Házená - MOL liga ženy - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  DHC Plzeň : Šaľa - 20. února 2021   17:00

DHC Plzeň
DHC Plzeň
1' Patrnčiaková  • 11' Šmrhová  • 15' Patrnčiaková  • 18' Königová  • 21' Patrnčiaková  • 26' Kepková  • 32' L. Galušková  • 33' Továrková  • 40' L. Drozdová  • 42' L. Galušková  • 46' Patrnčiaková  • 47' Königová  • 49' Bušauerová  • 51' Lásková  • 58' Lásková  • 59' Franzová  • 60' Kantnerová  • 60' Šmrhová
23:29
(8:13)
Šaľa
Šaľa
4' Trepáčová   • 5' Königová   • 11' Pócsíková   • 17' Némethová   • 20' Némethová   • 21' Königová   • 22' Pócsíková   • 23' A. Obstová   • 25' Némethová   • 27' A. Obstová   • 28' Némethová   • 29' Némethová   • 32' Takáčová   • 34' Trepáčová   • 39' Pócsíková   • 40' Pócsíková   • 41' Pócsíková   • 45' Trepáčová   • 47' Tulipánová   • 47' Pócsíková   • 49' A. Obstová   • 49' Tulipánová   • 51' Némethová   • 52' Rácková   • 55' Némethová   • 59' Ščipová
DHC Plzeň
Barták Hladký
Sportovní hala 31. ZŠ, Plzeň
Šaľa

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.
Šaľa zvládla dnešní zápas na palubovce Plzně i bez reprezentační brankářky Sabriny Novotné. Hostující házenkářky odehrály dobré utkání, téměř po celou dobu vedly a nakonec zvítězily o šest branek. Plzeň tížilo velké množství technických chyb. Západočeškám nepomohla ani slovenská reprezentantka Annamaria Patrnčiaková, která se z domácího týmu tlačila ke střelám nejčastěji, nakonec nasázela šest branek.
DHC Plzeň – HK Slovan Duslo Šaľa 23:29 (8:13)
Nejvíce branek: Patrnčiaková 6/2, Galušková 5/3, Königová 2 – Némethová 8/1, Pócsíková 6, Trepáčová 5/2. Rozhodčí: Barták Hladký. Sedmimetrové hody: 6/5 – 4/3. Vyloučení: 2:5. Hráno bez diváků.
60'
V závěru upravuje skóre z úniku Šmrhová.
60'
Malá si tentokrát poradila s ranou Ščípové.
60'
Sára Kantnerová snižuje z levého křídla zakončením ke vzdálenější tyčce.
59'
Olívia Ščipová se prezenzovala nádhernou ranou ze střední spojky do levého horního rohu! Malá byla bez šance.
59'
Oddechový čas pro hosty.
59'
Po další ztrátě Šaľy trefuje prázdnou branku Franzová.
58'
Technická chyba Slovanu a Lásková trefou do prázdné branky dává dvacátý gól Plzně.
57'
Linda Galušková uspěla znovu střelou o zem.
57'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Alžbeta Obstová).
57'
Bušauerová proskokem vybojovala sedmičku a přesilovku.
57'
Pócsíková z pravého křídla technickým zakončením nezamířila přesně.
57'
Kantnerová z levého křídla netrefila branku.
56'
Barbara Königová z brankoviště Malou nepřekonala.
55'
Natália Némethová sedmičku bez problémů proměňuje a dává svůj osmý gól v zápase.
55'
Ztráta domácích a hráčka Šaľy byla faulována při střele do prázdné branky. Sedmička pro Slovan.
55'
Natália Némethová vypálila ze střední spojky parádně pod horní tyčku.
54'
Další zakončení Patrnčiakové, lob si ale Furgaláková pohlídala.
53'
Plzeň hraje v útoku v sedmi, bez brankářky.
53'
Znovu přešlap, kterého se dopustila Patrnčiaková. Šaľa ale o míč brzy přišla.
52'
Slovan dohrál akci na pivota, odkud se prosazuje Nikola Rácková.
52'
Přešlap domácích při zakončení z pravé strany.
51'
Natália Némethová proskočila na levé straně a zakončila o zem k pravé tyčce.
51'
51'
Pavlína Lásková snižuje z brankoviště.
51'
Neprosadily se ani hostující házenkářky.
