Házená - MOL liga ženy - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Most : Šaľa - 25. dubna 2021   18:00

Most
Most
1' Stříšková  • 2' Borovská  • 5' Stříšková  • 6' Andrýsková  • 8' Stříšková  • 11' Zachová  • 12' Zachová  • 15' Cholevová  • 15' Smetková  • 16' Stříšková  • 21' Stříšková  • 22' Eksteinová  • 24' Stříšková  • 26' Zachová  • 27' Stříšková  • 28' Zachová  • 30' Stříšková  • 34' Mikulčík  • 37' Stříšková  • 39' Zachová  • 42' Zachová  • 43' Andrýsková  • 44' Kostelná  • 46' Mikulčík  • 48' Maňáková  • 49' Maňáková  • 54' Mikulčík  • 57' Andrýsková  • 59' Smetková  • 60' Stříšková
32:29
(18:17)
Šaľa
Šaľa
2' Matušincová   • 4' Trepáčová   • 5' A. Obstová   • 6' Rácková   • 6' Némethová   • 6' Königová   • 9' Ušiaková   • 10' Tulipánová   • 13' A. Obstová   • 15' Rácková   • 22' Rácková   • 25' Tulipánová   • 26' Némethová   • 27' Trepáčová   • 30' Tulipánová   • 33' Némethová   • 33' Némethová   • 34' Takáčová   • 35' Némethová   • 38' Trepáčová   • 39' Takáčová   • 40' Matušincová   • 43' Némethová   • 50' A. Obstová   • 53' A. Obstová   • 60' Trepáčová
Most
Bezpalcová, Müllnerová – Cholevová, Smetková, Mikulášková, Eksteinová, Stříšková, Andrýsková, Zachová, Mikulčík, M. Poláková, Borovská, Maňáková, Šípová, Kostelná.
Blanár – Opava
Sportovní hala Most
Šaľa
Vorzáčková, Furgaláková – Némethová, Špendlová, Ščipová, Rácková, A. Obstová, Varjassiová, Matušincová, Ušiaková, Takáčová, Königová, Tulipánová, Trepáčová, Zlatinská.

