákroků! Již tradičně o sobě dal hodně vědět Petrovský. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
60'
Nejprve útočný faul hostů, na druhé straně pak nepřesná přihrávka od Menšíka, víc už se pravděpodobně nestane.
60'
Domácí se prosazují v úvodu poslední minuty tohoto utkání, Frýdek vede osmibrankovým náskokem,
59'
Blíží se závěr utkání, opět se prosazuje kanonýr Petrovský, domácí se pokouší o rychlou odpověď.
58'
Balón směřoval do odkryté branky, domácího gólmana teď zastoupil Brož.
58'
Hranice šly rychle dopředu, jejich další branku zaznamenal z bezprostřední blízkosti Bechný!
57'
Úspěšný zákrok předvedl Vydra, který se o malou chvíli později vydal na střídačku.
57'
Oddechový čas pro hosty.
56'
Hraničtí to sehráli do levého křídla, vzápětí snížili na rozdíl devíti branek, Pyško byl v tuto chvíli bez šance!
56'
Po delší době o sobě dal vědět také Petrovský, který je dnes téměř neomylný!
55'
Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka hry, rozhodčí pískají, bude se upravovat hrací plocha.
55'
Na brankovišti se k míči dostal Bechný. Ten dokázal skórovat a snížit!
54'
Balón putoval do levého křídla, odkud se prosazuj Bureš, už zase je to o deset branek.
53'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
53'
Rozhodčí přerušují hru a nařizují sedmimetrový hod pro Hranice.
53'
Skvělá obrana, poté dlouhá přihrávka na Bosáka. Ten se proti Vydrovi nemýlil a zvýšil na rozdíl deseti branek.
52'
Hosté si teď pomohli chytrým faulem a zastavili soupeřovu akci, domácí se nemohou dostat do zakončení.
52'
Do samostatného úniku se dostal Bosák. Hostující házenkář si věděl rady, hosté navyšují svůj náskok!
51'
Nečitelné zakončení od Stržínka, balón skončil v síti, domácí brankář si na míč sáhl!
50'
Indráka teď parádním zákrokem vychytal brankář Pyško!
50'
Na zemi zůstali ležet hned dva hostující hráči. Gřešek se opravdu těžce zvedá z palubovky, Strack bude nejspíše v pořádku.
49'
Před Indrákem se rozestoupila obrana soupeře, domácí hráč poté skóroval na vzdálenější tyčku!
49'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
48'
Domácím se vůbec nedaří! Nejprve je vychytal Pyško, poté se opět trefil Kocich. Náskok hostujícího týmu narůstá, domácí lavička reaguje oddechovým časem!
48'
Spousta prostoru pro Kocicha na středu! Hostující házenkář toho využil a překonal Vydru!
47'
K odraženému míči se na hranici brankoviště dostal Bechný. Ten se prosadil střelou o tyč!
46'
Kocich proskočil mezi obranou soupeře, poté přidal už pětadvacátý gól Frýdku!
45'
Skvělá práce od Petrovského! Ten podklouzl, tak přihrával na pravou stranu, Klaban si zase věděl rady!
45'
Petrovský, Strack, poté zakončení do břevna, Kučerka zasahovat nemusel, domácí jdou dopředu.
44'
44'
Ani třetí střela Menšíka v řadě gólem nekončí. Balón teď letěl vysoko nad, Pyško nikam nepospíchá.
43'
Rychle šel dopředu Petrovský, který po kličce ihned střílel. Se štěstím se balón dostal až za čáru!
43'
Neskutečné, Menšík během krátké chvíle hned dvakrát střílel do břevna, domácí se poté dožadovali faulu!
42'
Bosák získal balón, poté postupoval úplně sám na prázdnou branku!
42'
Technické zakončení Klabana z pravého křídla končí v síti, Kučerka s takovou střelou vůbec nepočítal.
41'
Po delší době o sobě dal vědět také brankář Kučerka, který teď parádním zákrokem zastavil kanonýra Petrovského!
40'
Nyní se hraje opravdu velmi rychle, třetí střela Menšíka v řadě znamená jeho třetí branku!
40'
Dobrou přihrávku na brankoviště dostal Bechný. Ten poté bez problémů skóroval!
