Házená - Extraliga muži - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Zubří - 30. března 2018   18:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' Petrovský  • 4' Strack  • 7' Geist  • 9' Bosák  • 10' Strack  • 11' Gřešek  • 14' Kichner  • 16' Petrovský  • 18' Strack  • 18' Kichner  • 20' Strack  • 26' Kichner  • 28' Petrovský  • 30' Musálek  • 33' Strack  • 35' Petrovský  • 40' Kichner  • 41' Strack  • 46' Kichner  • 48' Petrovský  • 50' Kichner  • 51' Kichner  • 55' Petrovský  • 58' Kichner
24:29
(14:12)
Zubří
Zubří
3' Douda   • 6' Šustáček   • 8' Polášek   • 8' Šustáček   • 13' Polášek   • 14' Douda   • 20' Válek   • 21' Válek   • 23' Polášek   • 26' Válek   • 30' Válek   • 33' Válek   • 34' Válek   • 40' Pich   • 42' Douda   • 44' Menšík   • 45' Douda   • 49' Pich   • 51' Douda   • 51' Douda   • 52' Šustáček   • 53' Šustáček   • 54'    • 55' Padalík   • 57' Malina   • 58' Menšík
Frýdek-M.
Marenčák, Pyško, Cáb – Petrovský, Bosák, Klaban, Gřešek, Dyba, Vacula, Kichner, Strack, Geist, Žvak, Mazur, Musálek, Krahulík.
Valášek, Vychodil
587 diváků
Zubří
Malina, Orság, Š. Krupa – Douda, Menšík, Holiš, Válek, Padalík, M. Hrstka, Pich, Polášek, Šustáček.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Domácí dnes většinu utkání vedli a drželi si těsný náskok. Ještě deset minut před koncem bylo srovnáno, ovšem Zubří poté odskočilo pěti brankami a v podstatě bylo rozhodnuto. Hosté tak potvrdili první místo v tabulce, Frýdek-Místek končí na osmé pozici. To znamená jediné, oba celky na sebe ve čtvrtfinále narazí znovu, stejně jako loni!
60'
Právě Krůpa se v úplném závěru dostal dokonce ke střele. Ta skončila hodně vysoko nad brankou, víc už se nejspíše nestane.
60'
Frýdek dostal dobrou příležitost na snížení skóre z pravého křídla! Proti byl brankář Krůpa, který si připsal první úspěšný zákrok v utkání!
59'
Hodně nepovedená střela Hrstky. Domácí spěchají rychle směrem dopředu.
58'
Do hostující branky se dostal Krůpa. Proti pokusu Kichnera, který mířil do šibenice, neměl žádnou šanci!
58'
Těžkou přihrávku na hranici brankoviště dostal Menšík, který ihned střílel!
57'
Petrovský to vzal na sebe, přišel však další Malinův výborný zákrok!
57'
Neuvěřitelná paráda od hostujícího brankáře Maliny, který teď zaskočil domácího gólmana střelou přes celé hřiště!
56'
Také Frýdek teď zkoušel střílel do odkryté branky. Malina se stihl vrátit, rozehrávat budou hosté.
55'
Po dlouhé době se trefují také domácí! Přesilovou hru využil Petrovský!
55'
Zubří hraje v oslabení, přesto se z hranice brankoviště prosadil Padalík!
54'
Sotva se Malina vrátil do branky, připsal si už snad pátý úspěšný zákrok v řadě! Míč pro hosty.
54'
Oddechový čas pro domácí.
54'
Frýdek hraje bez brankáře, Zubří se prosazuje díky střele do prázdné branky a vede už o čtyři góly!
53'
Nejprve přišel skvělý zákrok od Maliny! Hosté šli do přečíslení, Šustáček se prosadil z bezprostřední blízkosti!
53'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Pavel Pich).
52'
Sehrávka na pivota, Šustáček se z šesti metrů nemýlil, hosté vedou o dvě branky!
52'
Sedmička hostů gólem neskončí! Douda míč poslal do břevna, Zubří však zůstane u balónu.