50'
Kepková z levého křídla netrefila branku.
50'
Matušincová z proskoku přestřelila. Hosté reklamovali faul, ale neúspěšně, jen za cenu žluté karty pro lavičku Slovanu.
49'
Šaľa ale rychle odpovídá zásluhou Tulipánové.
49'
Tereza Bušauerová vypálila z pravé spojky přesně k levé tyčce.
49'
Alžbeta Obstová si spravila chuť a z levého křídla přelobovala Malou.
48'
Patrnčiaková z proskoku trefila jen levou tyč.
48'
Šaľa zkoušela nahazovačku, ale Obstová na levém křídle míč ze vzduchu nezpracovala.
47'
Pěkná souhra Plzně a Kristýna Königová snižuje z levého křídla.
47'
Oddechový čas pro domácí.
47'
A po ztrátě Plzně je tu další gól hostů. Druhý poločase se daří Kataríně Pócsíkové, je to její šestá branka v zápase. Tohle už budou mít Západočešky hodně těžké, aby smazaly sedmigólové manko.
47'
A slovenský tým trestá zásluhou první trefy Martiny Tulipánové.
46'
Technická chyba Šaľy, jenže Lásková nezpracovala přihrávku Řezáčové do brejku.
46'
Nepřesné zakončení Šaľy a Patrnčiaková se utrhla do brejku, dává svůj šestý gól v zápase.
45'
Natálie Továrková z pravého křídla netrefila branku.
45'
Trepáčová ze střední spojky vypálila pod břevno a náskok Šaľy narostl na šest gólů.
44'
Patrnčiaková ranou z kroku ze spojky minula levou tyč.
43'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Monika Tisajová).
43'
Zuzana Trepáčová překonala střídající Malou.
42'
Sedmimetrový hod pro Šaľu nařízený za bránění v brankovišti.
42'
Plzeň se drží v kontaktu díky trefě Lindy Galuškové.
41'
Technická chyba Plzně a do třetice se prosazuje z pravého křídla Katarína Pócsíková!
40'
Znovu však skóruje Pócsíková, která z pravého křídla přelobovala Řezáčovou.
40'
Patrnčiaková při signalizované pasivitě našla na pivotu Drozdovou, která protlačila míč do sítě.
39'
Zuzana Trepáčová naznačila klasickou přihrávku na spojku, ale bez dívání posunula míč na pravé křídlo Pócsíkové, která střelou o zem navyšuje vedení hostů.
39'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Pavlína Kepková).
39'
Technická chyba domácích.
38'
Řezáčová si poradila i s ranou Némethové ze střední spojky. Česká reprezentantka v dresu Plzně drží naděje Západočešek na bodový zisk.
38'
Továrková z pravého křídla přestřelila hostující branku.
37'
Takáčová se uvolnila na levém křídle, ale na Řezáčovou nevyzrála.
37'
Střela Franzové zablokována, u míče Šaľa.
36'
Petra Varjassiová střelou z kroku ze spojky nepřekonala Řezáčovou, která míč kryje.
35'
Annamária Patrnčiaková proměňuje střelou o zem k levé tyči.
35'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Barbara Königová).
35'
Denisa Franzová faulována, sedmička a přesilovka pro Plzeň.
35'
Dobrý blok plzeňské obrany, domácí vyrážejí do ofenzivy.
34'
Patrnčiaková se při proskoku dopustila kroků.
34'
Zuzana Trepáčová z pravé strany se štěstím propálila Řezáčovou, která si na míč sáhla.
33'
Natálie Továrková naopak z pravého křídla skóruje. Plzeň díky přesilovce snižuje na rozdíl tří branek. Šaľa teď už v plném počtu.
33'
Takáčová znovu volná na levém křídle, překonala Řezáčovou, ale při odrazu přešlápla.
32'
Linda Galušková si zaběhla na pivota, dostala přihrávku a znovu se prosazuje.
32'
Terézia Takáčová z levého křídla nacpala míč k bližší tyči.
31'
Linda Galušková proměňuje střelou o zem.
31'
31'
Patrnčiakovou faulována při proskoku, bolestivě se zvedá. Sedmička a přesilovka pro Plzeň.
31'
Némethová proskočila na levé straně, ale Řezáčovou nepřekonala.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:49.
