Házená - Extraliga muži - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Kopřivnice - 20. února 2019   20:15

Jičín
Jičín
2' Kovařík  • 3' Hlava  • 12' Veverka  • 14' Šulc  • 14' Miľko  • 20' Kovařík  • 22' Kovařík  • 34' Kovařík  • 36' Krahulec  • 37' Krahulec  • 38' Miľko  • 40' Hlava  • 41' Kostelecký  • 42' Hlava  • 43' Kostelecký  • 53' Miľko  • 53' Šulc  • 54' Hlava  • 58' Šulc  • 58' Šulc
20:25
(7:11)
Kopřivnice
Kopřivnice
3' Hanus   • 5' Fulnek   • 6' Střelec   • 8' Čadra   • 13' Očkovič   • 15' Petřík   • 19' Střelec   • 20' Jonák   • 26' Čadra   • 28' Fulnek   • 32' Bukovský   • 33' Čadra   • 34' Hanus   • 35' Petřík   • 43' Fulnek   • 44' Fulnek   • 49' Bukovský   • 51' Holbein   • 54' Holbein   • 57' Fulnek   • 59' Holbein   • 60' Jonák
Jičín
Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič
Jičín
Kopřivnice

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Hosté nakonec zápas ukontrolovali, i když Jičín v jednu chvíli prohrával jen o jeden gól. Kopřivnice ale nezpanikařila a udržela své vedení. Získává tak cenné dva body do tabulky a vyhrává souboj o čtvrté místo. Jičín je bez bodu a zůstává na páté příčce.
HBC Ronal Jičín – KH Kopřivnice 20:25 (7:11)
Nejvíce branek: Šulc 4, Hlava 4, Kovařík 4 – Fulnek 5, Čadra 4/1, Bukovský 3/1. Rozhodčí: Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič. Sedmimetrové hody: 2/0 – 4/3. Vyloučení: 5:5.
60'
Ještě jednu branku si připisuje Jonák.
60'
Výsledek už je jasný oboum týmům a utkání se víceméně dohrává.
59'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín.
59'
Holbein dává dost možná rozhodují gól.
59'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Šulc dává další gól a je to jen o tři góly.
58'
Jičín se ještě snaží o vyrovnání, ale moc času nemá. Šulc snižuje na rozdíl čtyř branek.
57'
Fulmek dává svou pátou branku a to opět individuální cestou.
57'
Oba brankáři si nyní připsali důležité zákroky. Míč teď drží Kopřivnice.
56'
Bukovský proměňuju svou první sedmičku v zápase. Brankáře Machalického překonal střelou mezi jeho nohy.
55'
Oddechový čas pro domácí.
54'
Jičín opět snižuje na rozdíl tří branek a to zásluhou Hlavy.
54'
Holbein odpovídá svou druhou brankou.
53'
Další domácí gól do prázdné branky. Žingor se nestihl vrátit do branky a tak se Šulc trefil přes celé hřiště do sítě.
53'
Hezky sehranou akci ukončil gólovou střelou Miľko.
52'
Hosté měli další velkou šanci, ale tentokrát střela skončila na břevnu domácí branky.
51'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Filip Hardt).
51'
Holbein byl dobře uvolněn Kosteleckým. Střelec branky se tak dostal do zakončení, které skončilo v domácí síti.
50'
Domácí teď velmi dlouhou útočí, ale stále to nenese žádnou nebezpečnou příležitost.
49'
Na druhé straně navyšuje vedení hostů pěknou střelou Bukovský.
48'
Jičín opět útočil bez brankáře, což vyústilo k střele, kterou vyslal Šulc. Opět skvěle zasáhl Žingor.
47'
Ronal útočil bez brankáře, ale branku z toho nedokázal vytěžit.
46'
Čadra si připisuje velmi důležitou branku ze sedmimetrového hodu.
46'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Kovařík).
45'
Jičín se opět dobře ubránil a zase může snížit na rozdíl jednoho gólu.
44'
Fulnek zachraňuje Kopřivnici. Opět se prosadil díky své pěkné individuální akci.
44'
Útok Jičínu musí být přerušen, protože Střelec nutně potřebuje ošetření.
43'
Kostelecký si chytře obhodil Žingora a opět je to jen o jeden gól.
43'
Fulnek jakoby bez povšimnutí prošel soupeřící obranou a poté se bez problémů prosadil.
42'
A je to jen o jednu branku! Hlava se dostal do ideální příležitosti, které jistě využil.
41'
Kostelecký snižuje střelou k pravé tyči na dvoubrankový rozdíl.
41'
Hanus trefil po pěkné kombinaci jenom tyč a domácí jdou okamžitě do protiútoku.
40'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Martin Hlava).
39'
Jičín se úspěšně ubránil a jestli se teď prosadí, tak už může mít Kopřivnice menší problém.
38'
38'
A další gól domácí celku. Rychlý útok využil Miľko, který tak snížil na rozdíl čtyř branek.
37'
Žigor sice dokázal míč vyrazit, ale ten nakonec skončil v brance. Desátou branku utkání dává Krahulec.
36'
Šulc uvolnil Krahulce, který se dokázal prosadit a snížil tak na rozdíl šesti branek.
36'
35'
Petřík to udělal náramně, díky čemuž se bez problémů prosadil.
34'
Jičín se potřetí v zápase prosazuje střelou přes celé hřiště. Kovařík po zisku míče neváhal a jistě trefil odkrytou soupeřící branku.
34'
34'
