Házená - Extraliga muži - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Plzeň - 10. prosince 2017   10:30

Hranice
Hranice
4' Indrák  • 8' Mičkal  • 9' Indrák  • 13' Brož  • 14' Tůma  • 17' Tůma  • 20' Tůma  • 23' Magrla  • 27' Indrák  • 29' Mičkal  • 32' Indrák  • 35' Indrák  • 35' Tůma  • 38' Indrák  • 42' Indrák  • 55' Indrák  • 56' Indrák  • 59' Indrák
20:24
(11:12)
Plzeň
Plzeň
6' M. Ivancev   • 9' Šafránek   • 10' Šindelář   • 12' M. Ivancev   • 13' M. Ivancev   • 15' Poloz   • 17' Poloz   • 20' Šíra   • 22' Šíra   • 26' Šíra   • 27' Poloz   • 33' Jonáš   • 34' Jonáš   • 37' Jonáš   • 39' J. Tonar   • 39' J. Tonar   • 46' Poloz   • 47' Šafránek   • 51' J. Tonar   • 56' Stehlík   • 58' J. Tonar   • 60' Stehlík   • 60' Stehlík
Hranice
Plzeň

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek druhé adventní neděle, u dalších onlajnů se těším na počtenou!
Hranice tak zůstávají v tabulce osmé, Talent poskočil na druhé místo před Lovosice, na vedoucí Zubří ztrácí po dvanáctém kole stále jediný bod.
TJ Cement Hranice – SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň 20:24 (11:12)
Nejvíce branek: Indrák 10, Tůma 4, Magrla 2/1 – J. Tonar 4, Poloz 4, Stehlík 4/1. Sedmimetrové hody: 4/2 – 3/1. Vyloučení: 4:1.
Duel je u konce, Plzeň zvládla druhý poločas a vítězí na půdě nepříjemných Hranic 24:20! Talent si vytvořil v době, kdy se Hranice nedokázaly střelecky prosadit devět minut, čtyřgólový náskok. Cement sice poté snížil na 19:20, ale to bylo z domácí strany vše, Plzeň zvítězila i díky čtyřem gólům Jakuba Tonara, který naskočil na palubovku až ve druhé půli. Stal se tak nejlepším střelcem hostů. Na domácí straně byl nejvíce vidět Michal Indrák, který řídil útoky Hranic a trefil se hned desetkrát.
60'
V závěru utkání se ještě trefuje Jan Stehlík.
60'
Magrla z křídla neuspěl, posledních 20 vteřin utkání.
60'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Josef Kučerka), za protesty. Podle domácích Plzeň kombinovala při pasivitě příliš dlouho.
60'
Při signalizované pasivitě dostal Stehlík přihrávku do křídla a rozhoduje o osudu dnešního utkání.
59'
Hranice to zkusily v sedmi, Michal Indrák prostřelil Šmída ze spojky.
59'
Důležitá branka Jakuba Tonara posunuje stále blíže k vítězství Plzeň. Cement už to bude mít velice těžké.
59'
Oddechový čas pro domácí.
58'
V poslední možné chvíli se při pasivitě parádní ranou bez výskoku prosadil Jakub Tonar!
58'
Michal Tonar prostřelil Kučerku až po odpískání, pasivita Talentu.
57'
Stehlík nepřesně přihrával, dopředu chtěl vyrazit Tůma, ale skvěle se vrátil Jakub Tonar a zachytil míč.
56'
Sraženou střelu Tůmy Šmíd v klidu chytá!
56'
Stehlík napravil své zaváhání a ze spojky se trefuje k tyči.
56'
Stehlík namazal o úniku Indrákovi, který snižuje na rozdíl jedné branky!
55'
Indrák se štěstím propálil Šmída, míč se pomalu došoural do brány.
54'
Kučerka vychytal sedmičku Jakuba Tonara nohou!
54'
Stehlík našel na pivotu Šíru, ten sice trefil tyč, ale byl faulován. Sedmička pro hosty.
54'
Oddechový čas pro hosty.
53'
Střílel Marek Tůma, ale mířil jen doprostřed brány, kde byl připraven Šmíd.
53'
Přihrávka Tůmy nebyla přesná, ale Šindelář hrál v brankovišti, takže Cement zůstává u míče.
53'
Nakonec z nouze pálil Jonáš, Kučerka chytá.
53'
Hosté se stále nemohou dostat do zakončení.
52'
Petr Magrla zamířil do horního rohu, Šmíd tentokrát bez šance.