52'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Petr Kichner).
51'
Douda nebo Kichner? První jmenovaný teď posílá Zubří znovu do těsného náskoku!
51'
Parádní házená! Frýdek-Místek šel rychle dopředu, Kichner zase srovnává, drama pokračuje!
51'
Střela po levé ruce Marenčáka, Douda vrací náskok hostujícímu týmu!
50'
U míč už téměř minutu hosté, Frýdek se nyní brání jen za cenu drobných faulů.
50'
Na poslední chvíli útoku střílel Kichner. Ten vystřelil přesně do růžku a znovu srovnal!
49'
Rozhodčí opět přerušují hru, následovat bude kratší úprava hrací plochy.
49'
To byla nádherná kombinace hostů! Pich z pravého křídla zakončoval na bližší tyčku!
48'
Dva rychlé góly pro domácí celek, právě proto přichází oddechový čas pro Zubří!
48'
Petrovský střílel z devíti metrů na vzdálenější tyčku, Frýdek-Místek znovu srovnává skóre tohoto duelu!
47'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (František Geist).
46'
Na sebe to musel vzít Kichner, ten našel recept na Orsága a snížil na rozdíl jediné branky.
46'
Zuberská obrana teď pracuje na jedničku, Petrovského střela byla zblokovaná.
45'
45'
Domácí celek nyní neproměnil dvě naprosto jasné příležitosti, to na druhé straně hřiště potrestal Douda!
44'
Na druhé straně přišel rychlý kontr, Menšík skóruje a Zubří po dlouhé době zase vede!
44'
Petrovský teď ani nadvakrát nedokázal překonat Orsága, který se rozchytal k neskutečnému výkonu!
43'
Žlutá karta pro realizační tým HC ROBE Zubří.
43'
Hosté se dostávali do přečíslení, byly tam však kroky, Andrej Titkov se teď velmi hlasitě zlobí, rozhodčí přerušují hru!
42'
Bleskově využitá přesilová hra, Douda mířil znovu pod horní tyčku!
42'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
41'
Balón se teď odrazil také ke Strackovi, který z bezprostřední blízkosti poslal domácí do vedení!
40'
Několik důležitých zákroků od Marenčáka. Míče se však odrážely k hostům, Pich srovnává!
40'
Spoustu prostoru dostal Kichner, tohle snad ani nešlo nedat!
39'
Gólmani se nyní převedli na obou stranách! Neuspěli Petrovský ani Holiš, skóre se nemění!
39'
Holiš nedokázal vyzrát na překvapeného Marenčáka, který se dočkal hlasitého potlesku.
38'
Ten střílel do horní části branky, se štěstím srovnal vývoj tohoto utkání!
37'
Rozhodčí viděli faul, nařizují sedmičku pro Zubří! Míč si bere Douda.
37'
Zblokovaný pokus od Válka končí v zámezí, hosté i nadále zůstanou u balónu.
36'
Skvělý zákrok od Orsága! Ten v posledních minutách drží hostující naděje hodně vysoko!
36'
Douda zakončoval z nějakých deseti metrů. Marenčák byl připravený, připsal si snadný zákrok.
35'
Velmi rychle využitá přesilová hra. Petrovský to vzal na sebe, což se prokázalo jako správné řešení!
35'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Jiří Polášek).
34'
Ke skvělému výkonu se rozehrál i Válek! Ten už musel zakončovat, Marenčáka poté překvapil střelou na bližší tyčku!
33'
Frýdek rychle odpovídá. Postaral se o to dnes výborně hrající Strack!
33'
Parádní individuální práce od Válka, který se dostal na hranici brankoviště, poté srovnal!
32'
Domácí i nadále v útoku. Pokračovat budou po kratší úpravě palubovky.
31'
Proti Petrovskému na druhé straně palubovky zasáhl výborným zákrokem Orság!
31'
Hosté hned v úvodu druhého poločasu skórují. Nutno dodat, že to bylo se štěstím.
