Házená - MOL liga ženy - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Michalovce - 28. března 2021   17:00

Slavia
Slavia
2' J. Franková  • 6' Míšová  • 9' V. Fryčáková  • 12' Míšová  • 14' V. Fryčáková  • 16' Galušková  • 17' Míšová  • 18' Vostárková  • 22' V. Fryčáková  • 35' J. Franková  • 49' Galušková  • 56' Holečková  • 58' V. Fryčáková  • 60' V. Fryčáková
18:30
(11:12)
Michalovce
Michalovce
2' Trúnková   • 5' Premovićová   • 5' Štefaníková   • 7' Premovićová   • 7' Štefaníková   • 13' Kompajinecová   • 15' Štefaníková   • 15' Štefaníková   • 17' Štefaníková   • 18' Štefaníková   • 26' Holejová   • 30' Holejová   • 31' Premovićová   • 33' Štefaníková   • 36' Bajčiová   • 36' Kompajinecová   • 38' Štefaníková   • 40' Trúnková   • 42' Štefaníková   • 45' Bajčiová   • 46' Štefaníková   • 50' Štefaníková   • 51' Holejová   • 53' Bajčiová   • 54' Dulinová   • 55' Štefaníková   • 56' Dulinová   • 58' Klučková   • 60' Holejová
Slavia
Václav Horáček a Jiří Novotný
Hala Slavia Praha
Michalovce

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost.
Michalovce zvládli druhý poločas a potvrdily roli favorita. Slavii se vůbec nedařilo v koncovce, v druhém poločase se prosadily její hráčky pouze sedmkrát, což je hodně málo. Naopak hostující hráčky se prosadily osmnáctkrát.
DHC Slavia Praha – Iuventa Michalovce 18:30 (11:12)
Nejvíce branek: Galušková 6/4, Fryčáková 5, Míšová 3 – Štefaníková 12, Premovićová 4/1, Holejová 4. Rozhodčí: Václav Horáček a Jiří Novotný. Sedmimetrové hody: 5/4 – 2/1. Vyloučení: 3:6. ČK: Godečová (MIC).
60'
Fryčáková poslední kdo se zapíše do střelecké listiny.
60'
Holejová přidává další branku střelou k tyči.
59'
Probíhají poslední dvě minuty druhého poločasu.
58'
Fryčáková přidává šestou branku v druhém poločase pro Slavii, to je strašně málo.
58'
Klučková trefuje k tyči po rychlém brejku. Michalovce vedou o třináct branek.
56'
Dulinová prostřelila vše co ji stálo v cestě.
56'
Holečková kosmeticky upravuje skore, snižuje přesnou střelou na rozdíl jedenácti branek.
55'
Štefaniková dneska má střelecký den, prosazuje se už po dvanácté.
54'
Dulinová přidává další branku Michalovců, když střelou podél gólmanky trefila přesně.
53'
Trenér Urban viděl žlutou kartu.
53'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Denisa Holeňáková).
53'
Vladimíra Bajčiová navyšuje vedení slovenského týmu přesnou steřlou k tyči už na deset branek.
51'
Holejová zakončuje další rychlou kombinaci Michalovcům.
51'
Galušková poslala dělovku ze sedmičky a byla úspěšná. Míč nezůstal vůbec v bráně a vyletěl ven.
51'
Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu Iuventa Michalovce (Ivana Godečová).
50'
Štefaniková zakončuje další rychlý brejk tentokrát opět prohozem gólmanky.
49'
Galušková se prosadila z pozice levé spojky na vzdálenější tyč.
48'
Signalizovaná pasivita hostujícím hráčkám.
46'
Domácí lavička si bere další oddechový čas.
46'
Štefaniková prohodila domácí brankářku a navýšila vedení Michalovců už na devět branek.
45'
Bajčiová se uvolnila a udělala si prostor mezi hráčkami Slavie a zakončila střelou pod horní tyč.
43'
Galušková proměnila sedmičku, tentokráte zamířila přímo k levé tyči.
43'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Iryna Kompajinecová).
42'
Bibiana Štefaníková se prosazuje střelou z pravé spojky, když zakončila na vzdálenější tyč.
42'
41'
Opět nám to vázne v zakončení na obou stranách.
40'
Domácí hráčky opět neúspěšné. Hostující brankářka oěpt předvedla výborný zíkrok !
40'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Veronika Holečková).
40'
Truniková střelou o zem, i když byla faulovaná dokázala navýšit vedení svého týmu.
38'
Štefaniková zakončuje další brejk hostujícího týmu střelou k levé tyči.
36'
Domácí trenér reaguje a bere si oddechový čas.
36'
Iryna Kompajinecová z rychlého brejku navyšuje vedení Michalovců.
36'
Vladimíra Bajčiová potrestala chybu domácích v rozehrávce.
35'
Franková první úspěšnou střelkyní v druhém poločase.
33'
Bibiana Štefaníková potrestarala další neúspěšnou kombinaci rychlým předchodem a zakončením.
33'
Sanja Premovićová navýšila vedení Michalovců ze sedmičky střelou mezi nohy domácí brankářky.
32'
Slavistky přišly o míč po špatné přihrávce.
31'
Sanja Premovićová se stala první úspěšnou střelkyní, která se dokázala prosadit hned z první kombinace.
31'
Hostující hráčky rozehrály druhý poločas.
31'
Nejlepší střelkyně: Míšová, Fryčáková (obě 3), Galušková 3/2 – Štefaníková 6
Skončil nám první poločas, který byl hodně vyrovnaný. Michalovce po celou dobu si držely vedení, Slavia ale vždy dokázala držet krok a několikrát dokázala vyrovnat. Holejová ale čtrnáct sekund před koncem vrátila vedení znovu na stranu slovenského týmu.
30'
30'
Holejová v závěru prvního poločasu vrací vedení na stranu Michalovců.
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
29'
Klučková sedmičku nedokázala proměnit.
28'
Galušková ze sedmičky tentokrát úspěšná. Střelou o zem ji dokázala proměnit.
28'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Nikoleta Trúnková).
27'
Domácí lavička si vyžádala oddechový čas.
26'
Holejová po opět menší střelecké neúspěšnosti na obou stranách vrací vedení na stranu Michalovců střelou k tyči.
24'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Ivana Godečová).
24'
Signalizovaná pasivita domácím hráčkám.
23'
Hostující hráčky v kombinaci neúspěšné. Trefili pouze tyč.
23'
Oddechový čas si vyžádal hostující trenér.
22'
Fryčáková z levého kříídla střelou o zem trefila přesně. Máme vyrovnáno.
20'
19'
Odpískané prorážení slovenského týmu. Slavia bude mít možnsot vyrovnat.
18'
Vostárková i v pádu dokázala trefit přesně. Opět je to tak pouze o jediný gól.
18'
Domácí gólmanka teď podržela své spoluhráčky, když dokázala zlikvidovat brejk Michalovců.
18'
Slavistky opět neuhlídaly Štefanikovou, která přidává už šestou branku v tomto utkání.
17'
Míšová drží Slavii ve hře a opět snižuje na rozdíl jediné branky.
17'
Opět Štefaniková, která vrací dvoubrankové vedení na stranu slovenského týmu.
16'
Míč se k ní ale vrátil a z dorážky už úspěšná slavistická hráčka byla. Snížila na rozdíl jediné branky.
16'
Galušková ze sedmičky tentokrát neúspěšná, trefuje pouze připravenou brankářku.
16'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Marija Radović).
15'
Chyba domácích, kterou trestá z brejku opět Štefaniková.
15'
V polovině prvního poločasu vrací vedení na stranu Michalovců střelou z levé spojky střelou na vzdálenější tyč Štefaniková.
14'
Máme znovu vyrovnáno! Střela Fryčákové, která se uvolnila a zakončila střelou podél brankářky soupeře.
13'
Iryna Kompajinecová poslala míč do horního rohu domácí branky. Slovenské hráčky tak znovu vedou.
12'
Míšová protrhuje střeleckou smůlu na obou stranách nádhernou brankou.
12'
Na hřišti se nám množí nepřesnosti na obou stranách.
11'
Do zakončení se teď ale nedokážou přes hostující hráčky dostat ani slavistické hráčky.
10'
Nepřesná přihrávka je o míč připravuje.
10'
Slávistky dobře brání, hráčky ze Slovenska mají problém se zakončením.
9'
Fryčáková si pomohla střelou o zem a snížila na rozdíl jediné branky.
8'
8'
Popovcová první napomínanou. Uviděla žlutou kartu.
7'
Štefaniková posílá hostující hráčky do dvoubrankového vedení.
7'
Vedení na stranu Michalovců vrací přesnou střelou Premovićová. Její střela zapadla přesně k tyči.
6'
Opět máme vyrovnáno! Postarala se o to Míšová.
5'
Štefaniková po chybě domácích posílá hostující hráčky znovu do vedení.
5'
Hostující hráčky zvládly svou kombinaci a a zásluhou Premovićové vyrovnaly.
4'
Po sérii nepřesností na obou stranách se sedmičky prosazuje Veronika Galušková.
2'
Po rychlé rozehrávce se domácí hráčky dočkaly vyrovnání, o které se postarala Franková.
2'
O první branku se postarala Trúnková, která střelou k tyči propálila vše co ji stálo v cestě.
1'

