Házená - Extraliga muži - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Plzeň - 25. září 2021   17:00

Lovosice
Lovosice
1' Trkovský  • 3' Malý  • 5' V. Kovář  • 7' Trkovský  • 8' Malý  • 11' Malý  • 14' Petryčenko  • 18' Malý  • 19' Trkovský  • 21' Malý  • 24' Stach  • 27' Trkovský  • 35' V. Kovář  • 37' Petryčenko  • 38' Trkovský  • 40' Kylíšek  • 41' Jonáš  • 44' Malý  • 45' Malý  • 48' Jonáš  • 49' Chotěborský  • 52' Chotěborský  • 54' Chotěborský  • 60' Chotěborský
27:32
(14:15)
Plzeň
Plzeň
3' Linhart   • 4' Šindelář   • 4' Vinkelhöfer   • 7' M. Škvařil   • 11' M. Škvařil   • 12' Stehlík   • 18' Stehlík   • 19' M. Škvařil   • 22' Stehlík   • 23' Stehlík   • 25' Korbel   • 26' Douda   • 29' Korbel   • 31' M. Škvařil   • 33' Stehlík   • 33' M. Škvařil   • 40' M. Tonar   • 43' Režnický   • 43' M. Škvařil   • 44' M. Tonar   • 46' Šafránek   • 47' Korbel   • 51' Šafránek   • 53' Linhart   • 57' M. Škvařil   • 58' Režnický   • 59' Režnický   • 60' K. Šmíd
Lovosice
Bareš, Uhlíř
SH Chemik
Plzeň

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Plzně vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!.
Lovci Lovosice – Talent tým Plzeňského kraje 27:32 (14:15)
Nejvíce branek: Malý 9/2, Trkovský 6/1, Chotěborský 4 – M. Škvařil 7, Douda 6/4, Stehlík 4. Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. Sedmimetrové hody: 7/3 – 4/4. Vyloučení: 3:6.
Na začátku druhého poločasu si Plzeň vytvořila solidní náskok 5 branek, který se v průběhu druhých 30 minut lehce ztenčil, ale ukázalo se, že to byl důležitý vstup do druhého poločasu, od něhož se vyvíjel zbytek zápasu. Plzeň si tak z Lovosic odváží důležité 2 body, zatímco Lovosice v letošní sezóně vyšly poprvé naprázdno.
60'
Pavel Chotěborský je nakonec posledním hráčem, který se v dnešním zápase zapisuje do střeleckých statistik.
60'
Šmíd okořenil svůj dnešní výkon vstřelenou brankou přes celou délku hrací plochy.
60'
Probíhá poslední minuta utkání.
59'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Režnický).
59'
Ze sedmimetrového hodu je navíc úspěšný Jaroslav Trkovský.
59'
Síly na hrací ploše se vyrovnávají. Hned trojice hráčů Plzně strhla Petryčenka při pokusu o střelu k zemi nevybíravým způsobem. Jako viník je rozhodčími označen a vyloučen Milan Škvařil.
58'
Na hřišti se na straně Lovosic v jednu chvíli objevilo až příliš hráčů. Jako první byl za tento přestupek vyloučen Jan Hrdlička, který byl celou dobu v bráně Lovosic. Po velmi dlouhých dohadech domácí lavičky s delegátem i rozhodčím je změněn vyloučený, kterým se nakonec stává Jiří Motl (LOV), ale i ten se domáhá změny trestu a signalizuje, že byl po celou dobu na hrací ploše. Tentokrát je to marné, rozhodčí už toto rozhodnutí nemíní měnit.
58'
Oddechový čas pro Lovosice.
58'
A tak přichází na řadu Plzeň, která odpovídá vstřelením jubilejní třicáté branky v utkání zásluhou Davida Režnického.
57'
Ze kterého ale nepřichází zmírnění vedení Plzně. Motl poslal míč do připraveného Šmída.
57'
Lovosice se dopracovaly k dalšímu sedmimetrovému hodu.
57'
Škvařil přidává svůj dnešní 7 zásah a Plzeň je velmi blízko vítězství.
56'
K exekuci se postavil Pavel Chotěborský, který byl z hlediště mohutně podporován svými spoluhráči z dorostu, ale ani tato podpora mu nepomohla. Šmíd byl v tomto souboji úspěšnější.
56'
Po ataku na Petryčenka přichází na řadu sedmimetrový hod ve prospěch Lovosic.
55'
Škvařil střelou z devíti metrů neuspěl, stejně tak při pokusu o dorážku překročil čáru brankoviště.
