Házená - Extraliga muži - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Frýdek-M. - 17. března 2018   18:00

Kopřivnice
Kopřivnice
3' Fulnek  • 4' Hanus  • 5' Hanus  • 7' Petřík  • 9' Bukovský  • 11' Holbein  • 13' Hanus  • 16' Jan Gřes  • 19' Hanus  • 22' Fulnek  • 25' Hanus  • 27' Mynář  • 31' Mynář  • 33' Střelec  • 37' Hanus  • 37' Hanus  • 42' Hanus  • 48' Mynář  • 55' Střelec  • 60'
29:32
(14:17)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
6' Strack   • 9' Geist   • 9' Geist   • 10' Petrovský   • 11' Gřešek   • 15' Strack   • 16' Gřešek   • 17' Musálek   • 20' Klaban   • 21' Musálek   • 23' Petrovský   • 39' Gřešek   • 40' Geist   • 44' Geist   • 44' Gřešek   • 46' Strack   • 49' Geist   • 53'    • 56' Geist   • 59' Gřešek   • 60' Kichner
Kopřivnice
Chalupa, Žingor – Bukovský, Fulnek, Jan Gřes, Hanus, Očkovič, Holbein, Mynář, Petřík, Rachač, Střelec, Švébiš, Unger, Krpelík.
Pavlát, Točík
790 diváků
Frýdek-M.
Marenčák, Pyško – Bednárek, Bosák, Geist, Gřešek, Kichner, Kocich, Krahulík, Mazur, Musálek, Petrovský, Strack, Vacula, Žvak, Klaban.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Hosté dnes tohle utkání zvládli lépe, většinu zápasu vedli a asi po zásluze berou body! Asi největší zásluhu na tom měl Vít Pyško, který předvedl několik výborných zákroků. Na druhé straně se deseti brankami prezentoval Jan Hanus. Frýdek se tak posunul na šestou pozici, sedmá je v tuto chvíli právě Kopřivnice, která má o bod méně. Poslední dvě kola slibují pořádné drama!
60'
Kichner dostal spoustu prostoru, svou střelu levou rukou poslal do šibenice a nejspíše stanovil konečnou podobu skóre!
60'
Domácí svou obranu museli vysunout hodně vysoko a inkasovali. Kopřivnice snižuje z rychlého brejku!
59'
Sehrávka do pravého křídla, další skvělý zákrok vytáhl Pyško, zdá se, že je rozhodnuto!
59'
Hosté míč dostali až na Gřeška, ten se otočil a v pádu skóroval! Frýdek už zase vede o dva!
59'
Strack to vzal na sebe, byl však faulován, hosté budou muset co nejdříve zakončovat!
58'
Do konce zbývá 128 vteřin, hosté si vyžádali oddechový čas!
58'
Branka Frýdku zůstala prázdná, Hanus se z šesti metrů snad ani nemohl mýlit a snížil na rozdíl jednoho gólu!
58'
Neskutečné, Fulnek se otočil kolem obránce, Pyško padal, domácí házenkář však nedokázal trefit prázdnou branku, mířil nad!
57'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
57'
Rozhodčí přerušuje hru a vypadá to, že bude vylučovat i na druhé straně!
57'
Domácím už mnoho času nezbývá, do konce něco málo přes tři minuty, Kopřivnice navíc hraje v oslabení!
56'
Dobrá přihrávka na Geista, ten zamířil mezi nohy domácího gólmana!
55'
Místo o tři je to o jeden! Střelec se prosazuje z pravého křídla a snižuje!
55'
Gřešek vstřelil branku, ta se nepočítá, ještě předtím tam byl útočný faul!
54'
Hosté teď v útoku nikam nespěchají, stále vedou rozdílem dvou branek, diváci pískají.
54'
Tak to bylo parádně sehrané od domácích! Kopřivnici to není nic platné, Pyško vytáhl další skvělý zákrok!
53'
Lavička Kopřivnice na to reaguje oddechovým časem! Do konce utkání zhruba sedm minut!
53'
Domácí příznivci se zlobí, Frýdek se prosazuje z hodně krkolomné pozice, hosté už zase vedou o dvě branky!
52'
Faulovaný Kocich se dožadoval sedmičky, nakonec však z toho bude pouze míč pro Frýdek.
51'
Obrany teď jasně dominují na obou stranách, je těžké se prosadit!
50'
Kopřivnice šla dopředu, přišel však taktický faul, domácí musí přes postupný útok.
49'
Pořádně se přiostřilo, několik ostrých zákroků na obou stranách palubovky.
49'
Geist zůstal úplně volný na hranici brankoviště, poté navýšil frýdecký náskok na dva góly!
48'
Mynář teď prolétl obranou soupeře, z šesti metrů prostřelil Pyška!
48'
Kopřivnice v dlouhém útoku neuspěla, Frýdek už směřuje dopředu, nikam však nespěchá.
47'
Tvrdý zákrok od Krahulíka, hostující házenkář může být rád, že se celá situace obešla bez trestu.
