Házená - Extraliga muži - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Dukla - 11. září 2021   18:00

Karviná
Karviná
1' Sobol  • 2' V. Patzel  • 4' Solák  • 5' Fulnek  • 5' Fulnek  • 8' V. Patzel  • 10' Jan Užek  • 13' Fulnek  • 15' Sobol  • 19' Jan Užek  • 20' Fulnek  • 21' Skalický  • 25' Solák  • 28' Jan Užek  • 30' Jan Užek  • 31' V. Patzel  • 32' Skalický  • 34' Harabiš  • 35' Jan Užek  • 35' Solák  • 41' Růža  • 45' V. Patzel  • 47' V. Patzel  • 48' Solák  • 50' Jan Užek  • 51' V. Patzel  • 56' Harabiš  • 58' Nantl  • 59' Solák  • 60' Noworyta
31:20
(15:10)
Dukla
Dukla
1' Šůstek   • 5' F. Březina   • 13' Šůstek   • 14' Blecha   • 20' Blecha   • 23' F. Březina   • 24' Hlinka   • 28' F. Březina   • 29' Šůstek   • 34' Krušberský   • 35' Křístek   • 37' Rumian   • 38' Blecha   • 40' Rumian   • 44' M. Březina   • 48' F. Březina   • 58' J. Rakouský
Karviná
Bubeníček Tomáš, Petruška Tomáš
STaRS Karviná
Dukla