DHC Slavia Praha: Koudelková, Michalská, Šlejtrová – Jelínková Líbalová, Galušková, Zimová, Vostárková, Míšová, Studená, Jačková, J. Franková, V. Fryčáková, Holečková, Holeňáková.

Iuventa Michalovce: Bobal-Jablonska, Kordowiecká – Popovcová, Štefaníková, Trifunovičová, Radović, Rebičová, Godečová, Dulinová, Trúnková, Premovićová, Bajčiová, Kohuchová, Klučková, Holejová, Kompajinecová.

Rozhodčí: Václav Horáček a Jiří Novotný.
Zápas začíná v 17:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Pro oba týmy to bude první letošní měření sil, odveta je čeká za čtrnáct dní na Slovensku.
Toto utkání bude řídit zkušené duo rozhodčích Václav Horáček a Jiří Novotný.
Michalovce jsou aktuálně třetí, mají stejný počet bodů jako Slavia. Oproti českému týmu mají ale její hráčky odehráno o pět zápasů méně. Třináct vítězství a jediná porážka proti Dunajkké Stredě.
DHC Slavia Praha se nachází v MOL lize na průběžné čtvrté pozici, když zatím její hráčky vybojovali celkem třináct vítězství a šest porážek, které jim přineslo 26 bodů. Z českých týmů je Slavia druhá a drží tak případnou výhodu pro české semifinále.
Hezký den všem fanouškům házené! Vítáme vás u sledování online přenosu z 24. kola MOL ligy žen, ve kterém vám přiblížíme zápas mezi DHC Slavia Praha a Iuventa Michalovce. Utkáním vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.