31'
Je za námi úvodní půlhodina. Domácí celek vede si většinu první půle držel náskok, který je v tuto chvíli dvoubrankový. Výborný výkon v domácí brance zatím předvádí gólman Marenčák.
30'
30'
Balón putoval do levého křídla, Musálek vrací domácímu týmu dvoubrankový náskok.
30'
Nakonec ano! Válek střílel do protipohybu brankáře Marenčáka, který byl bez šance!
30'
Míč pro Zubří! Do konce necelá minuta, tak uvidíme, zda se ještě Frýdek dostane do útoku.
29'
Do konce první půle zbývá zhruba minuta a půl, domácí lavička si v tuto chvíli vyžádala oddechový čas!
29'
Douda si balón dával do pravé ruky, poté už nedokázal zakončit podle svých představ!
28'
To se povedlo Petrovskému na druhé straně palubovky! Frýdek už zase vede o dvě branky.
27'
Míč si vzal na starost opět Hrstka. Ten ale v tuto chvíli skórovat nedokázal!
27'
27'
Velmi ostrý souboj na brankovišti, bude z toho další sedmička pro Zubří!
27'
Dobrou přihrávku do pravého křídla dostal Geist. Ten na Orsága nevyzrál, skóre se nemění. Domácí házenkář přestřelil branku!
26'
Kichner se probil brankovištěm, poté se prosadil i s faulem! Byla to šťastná branka, domácí už zase vedou.
26'
Válek střílel k tyči, Marenčák ji nestihl pokrýt, Zubří srovnává vývoj tohoto utkání!
25'
Byl to právě Orság, který si připsal úspěšný zákrok. Hostující gólman rychle rozehrává!
25'
Do brány se dostal Orság, který teď zasahovat nemusel. Pomohli mu obránci. Frýdek však bude muset rychle zakončovat!
24'
Technické chyby na obou stranách palubovky, u míče domácí celek.
23'
Výbornou přihrávku přes celé hřiště dostal Polášek, který se v samostatném úniku prosadil!
23'
Hodně zajímavá situace! Válek střílel z devíti metrů, Marenčák míč zastavil. Balón poté poskakoval na brankové čáře!
22'
Rozhodčí píská průraz domácích. To se pochopitelně nelíbí příznivcům Frýdku, kteří hlasitě pískají.
22'
První sedmička tohoto utkání znamená branku, Hrstka se nemýlil!
21'
Branka hostů neplatí. Rozhodčí nařizuje sedmimetrový hod, který bude rozehrávat Hrstka.
21'
Totožná situace také na druhé straně palubovky, Válek snižuje na tři góly.
20'
S pořádnou dávkou štěstí se prosadil Strack. Byla tam teč jednoho z hostujících hráčů, balón změnil směr!
20'
Válek už musel střílet. Zvládl to na jedničku, Marenčák nedokázal najít úspěšný zákrok a loví míč ze sítě!
19'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack).
19'
Na to pochopitelně reaguje hostující lavička, která si vyžádala čas na poradu!
18'
Na zrodu celé akce byl zákrok od Marenčáka! Kichner vzápětí poslal Frýdek do čtyřbrankového náskoku.
18'
Velmi chytrá střela od Stracka, Frýdek navyšuje svůj náskok, Malina teď nestihl zareagovat.
17'
Rozhodčí píská útočný faul Zubří! Po postupného útoku jdou domácí, ti vedou o dva góly.
17'
Z nějakých deseti metrů střílel Válek. Jeho pokus zastavila pouze tyč, od které se balón odrazil k Holišovi.
16'
To byla pořádná rána! Střela od Petrovského teď s pomocí tyče skončila v bráně!
15'
Malina už balón nestihl na hrací ploše, rozehrávat tak z rohu budou domácí.
15'
Tentokráte už to Doudovi nevyšlo. Hostující házenkář se na sebe pořádně zlobí, Zubří vysouvá svou obranu!
