Házená - MOL liga ženy - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Hodonín - 12. května 2018   15:00

Písek
Písek
1' K. Kubišová  • 2' Talafousová  • 7' K. Kubišová  • 8' K. Kubišová  • 9' Novotná  • 10' Talafousová  • 11' Velková  • 13' Talafousová  • 14' Velková  • 16' K. Kubišová  • 22' Novotná  • 26' Palasová  • 28' Boorová  • 29' Michková  • 30' Šelaisová  • 36' K. Kubišová  • 39' Součková  • 41' Součková  • 42' Novotná  • 43' K. Kubišová  • 44' Boorová  • 46' Pelešková M.  • 48' K. Kubišová  • 48' Boorová  • 49' Novotná  • 50' K. Kubišová  • 51' Palasová  • 54' Novotná  • 55' K. Kubišová
30:31
(16:17)
Hodonín
Hodonín
4' Kalinová   • 6' Kalinová   • 9' Gätnerová   • 10' Patrnčiaková   • 12' Jastrábová   • 15' Jastrábová   • 16' Kalinová   • 18' Patrnčiaková   • 20' Smetková   • 21' Kalinová   • 21' Pospíšilová   • 23' Gätnerová   • 24' Smetková   • 25' Smetková   • 28' Gätnerová   • 29' Patrnčiaková   • 32' Patrnčiaková   • 33' Jastrábová   • 35' Jastrábová   • 36' Kalinová   • 40' Jastrábová   • 42' Smetková   • 47' Kalinová   • 47' Jastrábová   • 51' Patrnčiaková   • 53' Smetková   • 54' Jastrábová   • 57' Jastrábová   • 60' Smetková
Písek
Preslová, Neubergová – Boorová, K. Kubišová, Michková, Hauserová, Novotná, Talafousová, Benešová, Palasová, Šelaisová, Součková, Velková, Pešková.
Hájek, Macho
Hodonín
Zichová – Smetková, Jastrábová, Gätnerová, Pospíšilová, Kalinová, Patrnčiaková, Krejčíková, Nováková.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Vstup do tohoto utkání vyšel domácím házenkářkám, které se dostaly do vedení. Hodonín zabral, o pauze vedl nejtěsnějším možným rozdílem. Ve druhé třicetiminutovce si hostující hráčky vybudovaly až pětibrankový náskok, o který přišly a ještě čtyři minuty před koncem prohrávaly. Písek už se v závěrečné čtyřminutovce trefit nedokázal, Hodonín se prosadil dvakrát! V tabulce se svému dnešnímu soupeři před závěrečným kolem přibližuje na dva body.
60'
Jakoby už domácí tým ani nechtěl srovnat! Hodonínské házenkářky tento zápas bez větších problémů dohrály na útočné polovině!
60'
Necelá půlminuta do konce utkání, k míči se dostaly hodonínské hráčky, hostující lavička si pochopitelně vyžádala čas na poradu!
60'
Dlouhá přihrávka na Smetkovou! Hostující hráčka přehodila domácí brankářku, Hodonín jde do vedení!
59'
Ani hostujícímu týmu se nepodařilo skórovat, na útočnou polovinu spěchá Hodonín, rozběhly se závěrečné dvě minuty.
58'
Rozhodčí přerušují hru, která bude pokračovat až po kratší úpravě palubovky.
58'
Obrany teď výrazně přidaly na obou stranách, hostující brankářka si připsala důležitý zákrok, míč pro Hodonín.
57'
Na jedné straně neuznaná branka pro přešlap brankoviště, na té druhé srovnává z bezprostřední blízkosti Jastrábová!
56'
Hodně dlouhý útok hostujících hráček, domácí obrana je pozorná, Hodonín bude muset co nejdříve zakončovat!
55'
Do zakončení se hnala Gätnerová, té bylo pískáno prorážení, také Písek na druhé straně přišel o balón.
55'
Oddechový čas pro hosty.