39'
Nejprve skvělý zákrok brankáře Pyška, o malou chvíli později střela Stracka. Už je to zase o čtyři góly!
39'
Levačka Žvaka končí v síti! To byla pořádná rána, která směřovala na vzdálenější tyčku!
38'
Spousta branek na obou stranách, za domácí se nyní zase z nějakých devíti metrů trefuje Menšík!
38'
S obrovskou dávkou štěstí se prosazuje Kocich. Balón byl totiž tečovaný obranou soupeře.
37'
Menšík to vzal na sebe. Jeho individuální akce končí patnáctým gólem Hranic!
37'
Petrovský zakončoval o zem! Balón skončil těsně nad brankou, Kučerka rychle rozehrává.
36'
Oba týmy jsou oslabené, na palubovce je spousta prostoru! Toho znovu využívají domácí, Frýdek vede o tři góly!
35'
Žvak dostal těžkou přihrávku na brankoviště, poté se otočil a v pádu skóroval!
35'
Domácí dokázali rozebrat soupeře, posunout míč na pravou stranu a snížit na rozdíl tří branek!
34'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
34'
Sehrávka do pravého křídla, odkud se dnes už poněkolikáté prosazuje Klaban!
33'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Tomáš Bechný).
33'
Z delší vzdálenosti zakončoval Strack. Jeho střela končí v síti!
32'
Podstřel Indráka směřoval doprostřed branky, Pyško byl rychle na zemi a dokázal zakročit!
32'
Další hostující ztráta, poté chytrý faul od Stracka, u míče jsou domácí.
31'
Důležitý zákrok brankáře Pyška, na první branku ve druhém poločase stále čekáme.
31'
Petrovský nepřihrál přesně, balón skončil v zámezí, domácí s rozehrávkou nepospíchají.
31'
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi, hosté si vypracovali v jednu chvíli až šestibrankový náskok. O ten ale přišli a v polovině zápasu vedou už "jen" o dva góly. Uvidíme, co nám přinese druhá část hry, ta začne zhruba v 10:51.
30'
30'
Petrovský míč výborně posunul na Klabana, který skóroval z hranice brankoviště!
30'
Hraničtí se trefují půl minuty před koncem prvního poločasu, závěrečný útok tak bude pravděpodobně patři Frýdku.
29'
Sedmička pro hosty. Petrovského nahradil Kocich, který se nemýlil!
29'
Domácí se nyní dvěma přesnými zásahy dostali zpět do hry, v tuto chvíli prohrávají nejtěsnějším možným rozdílem!
28'
To byla těžká střela z pravé spojky, levačka Stržínka nakonec skončila v síti!
27'
27'
Výborná hra domácích házenkářů v oslabení, soupeř se nedostal do zakončení, teď se bude muset bránit on.
26'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož).
26'
Do sprintérského souboje musel Petrovský, který se naštěstí pro hosty dostal k míči jako první. Poté byl klíčový hráč Frýdku faulován.
25'
Rozhodčí přerušují hru pro úpravu hrací plochy.
25'
Spousta nepřesností na obou stranách palubovky, těch chyb je opravdu hodně.
24'
Hraničtí šli rychle dopředu, domácí snižují opět na tříbrankový rozdíl ve skóre!
23'
Rozhodčí pískali průraz, na palubovce zůstává ležet Stržínek.
23'
Na pravém křídle je Klaban téměř stoprocentní, z těžkého úhlu teď zakončoval na bližší tyč!
22'
Petrovský hledal Gřeška, všemu předcházel faul, hosté tak zůstanou u míče i nadále.
22'
Kozlovský přihrával na pravou stranu, rozhodčí pískal přešlap brankoviště od Bechného.
21'
21'
Indrák to vzal na sebe, jeho individuální akce končí další domácí brankou, už třetí v řadě!
20'
Další ztráta, poté rychlý brejk Hranic, které v tuto chvíli prohrávají už jen o čtyři góly!
20'
Ztráty míče na obou stranách palubovky, u balónu jsou v tuto chvíli hosté.
19'
Domácí tým teď zásluhou Bechného rychle využívá přesilovou hru a snižuje!
