Házená - MOL liga ženy - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Písek - 29. srpna 2020   17:00

Hodonín
Zichová, T. Novotná – Štefancová, Drexlerová, Zálešáková, Tvrdoňová, Jadamíková, Gärtnerová, Pospíšilová, Kalinová, Nováková, Rehušová, Višňovská, Vavroušková, Malecka, Cygan, Salašová.
Písek
Kržová, Preslová – Hauserová, A. Velková, Pešková, Olšová, Merglová, K. Kubišová, Pokorná, Chlupová, Součková, Svobodová, Benešová, B. Velková, Bicanová, J. Kutlvašrová.

Písek zvládl i bez kanonýrky Hany Kvášové, která přestoupila do francouzské ligy, úvodní zápas MOL ligy v Hodoníně a navázal na dobrý výkon z Final4 Českého poháru žen, kde odehrál vyrovnaný zápas o třetí místo proti Porubě. Do tabulky tak zapisuje dva body, zatímco Hodonín zůstává na nule.
HK Hodonín – Sokol Písek 22:32 (12:17)
Nejvíce branek: Gärtnerová 6/3, Zálešáková 5, Višňovská 4 – Pokorná 6/3, Kubišová 5, Benešová 4. Sedmimetrové hody: 5/5 – 6/4. Vyloučení: 3:2.
60'
Poslední gól hostů a je tu konec zápasu...
59'
Písek se prosazuje.
58'
Teď se nám s góly opět roztrhl pytel, máme tu další gól domácích.
58'
Písek vstřelil další gól, tady už je to hotové.
56'
Písek ale zasazuje další ránu a vede již o 11 branek.
56'
Hodonínu se alespoň teď trochu daří, gólem se prosadila Drexlerová.
55'
Hodonín útočil a postaral se o další gól.
54'
Jako bychom to tu už dnes viděli... Chyba v hodonínské rozehrávce a rychlý brejk Písku nemohl skončit jinak než brankou.
52'
Další gól Písku znamená zvýšení vedení.
52'
A opět. Písek vepředu a střelecky se nemýlil, hráčky mají fazónu.
51'
Další akce z úhlu a z levé strany se podařilo Hodonínu udeřit. Jenže stačit na zdramatizování už to asi nebude.
50'
Hodonín konečně udřil, ale nejsem si jist, zda to bude stačit.
49'
Je tu další gól Píseckých a s domácím týmem už to nevypadá moc dobře...
48'
Dlouho sice nepadl gól, to ale teď Písek změnil.
45'
Již delší dobu jsme neviděli branku, Písek už si drží své vedení a nikam se nežene.
42'
No a tohle vypadá s domácím týmem špatně. Písku se podařilo proměnit další povedenou akci.
41'
Opět stejná písnička. Ztráta Hodonína v útočné fázi a rychlý kontr Písku znamená další gól hostů.
40'
Písecké opět udeřily a na nějaké větší drama už to tedy moc nevypadá...
38'
Jenže teď se Hodonínské připravily o snížení na rozdíl dvou gólů samy... V útoku zkazily a z rychlého útoku Písek udeřil.
37'
Teď jsme viděli na obou stranách několik šancí, ale vše bez gólu.
36'
A je tu další branka Hodonína a máme tu zaděláno na drama! Písek si bere time-out.
35'
Hodonín snižuje na rozdíl čtyř gólů...
34'
Písek se dostal k míči a ihned dává další gól.
34'
Je tu další branka Písku, z levé strany palubovky se domácí prosazují.
32'
Hodonínské hráčky střelou z dálky rychle odpovídají a nechtějí, aby se zápas nějakým způsobem zdramatizoval.
31'
Gärtnerová N. hned na začátku druhé půle proměňuje sedmičku.
31'
30'
30'
Písek však nechce nechat zdramatizovat toto utkání a bere si svůj pětigólový náskok zpět.
29'
Hodonín dokázal vstřelit další gól po akci středem palubovky, je to už jen o čtyři branky.
27'
Hodonínské hráčky si dlouho nahrávaly až to vypadalo, že nestihnou zakončit. V té poslední chvíli to však zvládly a snižují.
26'
To ale Písek nechce dopustit a odpovídá prakticky ihned. Vede o 6 gólů.
25'
Hodonín ještě zkouší získat možnost dotáhnout se na svého soupeře. Je tu další branka.
25'
Pravá strana Písku je dnes opravdu nebezpečná a po akci jako přes kopírák je tu další gól.
25'
Sedmička Hodonína znamená alespoň snížení.
24'
Ale Písecké ihned odpovídají gólem prakticky z rozehrávky...
23'
Hodonín se prosadil po delší době...
23'
Krásný průnik středem Chlupové znamená další gól pro Písek a vedení o šest branek.
22'
Hodonín vepředu ale teď nic nevymyslel.
20'
Odpověď na sebe ale nenechala dlouho čekat a z dalšího útoku je tu gól pro Písek.
19'
Nováková z pravé stran proměňuje a snižuje.
19'
Písek opět v útočném snažení, ale Součková mířila nad.
17'
Písek přidává další branku a Hodonín si bere time-out.
17'
Pravá strana dělá dnes Hodonínským v obraně problémy, opět si je hráčky Písku vykombinovaly a krásně zakončují.
16'
Hráčky Písku jsou v dalším laufu, jejich akce totiž končí gólem.
15'
V polovině první půle Písek zvyšuje své vedení, opět je to o dva góly.
14'
Chyba v útoku Písku znamená rychlou protiakci, na jejímž konci po dlouhé přihrávce přes celé hřiště zavěšuje Višňovská.
13'
A další rychlý gól, tentokrát do branky Písku.
12'
S góly se nám roztrhl pytel, Písecké opět pohotově zavěsily.
12'
Hodonín ale vzápětí snižuje.
11'
Písek opět zvyšuje své vedení, tentokrát se jeho hráčky dostaly k odraženému míč.
10'
Píseckým se protiútok nepovedl...
9'
Gärtnerová se nemýlí ze sedmičky, a tak je stav už jen o dvě branky.
7'
Písecké hráčky se dostávají do tříbrankového vedení a domácí si raději berou time-out.