51'
Na druhé straně domácí vybojovali další sedmičku.
51'
Jakub Tonar ze spojky se štěstím propálil Kučerku.
50'
Indrák podstřelem netrefil bránu, Hranice teď nedaly gól už devět minut!
50'
Šmíd vychytal druhou sedmičku ze tří! Znovu zasáhl nohou, avšak vyrážel jen do strany, takže Hranice zůstanou u míče.
50'
Nikomu se na sedmičku nechtělo, nakonec přichází Pernička.
49'
Šmíd vybojoval pro domácí sedmimetrový hod!
49'
Jonáš se dopustil kroků, Cement může snížit.
48'
Karel Šmíd vychytal Jana Šmída, ten se ještě snažil dorážet, ale v pádu už na míč nedosáhl!
48'
Talent díky dvěma přesilovkám odskočil Hranicím na rozdíl tří branek. Ty teď musí pořádně zabrat, jestli ještě chtějí brát nějaký bod.
48'
47'
Andrš zablokován, Jakub Tonar vyslal dopředu Šafránka, který proměňuje rychlý brejk!
47'
Nyní už Hranice v plném počtu.
46'
Domácí stále ve dvojnásobném oslabení.
46'
Domácí v útoku neuspěli a na druhé straně se trefuje z křídla Poloz!
45'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Tomáš Mičkal).
45'
Kučerka vyráží střelu Jakuba Tonara, poradil si i s následnou dorážkou Michala Tonara!
45'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice.
44'
Petr Magrla proskočil obranou, v pádu Šmída neprostřelil, domácí se dožadují sedmičky za zákrok Šíry, avšak rozhodčí nepíská a u míče je Plzeň.
44'
Kučerka však chytá jeho nepovedený pokus!
43'
K její exekuci přichází na palubovku Jan Stehlík.
43'
Mičkal z křídla vysoko přestřelil, na druhé straně Jonáš vybojoval sedmičku!
42'
Josef Jonáš z pravé spojky napálil jen tyč!
42'
Michal Indrák snižuje ranou ze spojky z výskoku.
42'
Michal Tonar o míč přišel.
41'
Prorážení domácího celku.
41'
Kučerka vyráží překvapivou střelu Michala Tonara, dopředu vyrážejí Hranice.
40'
Šmíd chytá střelu Perničky ze spojky, na druhé straně zakončoval Poloz. Neuspěl, ale Plzeň zůstává u míče.
39'
A na druhé je to znovu Jakub Tonar, který se trefil bez výskoku k tyči.
39'
Indrák podstřelem netrefil bránu.
39'
Jakub Tonar ranou bez výskoku překvapil Kučerku a dnes se trefuje poprvé!
38'
Indrákovu tvrdou ránu sice Šmíd vyrazil, ale míč poté smolně pro plzeňského gólmana doskákal do brány!
37'
Na hostující straně se rozstřílel Josef Jonáš, který dává patnáctou branku Talentu ranou o zem!
37'
Michal Tonar se protlačil až k zakončení, Kučerku v pádu nepřekonal, ale byl faulován. Je to však jen devítka pro Plzeň.
37'
Tůmova střela sražena a Šmíd v klidu chytá.
36'
Domácí hrají v plném počtu.
36'
Jakub Tonar ranou o zem přestřelil.
35'
Bezchybný podstřel Tůmy, je srovnáno!
35'
Michalu Tonarovi utekl míč, zatím ne příliš vydařená přesilovka Talentu.
35'
Indrák se protlačil přes obránce až ke střele a z úhlu propálil Šmída.
34'
Jonáš ze spojky opět úspěšný!
34'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož).
34'
Na palubovce se poprvé objevuje i mladší z bratrů Tonarů Jakub!
33'
Mičkala ze spojky vychytal Šmíd!
33'
Jonáš dává dnešní první branku, trefuje se ze spojky.
32'
Indrák na druhé straně úspěšný.
32'
Střelu z pravé spojky chytá Kučerka.
31'
Šíra zachytil přihrávku a připravil domácí o míč.
31'
Indrákova střela sražena mimo, u míče stále Cement.
V bráně zůstává na domácí straně Kučerka, za hosty chytá Šmíd.
31'
Útočit začínají domácí.
31'
Druhý poločas může začít za malý okamžik.
