Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Jičín - 23. března 2019   18:00

Kopřivnice
Kopřivnice
5' Střelec  • 6' Hanus  • 8' Střelec  • 12' Bukovský  • 19' Fulnek  • 20' Fulnek  • 23' Střelec  • 25' Petřík  • 26' Bukovský  • 27' Bukovský  • 29' Hanus  • 32' Hanus  • 38' Bukovský  • 44' Petřík  • 45' Fulnek  • 50' Bukovský  • 52' Fulnek  • 59' Fulnek
30:33
(14:17)
Stav série: (0:1)
Jičín
Jičín
9' Krahulec   • 11' Šulc   • 14' Šulc   • 15' Dolejší   • 17' Krahulec   • 18' Krahulec   • 19' Kubík   • 23' Dolejší   • 24' Miľko   • 25' Šulc   • 27' Šulc   • 28' Šulc   • 37' Kubík   • 43' Krahulec   • 44' Krahulec   • 46' Šulc   • 48' Šulc   • 57' Krahulec   • 58' Dolejší   • 59' Miľko
Kopřivnice
Žingor, Ripper, Chalupa – Krpelík, R. Brůna, Střelec, Karban, Rachač, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Mička, Petřík, Holbein, Unger, Hardt, Antes, Jonák, Fulnek, Filouš, Očkovič, Mráz, Hanus, Bukovský.
Jičín
Veverka, Machalický, R. Soukup – Rychna, Krahulec, Dolejší, Bareš, Horut, Hlava, Kovařík, O. Masák, Bíšek, Miľko, Šulc, J. Drbohlav, Groh, Kolc, Š. Drbohlav, Šebek, Škalda, Kubík, Kostelecký.

Pro dnešek je to ode mne vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího onlajn přenosu.
Domácí svedli vyrovnanou bitvu s Jičínem, ale doplatili na herní výpadek v 10. – 20. minutě. I přes čtyřbrankovou ztrátu dokázali ve druhém poločase vyrovnat, vlnu euforie však ani na chvilku nedokázali přetavit ve vedení. Naopak Jičín poté rozhodl třemi rychlými góly za sebou, čímž rozhodl o vedení v sérii 0:1.
60'
Konečný stav ještě upravuje Bukovský.
60'
Ještě jednu branku přidává Šulc.
60'
Šulc proměňuje sedmičku a zřejmě tak stvrzuje vítězství hostů.
59'
Za domácí pátou brankou snižuje Fulnek.
59'
A další branku Jičína přidává Milko.
58'
Třicátou branku Jičína střílí Dolejší.
57'
Domácím se opět daří snížit na jednobrankový rozdíl.
57'
Na samostatný únik Krahulce však nedosáhl.
56'
Horut neproměňuje sedmičku a domácí hvězda v bráně opět září.
55'
Obrany nyní působí neprůstupně a začíná se poměrně dosti přitvrzovat.
54'
Domácí brankář nyní vytasil tři úspěšné zákroky za sebou.
53'
Oddechový čas pro hosty.
52'
Za domácí snižuje Patrik Fulnek.
51'
Domácí neproměnili další svůj útok, ale na druhé straně ubránili i útok Jičína.
50'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský).
50'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Kovařík).
50'
Oddechový čas pro domácí.
49'
Hosté se opět rychle prosazují a po delší době vedou opět o 3 branky.
48'
Opět Šulc dokázal rychle zareagovat na obdrženou branku.
48'
Domácí se opět prosazují ze sedmičky.
47'
Za hosty se prosazuje Knittl.
47'
Domácí snižují ze sedmičky.
46'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Lukáš Rychna).
46'
Šulc ale opět dokázal rychle odpovědět gólem.
45'
Po delší době ale v pravý čas se prosazuje Fulnek.
45'
Petřík se tentokráte ze sedmičky nedokázal prosadit.
44'
Další branku Jičína ve stejné minutě navíc přidává Kovařík.
44'
Krahulec však urychleně vrací Jičínu vedení.
44'
Petřík se na brankovišti propletl mezi končetinami soupeřů a srovnává stav.
43'
Na druhé straně vrací Jičínu vedení Krahulec.
43'
Domácí opět srovnávají.
42'
Hosté rychle reagují gólem. Domácí navíc budou hrát také bez vyloučeného hráče.
41'
A máme srovnáno. Ze sedmičky se prosazuje Petřík.
41'
Domácí přesilovka pokračuje. Sednout si jde na dvě minuty Horut.
40'
Jičín útok domácího týmu ubránil, sám ale svůj útok rovněž nedokázal zakončit.
39'
Domácí nyní mají šanci na vyrovnání, neboť budou hrát přesilovou hru.
38'
Bukovský zakončuje gólem krásnou akci domácích.
37'
Dvoubrankové vedení vrací Jičínu Kubík.
36'
Domácí už snižují na rozdíl pouhé branky.
35'
Nyní jsme viděli několik neproměněných šancí na obou stranách.
34'
Domácí opět snižují na rozdíl dvou branek.
33'
Za Jičín opět zvyšuje Horut.
32'
Další branku přidávají domácí z brejku.
32'
Na druhé straně se prosazuje Hanus.
32'
První branku hostí ve druhé části hry střílí Dolejší.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:55.