55'
Domácí Kubišová měla pořádnou dávku štěstí, její střela se nakonec dostala až za brankovou čáru!
54'
Na levém křídle zůstala úplně volná Jastrábová, která přehodila domácí brankářku!
54'
Novotné se otevřelo spoustu prostoru! Domácí házenkářka toho využila, Písek jde do vedení!
53'
Bleskově využitá přesilová hra, Smetková znovu srovnává. Uvidíme, jak si povede domácí celek v oslabení.
53'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Michaela Hauserová).
52'
Dlouhou přihrávku teď zachytila Patrnčiaková, která se výborně vrátila, Hodonín zůstane u balónu.
51'
Palasová dostala hodně prostoru, také proto střílela. Písek už zase vede o jednu branku!
51'
Pěkně sehraná akce, míč se dostal až k Patrnčiakové, která znovu srovnává vývoj!
50'
Ještě před malou chvílí prohrával Písek o pět branek, po trefuje Kubišové z devíti metrů už zase domácí hráčky vedou!
49'
Srovnáno! Po další rychlé akci se do střelecké listiny zapisuje Novotná, drama pokračuje!
48'
Dlouhá přihrávka na útočnou polovinu, Boorová se prosazuje, už je to zase jen o jednu branku!
48'
Kubišová zakončovala z osmi metrů na bližší tyčku. Balón se štěstím končí v síti!
47'
Z levého křídla zakončovala Jastrábová, která přehodila domácí brankářku!
47'
Nádherná střela od Kalinové, balón skončil v šibenici, domácí brankářka neměla nárok!
46'
Přihrávka do pravého křídla, Pešková se dokázala prosadit z velmi těžkého úhlu!
46'
Hostující celek se v posledních minutách trápí na útočné polovině, už čtyři minuty nedal branku.
45'
Hodonín teď zase přišel o balón a Písek se dostával do rychlého brejku. Bohužel pro domácí tým přišla nepřesná přihrávka.
44'
Tak to byla paráda! Na střed si nyní naběhla Boorová, která ihned po převzetí míče vystřelila, balón končí v síti!
44'
Domácí házenkářky teď požadovaly sedmimetrový hod. Nakonec z toho bude pouze rozehrávka z devíti metrů.
43'
Hostující tým ztratil balón a Kubišová postupovala úplně sama na hodonínskou branku, už je to jen o tři góly!
42'
Zásluhou Novotné se domácí tým v tuto chvíli dotahuje na rozdíl čtyř branek!
42'
Hodonín se dostal do přečíslení, přihrávku dostala Smetková, která se prosadila z bezprostřední blízkosti!
41'
Písek bleskově rozehrál, Součková se trefuje podruhé během posledních dvou minut a snižuje!
40'
Hostující tým dnes hraje v oslabení opravdu výborně, tentokráte se prosadila po skvělé kombinaci Jastrábová!
40'
Balón putoval do pravého křídla, následnou střelu poté zastavila branková konstrukce!
39'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Natálie Gätnerová).
39'
Součková se s míčem rozběhla, na nic nečekala a střílela. Domácí hráčka se štěstím snižuje!
38'
To je téměř minutový útok hodonínských házenkářek, které budou muset co nejdříve zakončovat.
38'
Sehrávka na pivotku, poté přišel faul, hostující hráčky zůstanou i nadále u balónu, budou rozehrávat.
37'
Oddechový čas pro domácí.
37'
Sedmičku si i v tomto případě vzala na starost Patrnčiaková, náskok hodonínských hráček i nadále narůstá!
36'
Rychlá rozehrávka, z osmi metrů poté zakončovala Kubišová, která střílela pod nohy hostující gólmanky!
36'
To byl rychlý přechod na útočnou polovinu, poté branka od hostující Kalinové!
35'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Michaela Pelešková).
35'
Tak to byla parádní akce Hodonína v oslabení, Jastrábová zůstala úplně sama, hosté vedou čtyřbrankovým rozdílem!
