Házená - MOL liga ženy - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Prešov - 3. listopadu 2018   18:00

Poruba
Poruba
3' A.  • 4' M.  • 6' V.  • 8' V.  • 9' A.  • 12' M.  • 13' M.  • 15' V.  • 18' A.  • 19'   • 19' B.  • 21' M.  • 22' V.  • 22' A.  • 23' M.  • 26' V.  • 26' M.  • 28' V.  • 29' M.  • 31' V.  • 32' M.  • 34' A.  • 36' A.  • 38' M.  • 41'   • 41' A.  • 44' V.  • 45' A.  • 47' E.  • 49' E.  • 49' M.  • 50' M.  • 52' M.  • 54' H.
35:22
(20:13)
Prešov
Prešov
3' L.   • 5' T.   • 6' T.   • 14'    • 15' T.   • 17' T.   • 18' S.   • 25' M.   • 28' S.   • 30' M.   • 32' V.   • 33' V.   • 39' L.   • 42' T.   • 46' V.   • 55' M.   • 56' T.   • 57' M.   • 58'
Poruba
Roháčková, Mučková, Krebs – Mýlková, Konečná, Smetková, Maiwaelderová, Sekulová, Andrýsková, Polášková, Michalíková, Prašivková, Minarčíková, Desortová, Svobodová, Šmidáková, Baumbachová, Revajová, Miháčová.
Prešov
Feščáková, Goboňová – Dvorščáková, Popovcová, Belušková, Čirčová, Ljebjedjevaová, Vraňuchová, Šutranová, Petrovská, Soláriková, Ščerbáková, Magdová, Puzderová, Klučková, Demajová, Ratvajská, Vencuriková.

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera.
Je dobojováno! Domácí hráčky si dnešní utkání zkušeně pohlídaly a zvítězily v něm rozdílem třídy. Rád bych ale podotkl, že takovýto výsledek se před duelem očekával. Jednoduše Poruba byla v roli obrovského favorita a bylo by obrovským překvapením, kdyby dnes nebrala plný počet bodů.
58'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov.
57'
Další kosmetickou úpravu skóre zařídila dnes velmi dobře hrající Popovcová.
56'
Kulatého čísla vstřelených branek dosáhly také hráčky Prešova, když se dokázala prosadit Magdová.
56'
Domácí hráčka samostatný únik neproměnila! Napálila míč jen do levé tyče!
55'
Z levého křídla vystartovala Popovcová a ukončila střelecké trápení hostujícího týmu.
54'
Pohledným lobem se prezentovala Maiwaelderová , která tímto způsobem dokonale zaskočila brankářku soupeře.
53'
Domácí brankářka vystihla zakončení soupeřky a může slavit další úspěšný zákrok.
52'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná).
50'
Zakončení přečíslení domácího celku vzala na sebe Šmidáková, což se ukázalo nakonec jako správné vyřešení dané situace.
49'
Tohle je totální debakl. Odevzdanosti Prešova využila Sekulová, která se dnes poprvé prosadila.
49'
To mi vyvrátila Desortová, jejíž střela z levé spojky nedala hostující brankářce sebemenší šanci.
48'
Hra postrádá jakékoliv tempo. Častěji se přerušuje, než že bychom byli svědky nějaké akce.
47'
A je tu třicátá branka! Postarala se o ni Eliška Desortová.
46'
Jedna z domácích hráček zakončovala z pravé spojky, na hostující brankářku ovšem nevyzrála.
46'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Viktória Vencuriková).
46'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba.
45'
Hostující hráčka zkoušela z pivota zakončit, to se ji nepodařilo, a tak šla dopředu Michalíková, která přiblížila Porubu jubilejní třicáté brance.
45'
Oddechový čas pro hosty.
44'
Hra se přelévá ze strany na stranu. Oba celky si již chtějí spíše zastřílet, protože o bodech je dávno rozhodnuto.
44'
Smetkové se při brejkové situaci srazila s brankářkou Prešova, přesto však dokázala dotlačit míč do brány.
43'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHC Sokol Poruba (Veronika Andrýsková).
43'
Žlutá karta pro tým Bemaco ŠŠK Prešov (Tatiana Šutranová).
43'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov.
42'
Delší kombinaci hostujícího týmu ukončila svým projektilem Šutranová.
41'
Michalíková poslala míč z pravé spojky přesně k protější tyči.
41'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba.
39'
Po delší době došlo také k překonání domácí brankářky, která do té doby předváděla neskutečné zákroky.
38'
Je to o deset branek! Svůj další zápis do statistik utkání totiž připsala Revajová.
37'
Skvělý zákrok hostující brankářky! Ta si doslova smlsla na soupeřce, která se hnala do samostatného úniku!
36'
Michalíková z pravého křídla našla volný prostor v bráně Prešova.
36'
Hostující brankářka vychytala střelu soupeřky tak ,že se míč odrazil zpět na polovinu Poruby.