55'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Plzně.
55'
Oddechový čas pro Plzeň.
54'
Hrdlička dokázal zblokovat střelu hostů a Lovosice se tak mohly velmi rychle vrhnout do protiútoku, na jehož konci Chotěborský poslal míč do zcela prázdné brány Plzně.
54'
Motl se poprvé v zápase vrhl do střely. Scházela větší přesnost.
53'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Petr Linhart).
52'
Navíc přichází druhé vyloučení Tomáše Nejdla (PLZ) v zápase za stržení Petryčenka k zemi.
52'
Chotěborský využil ztráty míče soupeře a rychlého přechodu svého celku do útoku. Rozdíl ve skóre 3 branky.
52'
Bouček se vrhl na pravé straně do proskoku, ale branku střelou ke vzdálenější tyči nevstřelil.
51'
Šafránek je dalším z hráčů, který překonává Hrdličku technickou střelou. Navíc Plzni vrací čtyřbrankové vedení.
51'
Domácí museli při signalizované pasivitě střílet, což na sebe vzal Josef Jonáš, který ale o pořádný kus minul hostující svatyni.
49'
Douda dokázal překonat ze sedmičky Hrdličku technickou střelou – obloučkem.
49'
Vyloučení v týmu Lovci Lovosice (Jiří Bouček).
49'
Ztráta Lovosic na Plzeň se ztenčila o další branku. Chotěborský byl vyslán do rychlého kontru, který neomylně zakončil k levé tyči, mimo dosah Šmída.
48'
Na palubovce se objevil Motl na hodně nestandardním postu střední spojky. Z této pozice připravil střeleckou pozici pro Josefa Jonáše, který stahuje náskok soupeře na 3 branky.
47'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic.
47'
47'
Plzeňští ztrácí hodně lacino míč po technické chybě pivota. Lovosice se tak mohou vrhnout do útočení a případné korigaci skóre.
47'
Korbel dostává po delší době Plzeň do čtyřbrankového vedení. Obrana Lovosic ale soupeři nedá ani centimetr palubovky zadarmo.
46'
Lovci při pokusu o hru se dvěma pivoty na Šmída neuspěli. Celou situaci vzal na sebe Kupa, jehož střelu dokázal právě Šmíd zblokovat.
46'
šafránek na dvakrát překonává Hrdličku a vrací Plzeň do tříbrankového vedení.
45'
Zatímco na straně Plzně se hráč s číslem 77, Daniel Režnický, zastřeloval, na straně Lovosic hráč s tentýž číslem – Lukáš Malý- nabídnutou šanci přetavil v branku.
44'
Dosavadní nejlepší střelec Lovosic přidává jubilejní dvacátou branku Lovosic v utkání.
44'
Lovosičtí ztratili míč při pokusu o přihrávku do pivota. Plzeň toho využila k založení rychlého protiútoku, ve kterém byl proti opuštěné bráně Lovosic úspěšný Michal Tonar.
43'
Škvařil se obíhačkou dostal z dosahu svých pronásledovatelů a poté zakončil milimetrově k pravé tyči. Hrdlička j se po střele natahoval marně.
43'
Režnický využil rozhozené obrany Lovosic. Hrdličku překonal technickou střelou – obloučkem.
42'
Petr Štochl (PLZ) měl na střídačce až příliš ostrých poznámek na adresu rozhodčích. Ti po konzultaci s delegátem utkání tasí žlutou kartu.
41'
Škvařil zpracovával míč hodně nízko u země. Zpracování se ne a ne zdařit, až se míč dostal za postranní čáru. Do útoku se tak mohou přesouvat Lovosice.
41'
Na druhé straně se stejný počin nepovedl Šmídovi, který povolil skórovat Jonášovi, jenž se zapisuje mezi střelce poprvé v utkání.
41'
Plzenští se pouze zastřelovali, Hrdlička proti ráně Škvařila vytáhl ze svého repertoáru jeden ze svých zákroků nohou.
40'
Kylíšek využil rychlé rozehrávky svého celku, viděl opuštěnou bránu Plzně a skóroval ze středové čáry!
40'
Tonar povedeným podstřelem schoval míč za těla protihráčů, Hrdlička tak nemohl nic vidět a na letící míč zareagoval příliš pozdě.
39'
Malý v souboji s Vinkelhöferem udeřil dle rozhodčích soupeře loktem do míst těla, kam se dle pravidel udeřit nesmí.