14'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
14'
Zubří rychle rozehrálo a snížilo, bylo to navíc s faulem za dvě minuty. Prosadil se Douda!
14'
Levačka Kichnera teď se štěstím skončila až v hostující svatyni!
13'
Dobrou přihrávku do pravého křídla dostal Polášek, který se dnes podruhé prosazuje.
13'
Parádním zákrokem se nyní proti Geistovi prezentoval Malina!
12'
Douda střílel vysoko nad branku! Marenčák rozehrává, Frýdek jde do postupného útoku.
12'
Frýdek už postupoval do rychlého kontru. Rozhodčí tam viděli domácí faul, následovat bude kratší úprava palubovky.
11'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Jakub Douda).
11'
Vůbec poprvé je tu vedení o dva góly. O to se postaral na pivotu Gřešek, který skóroval v pádu!
10'
Marenčák si připsal další zákrok, z druhé vlny se poté prosadil Strack, skóre je jako na houpačce!
9'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Lukáš Holiš).
9'
Jenže ne dlouho! Bosák se uvolnil na středu hřiště, z šesti metrů poté překonal Malinu!
8'
Šustáček získal balón, poté s ním běžel přes celé hřiště. Zubří poprvé v dosavadním průběhu vede!
8'
Technické zakončení od Poláška, hosté i napotřetí dotahují krok!
7'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Miloslav Krahulík).
7'
Spoustu prostoru na pravém křídle dostal Geist, domácí už zase vedou!
6'
Kichner hledal Petrovského. Všemu předcházel faul, Frýdek zůstane u míče.
6'
Sehrávka na pivota, kde se ocitl Šustáček. Střelou do horní části branky srovnal!
5'
K odraženému míči se dostal Holiš! Ten ale nevyzrál na zatím výborně chytajícího Marenčáka!
4'
Hra je zatím neurovnaná, technických chyb je na obou stranách poměrně dost.
4'
Domácí jdou znovu do vedení díky Strackovi, který to na pravé straně udělal výborně!
3'
Douda napřáhl z nějakých devíti metrů a srovnal stav tohoto utkání!
3'
Marenčák si připisuje další úspěšný zákrok, na druhé straně minul Petrovský!
2'
Výborná individuální akce od Šustáčka. Proti jeho zakončení byl domácí gólman!
2'
Byl to právě Petrovský, který se znovu dostal ke střele. Míč končí za zády Maliny!
1'
Necelá minuta za námi, Frýdek už bude muset zakončovat, Petrovský byl faulován.
1'
První útok tohoto zápasu bude patřit domácímu celku.
1'
První vzájemné utkání této sezony skončilo vítězstvím Zubří (22:21). Utkání bude řídit dvojice Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil. Jak zápas nakonec skutečně dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Na druhé straně HC ROBE Zubří, které už možná bude šetřit síly na vyřazovací boje! Je první, má třiatřicet bodů, také hosté už vyhlížejí soupeře pro play-off, půjdou na osmý celek tabulky! To může být Jičín, Kopřivnice, Hranice nebo právě Frýdek-Místek. Šanci by mohl dostat také Štěpán Krůpa. Třetí gólman Zubří dostal v minulém týdnu prostor v závěru utkání proti Lovosicím a za posledních devět minut nedostal branku!
Pepino SKP Frýdek-Místek ještě neví, na koho v play-off půjde. Domácí mají devatenáct bodů a nachází se na sedmé příčce. Klidně se může stát, že ve vyřazovacích bojích narazí na dnešního soupeře. Jejich hra se hodně opírá o Vojtěcha Petrovského, což je nesmírně kvalitní hráč, který dává spoustu branek. Na domácí palubovce se Frýdku příliš nedaří, v tabulce této statistiky jsou až devátí.
Pěkné odpoledne přeji všem příznivcům házené! Česká Extraliga má na programu závěrečné dvaadvacáté kolo, v rámci kterého nás mimo jiné čeká utkání, ve kterém Pepino SKP Frýdek-Místek narazí na celek HC ROBE Zubří.