Dukla - Zubří | ONLINE | 14.10.2018 17:00 | Házená 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Zubří - 14. října 2018   17:00

Dukla
Dukla
2'   • 4'   • 16'
20:22
(11:6)
Zubří
Zubří
4'    • 15'
Dukla
Pavlát, Točík
Zubří

60'
60'
Ztráta míče a následná střela do prázdné brány! Dukla tak ztratila dobře rozehraný zápas chybami ve druhém poločase!
60'
Do konce zápasu zbývá 40 sekund.
60'
Oddechový čas pro domácí.
59'
Domácí tým ztatil míč po nepřesné přihrávce! Zubří tk vzávěru může pošetřit čas.
58'
Tvrdá ráno umístěna přesně k tyči. Zubří tak znovu vede.
56'
Domácí hráči přízemní střelou k tyči opět vyrovnávají.
54'
Zubří se dostává v závěru zápasu do vedení!
52'
Opět dvě povedené akce, které nám posunuli skóre o jednu branku na každé straně.
51'
Stejná situace se nám opakovala hned vzápětí.
50'
Skóre se nám posunulo o jednu branku na každé straně po dvou povedených akcích po straně.
48'
Dvě rychlé branky a opět začínáme od nuly! Máme opět srovnáno.
45'
Nepřesná přihrávka a rychlá akce domácích přináší další branku.
43'
Hráči Dukly se konečně prosazují a vrací se v zápase do vedení.
40'
To jsou věci! Po sérii nepřesností máme v Edenu vyrovnáno!
37'
Až nyní se domácímu týmu podařilo protrhnout střeleckou smůlu.
37'
Další povedený protiútok a máme snížení na rozdíl jediné branky!
36'
35'
Domácí týmu se vůbec nedaří. Nevyšla jim další akce a následně Zubří snižují už na rozdíl dvou branek.
34'
Po další akci snižují hosté už na rozdíl tří branek.
33'
Dvěma rychlými góly se nám skóre posunulo na 12:8.
32'
Hostujícímu týmu se po přízemní střele podařilo snížit.
31'
30'
30'
Přízemní střelou domácí ještě v samém závěru navyšují své vedení.
29'
Střelou z pravé spojky přidávají domácí další branku.
27'
Rychlou akci Zubří po pravé straně vychytal domácí brankář výborrným zákrokem.
24'
Pohotovou střelou k tyči utíkají domácí hráči na rozdíl tří branek.
23'
Přízemní střelou hosté snižují na rozdíl dvou branek.
22'
Oddechový čas pro hosty.
20'
Ztráta a následná rychlé akce přináší domácímu týmu další gól.
20'
Hned vzápětí to je ale opět o dvě branky.
19'
Rychlá akce po pravé straně skončila v domácí bráně.
18'
16'
Střela z levé strany na protější tyč přináší domácímu týmu opět dvoubrankové vedení.
15'
Hostujícímu týmu ze Zubří se teď povedla střela z dálky, která přinesla opět snížení na jedn gól.
13'
Domácí tým proměňuje sedmičku přesnou střelou k pravé tyči.
12'
Povedená akce domácích, který přinesl dvoubrankový náskok. Zubří se hned vzápětí povedlo opět snížit.
10'
Střeleckou smůlu teď protrhl jeden z hráčů Zubří ze sedmimetrového hodu.
8'
Aktuálně sledujeme už čtyřminutovou pasáž, ve které nepadl žádný gól.
7'
Hráči Zubří teď trefují brankovou konstrukci!
5'
Výborný zákrok teď předvedl hostující brankář, který tak podržel své spoluhráče.
4'
Další nepřesná střela hráčů Zubří. Zamířit ale nedokázali ani hned vzápětí domácí hráči.
4'
Hned vvzápětí je to ale opět o dvě branky
4'
Hostujícímu týmu se podařilo střelou z dálky snížit na rozdíl jediné branky.
2'
Po další rychlé akci přidávají domácí hráči další branku. Vedou tak v utkání už 2:0.
1'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Dukla Praha (Matěj Klíma).
1'
Soupisky obou týmů:

HC Dukla Praha: Zavázal, Petržala, Štefanič – Špaček, Zelenka, Hradecký, J. Kalík, Režnický, Šimůnek, Sviták, Klíma, Krouský, Patzel, Reichl, Křístek, Jeníček, Harabiš, Syřínek, Hlavatý, J. Věcek, Kastner, Šůstek, Blecha.

HC ROBE Zubří: Š. Mizera, Malina – Dokoupil, Přikryl, Vlk, Válek, Šustáček, M. Hrstka, B. Mizera, Korbel, Janíček, Reček, V. Číž, Hybner, Pich, Tiller, Svoboda, Cáb, Dořičák, Polášek, M. Weber, Durković, Š. Zeman, O. Číž, Šáš.

Rozhodčí: Pavlát, Točík.
Zápasy těchto soupeřů bývají hodně vypjaté, tak uvidíme jak tomu bude dnes. Utkání začíná v Praze v 17:00 a vy jste k jeho sledování srdečně zvaní.
Dnešním soupeřům se zatím příliš v aktuální sezóně příliš nedaří. Z pěti odehraných si oba připsali po jednom vítězství a v tabulce se nachází na desáté a deváté pozici. V zápase tak půjde o hodně, neboť oba týmy potřebují vyhrát a napravit si tak pošramocenou pověst a trochu si pozvednout seběvědomí. Každý bod se navíc počítá a může být v konečném zúčtování hodně důležitý.
Hezký den všem fanouškům házené. Dnes vám přibližíme online dění z 6. kola Strabag Rail extraligy házené, ve kterém se představí házenkaři HC Dukla Praha a HC ROBE Zubří.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.