Házená - Extraliga muži - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Kopřivnice - 2. prosince 2018   10:30

Plzeň
Plzeň
1' Chmelík  • 2' Stehlík  • 5' Šafránek  • 8' M. Tonar  • 12' M. Tonar  • 16' Stehlík  • 17' Wildt  • 20' Douda  • 22' Stehlík  • 23' Stehlík  • 25' Douda  • 26' Šafránek  • 27' Šafránek  • 34' Stehlík  • 34' Douda  • 36' Wildt  • 41' Douda  • 42' Šindelář  • 52' Stehlík  • 54' Šindelář  • 55' Vinkelhöfer  • 57' Vinkelhöfer  • 60' Chmelík
28:27
(17:14)
Kopřivnice
Kopřivnice
1' Hanus   • 7' Čadra   • 8' Jan Gřes   • 10' Čadra   • 15' Čadra   • 17' Jan Gřes   • 18' Čadra   • 21' R. Brůna   • 23' R. Brůna   • 25' Petřík   • 26' R. Brůna   • 29' Jan Gřes   • 38' Petřík   • 42' Jan Gřes   • 44' Hardt   • 45' Střelec   • 46' Střelec   • 48' Hanus   • 50' Hanus   • 52' Čadra   • 57' Jan Gřes   • 57' Hanus
Plzeň
Kozler, Zych
SH Lokomotiva Plzeň
Kopřivnice