První poločas Plzni vůbec nevyšel. Západočešky se držely do stavu 6:6, jenže poté se dopustily mnoha technických chyb, které Šaľa potrestala. Slovenský tým si vypracoval pětigólový náskok, který bude hájit ve druhé půli.
30'
30'
Tisajová z pravého křídla nepřekonala plzeňskou brankářku, domácí házenkářky už se ale ke střele nedostaly.
30'
Zbrklá akce domácích končí další technickou chybou.
30'
Další ztráta Plzně, Obstová ale z brejku přestřelila.
29'
Natália Némethová se podařilo proskočit na levé straně a poslala míč pod nohy Řezáčové.
29'
Tyčka zachránila Řezáčovou při střele ze spojky. Šaľa ale pokračuje v útoku.
28'
Linda Galušková zamířila přesně k pravé tyčce.
28'
Bušauerová z proskoku trefila tyč, ale byla faulována. Sedmička pro DHC.
28'
Natália Némethová vyskočila na levé spojce a zavěsila neomylně do pravého horního rohu.
27'
Technická chyba Západočešek.
27'
Slovan odpovídá také z levého křídla, Obstová zakončila neomylně o zem ke vzdálenější tyči.
26'
Teď to domácím vyšlo a Kepková snižuje z levého křídla.
26'
Šaľa má dnes skvělou obranu, Plzeň se těžko dostává ke střele.
25'
Kantnerová ze střední spojky nezamířila přesně, Šaľe ale nevyšel rychlý brejk. U balonu Západočešky.
25'
Natália Némethová proskočila na levé straně a propálila Řezáčovou.
24'
Kepková se uvolnila na levé straně, z úhlu ale netrefila branku.
24'
Řezáčová si poradila s tečovanou střelou ze spojky.
23'
Plzeň znovu přichází o míč.
23'
Následuje další ztráta Plzně a rychlý brejk proměňuje tentokrát Alžbeta Obstová.
22'
Katarína Pócsíková naopak z pravého křídla dává gól a Šaľa se dostává do dvoubrankového vedení.
22'
Pěkně sehraná akce domácích do levého křídla, jenže Kristýna Königová šanci neproměnila.
21'
Technická chyba Západočešek a Barbara Königová proměňuje samostatný únik.
21'
Řezáčová si navíc připisuje dobrý zákrok.
21'
Annamária Patrnčiaková znovu srovnává, z pravé strany přelobovala brankářku!
20'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Tereza Bušauerová).
20'
Natália Némethová odpovídá ranou ze spojky o zem pod horní tyč.
20'
Sama Patrnčiaková sedmičku bez problémů proměnila a srovnává na 5:5!
19'
Aktivní Annamaria Patrnčiaková vybojovala proskokem sedmičku.
19'
Šaľa se tentokrát k zakončení nedostala.
18'
Kristýna Königová z levého křídla procpala míč k bližší tyčce.
17'
Natália Némethová při signalizované pasivitě vypálila z levé spojky a překonala Řezáčovou.
16'
Furgaláková si poradila s tečovanou ranou Franzové z levé spojky.
16'
Šaľa znovu přichází o míč po nepřesné dohrávce na pivota.
15'
Dohrávka hostů na pivota nevyšla, Patrnčiaková na druhé straně z brejku trefila tyč.
15'
Annamária Patrnčiaková se protáhla po pravé straně a šikovně přelobovala brankářku.
14'
Monika Tisajová při zakončení z pravého křídla přešlápla.
14'
Šmrhová z dobrého úhlu na pravém křídle nezamířila přesně.
13'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Martina Tulipánová).
13'
Zuzana Trepáčová proměňuje střelou o zem k levé tyčce.
13'
Varjassiová proskokem vybojovala sedmičku.
12'
Kristýna Königová z levého křídla nevyzrála na Soňu Furgalákovou, která zatím trápí západočeské střelkyně.
11'
11'
Zmatky ve střídání domácích, Řezáčová se do branky vracela na poslední chvíli a nezabránila střele Pócsíkové z pravého křídla.
11'
Anna Šmrhová volná na pravém křídle a srovnává.
11'
Špatná přesilovka Slovanu, přišla další ztráta míče.
11'
Patrnčiaková pěkně proskočila, jenže ani ona na Furgalakovou nevyzrála.
10'
Technická chyba hostů.
10'
Furgalaková vykopla střelu Galuškové ze sedmimetrového hodu!