Emočně vypjatý první poločas zvládli lépe hosté i přesto, že prohrávali o tři branky. Domácí však zatím doplácí na výpadek mezi 10. a 20. minutou, kdy tříbrankové vedení se najednou proměnilo ve tříbrankové prohrávání. Od 20. minuty je cítit, že by domácí chtěli srovnat stav, hosté však na vstřelené branky dokáží rovněž odpovědět gólem.
30'
29'
Ze sedmičky vrací Jičínu tříbrankový náskok Horut.
29'
Přesilovku využívá Hanus.
28'
Hostující lavička se nyní dostala do hádky s časoměřiči a rozhodčími a inkasuje 2 trestné minuty.
28'
Na druhé straně však přidává pátou branku Šulc.
27'
Opět na rozdíl dvou branek snižuje Bukovský.
27'
Šulc potvrzuje, že je pro domácí největším nebezpečím.
26'
26'
Za domácí snižuje Bukovský.
25'
Na druhé straně se z dálky prosazuje Ondřej Šulc.
25'
Petřík proměňuje další sedmičku.
24'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Martin Miľko).
23'
Střelec urychleně odpovídá ranou do vinglu.
23'
Dolejší se prosazuje v oslabení.
22'
Jičínští opět přestali hrát v domnění, že domácí střídají komplet sestavu. Zapomněli ale na v rohu ukrytého hráče domácích, který najednou převzal přihrávku z půlky a prosadil se nikým neatakován z rohu z téměř nulového úhlu.
21'
Tentokráte i domácí proměňují sedmičku a ještě hrají přesilovku. Sedmičku proměnil Petřík.
20'
Horut proměňuje sedmičku.
20'
Fulnek přidává rychle další branku.
19'
Třetí gól během minuty obstaral Kubík.
19'
Fulnek urychleně snižuje.
19'
Viděli jsme další ztrátu míče domácích potrestanou proměněným brejkem.
18'
Rychlý brejk po dlouhém pasu od brankáře využívá opět Krahulec.
17'
17'
Kopřivnické letargie využívá Krahulec, který se prosazuje mezi stojící obranou.
16'
Domácí jsou v útoku bezradní a bezzubý a momentální zisk míče byl pro Jičín jako jeden z nejjednodušších.
15'
I Dolejší využil přesilovou hru a Jičín se po dlouhé době ujímá vedení.
14'
Ondřej Šulc ihned po rozehrávce z cca 11 metrů překovává domácího brankáře tvrdou střelou.
14'
Kromě vyloučení si Filip Hardt za úder do obličeje vysloužil také červenou kartu a v šatně tak na něj zbyde teplá voda.
12'
Hosté přestali hrát v domnění, že mají vhazovat oni, čímž se pro Bukovského otevřela prázdná hala a ten toho využívá a vrací Kopřivnici do vedení.
11'
Na 4:4 srovnává Ondřej Šulc.
10'
Hosté snižují zásluhou Martin Kovaříka a hned na to si připisuje perfektní zákrok brankář Jičína. Ten tak má možnost srovnat.
9'
David Krahulec využívá přesilovou hru a snižuje na 4:2.
8'
V oslabení se z brejku prosazuje opět Střelec.
8'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Filip Hardt).
7'
Domácí se prosazují znovu a třetí brankou v řadě se dostávají do dvoubrankového vedení.
6'
Domácí ubránili útok soupeře a po rychlém protiútoku dostává svůj tým do vedení Hanus.
5'
Střelec nyní napravil svoji neproměněnou penaltu a srovnává ze hry.
4'
A tak se také stalo. Po útoku středem se jako první prosazují hosté.
3'
Nyní Střelec neproměnil sedmičku. Do vedení tak může jít Jičín.
2'
Viděli jsme dva zákroky domácího gólmana, ale také jeden neproměněný útok domácích.
1'
Zajímavostí je, že tři poslední vzájemné zápasy těchto týmů vyhrál vždy hostující tým. V základní části tak vzájemné zápasy těchto týmů skončily v poměru 1:1. Je to ale Kopřivnice, kdo dluží odvetu svému soupeři, když minulý rok prohrála Kopřivnice s Jičínem semifinále play off v boji o 5.-8. místo. V tomto duelu vyhrál Jičín obě klání.
Naopak Jičín prolétl do play off s pouze pětibodovým polštářem a účast ve vyřazovacích bojích si zajistil tři kola před koncem základní části po výhře nad Frýdkem – Místkem, což ale byla v posledních zápasech jediná výhra tohoto celku. V těchto zápasech dokázal Jičín sebrat ještě jeden bod a to po remíze s předposledním Brnem. Všechny 4 zápasy, které Jičín prohrál navíc prohrál o nejméně 5 branek a to bylo shodou okolností s dnešním soupeřem.
Kopřivnice vstupuje do play off ze třetího místa, když z 22 zápasů třikrát remizovala a pouze šestkrát odešla poražena, z toho jedna prohra přišla v posledním kole v zápase na palubovce Dukly, kde bylo Kopřivnickým jedno, jak zápas dopadne. Do té doby však předváděly parádní výkony a v roce 2019 se tak jednalo o jediný prohraný zápas Kopřivnice.
Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z prvního čtvrtfinálového utkání play off házené mužů, ve kterém proti sobě nastoupí týmy KH ISMM Kopřivnice a HBC Ronal Jičín.