38'
Navíc po vstřelené brance přichází trest pro Jana Stehlíka (PLZ) za bránění v brankovišti.
38'
Trkovský se po individuální akci prosazuje popáté v zápase a Lovosic i díky němu snižují ztrátu na svého soupeře na rozdíl 2 branek.
37'
37'
37'
Škvařil udělal bez driblinku s míčem až příliš kroků a Plzeň tak o míč přišla. V rychlém protiútoku putoval míč po ose Hrdlička-Trkovský do rukou Petryčenka, který velmi ráznou střelou nedal Šmídovi šanci.
36'
Po zisku míče se o překonání Šmída pokoušel i Kylíšek, ale ani on neuspěl.
35'
Jonáš naskakoval do brankoviště nikým netísněn a s dostatečným prostorem kolem sebe. Přesto branku vstřelit nedokázal, neboť Šmíd vytáhl perfektní zákrok.
35'
Tuto nepříznivou bilanci ukončuje Václav Kovář, který se trefuje podruhé v utkání.
34'
Douda přidává už pátou branku Plzně v řadě. Tentokráte se tak stalo ze sedmimetrového hodu.
33'
A s domácími je ještě hůře. Škvařil se kličkou zbavil svého strážce a poté už měl volnou cestu k brankovišti. Po jeho střele se rozvlnila síť za zády Hrdličky.
33'
Střelu Stehlíka už ale obrana Lovosic zastavit nedokázala. Plzeň poprvé v zápase odskakuje do vedení o 3 branky.
32'
Zatímco Trkovský se provinil kroky, Kovář musel zaskakovat za vracejícího se Hrdličku. Podařilo se mu vyškrábnout špičkou prstů míč, který mířil do opuštěné brány.
31'
Nacvičená akce, na jejímž konci se objevuje Milan Škvařil vyšla Plzni na jedničku. Tedy vstřelenou brankou.
31'
Výhodu úvodního výhozu ve druhém poločase mají hráči Plzně.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:56.
V prvním poločase utkání nejofenzivnějších celků Extraligy bylo k vidění hodně vyrovnaný průběh. Oba celky se průběžně střídaly ve vedení, aby do šaten nakonec odcházeli více spokojení hráči Talentu Plzeň, kteří vedou o pouhou 1 branku.
30'
30'
O zakončení se postaral Škvařil, který ale trefil pouze bok Petryčenka.
30'
Plzeň nevyužila v posledních sekundách prvního poločasu svou šanci a už to vypadalo, že Lovosice budou mít k dispozici poslední útok, jenže rozhodčí viděli teč jednoho z domácích hráčů a u míče tak zůstává Plzeň, která má 5 sekund před koncem první půle k dispozici rozehrávku z rohu.
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
29'
Dosud ze sedmiček stoprocentní Malý na Šmída nevyzrál. Malý naznačil střelu do levé strany a následně poslal míč do strany pravé, kam Šmíd vyskočil a míč vyrazil do rukou svých spoluhráčů.
29'
Fair-play ze strany plzeňského Doudy. Rozhodčí přiřkli po souboji míč Plzni, ale právě Douda se přiznal, že fauloval. Zasloužil si tak aplaus všech přítomných diváků. Míč tedy nakonec v držení Lovosic.
29'
Technickou chybou se Lovosice připravily o možnost vedení o 1 branku. Výsledkem tak byl rychlý protiútok Plzně, který úspěšně zakončil Korbel.
28'
Škvařil napřáhl na devíti metrech a snažil se o překonání Hrdličky. Ten špičkou prstů dokázal vychýlit míč mimo svou původní osu. Kulatý nesmysl nakonec končí vedle brány.
27'
27'
27'
Trkovský svým zakončením do spodní části branky překvapil nejen obranu, ale také Šmída, který evidentně čekal střelu do horní části brány. Ani tygří skok mu nestačil, aby zastavil míč před brankovou čárou.
26'
Talent se dostal do pasivity a už nemohl přihrávat. Tíhu okamžiku tak na sebe musel strhnout Douda, který se prosadil i přes trojí bránící přesilu.
25'
Malý tentokrát při exekuci sedmimetrového hodu na nic nečekal a hned z prvního nápřahu poslal míč do brány. Šmíd na jeho střelu ani nezareagoval.
25'
Jonáš měl jasnou brankovou příležitost, ale byl atakován Nejdlem (PLZ), který je tak vyloučen. Jonáš střeleckou příležitost nevyužil, ale Lovosice mají k dispozici sedmimetrový hod.
