Házená - MOL liga ženy - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Zlín - 15. února 2020   17:30

Zlín

60'
V poslední minutě vedou domácí hráčky stále o šest branek.
58'
Střela jedné z olomouckých hráček zapadla do brány. Domácí tak přidali další branku.
54'
Zlín ve čtyřiapadesáté minutě snižuje na rozdíl sedmi branek.
50'
Olomouc přidává další branku. Střela k tyči zapadla kde měla.
49'
Dvě rychlé branky, na každé straně po jedné. Domácí si drží stále pětibrankové vedení.
48'
Zlínské hráčky teď přidaly dvě rychlé branky.
46'
Skóre se nám posunulo o jednu branku, na každé straně o jednu.
43'
Olomoucká hráčka fantastickým zákrokem teď podržela svůj tým.
42'
Opět se nám množí nepřesnosti na obou stranách.
41'
Zlínské hráčky neproměnily sedmimetrový hod.
40'
Další povedena akce domácích končí ve zlínské bráně.
37'
Dvě rychlé akce přináší Olomouci vedení o šest branek.
35'
Dvě rychlé akce. Skóre se nám znovu posouvá o jednu branku na obě strany.
33'
Skóre se nám posunulo aktuálně na 18:14 pro domácí tým.
31'
Olomouc přidává již sedmnáctou branku. Na přesnou střelu zlínská gólmanka neměla nárok.
31'
30'
30'
Ve zbývajícím čase prvního poločasu jsme viděli ještě dvě branky. Každý z týmu přidali po jedné brance.
25'
Rána z dálky ! Zlínu se povedlo dostat míč pod horní tyč, který zapadl do branky.
25'
Dvě rychlé akce. Domácí hráčky se dostaly do vedení u o čtyři branky.
24'
K vidění teď byly dvě branky, na každé straně ě po jedné.
23'
Rychlý brejk, který přináší domácím znovu dvoubrankové vedení.
22'
Olomouc se ale hned vzápětí vrací do vedení.
22'
Máme vyrovnáno! Zlínu se střelou k tyči povedelo vyrovnat.
21'
Zlín snižuje na rozdíl jediné branky. Domácí berou oddechový čas.
20'
Nyní jsme viděli dvě rychlé branky. Na každé straně po jedné.
19'
Zlínu se podařilo snížit.
17'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Annamária Patrnčiaková).
15'
Domácí zatím vyrovnání nepřipouští. Z pozice pivota je to znovu o dvě.
14'
Zlínské hráčky znovu udeřily! Už je to jen o jednu branku.
13'
Střela z dálky přes domácí hráčky zapadla do brány. Zlín snižuje na rozdíl dvou branek.
12'
Po delším čase se prosazují i domácí. Znovu se tak dostali do tříbrankového vedení.
11'
To samé v bledě modrém. Opět rychlý protiútok a snížení tentokrát na rozdíl dvou branek.
10'
Zlínu vyšla rychlá protiakce, z které snižuje na rozdíl tří branek.
10'
Opět se nám na hořišti začali množit nepřesnosti na obou stranách.
9'
Rychlý brejk, který přináší pátou branku a oddechový čas ze strany Zlína.
8'
Opět domácí gólmanka, která dnes chytá fantasticky.
8'
Střela z levé strany končí u pravé tyče. Domácí hráčky se dostávají do tříbrankového vedení.