34'
Přesilová hra se píseckým házenkářkám zatím vůbec nedaří, u balónu už jsou zase hosté.
33'
Snížení na domácí straně nepřišlo, naopak se prosazuje hostující Jastrábová!
32'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Bára Krejčíková).
32'
Patrnčiaková se dnes už poněkolikáté dostala do samostatného úniku, Hodonín vede o dva góly!
31'
První útok druhého poločasu patří domácím házenkářkám, které po zblokovaném střeleckém pokusu zůstanou u míče.
31'
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi. Domácí tým do zápasu vstoupil lépe, jenže Hodonín výrazně přidal a v jednu chvíli vedl o tři branky. Momentálně vede tím nejtěsnějším možným rozdílem, sledujeme rychlou házenou, zatím se ještě ani jednou nevylučovalo.
30'
30'
Tak ne, v úplně poslední vteřině se do zakončení z pravé strany dostala Šelaisová, která se nemýlila!
30'
Rozhodčí píská proti domácímu týmu, poslední útok tak bude pravděpodobně patřit hostujícím házenkářkám!
29'
Rychlá odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, postarala se o ni Michková!
29'
Patrnčiaková se dostala do samostatného úniku po pravé straně, Hodonín dnes poprvé vede o tři góly!
28'
Sledujeme rychlou házenou, Gätnerová se znovu zapisuje do střelecké listiny, hosté vedou o dva góly!
28'
Balón putoval na brankoviště, Boorová se následně dokázala prosadit z bezprostřední blízkosti!
27'
Sedmičku si vzala na starost tradiční střelkyně Patrnčiaková. Hodonínská hráčka se nemýlila!
27'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Veronika Benešová).
26'
Také Palasová zakončovala nahoru. Míč skončil přesně v růžku, hostující gólmanka byla bez šance na úspěch!
25'
Podruhé v řadě se trefuje Smetková, která střílela do horní části branky!
25'
Gätnerová vystřelila do břevna! Míč se ke štěstí hostujících hráček odrazil zpět na jejich stranu!
24'
Smetková to vzala na sebe, což se prokázalo jako správné řešení! Hodonín jde vůbec poprvé v dnešním utkání do vedení!
24'
23'
No vida, další akce píseckých hráček brankou neskončila! Hodonín se vůbec poprvé v tomto duelu může dostat do vedení!
23'
Gätnerová v těžké pozici zakončovala do horní části branky. Míč skončil pod břevnem, srovnáno!
22'
Jedna útočná akce střídá tu druhou, Novotná vrací domácímu týmu nejtěsnější možný náskok.
21'
Písek šel znovu do vedení, přišla rychlá akce hostujících házenkářek, kterou zakončila přesným zakončením Pospíšilová!
21'
Spousta prostoru dostala Kalinová! Hostující házenkářka dokázala srovnat stav tohoto duelu!
20'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Michaela Hauserová).
20'
Smetková vystřelila v pádu, bylo to s faulem. Nakonec je z toho branka, Hodonín snižuje na rozdíl jediné branky!
19'
Domácí tým už téměř pět minut čeká na vstřelený gól. V tuto chvíli zakončoval pouze vedle branky.
19'
Další dlouhá přihrávka do samostatného kontru. Jedna z hostujících hráček však na balón nedosáhla.
18'
Do samostatného úniku se dostala Patrnčiaková! Hodonín prohrává už zase jenom o dvě branky!
18'
Střela nakonec mířila pouze do tyče, hodonínské házenkářky šly do rychlého kontru, o míč nakonec přišly.
17'
To je hodně dlouhý útok domácích hráček, rozhodčí zvedají ruce, Písek bude muset co nejdříve zakončovat.
16'
Kalinová je zatím nejlepší střelkyní svého týmu, to potvrdila také v této akci, ve které snížila!
16'
Hostující celek nedokázal z obrovské příležitosti snížit, Kubišová na druhé straně palubovky se skórovat podařilo!