Hanus se z následného protiútoku prosazuje a hostující tým vede už o sedm gólů.
34'
Jičín měl nyní smůlu. Dostal se totiž do nadějné příležitosti, ale trefil se jen do brankové konstrukce.
33'
A další gól pro hosty. Čadra překvapil gólmana Veverku, který nedokázal na střelu z dálky zareagovat.
32'
Ve druhém poločase se jako první prosadila Kopřivnice. První branku v zápase si připisuje Bukovský.
31'
V obraně výborně zapracoval Hanus a získal tak míč pro svůj tým.
31'
První poločas šel jednoznačně pro Kopřivnici, která si postupně vytvořila celkem velký náskok a zatím celkem jednoznačně kontroluje utkání. Jičín také nehraje úplně špatně a rozhodně se o vyrovnání pokusí, má stále ještě jeden poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 21:04.
30'
30'
Veverka si na závěr poločasu připisuje ještě jeden zákrok.
29'
Druhá sedmička domácích je nevyužita. Krahulec neuspěl proti Žingorovi.
29'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Zdeněk Čadra).
29'
Ronal nyní trefil tyč a stále ztrácí čtyři góly.
28'
Kopřivnice zvyšuje své vedení zásluhou Fulneka a Jičín začíná být v úzkých.
28'
Kovařík se sice dostal do nebezpečné střelecké pozice, ale skvěle ho vychytal hostující gólmar Žingor.
27'
Čadra těsně míjí střelou přes celé hřiště odkrytou domácí branku.
26'
Hosté to také dělají. Po přesné přihrávce se do šance dostal Čadra, který nemilosrdně překonal Veverku.
26'
Kopřivnice se úspěšně ubránila a nyní může zvýšit své vedení.
25'
Také hosté neproměňují sedmimetrový hod. Střídající brankář Machalický dokázal skvěle vychytat Střelce.
25'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Ondřej Šulc).
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Lukáš Rychna).
24'
Ronal se nyní úspěšně ubránil a může se pokusit o vstřelení kontaktní branky.
24'
23'
Domácí nyní nějakou dobu útočí a hledají efektivní cestu do hostující branky.
22'
Kovařík zachraňuje domácí tým. Střelec branky zachytil přihrávku soupeře a následně jistě využil brejk.
21'
Jičin opět neskóruje a bude muset spěchat do obrany.
20'
Jonák vrací hostům tříbrankové vedení díky pěkné kombinaci, kterou neomylně využil.
20'
Kovařík to vzal na sebe a prosadil se velmi tvrdou střelou k levé tyči.
20'
19'
Střelec dostal opravdu hodně prostoru, takže neměl moc problémů se skórováním.
19'
Veverka však opět skvěle zasahuje a stále drží pro domácí tým přijatelný stav.
19'
Hosté se opět ubránila a může se pokusit o svou osmou branku.
18'
Střelec neváhal a jistě proměnil první sedmičku Kopřivnice.
18'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Hlava).
16'
Šulc si při sedmimetrovém hodu sice šikovně rozhýbal Žingora, ale pak se trefil do levé ruky hostujícího brankáře.
16'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jan Hanus).
15'
Na druhé straně se v pádu prosazuje také Petřík a hosté opět vedou.
14'
Miľko se prosazuje střelou v pádu a máme vyrovnáno.
14'
Ronal okamžitě snižuje na rozdíl jedné branky. Šulc se trefil přesně do protipohybu hostujícího gólmana.
13'
Očkovič navrací sólovou akcí Kopřivnice dvoubrankové vedení.
13'
Kopřivnice se opět brání, což zase skvěle zvládla a stále drží vedení.
12'
Veverka se po úspěšném zákroku trefuje do odkryté hostující branky!
11'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jan Holbein).
11'
Hosté zase obranu zvládli a Jičín se už osm minut neprosadil.
10'
Jičín opět neúspěšně útočí a hosté mohou zvýšit své vedení na rozdíl tří branek.
9'
Žingor si připsal pěkný zákrok a následně vyslal do brejku Hanuse, který svou střelou trefil brankovou konstrukci.
8'
Kopřivnice zvyšuje své vedení. Čadra to udělal velmi dobře, střelu schoval za domácího obránce, takže Veverka nic neviděl.
7'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Martin Kovařík).
6'
Střelec otáčí vývoj zápasu po pěkné kombinaci.
5'
Fulnek se rozhodl ke střele z dálky, proti které nedokázal domácí brankář Veverka zareagovat.
5'
Kopřivnice se pokouší o vyrovnání bez brankáře, což se opět nevyplací. Žingor se tentokrát zvládl vrátit do své branky.
4'
Kopřivnice následně svou ofenzivu nevyužila a opět tak může útočit Jičín.
3'
Hosté chtěli jít do přečíslení. Hlava však zachytil přihrávku a prosadil se střelou přes celé hřiště.
3'
Kopřivnice šla okamžitě do brejku, který díky své bojovnosti využil Hanus.
2'
Kovařík střelou z dálky dává úvodní gól zápasu.
2'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Filip Hardt).
1'
První útok utkání, který podnikali hosté zastavuje skvělým zákrokem Veverka.
1'