DHK Baník Most – HK Slovan Duslo Šaľa 32:29 (18:17)
Nejvíce branek: Stříšková 10, Zachová 7/1, Smetková 3/1 – Némethová 7/1, Trepáčová 5/1, Obstová 4. Rozhodčí: Blanár – Opava. Sedmimetrové hody: 3/2 – 5/3. Vyloučení: 2:3. ČK: Königová (SAL).
V Mostě to dnes bylo drama až do samotného závěru. Šaľa dlouho živila šanci na senzační výhru, ale v závěru zápasu rozhodla vyšší kvalita domácího souboru. Slovenky se zalekly možnosti, že by mohly vyhrát. Mostu závěr pohlídaly hlavně zkušené hráčky na čele s Maňákovou a Mikulčik. Most se tak opět přiblížil celkovému vítězství v MOL lize.
60'
Stříšková úplně sama na brankovišti.
60'
Trepáčová uspěla na brankovišti.
59'
Smetková s přehledem proměňuje dalekonosnou střelu.
57'
Andrýsková využila svých výškových parametrů.
56'
Königová za brutální faul na Maňákovou dostala červenou a následně ještě modrou kartu a zápas pro ní končí.
56'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Zuzana Trepáčová).
55'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Zuzana Trepáčová).
55'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Veronika Mikulášková).
54'
Mikulčik zkušeně z křídla přelobovala Furgalákovou.
53'
Obstová z křídla.
52'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Valerie Smetková).
52'
Žlutá karta pro realizační tým HK Slovan Duslo Šaľa.
52'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Natália Némethová).
50'
Obstová úspěšná z brankoviště.
50'
Poslední time out pro Šaľu, která jako by se lekla toho, že by třeba mohla v Mostě vyhrát.
49'
Maňáková vypíchla soupeři balon a z brejku zvyšuje domácí vedení.
48'
Maňáková a její odvážný průnik posílá Most po dlouhé době opět do vedení.
46'
Mikulčik si fantasticky seběhla z křídla na střed a z pivota trestá.
44'
Druhý time out pro Šaľu.
44'
Kostelná a její úspěšný brejk.
43'
Andrýsková se trefuje zdálky.
43'
Némethová s přispěním mosteckého bloku zvyšuje.
42'
Zachová teď drží mosteckou střelbu.
40'
Zapomenutá Matušincová na křídle.
39'
Zachová z pravého křídla.
39'
Mostecká lavička logicky reaguje na vývoj střetnutí time outem. Jestliže do poločasu Most nic moc nepředváděl, tak druhá půle je z jeho strany ještě daleko horší.
39'
Z křídla se prosazuje Takáčová.
38'
Trepáčová se protáhla domácí obranou.
37'
Stříšková z křídla s pomocí tyče.
37'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Karolína Matušincová).
36'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Natália Némethová).
36'
35'
Némethové se ve druhé půli střelecky daří.
34'
Mikulčik uspěla z brankoviště.
34'
Takáčová vystihla mosteckou rozehrávku a z brejku se nezmýlila.
33'
A zase ta Némethová ze stejné pozice.
33'
Némethová zamířila přesně z levé spojky.
31'
Most v první půli nepředvedl nijak oslnivou házenou, vyprodukoval spousta technických chyb. Šaľa hrála velmi zodpovědně, daří se jí v útočné fázi. Rozhodně dnes není bez šancí na dobrý výsledek.
30'
30'
Stříšková 9 vteřin před poločasem strhává z křídla vedení na domácí stranu.
30'
Tulipánová opět v brejkové pozici.
28'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Natália Némethová).
28'
Zachová v obrovské rychlosti proměnila brejk.
27'
Stříšková z levého křídla.
27'
Trepáčová ze střední spojky.
26'
Némethová se protáhla až na brankoviště.
26'
25'
Time out Most.
25'
Tulipánová trestá z brejku.
24'
Stříšková teď ze své pozice na levém křídle.
22'
Rácková z pravé spojky.
22'
Rovněž Eksteinová skóruje z brejku.
21'
Stříšková proměnila další brejk.
21'
První time out utkání míří na lavičku slovenského týmu.
18'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Karolína Matušincová).
18'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Veronika Mikulášková).
16'
Stříšková vrací Mostu z brejku vedení.
15'
Smetková z pravé spojky.
15'
Rácková ze střední spojky.
15'
Cholevová ze spojky.
13'
I Obstová uspěla z brejku.
12'
Ještě jednou Zachová, opět brejková situace.
11'
Zachová snižuje z brejku.
10'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHK Baník Most (Dominika Zachová).
10'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Martina Tulipánová).
10'
Tulipánová zvyšuje z brankoviště.
9'
Išiaková ze střední spojky.
8'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Veronika Andrýsková).
8'
Přečíslení 2 na 1 trestá Stříšková.
7'
Žlutá karta pro tým HK Slovan Duslo Šaľa (Zuzana Trepáčová).
6'
Königová se prosazuje z brejku.
6'
Némethová srovnala ze spojky.
6'
Andrýsková nad slovenské bloky.
6'
Rácková ze spojky.
5'
Stříšková kontruje technickou střelou z křídla.
5'
Obstová z levého křídla.
4'
Trepáčová z pravé spojky.
3'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Dominika Zachová).
2'
Borovská uspěla z rychlého brejku.
2'
Matušincová srovnává rovněž z křídla.
1'
Stříšková se prosazuje z levého křídla.
1'
V dohrávce 22. kola MOL ligy přivítá Most ve své hale házenkářky Duslo Šaľa. Hosté se nacházejí na 6. místě tabulky se ziskem 23 bodů z 20 utkání. Na jejich postavení už se po dohrání všech zápasů nemůže vůbec nic změnit. Stejně jako na tom, že ve slovenském play off narazí na Dunajskou Stredu.

Most je v trošku jiné situaci. Se ziskem 36 bodů z 19 zápasů vládne tabulce MOL ligy. Druhé Michalovce mají sice stejný bodový zisk, ale odehrály o jeden zápas více, navíc v Mostě prohrály o pět branek. Mostu zbývají odehrát ještě 3 zápasy. Po utkání se Šaľou zajíždí ještě do Olomouce a na závěr do Michalovců. Pokud porazí Šaľu a vyhraje i v Olomouci, může si dovolit na východě Slovenska prohrát i o pět branek a stane se jistě vítězem MOL ligy. V semifinále českého play off poté narazí na Porubu.