15'
Z levého křídla se do zakončení dostala Jastrábová, která s obrovskou dávkou štěstí dokázala snížit!
14'
Velková střílela do levé strany branky, gólmanka šla na druhou stranu, Písek vede už o čtyři góly!
14'
Domácí brankářku teď zase zastavila tyčku! Domácí celek jde do postupného útoku.
13'
Zakončení na sebe vzala na konci útoku Talafousová, jejíž střela se nakonec dostala až do sítě!
13'
Spousta chyb na obou stranách palubovky. Míč bude patřit domácím hráčkám, které zklidňují hru.
12'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Nikola Kalinová).
12'
To byla pořádná rána! Jastrábová snižuje i s pomocí brankové konstrukce, balón se totiž odrazil od tyče!
11'
Písek šel rychle do útoku, Velková střílela z druhé vlny, balón nakonec skončil v síti!
10'
Každý útok teď znamená branku, což potvrdila domácí házenkářka Talafousová!
10'
Patrnčiaková se dokázala probít ke střele, která k překvapení všech nakonec propadla až za domácí gólmanku!
9'
Dvoubrankový náskok vrací domácímu týmu po rychlé rozehrávce Novotná!
9'
Skvělá sehrávka na brankoviště, Gätnerová snižuje, sledujeme rychlou házenou!
8'
Kubišová střílela za devíti metrů na vzdálenější tyčku. Balón končí v bráně, Písek odskakuje do dvoubrankového náskoku!
7'
Domácí hráčky jsou v útoku, tentokráte je zastavil faul, i nadále tak zůstanou u balónu.
7'
Písek odpovídá brankou Kubišové, která se dnes podruhé zapisuje do střelecké listiny, domácí tým už zase vede!
6'
Rychlý přechod na útočnou polovinu, Kalinová i v pádu dokázala vystřelit, balón nakonec končí v síti, srovnáno!
5'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Petra Jadamíková).
5'
Do těžkého úhlu se dostala Šelaisová, která skulinku mezi tyčí a hostující brankářkou najít nedokázala!
4'
Kalinová proskočila na brankovišti, poté střelou o zem dokázala snížit na rozdíl jediné branky!
3'
Přišla však technická chyba od domácích hráček, rozehrávky se ujme hodonínská brankářka.
3'
Hodonínské hráčky se v útoku opět neprosadily, Písek dostává příležitost na třetí branku!
2'
Výbornou přihrávku dostala Talafousová, která postupovala do samostatného úniku. Domácí hráčka se nemýlila!
2'
Dva fauly domácích házenkářek během krátké chvíli, druhá minuta spěje ke svému konci.
1'
K odraženému míči se dostala Kubišová, která z bezprostřední blízkosti otevřela skóre dnešního utkání!
1'
Do prvního zakončení se dostala hostující Gätnerová. Její střela mířila těsně nad branku!
1'
V základní části se oba celky střetly dvakrát, Písek na domácí půdě zvítězil (30:29), duel na půdě Hodonína skončil remízou, padalo hodně branek (31:31). Poté se tyto týmy potkaly ve druhém kole play-out, úspěšnější byl Písek, který zvítězil o pět branek. Utkání bude řídit dvojice Milan Hájek, Karel Macho.
V zápasech play-out se střetává čtveřice českých týmů systémem každý s každým doma a venku. Týmům zůstaly na kontě body ze základní části, domácí házenkářky jich mají momentálně čtrnáct a jsou předposlední, hodonínské hráčky jsou na tom ještě hůře, mají o čtyři body méně, jsou poslední. Sestupuje jediný tým, do MOL ligy poté postupuje vítěz první ligy, Zlín s Porubou už mají záchranu jistou!
Přeji hezké sobotní odpoledne, vítejte u zápasu československé MOL ligy v házené. Play-out pokračuje, na programu jsou už zápasy pátého kola. V jednom z nich Sokol Písek na domácí palubovce přivítá HK Hodonín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.