První poločas nenabídl mnoho branek, obě obrany zatím převyšují ofenzivy. Je vidět, že Talentu hodně chybí levá spojka Jakub Tonar, který se zatím na palubovku překvapivě nedostal. Ivancev se sice jeho role nezhostil špatně, ale v souhře se spoluhráči není tak silný. Ideální výkon znovu nepředvádí Jan Stehlík. Na straně Hranic zatím nejlépe pálí a tvoří hru duo Tůma – Indrák. Cement se zatím favorita drží a po půli prohrává těsně 11:12.
Druhý poločas začne přibližně v 11:18.
30'
30'
Andrš zablokován, to je z první půle vše.
30'
Stehlík hledal na pivotu Šafránka, ten míč nezpracoval.
30'
Posledních 50 vteřin první půle, Plzeň u míče.
30'
29'
Mičkal z křídla prostřelil Šmída a snižuje.
29'
Kučerka skvělým zákrokem vyškrábl Ivancevovu střelu mířící k tyči!
28'
Teď už však Cement o míč přišel, nepovedený útok domácích.
28'
Tůma neproskočil obranou, avšak u míče zůstávají domácí. Talent v plném počtu.
27'
A to se jí vyplatilo, Poloz skóruje v oslabení z křídla!
27'
Plzeň to zkouší bez brankáře.
27'
Indrák proskočil obranou a skóruje.
26'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Josef Jonáš), za přistrčení Andrše.
26'
Přihrávka na Perničku nepřesná, do rychlého brejku vyrazil Šíra a bezpečně proměnil.
25'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Ondřej Šafránek), za hraní nohou.
25'
Ovšem míč skončil jen za postranní čárou, takže u míče zůstávají domácí.
25'
Přihrávka na Šíru byla zachycena a do brejku vyrazil Hub, skvěle ho však vychytal Šmíd!
24'
Šmíd vyráží střelu Tůmy.
24'
Ivancev pálí mimo, Zemánek ještě dostává žlutou kartu za přistrčení, ale dopředu mohou Hranice.
24'
Pasivita hostů.
23'
Ivancevova střela sražena mimo.
23'
Avšak přišla veliká chyba Talentu v rozehrávce a Petr Magrla proměňuje únik.
22'
Jan Šmíd přestřelil.
22'
22'
Michal Tonar skvěle uvolnil Šíru, který se trefuje podruhé v krátkém sledu.
21'
Jan Šmíd střílel proti Karlu Šmídovi, trefil jen břevno.
21'
Andrš nemířil přesně, ale byl faulován.
20'
Nově příchozí Jonáš našel na pivotu volného Šíru, který v pádu zakončuje mimo dosah Kučerky.
20'
Cement však zůstal u míče a Tůma se trefil k tyči.
19'
Šmíd vychytal nohou střelu Perničky ze sedmičky!
19'
Jan Šmíd odvážným průnikem vybojoval sedmičku!
18'
Stehlík míří nad, dopředu vyrážejí Hranice.
18'
Kučerka vychytal Šafránka z křídla, míč však zůstává Talentu.
18'
Domácí se dopustili prorážení.
17'
Stehlík dobře uvolnil na křídlu Davida Poloze, který si mohl seběhnout na výhodnou pozici a o zem prostřelit Kučerku.
17'
Tůma vystihl přihrávku na Michala Tonara a únik proměňuje bez problémů.
16'
Šmíd vyráží dobře mířenou střelu Tůmy!
16'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář).
15'
Poloz si zaběhl na pivota, z něhož skóruje.
15'
Stehlík zablokován, Plzeň však zůstává u míče.
15'
Mičkal z křídla z velkého úhlu neuspěl.
14'
Prorážení Jana Stehlíka.
14'
Šindelář zachytil míč, ale musel ho odehrát, protože padal do zakázaného území, v pádu zahrál jen k Tůmovi, který se prosazuje.
13'
Ivancev i přes blok obránce dává gól, Kučerka na jeho pokus k tyči nedosáhl.
13'
Brož z pivota přehodil plzeňského brankáře.
12'
Přihrávka Stehlíka na Šindeláře byla příliš vysoká.
12'
Domácí z křídla úspěšní nebyli, trefili jen tyč.
12'
Ivancev proskočil obranou po přihrávce Michala Tonara a vrací vedení Talentu.
11'
Tomáš Pernička proměňuje s přehledem.
10'
Indrák vybojoval pro domácí sedmičku.
10'
Výtečně sehraná akce na pivota na Šindeláře, který prostřelil Kučerku.
9'
Indrák střelou o zem překonal Šmída.