19'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
18'
Kozlovský byl při nepřesné střele faulovaný, domácí házenkáři tak zůstanou u míče.
18'
Klaban se o malou chvíli dostal do samostatného úniku, se štěstím se prosadil střelou na bližší tyčku!
17'
Balón šel zase do pravého křídla, odkud se chytrou ranou o zem dokázal trefit Klaban!
16'
16'
Petrovský dostal spoustu prostoru, ze středu pak dokázal tvrdou ranou skórovat!
15'
Kučerka musel rychle na zem! Vytáhl důležitý zákrok, balón však skončil v zámezí, Frýdek zůstane u míče.
14'
Rychlá odpověď na druhé straně, postaral se o ni z pravého křídla Klaban, to byl velmi složitý úhel!
14'
Sedmička také pro domácí tým! Magrla se nemýlil, Pyško teď neměl nárok na úspěch!
13'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Klaban).
13'
Mičkal se ve výborné příležitosti neprosadil. Petrovský poté proskočil brankovištěm a skóroval!
12'
Oddechový čas pro domácí.
12'
Domácí přišli o míč, Petrovský pak skóroval přes celé hřiště do prázdné branky!
11'
Petrovský nedokázal skórovat ze sedmičky! Kučerka vytáhl parádní zákrok pravou nohou!
11'
Také domácí hrají v pěti. Hosté vybojovali sedmimetrový hod!
10'
10'
Domácí se dostali k odraženému míči, Pyško vytáhl bravurní zákrok a rychle rozehrává.
9'
Výborné zákroky brankářů na obou stranách, u míče jsou v tuto chvíli domácí házenkáři!
8'
Míč putoval do levého křídla, odkud se prosadil Bosák!
8'
Bechný vzal zakončení na sebe, jeho střela však směřovala pouze těsně vedle branky!
7'
Hosté se do dvougólového trháku nedostali, proti byl Kučerka. O malou chvíli později srovnali!
6'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jiří Kozlovský).
6'
Sehrávka na pivota, odkud se z nepříliš lehké pozice trefuje Gřešek!
5'
Domácí se na začátku páté minuty prosazují a srovnávají průběh tohoto utkání!
4'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Radim Brož).
4'
Dlouhý výhoz na útočnou polovinu, Gřešek dokázal skórovat i s faulem!
3'
Frýdek teď výborně brání, domácí už budou muset rychle zakončovat, signalizována je pasivita!
2'
Brankář Pyško si připsal první úspěšný zákrok. Všemu předcházel faul, domácí zůstanou u balonu.
2'
Sedmička pro Frýdek, Petrovský překonal Kučerku a ve druhé minutě srovnal!
1'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Jiří Kozlovský).
1'
Domácí hned z prvního útoku otevírají skóre a dostávají se do vedení!
1'
V loňské sezóně na sebe oba týmy narazily dvakrát a pokaždé se radoval Frýdek, který v obou případech zvítězil o jednu branku. Kurzy sázkových kanceláří jsou dnes vyrovnané. Jak utkání nakonec dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Na druhé straně Frýdek-Místek, který do sezóny úplně šťastně nevstoupil. Hosté však porazili Jičín, následně v poháru zvítězili na půdě Brna, v tuto chvíli jsou se sedmi body desátí, hrají nesmírně ofenzivní házenou. Mají třetí nejlepší útok, zároveň druhou nejhorší obranu. Klíčovým hráčem Frýdku je bezesporu Vojtěch Petrovský.
Hranice do sezóny vstoupily velmi dobře, ovšem poslední tři zápasy jim vůbec nevyšly. Domácí házenkáři totiž pokaždé padli, před pár dny v rámci poháru naprosto překvapivě podlehli Litovli. Momentálně mají deset bodů a nachází se na sedmé příčce, i letos se opírají o skvělé výkony nestárnoucího brankáře Josefa Kučerky.
Pěkný den přeji všem příznivcům házené. Extraliga má na programu desáté kolo, které v sobotu dopoledne odstartuje duel, ve kterém tým TJ Cement Hranice na domácí palubovce přivítá celek Pepino SKP Frýdek-Místek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.