10'
Žlutá karta pro tým HK Slovan Duslo Šaľa (Martina Tulipánová).
10'
Patrnčiaková uvolnila Bušauerovou, která byla zastavena nedovoleně. Sedmička také pro Plzeň.
9'
Natália Némethová ze sedmičky napálila břevno!
9'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Pavlína Lásková), navíc sedmička pro slovenský tým.
9'
Némethová střelu z pravé spojky Řezáčovou nepřekonala, odražený míč ale bere Šaľa.
8'
Rána Patrnčiakové také zablokována, poté už se Plzeň k zakončení nedostala.
8'
Signalizovaná pasivita domácích.
7'
Šmrhovou na pravém křídle vychytal Furgalaková. Ale Plzeň stále v ofenzivě.
7'
Rána Franzové z levé spojky zablokována. Západočešky zůstávají u míče.
6'
Technické chyby na obou stranách se množí. U míče aktuálně Plzeň.
5'
Barbara Königová se trefuje po další ztrátě Plzně a hosté otáčejí skóre.
4'
Zuzana Trepáčová ze spojky zamířila k levé tyčce.
4'
Západočešky se znovu nedostaly ke střele, přišly o míč.
3'
Další technická chyba Plzně, ale osamocenou Barbaru Königovou vychytala Řezáčová!
3'
Katarína Pócsíková vystihla přihrávku Franzové, ovšem Šaľe se rychlý přechod do protiútoku nepovedl a přišla o míč.
2'
Řezáčová lapila ránu Némethové přes blok. Pokus Bušauerové o brejk nevyšel, ale DHC pokračuje v útoku.
1'
Annamária Patrnčiaková se v Plzni uvedla nejlépe, jak mohla. V prvním útoku po dvaceti sekundách proskočila na pravé spojce a otevřela skóre zápasu.
1'
Do prvního útoku vyráží domácí házenkářky.
1'
Plzni dnes chybí například důležitá spojka Andrea Vlachová nebo pivotka Dominika Galušková. Novou akvizicí z prvoligového Kynžvartu je ovšem slovenská reprezentantka Annamaria Patrnčiaková! Zkušená křídelnice v minulých sezónách patřila k nejlepším střelkyním MOL ligy v dresu Hodonína nebo Olomouce.

DHC Plzeň: Řezáčová, Mancellari, M. Malá – Kepková, K. Königová, Továrková, Patrnčiaková, L. Drozdová, Slabá, Bušauerová, Lásková, Šmrhová, Kantnerová, L. Galušková, Franzová.

HK Slovan Duslo Šaľa: Vorzáčková, Furgaláková – Špendlová, Ščipová, Takáčová, A. Obstová, Ušiaková, B. Königová, Varjassiová, Rácková, Tulipánová, Némethová, Trepáčová, Tisajová, Pócsíková, Matušincová.

Rozhodčí: Barták Hladký.
Vzájemné zápasy:
V posledním působení Plzně v nejvyšší soutěži v sezóně 2018/2019 se ve dvou vzájemných zápasech vždy radovala Šaľa. Doma zvítězila 34:25 a venku 28:19. Podaří se slovenskému týmu vyhrát i dnes, nebo dva body získají tentokrát Západočešky? Favoritem znovu Slovan.
HK Slovan Duslo Šaľa
Šaľe se nedaří tak jako loni, kdy se v tabulce držela na páté pozici. Letos jí patří až osmá příčka, vybojovala jen devět bodů z dvanácti zápasů. Slovan se však zvedá a poslední dva zápasy vyhrál. Nejprve doma rozstřílel Olomouc 37:21, před dvěma týdny také doma zdolal Zlín 32:27.
DHC Plzeň
Západočešky se po roce vrátily do nejvyšší soutěže a letos jsou zatím lepší než dva české týmy, v tabulce se drží o dva body před Zlínem a o tři před Hodonínem. Plzeň vybojovala pět bodů za remízu se Zlínem, výhru nad Hodonínem a Pískem. Naposledy Západočešky prohrály v Dunajské Stredě 19:28, na Slovensko ovšem odletěly s oslabeným týmem, několik hráček zůstalo doma kvůli nákaze covidem-19.
Přeji krásný sobotní podvečer, vítejte u dohrávky 12. kola MOL ligy, ve které DHC Plzeň vyzve HK Slovan Duslo Šaľa. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.