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost.
Skončil nám šlágr 2. kola mezi Karvinou a Duklou. Domácí hráči Karviné zvládli důležitý zápas s favoritem na přední příčky a od prvních minut si postupně vytvářeli náskok a těžili z chyb hostí. I když v utkání měli několik hluchých pasáží, tak zápas zvládli a připsali si cenné vítězství.
HCB Karviná – HC Dukla Praha 31:20 (15:10)
Nejvíce branek: V. Patzel 6, Jan Užek 6, Solák 5 – Šůstek 6/4, M. Březina 4, Blecha 3. Rozhodčí: Bubeníček Tomáš, Petruška Tomáš. Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/4. Vyloučení: 7:6.
60'
Noworyta se stane asi posledním úspěšným střřelcem.
60'
Diváci teď děkují hráčům ve stoje.
59'
Trenér hostí si bere oddechový čas.
59'
Solák využil další technické chyby hráčů Dukly a přidává třicátou branku Karviné. Nejspíš ho to něco bude stát do klubové pokladny.
58'
Nantl po rychlé rozehrávce a zachyceném balonu od hostujících hráčů přidává další domácí branku.
58'
Rakouský proměňuje rychlou kombinaci hostí.
56'
Harabiš se v závěru potřetí v zápase prosazuje.
55'
Harabiš dokázal proměnit sedmičku střelou k tyči a dal tak klid do domácích řad.
53'
Trenér Brůna si vzal čas na poradu.
51'
Patzel zakončil svůj pokus po chybě Dukly k tyči.
50'
Užek zakončuje střleou podél obránců.
50'
Šůstek potrestal chybu domácích a faul v brankovišti proměněnou sedmičkou k tyči.
50'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Patrik Fulnek).
49'
Trenér Tonar si vzal svůj druhý oddechový čas.
48'
Solák prostřelil vše co mu stálo v cestě. Na jeho dělovku nedokázal hostující brankář zareagovat.
48'
Březina na druhé straně dokázal vrátit naději Dukle, když střelou podél brankáře snižil na rozdíl pěti branek.
47'
Patzel to vzal na sebe a zakončil přesně k tyči.
47'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jan Blecha).
46'
Vedoucí hostí Čurda vidí žlutou kartu.
45'
Patzel trefuje přesně střelou z dálky. Vrací domácím pětibrankový náskok.
44'
Břetina přidává další branku, když se prosazuje střelou k tyči.
43'
Šůstek přidává další branku střelou ze sedmičky.
41'
Růža protrhuje střeleckou smůlu domácích a po téměř šesti minutách přidává už jednadvacátou branku domácích.
40'
Domácí opět chybují a Rumian tak trestá a přídává další branku střelou k tyči.
38'
Blecha potrestal chybu domácích a snížil na rozdíl šesti branek.
37'
Rumians dokázal prohodit domácího brankáře a snížil tak na rozdíl sedmi branek.
36'
Franc podruhé v zápase vyloučen na dvě minuty.
35'
Solák na druhé straně přidává další domácí branku.
35'
Křístek střelou k tyči dokázal snížit na rozdíl sedmi branek.
35'
Odpovědět na druhé straně dokázal hned vzápětí Užek.
34'
Jakub Krušberský se prosazuje střelou o zem.
34'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Filip Březina).
34'
Mezi úspěšné střelce se zapíše poprvé v dnešním zápase i Harabiš.
32'
Skalický vyuzžívá výhodu jednoho hráče navíc a zakončuje k tyči.
32'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (David Šůstek).
31'
Patzel prvním úspěšným střelcem v druhém poločasu, když se prosazuje střelou k tyči.
31'
30'
30'
Dukla měla ještě po skončení času výhodu devítky, neuspěla. Respektivě se ani nepokusili zakončit. Bylo to jen takový slabý lob brankáři domácích do ruk.
30'
Užek po rychlé kombinaci dokázal zakončit přesně k tyči.
30'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Daniel Křístek).
29'
Šůstek ze sedmičky nedal domácímu brankáři příliš šancí.
28'
Na druhé straně poměrně rychle snižuje Užek.
28'
Březina zakončil pohotovou střelou pod horní tyč.
27'
Domácí trenér Brůna si vzal svůj druhý čas na poradu.
25'
Na hřišti jsou k vidění nepřesnosti na obou stranách.
25'
Solák na druhé straně dává další branku domácích, protrhuje tak střeleckou smůlu domácích brankou po čtyřech minutách bez gólu.
24'
Hlinka využívá chyby domácích a snožuje střelou k tyči na rozdíl čtyř branek.
23'
Březina drží naději a snižuje pohotovou střelou na rozdíl pěti branek.
22'
21'
Skalický po chybě Dukly v rozehrávce navyšuje vedení domácích.
20'
Fulnek na druhé straně dokázal odpověď.
20'
Blecha střelou podél brankáře zakončil přesně a snížil na rozdíl čtyř branek.
19'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Václav Franc).
19'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jan Užek).
18'
Trenér Brůna si vzal svůj čas na poradu.
18'
Šůstek se teď dokázal prosadit střelou ze sedmimetrového hodu.
15'
Sobol po další kombinaci dokázal zakončit a vrátil tak Karvinou do pětibrankového vedení.
14'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jan Blecha).
13'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (David Šůstek).
13'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Patrik Fulnek).
12'
Oddechový čas pro hostující tým.
11'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Jan Užek).
11'
10'
Užek při vlastním oslabení přidává další domácí branku.
9'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák).
8'
Patzel po rychlé kombinaci navyšuje vedení domácích už na čtyři branky.
5'
5'
Březina pohotovou střelou snižuje na rozdíl dvou branek.
5'
4'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Patrik Fulnek).
4'
4'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Dominik Solák).
3'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Dominik Solák).
2'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Vojtěch Patzel).
1'
1'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jan Sobol).
1'

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Urbański, Noworyta, V. Patzel, S. Mlotek, Jan Užek, Pelák, Fulnek, Harabiš, Skalický, Solák, Široký, Nantl, Sobol, Růža, Franc.

HC Dukla Praha: Votava, Petržala – Vlček, Sviták, Ježek, F. Březina, Rumian, Krušberský, Šebesta, Křístek, J. Rakouský, Hlinka, M. Březina, Jan Hrstka, Šůstek, Blecha.

Rozhodčí: Bubeníček Tomáš, Petruška Tomáš.
Hezký den všem fanouškům. Vítáme vás u sledování online přenosu z Extraligy mužů v házené, kde vám v rámci 2. kola představíme průběh zápasu mezi domácí HCB Karviná a HC Dukla Praha. Zápasem vás provede Michal Chadim.