HBC Ronal Jičín: Veverka, Machalický – Rychna, Krahulec, Dolejší, Bareš, Horut, Hlava, Kovařík, Bíšek, Šulc, Groh, Škalda, Kostelecký, Miľko.

KH Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Střelec, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Holbein, Unger, Hardt, Fulnek, Jonák, Očkovič, Ripper, Hanus, Bukovský.

Rozhodčí: Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič.
Jičín je mírným favoritem a to hlavně díky své formě. Z posledních pěti utkání vyhrál čtyři a jednou prohrál jen o jeden gól a to proti Novému Veselí. Dnešní domácí jsou tak na páté pozici, ale na čtvrtou neztrácejí žádné body, jen mají horší skóre. Na čtvrtém místě je právě Kopřivnice a tak se dnes bude bojovat o čtvrtou pozici.

Kopřivnice je alespoň dle sázkových kanceláří outsiderem, i když se jí v poslední době také celkem daří. Dnešní hosté už totiž pět zápasů v řadě neprohráli. I přesto ale získali méně bodů než dnešní soupeř, za tři výhry a dvě remízy si připsali osm bodů. Kopřivnice tak bude chtít svou formu dnes potvrdit, ale proti Jičínu to nebude mít vůbec snadné.
Zdravím všechny fanoušky české házené. Dnes nás čekají dva zápasy 18. kola STRABAG RAIL Extraligy mužů. Já Vás provedu utkáním, kde se utká Jičín s Kopřivnicí. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.