9'
Perničkova střela sražena těsně mimo.
9'
V úvodu deváté minuty to zkusila Plzeň znovu z křídla, Šafránek byl z toho levého úspěšný.
8'
Poloz z křídla nastřelil jen tyč, ale míč se odrazil znovu k Plzeňanům.
8'
A Tomáš Mičkal se nekompromisně prosazuje z rychlého brejku.
8'
Podstřel Michala Tonara Kučerka vyráží.
7'
Stehlík zablokován, Talent však zůstává u míče.
7'
Navíc Cement přišel o míč, hosté mohou navýšit vedení.
6'
Ivancev se prosazuje z pozice falešného pivota.
5'
Pernička to zkusil z dálky, Šmíd vyráží a dopředu míří Plzeň-
5'
Nepřesná přihrávka Michala Tonara.
5'
Plzeň pokračuje v kombinaci.
4'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Radim Brož).
4'
Indrák proskočil kolem Stehlíka a trefil se k bližší tyči.
3'
Střelou k tyči proměňuje Stehlík.
3'
Šindelář z úhlu Kučerku neprostřelil, ale byl faulován a vybojoval sedmičku!
2'
Na druhé straně chytá slabou střelu Šmíd.
1'
Ivancevovu střelu Kučerka chytá.
1'
Ivancev se snažil probít přes obranu, byl faulován.
1'
U míče začínají hosté.
1'
V bráně na domácí straně začne Josef Kučerka, na hostující pak mladík Karel Šmíd, který dostává přednost před Filipem Herajtem a zkušeným Janem Štochlem v základní sestavě snad vůbec poprvé v sezóně.
Utkání může za okamžik začít.
Talent dnes bude hrát v černých dresech, Hranice v modrých.
Hráči obou týmů nastupují na hrací plochu.

TJ Cement Hranice: Magrla, Kučerka, D. Krupa – Andrš, Bechný, Brož, Hub, Indrák, Mičkal, J. Mičola, Pernička, Salvet, Jan Šmíd, Tůma, Zemánek, Magrla.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň: Štochl, Herajt, K. Šmíd – Fořt, Jonáš, Šafránek, M. Ivancev, Rom, M. Tonar, Stehlík, Poloz, Chmelík, Šindelář, Šíra, Wildt, J. Tonar..
Po včerejších zápasech Plzeň klesla na třetí místo za Lovosice, které uhrály remízu na Dukle. Hranice zůstali osmé, jelikož Nové Veselí i Frýdek-Místek prohrály.
V minulé sezóně v souboji těchto dvou týmů nejdříve na domácí půdě byla úspěšnější Plzeň, která hosty rozstřílela 41:25, na půdě Hranic se soupeři rozešli s remízou 25:25. V prvním kole této sezóny v přestřelce zvítězil Talent 35:31. Kdo zvítězí v tomto souboji dvou kvalitních házenkářských celků nyní? Dokáží Hranice potvrdit stoupající formu, nebo si dva body připíše favorit ze západu Čech?
Hranice se po bídném úvodu rozehrály, odpoutaly se z poslední příčky a dokonce se nacházejí na 8. místě zaručující playoff. Z posledních pěti duelů Cement prohrál jediný, a to o gól na půdě Kopřivnice, kterou zachránila branka v poslední vteřině. Jinak si Hranice poradily se Strakonicemi, Duklou, Brnem i Novým Veselím. Ve středu sehrály čtvrtfinálový duel českého poháru proti Lovosicím, z jejich půdy si odvezly nadějný výsledek 27:30.

Plzeň jako trojnásobný mistr z posledních čtyř let v úvodu několikrát zaváhala, prohrála s Kopřivnicí, Karvinou a Jičínem. Poslední zápasy už se Talentu celkem povedly. Po bezchybném výkonu doma porazil 33:23 vedoucí Zubří, poté se mu tedy nevyvedly první poločasy ve Strakonicích ani doma s Duklou. Na jihu Čech nakonec Plzeň zvítězila 31:25, proti Pražanům brala bod za remízu 31:31. Před týdnem si Západočeši poradili s Brnem, na jeho půdě zvítězili 30:25. Ve středu sehráli čtvrtfinálový duel na půdě Jičína, do odvety si odvezli cennou výhru 26:25.
Přeji krásné nedělní dopoledne, vítejte u dohrávky 12. kola extraligy házené mužů, ve kterém zvedající se TJ Cement Hranice vyzve favorita SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.