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám příjemnou neděli.
Plzeň si v prvním poločase počínalo celkem jistě a vedlo o tři branky. Kopřivnice se pak senzačně vrátila do zápasu a bodům byla velmi blízko. O vítězství Talentu však půl minuty před koncem rozhodl Chmelík. Plzeň tedy získává dva body, Kopřivnice si domů neveze ani jeden.
SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň – KH Kopřivnice 28:27 (17:14)
Nejvíce branek: Stehlík 11/5, Douda 4, Šafránek 3 – Střelec 7/5, Gřes 5, Čadra 5. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 5/5 – 5/5. Vyloučení: 3:3. ČK: Hardt (KOP).
60'
Chmelík probudil euforii na celém stadionu! Plzeň vítězí!
60'
Kopřivnice se snaží vstřelit vítěznou branku, to se nedaří.
59'
Stehlík proměňuje sedmičku a minutu před koncem je vyrovnáno.
59'
Červená karta pro tým KH Kopřivnice (Filip Hardt).
59'
Herajt skvěle vychytal další střelu a drží tak naději na body.
59'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Plzeň dává gól, ten ale neplatí. Domácí totiž před tím faulovali.
57'
Hanus vrací vedení hostům.
57'
Vinkelhöfer zachraňuje Plzeň a opět vyrovnává.
57'
Gřes navrací vedení Kopřivnici.
56'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář).
55'
Plzeň se dokázala probudit a vyrovnává! O vyrovnávací branku se postaral Vinkelhöfer.
55'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jaromír Petřík).
54'
Důležitý zákrok si připsal Šmíd.
54'
Šindelář snižuje na rozdíl jediné branky.
52'
Kopřivnice ale reaguje další brankou a stále tak má dvougólový náskok. Branku vsítil Čadra.
52'
Stehlík dává gól. Je to první branka domácích po deseti minutách.
51'
Oddechový čas pro domácí.
51'
Střelec je v sedmimetrových hodech stále stoprocentní, dává již svůj páty. Hosté tak vedou o dvě branky.
51'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Petr Vinkelhöfer).
50'
Plzeň už osm minut neskórovala a stále to trvá. Hostující brankář si totiž připsal další zákrok.
50'
Kopřivnice otáčí zápas a vede! O vedoucí branku se postaral Hanus.
49'
Kopřivnice se opět úspěšně ubránila a z následného útoku může jít do vedení.
48'
Hanus dává gól a je srovnáno!
48'
Domácí trefují tyčku a míč má tak Kopřivnice. Ta tak může vyrovnat.
47'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šíra).
47'
Střelec dává svou čtvrtou sedmičky a Kopřivnice je zpátky ve hře!
46'
Plzeň míří mimo a hosté tak mohou snížit na rozdíl jediné branky.
46'
46'
Střelec dává druhou branku v krátké chvíli a je to jen o dvě branky.
45'
Další pěkná akce v podání hostů. Na jejímž konci byl gól Střelce a rázem je to jen o tři branky.
44'
Hardt vykřesává naději pro hosty, stále je to ale o čtyři branky.
43'
Domácí získali míč a ihned ho poslali směrem do odkryté branky. Balón jí jen těsně minul.
42'
První gól utkání si připisuje také Šindelář.
42'
Gřes snižuje na rozdíl čtyř branek a Kopřivnice stále nic nevzdává.
41'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Marek Bukovský).
41'
Plzeň se úspěšně ubránila a z následného protiútoku skóruje Douda.
41'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šíra).
39'
Kopřivnice velmi nadějně kombinovala kolem branky. Pak přišla silná střela, která ale trefila pouze tyčku domácí branky.
38'
Petřík snižuje na rozdíl čtyř branek. Šance na návrat do zápasu tak stále žije.
37'
Brůna při útoku fauloval a bude tak muset spěchat do obrany.
36'
Šmíd vychytal další jasnou tutovka hostů.
36'
Plzeň si velmi rychle vrací své pětibrankové vedení. Svůj druhý gól dal Wildt.
35'
Střelec proměňuje svou třetí sedmičku a dodává tak naději do hostujících řad.
34'
A další gól přidává Douda. Domácí tak vedou o pět branek.
34'
Stehlík otevírá skóre ve druhém poločasu. Pro něj je to již devátá branka.
33'
Hosté nyní trefila jen boční síť a útočit tak může opět Plzeň.
32'
Kopřivnice odrazila další útok a ve druhém poločasu tak stále branka nepadla.
31'
Nyní si důležitý zákrok připsal hostující gólman. Kopřivnice tak může vyrazit směrem dopředu.
31'
První poločas patřil domácímu celku. Ten ho vyhrál o tři branku. Jejich nejlepším střelcem je Stehlík. Ten už dal osm branek, což je skoro polovina všech branek Plzně. I když Kopřivnice nepodává špatný výkon, proto dobré Plzni to zatím nestačí. Ve druhém poločase se to ale může změnit a nebo také samozřejmě nemusí.
Druhý poločas začne přibližně v 11:15.
30'
30'
Střelec využívá svou druhou sedmičku a udává stav po prvním poločase.
30'
Kopřivnici nevyšel útok a ptoto se musí opět bránit.
29'
Kopřivnice se prosazuje z protiútoku, gól vstřelil Gřes.
28'
Šmíd si připisuje další zákrok a zatím podává opravdu skvělý výkon.
28'
Stehlík proměňuje již čtvrtou sedmičku.
27'
Žlutá karta pro realizační tým KH Kopřivnice.
27'
Šafránek dává svou druhou branku. Využil totiž neúspěšného útoku hostů a rozvnil síť z protiakce.
26'
Šafránek se prosazuje střelou z levé strany hřiště.
26'
Brůnovi se také daří, dává totiž již svou třetí branku.
25'
Douda dává další gól a opět je to tak o tři branky.
25'
Kopřivnice se prosazují v oslabení, svou první branku v utkání dává Petřík.
24'
Kopřivnice útočí, nemůže se ale střelecky prosadit. Domácí si zodpovědně hlídají prostor před brankou.
23'
Plzeň opět odskakuje na rozdíl tří branek, zase se o to zasloužil skvělý Stehlík.
23'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Filip Hardt).
23'
Brůna dává druhou branku v krátké chvíli a tak je to opět pouze o dvě branky.
22'
Stehlík obnovuje tříbrankové vedení Plzně střelou z dálky.
21'
Kopřivnice se snaží vyrovnat, proto si branku připsal Brůna, který snižuje na rozdíl dvou branek.
20'
Douda zvyšuje vedení Plzně. Domácí tak vedou o tři branky.
20'
Plzeňský gólman chytá opravdu skvěle a proto si připisuje další zákrok.
19'
Stehlík dává další sedmičky, nyní zvolil zakončení k levé tyči.
18'
Čadra unikl domácí obraně a míč vstřelil s pomocí země do sítě.
17'
Domácí opět vedou o dvě branky, nyní zásluhou Wildta.
17'
Gřes opět snižuje.
16'
Stehlík se prosazuje střelou z dálky a navrací Plzni dvoubrankové vedení.
15'
Čadra hraje velmi dobře a dává již svou třetí branku.
14'
Stehlík proměňuje už svůj druhý sedmimetrový hod a posílá domácí do dvoubrankového vedení.
14'
Domácí už hodně dlouhou dobu útočí, stále se jim ale nedaří prosadit.
12'
Zásluhou Michala Tonara Plzeň opět vede.
11'
Plzeňský gólman chytil další střelu a tak se mohou jeho spoluhráči vydat do útoku.
10'
Kopřivnice opět srovnává. Svůj druhý gól utkání dává Čadra.
8'
Plzeň opět velmi rychle reaguje a bere si zpět vedení. Prosadil se Michal Tonar.
8'
Hosté opět srovnávají, branku dal Gřes.
7'
Stehlík vzápětí opět strhává vedení na plzeňskou stranu, proměnil totiž sedmimetrový hod.
7'
Kopřivnice také srovnává, svou první branku utkání dává Čadra.
6'
Talent opět útočí a může zvýšit na dvoubrankové vedení. Domácí však trefují pouze tyčku.
5'
Šafránek získál míč při obraně. Poté přesprintoval celé hřiště a dal lehkou branku, protože se hostující obrana nestihla vrátit.
4'
Domácí jsou ale také v útoku neúspěšní a dopředu tak jde opět Kopřivnice.
3'
Domácí gólman si nyní připsal dobrý zákrok a Plzeň tak může útočit.
2'
Plzeň v žádném případě neváhá a opět rychle srovnává. Postaral se o to Stehlík.
2'
Střelec proměňuje první sedmimetrový hod utkání.
1'
Svým gólem na něj reaguje Chmelík.
1'
První branku utkání si připisuje Hanus.
1'

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň: Kaiser, Herajt, K. Šmíd – Douda, T. Nejdl, Sedlák, Šafránek, Bičiště, M. Ivančev, J. Tonar, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Kačín, M. Říha, Chmelík, Cvikl, Šindelář, Šíra, Šafář, Wildt.

KH Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Krpelík, R. Brůna, Střelec, Karban, Rachač, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Mička, Petřík, Holbein, Unger, Hardt, Fulnek, Antes, Jonák, Filouš, Očkovič, Mráz, Hanus, Bukovský.

Rozhodčí: Kozler, Zych.
Plzeň je mírným favoritem, protože má více bodů než Kopřivnice. Moc velký náskok však moc nemá, pouze tři body. Kopřivnice by se tedy v případě dnešního vítězství dotáhly, rozhodně to ale nebude pro něj vůbec snadné.
Zdravím všechny fanoušky české extraligy. Dnes jsou na programu dva zápasy naší nejvyšší házenkářské soutěže. Spolu se mnou budete moct sledovat jeden z nich, kde se střetne Plzeň s Kopřivnicí. Tímto jste k přenosu srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.