25'
25'
25'
Plzeň si hodila míč několikrát křížem, až se u míče zjevil Marek Korbel, který střelou z kroku nedal Hrdličkovi šanci na zásah ranou na vzdálenější tyč.
24'
Lovosickým se otevřela při přechodu do rychlého útoku možnost piřhrávky do pivota. Zde operoval Patrik Stach, který se s obtížemi dostal k míči, ale o to lehčeji si počínal v zakončení.
23'
Malý to zkoušel technicky obloučkem na bližší tyč. Bohužel pro domácí se míč odrazil od horní tyče zpět do hry.
23'
Stach vystartoval až příliš rychle proti Stehlíkovi, který se "rusákem" zbavil svého strážce a následně už to měl z brankoviště jednoduché.
22'
Stehlík dokázal dalekonosnou střelou nachytat nepřipraveného Hrdličku, který byl na střelu na vzdálenější tyč krátký.
21'
Talent to v útoku překombinoval a mohl z toho těžit Lukáš Malý, který přidává už dnešní 6. přesný zásah.
19'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Režnický).
19'
Teď už se to ale Lovosickým podařilo. Trkovský byl sice při střelbě rozhozen nedovoleným zákrokem, přesto dokázal napasírovat míč pod horní tyč.
19'
Lovosicím se v této početní výhodě vůbec nedaří. Svou akci zakončili střelou do brankáře, načež Škvařil nabídnutou šanci zužitkoval.
18'
Stehlík dokázal i při početní nevýhodě velmi rychle srovnat stav utkání.
18'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Douda).
18'
Po dlouhých 15 minutách se Lovosice dostávají do vedení. Zásluhu má na tom Lukáš Malý, který v rychlém brejku byl rychlejší než Douda, který ho atakoval. I tak ale dokázal pravý křídelník domácích skórovat.
17'
Další ztráta Plzeňských není potrestána ani o chvíli později. Kylíšek byl vyslán do rychlého kontru, který se snažil zakončit přes bránícího Šindeláře. Rozhodčí se rozhodli branku neuznat pro prorážení, načež vyskočila celá lavička Lovosic a rozhodčí museli pozastavovat hru.
17'
Kylíšek viděl po zisku míče na brankovišti volného Petryčenka a ihned mu servíroval míč. Toho se ale nakonec zhostili hosté, kteří ho dokázali skokem dostat do svého držení.
16'
David Kylíšek je napomínán žlutou kartou za tahání za dres.
15'
Po krátké odmlce je stav utkání opět vyrovnán, postaral se o to na sklonku 15. minuty Lukáš Malý ze sedmimetrového hodu.
15'
Kylíšek na brankovišti byl tísněn hned dvojicí protihráčů. Rozhodčí nařizují sedmimetrový hod.
14'
Plzenští mohli odskočit znovu do dvoubrankového vedení, jenže s míčem přešlápli brankoviště.
14'
Petryčenko se na brankovišti zbavil Šindeláře, který signalizoval prorážení. Rozhodčí ale ukazovali pokračování ve hře. Toho ukrajinský házenkář ve službách Lovosic využil na maximum, tedy v branku.
12'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jan Stehlík).
11'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Milan Škvařil).
11'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Lukáš Malý).
10'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Lovci Lovosice (Jaroslav Trkovský).
9'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Douda).
8'
7'
7'
Vyloučení v týmu Lovci Lovosice (Sergij Petryčenko).
7'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jaroslav Trkovský).
7'
5'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Václav Kovář).
4'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Petr Vinkelhöfer).
4'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Šindelář).
3'
Žlutá karta pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Douda).
3'
3'
1'
1'

Lovci Lovosice: J. Hrdlička, Günl – Holubec, Kupa, Chotěborský, J. Motl, Bouček, Petryčenko, V. Kovář, Trkovský, D. Zourek, Jonáš, Stach, Heřmanovský, Kylíšek, Malý.

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – Douda, T. Nejdl, Linhart, Šafránek, M. Škvařil, Korbel, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Šindelář, Režnický.

Rozhodčí: Bareš, Uhlíř.
Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Marek Bareš a Jakub Uhlíř.

Lovosice – Frýdek-Místek 35:28
Přeji příjemný podvečer všem házenkářským nadšencům! Dnes je na programu 4. kolo Extraligy mužů, ve kterém se mimo jiné utkají zatím stoprocentní Lovci Lovosice s úřadujícím českým mistrem Talent tým Plzeňského kraje. Zápas se odehraje od 17:00 ve sportovní hale Chemik.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.