35'
Poněkud chaotická pasáž hry. Hráčky přichází o míč takřka okamžitě, jelikož se jim nedaří nahrát si na pár metrů.
34'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Alžběta Michalíková).
34'
Teď se ale předvedla v dobrém světle, když vyběhla proti soupeřce a zmenšila ji střelecký úhel.
33'
Tento gól si za rámeček domácí brankářka rozhodně nedá. Míč letěl jen pár centimetrů kolem její levé nohy, kterou však tato hráčka nedokázala včas vystřelit tím směrem.
32'
Reakce ze strany domácího týmu nenechala na sebe moc dlouho čekat.
32'
Z pravé spojky skočila do brankoviště Vencuriková a ve vzduchu stihla zakončit.
31'
Skóre v druhém poločase otevřela svým pokusem Veronika Andrýsková.
31'
První poločase je u konce! V něm jsme byli svědky naprosté dominance domácího celku, který, podle mého názoru, míří za ziskem plného počtu bodů. Prešovské hráčky se dopouští velkého množství chyb v útočné fázi, kvůli kterým hned několikrát inkasovaly.
Druhý poločas začne přibližně v 18:48.
30'
30'
Popovcová zaskočila vracející se brankářku a v pádu dopravila míč do brány.
30'
Andrýsková ze střední spojky neuspěla.
29'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Martina Popovcová).
29'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Mária Revajová).
28'
Ščerbáková nebyla nikým hlídaná, a tak mohla v naprostém klidu zakončit.
28'
Andrýsková nemá dost. Nyní to bylo dnes již popáté, co právě ona rozvlnila síť.
27'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Tatiana Šutranová).
26'
26'
Andrýsková se prodrala skrz hradbu soupeřek a poslala míč k levé tyči.
25'
To neudělaly, čehož využila Popovcová a vstřelila svou další branku.
25'
Odpískáno prorážení. Domácí hráčky by se měly co nejrychleji vrátit zpět.
23'
23'
Na hrací ploše probíhá ošetřování jedné z hostujících hráček. Bohužel to vypadá, že ve hře nebude moct dále pokračovat.
23'
23'
Z levého křídla si naskočila před hostující branku Revajová a překonala hráčku mezi třemi tyčemi.
22'
Tohle je hodně kruté. Troufám si tvrdit, že je rozhodnuto.
22'
Andrýsková vyslala míč proti pohybu hostující brankářky a navýšila vedení svého celku na sedm branek.
21'
Šmidáková byla faulována při snaze o uvolnění, díky čemuž její spoluhráčky zůstanou u míče.
21'
Rychlou akci poruby zakončila Konečná střelou z levé spojky.
20'
Střela hráčky Prešova jen těsně minula pravou tyč domácí branky.
19'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Barbora Mýlková).
19'
18'
Hostujícím hráčkám oddechový čas evidentně prospěl. Začínají dotahovat a hrají konečně vyrovnaně.
18'
V pádu dokázala dostat kulatý nesmysl mezi tři tyče Michalíková.
17'
Vraňuchová měla opravdu jednoduchou práci, když se ocitla naprosto osamocená před domácí bránou.
15'
Na rozdíl čtyř branek snížila na milimetr přesně umístěnou střelou Šutranová.
15'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Valerie Smetková).
14'
13'
Oddechový čas pro domácí.
13'
Destrukce slovenského celku pokračuje. Znova to byla Revajová, jež se prosadila.
12'
Revajová využila zaváhání soupeřek a sama si proti hostující brankářce vedla nadmíru dobře.
11'
Andrýsková mířila do horního rohu branky, kam také míč umístila, ale proti inkasování byla hostující gólmanka.
10'
Pohledným zákrokem se na brankové čáře prezentovala ochránkyně domácí svatyně.
9'
Michalíková se hnala sama na branku, jenže to vypadalo, že byla soupeřkou z ideální pozice k střelbě vytlačena. Michalíková se ale nevzdala, načež z ostrého úhlu skórovala.
9'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná).
8'
Oproti tomu Porubským hráčkám přesnost nechybí. Jejich rychlá akce byla zakončena střelou Andrýskové.
7'
Prešovské hráčky se mermomocí snažily probít skrz obranný val soupeřek, to se jim nedařilo, a tak jedna z hostujících hráček zkusila štěstí nepřesnou střelou.
6'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba.
6'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Tatiana Šutranová).
6'
Ze střední spojky se trefuje pod horní tyč Andrýsková.
5'
Fantastická domácí gólmanka! Ta nejenže si poradila se střelou ze střední spojky, ale také s dorážkou z bezprostřední blízkosti!
5'
Hráčky ze Slovenska se stále drží. Po jejich další brance přichází přerušení hry, neboť došlo k zranění házenkářky v modrém dresu.
4'
Domácí hráčka využila zaváhání v obraně Prešova a svůj následný samostatný únik proměnila.