46'
Domácí se nemohou proti výborné obraně soupeře prosadit, rozhodčí už zvedají ruce!
46'
A to se daří, Strack nyní doslova prolétl obranou soupeře, poté skóroval!
45'
Hanus musel na střídačku, už se zase pokračuje, u míče Frýdek, který může jít do dvoubrankového vedení.
45'
Pyško předvedl skvělý zákrok proti Hanusovi. Ten nyní zůstal ležet na hranici brankoviště a nevypadá to s ním vůbec dobře!
44'
Z šesti metrů se prosadil Gřešek, hosté už zase vedou, je to jako na houpačce!
44'
Drama pokračuje, trefil se Geist, máme znovu srovnáno!
43'
Snad už třetí faul na Petrovského během poslední minuty, Frýdek musí zakončovat!
42'
Sehrávka do pravého křídla, Hanus otáčí vývoj tohoto zápasu!
42'
Na jedné straně neuspěl Petrovský, na té druhé zase čaroval Pyško, skóre se nemění!
41'
Další úspěšná sedmička od Petříka, Kopřivnice znovu srovnává!
41'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Pavel Musálek).
40'
Petřík proměnil sedmimetrový hod a srovnal na konci desáté minuty druhé půle!
40'
Na jedné straně vymetl Bukovský šibenici, nyní se z pravého křídla prosadil Geist!
39'
Kopřivnice bude mít možnost srovnat. Pokračovat se bude až po kratší úpravě plochy.
39'
Hosté zakončovali úplně na poslední chvíli, Gřešek vrací svému týmu vedení!
38'
Oddechový čas pro hosty.
37'
Hanus se dostal do samostatného úniku, přehodil Pyška a srovnal!
37'
Neskutečné, tři branky během zhruba patnácti vteřin! Naposledy se prosadil Hanus, který znovu snížil.
36'
Domácí teď kombinují na polovině svého soupeře, šest minut druhé půle už je za námi.
36'
Levačka Kichnera z nějakých devíti metrů, balón končí těsně vedle tyče!
35'
Útočné fauly na obou stranách, hra je nyní hodně neurovnaná, u míče hosté.
34'
Hodně zbytečná ztráta domácích na útočné polovině, Frýdek nikam nespěchá, už míří do postupného útoku.
34'
Tentokráte si vzal celou situaci na starost Petrovský, zkušený házenkář si věděl rady!
33'
Další faul, další sedmička pro Frýdek!
33'
Martin Střelec naplňuje své předpoklady a snižuje na rozdíl jediné branky! Prosadil se z obtížného úhlu!
32'
Míč si vzal na starost Kocich, Žingor však předvedl výborný zákrok nohou!
32'
Hodně ostrý zákrok na hranici brankoviště, rozhodčí nařizuje sedmičku!
31'
Hned v úvodu se do kontru dostal Mynář, který dokázal vyzrát na Pyška!
31'
Je to tak, poslední zhruba čtyři minuty nám branku nepřinesly. Hosté tak vedou rozdílem tří branek. Nejdůležitější faktor je dnes výkon frýdeckého brankáře, Pyško chytá v obrovské formě! Vše je před druhou třicetiminutovkou otevřené!
30'
30'
Mynář teď takticky fauloval na polovině hřiště, víc už se nejspíše v první půli nestane.
29'
Pyško si připisuje další úspěšný zákrok, za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta, do útoku směřuje Frýdek.
29'
V útoku domácí celek, který pochopitelně nikam nepospíchá, Holbein se za malou chvíli vrátí do hry!
28'
Kopřivnice zatím v početní nevýhodě výborně brání, hosté se nemohou dostat ke střele.
27'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jan Holbein).
27'
Mynář se ocitl znovu tváří v tvář Pyškovi. Tentokráte skóroval a snížil!
26'
Pyško byl venku z branky, Kopřivnice střílela přes celé hřiště do prázdné. Balón však zastavila pouze tyčka!
25'
Domácí šli po obdržené brance rychle dopředu, Hanus nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci, chytře ho přehodil!
25'
Další jasná šance domácích ze šesti metrů, přišel však další skvělý zákrok Pyška, který dnes chytá opravdu skvěle!
24'
Mynář se neprosadil, zasáhl Pyška do hlavy, ten zůstal ležet na palubovce!
24'
Rozhodčí pískají faul, bude z toho sedmička pro domácí!
23'
Míč si vzal znovu Petrovský, hostující házenkář se prosadil z devíti metrů!
23'
Petrovský už se chystal k zakončení, ještě předtím přišel faul, hosté budou rozehrávat.
22'
Dlouhý útok hostů, rozhodčí zvedají ruce, Frýdek musí zakončovat!
22'
Výborná práce od Fulneka, ten udělal kličku, následně z bezprostřední blízkosti snížil!
21'
A opět! Domácí neproměnili z šesti metrů, Musálek na druhé straně trestá!
20'
Dlouhý výhoz na Klabana, ten se v jasné příležitosti nemýlil!
