Házená - MOL liga ženy - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Most : Poruba - 15. května 2021   18:00

Most
Most
2' Zachová  • 12' Stříšková  • 14' Kostelná  • 18' Mikulášková  • 21' M. Poláková  • 24' M. Poláková  • 25' Cholevová  • 28' M. Poláková  • 30' Andrýsková  • 34' Mikulčík  • 35' Borovská  • 36' M. Poláková  • 40' Smetková  • 41' Mikulčík  • 41' Borovská  • 42' Andrýsková  • 47' Eksteinová  • 48' Smetková  • 55' Cholevová  • 56' Cholevová  • 59' Borovská
26:18
(13:10)
Stav série: (2:0)
Poruba
Poruba
2' Tichá   • 4' Desortová   • 9' Baumbachová   • 11' Baumbachová   • 13' Polášková   • 22' Polášková   • 23' Konečná   • 30' Mýlková   • 33' Baumbachová   • 36' Polášková   • 37' Konečná   • 46' Desortová   • 47' Maiwaelderová   • 48' Desortová   • 58' Novobilská
Most
Bezpalcová, Müllnerová – Borovská, Stříšková, Andrýsková, Šípová, Mikulčík, Cholevová, Eksteinová, Smetková, Maňáková, M. Poláková, Kostelná, Zachová, Mikulášková, Pazderová.
Kozler – Zych
Sportovní hala Most
Poruba
Roháčková, Mučková – Mýlková, Dybalová, Farářová, Maiwaelderová, Kavalová, Tichá, Polášková, Prašivková, Desortová, Baumbachová, Šmidáková, Novobilská, Konečná, Kučerová.

DHK Baník Most – DHC Sokol Poruba 26:18 (13:10)
Nejvíce branek: Stříšková 4/3, Poláková 4, Borovská 3 – Polášková 5/2, Desortová 4/1, Baumbachová 3. Rozhodčí: Kozler – Zych. Sedmimetrové hody: 6/5 – 5/3. Vyloučení: 1:2. ČK: Konečná (PRB).
Ve druhé půli Most žádné drama nepřipustil, dohrávalo se úplně v poklidu, domácí hráčky si bezpečně hlídaly postup do finále. Vypadá to, že i Lucia Mikulčik bude v pořádku, přestože zbytek zápasu proležela za domácí střídačkou.
59'
Borovská z pravé spojky.
58'
Novobirská koriguje z levého křídla.
57'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Eliška Desortová).
56'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Veronika Mikulášková).
56'
Znovu Cholevová z podobné pozice.
55'
Cholevová z levé spojky.
54'
Poslední mostecký time out.
54'
Červená karta pro tým DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná).
54'
Lucia Mikulčik zůstává ležet na palubovce, vypadá to na naraženou kostrč po faulu Konečné.
53'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHC Sokol Poruba (Anežka Farářová).
49'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Tereza Eksteinová).
48'
Desortová ze střední spojky.
48'
Smetková z pivota.
47'
Maiwalderová rychle kontruje.
47'
Eksteinová se z pravého křídla zapisuje do střelecké listiny.
46'
45'
Porubu teď drží skvělá Mučková v bráně. Vychytala dva brejky po sobě.
44'
Nedaří se ostravským hráčkám, především v ofenzívě.
42'
Andrýsková dokázala využít svých centimetrů.
42'
Time out pro Porubu, které už se vidina finálové účasti rychle vzdaluje.
41'
Rychlý brejk v podání Borovské.
41'
Mikulčik trestá zapomenutá na brankovišti.
40'
Smetková uspěla z pravé spojky.
39'
Ze hřiště odkulhala hostující Šmidáková.
37'
Důrazná Konečná na brankovišti.
36'
Poláková tradičně z pravého křídla.
36'
Polášková ze střední spojky.
35'
Borovská rovněž z brejku.
34'
Mikulčik kontruje z rychlého brejku.
33'
Baumbachová dává první branku druhého poločasu.
31'
Most začal utkání hodně špatně, ale ve druhé části první půle dokázal zapnout na vyšší level a dokázal nejen dotáhnou čtyřbrankové manko, ale dokonce ještě odskočit na tři branky.
30'
30'
Rychlý kontr Andrýskové ze střední spojky.
30'
Mýlková se prosazuje na levé spojce.
29'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Adéla Stříšková).
28'
Poláková opět z pravého křídla.
27'
Skvělá Müllnerová vychytala v brejku Tichou.
26'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková).
26'
Druhý time pro Porubu.
25'
Cholevová z levé spojky posílá Most dnes poprvé do vedení.
24'
Poláková se prosazuje z křídla.
23'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná).
23'
23'
Odražený míč vrátila za záda Müllnerové Konečná.
22'
Polášková uspěla za Porubu po více než osmi minutách.
21'
První time out pro ostravský celek, který v posledních 8 minutách úplně vypadl ze hry.
21'
Poláková z pravého křídla vyrovnává.
20'
20'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Eliška Desortová).
18'
Mikulášková si dokázala udělat prostor na brankovišti.
17'
Druhý time out pro domácí. Mostečanky už trochu zlepšily svůj výkon, ale nadšeně bojující Poruba pořád drží náskok 3-4 branky. Ještě to bude zajímavé.
14'
Kostelná prošla ostravskou obranou.
13'
Polášková uspěla z pravé spojky.
13'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Michaela Borovská).
12'
Stříšková koriguje z levého křídla.
11'
Zapomenutá Baumbachová na brankovišti trestá.
11'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Dominika Zachová).
11'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková).
9'
Baumbachová z levého křídla zvyšuje náskok Poruby.
8'
První time out míří logicky na domácí lavičku. Most zatím hraje špatně, nedaří se mu především v útoku.
7'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková).
6'
6'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Valerie Smetková).
6'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHK Baník Most (Valerie Smetková).
4'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Veronika Andrýsková).
4'
Desortová vrací hostům vedení.
2'
Zachová kontruje také z křídla.
2'
Z levého křídla se prosadila Tichá.
1'
V druhém semifinálovém duelu českého play off házenkářek přivítá Most celek Poruby. V prvním utkání, které se hrálo minulou sobotu v Ostravě, dokázaly Mostečanky zvítězit těsně 21:23. Očekává se, že Most žádné komplikace nepřipustí a dokáže svého soupeře v sezóně porazit i počtvrté, čím by si zajistil finálovou účast. Poruba nemá, co ztratit, může pouze překvapit, ale nikdo zřejmě nepředpokládá, i když se hraje pohárovým způsobem na dva zápasy, že by hráčky z Ostravy dokázaly mosteckou cestu do finále nějak významněji zkomplikovat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.