20'
Domácí dnes neproměňují jasné šance, v tom je zatím asi největší rozdíl, další skvělý zákrok hostujícího brankáře!
19'
19'
Tato přesilovka domácím zatím vychází na jedničku! Hanus dostal přihrávku do pravého křídla, následně snížil na rozdíl tří branek!
18'
Kocich faulován, rozhodčí pískají faul a přerušují hru, Frýdek pokračuje v útoku.
18'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Jiří Bednárek).
17'
Vypadalo to, že se Musálek dostal do neřešitelného úhlu. Přesto dokázal skórovat!
17'
Ani nadvakrát teď domácí nedokázali vyzrát na hostujícího brankáře, skóre se nemění!
16'
Také Gřešek zatím hraje velký zápas, hostující hráč přidává další přesný zásah!
16'
Sám na bránu uháněl Gřes, který nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci!
15'
Hodně těžká střela od Stracka z dlouhé vzdálenosti skončila v brance, domácí házenkář mířil přesně k tyči!
14'
Na druhé straně odpískán útočný faul, Frýdek teď zklidňuje hru a nikam nepospíchá.
14'
Kopřivnice se zatím nemůže prosadit z postupného útoku, tentokráte Gřešek z jasné šance netrefil!
13'
Gřešek dostal přihrávku na brankoviště, z šesti metrů se nemýlil!
13'
Rozhodčí přerušuje hru a míří ke stolku časoměřičů, snad bude vše v pořádku.
13'
Hanus je při chuti! Domácí házenkář se prosazuje z pravého křídla na bližší tyčku snižuje.
12'
Výborné zákroky obou brankářů na obou stranách, do útoku už míří Kopřivnice!
11'
Oddechový čas pro domácí.
11'
Frýdek šel rychle dopředu, Gřešek se prosazuje ze své oblíbené pozice!
11'
Holbein dostal dobrou přihrávku na brankoviště, možná i s přešlapem poté skóroval a snížil!
10'
Dvě rychlé branky hostů během krátké chvíle, nyní se prosadil kanonýr Petrovský!
9'
Bukovský dostal spoustu prostoru, proskočil si obranou a i s faulem skóroval!
9'
Rychlá házená pokračuje, další branku si připisuje Geist!
9'
Z pravého křídla zakončoval Geist – úspěšně! Frýdek zase vede!
8'
Frýdek chyboval, Hanus mohl přidal další trefu, v rychlém brejku však zamířil vedle branky!
7'
Petřík z bezprostřední blízkosti překonal hostujícího gólmana, opět srovnáno!
7'
Výborný blok hostující obrany! Kopřivnice už bude muset zakončovat!
6'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (František Geist).
6'
Sehrávka až na brankoviště, Strack i se štěstím dostal balón až za brankovou čáru!
5'
Sám na bránu postupoval Hanus, který znovu srovnal!
4'
Frýdek trestal z rychlého brejku! Kopřivnice v útoku, rozhodčí znovu přerušují hru.
4'
Dva rychlé útoky na obou stranách palubovky, za domácí srovnal Hanus!
3'
Zblokovaná střela od Fulneka, míč nakonec doskákal až za brankovou čáru!
3'
Podstřelem to zkoušel Kocich, jeho střela skončila těsně vedle branky!
2'
Zatím se hraje rychlá házená na obou stranách, rozhodčí teď pískají faul a přerušují hru.
2'
Hostující celek mohl jít do vedení o dvě branky, přišel však výborný zákrok domácího gólmana levou nohou!
1'
Utkání bude řídit dvojice Dalibor Pavlát, Luděk Točík. První vzájemné utkání skončilo remízou 26:26. Jak dopadne nyní? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Na druhé straně Pepino SKP Frýdek-Místek. Jak už jsem zmiňoval, hosté jsou osmí, mají sedmnáct bodů, dnešní utkání je pro oba nesmírně důležité! Hosté hrají ve výborné formě, z posledních pěti zápasů dokázali hned čtyřikrát zvítězit. Frýdek má čtvrtou nejhorší obranu v celé soutěži, jejich soupeř třetí. Sázkové kanceláře naznačují, že by hosté měli do utkání jít v roli mírného outsidera, rozhodne se ale až na hřišti!
KH Kopřivnice je v tuto chvíli šestým celkem tabulky, na svém kontě má osmnáct bodů. Domácí házenkáři hrají rychlou házenou, mají třetí nejlepší útok v soutěži. Kopřivnice je jeden z mála týmů, které jsou v tabulce domácích zápasů níže, než v tabulce venkovních. Situace je nesmírně vyrovnaná, sedmý Jičín má bodů sedmnáct, stejně jako Frýdek, i on jich má sedmnáct. Na play-off by to už mělo domácím stačit, deváté Hranice mají čtrnáct bodů.
Pěkné odpoledne přeji všem příznivcům házené! Česká Extraliga má na programu dvacáté kolo, v rámci kterého nás mimo jiné čeká utkání, ve kterém KH Kopřivnice narazí na celek Pepino SKP Frýdek-Místek.