Házená - MOL liga ženy -  ONLINE PŘENOS -  Kynžvart : Slavia - 4. května 2024   16:00

Kynžvart
Kynžvart
3' Dvořáková  • 3' Dresslerová  • 4' K. Königová  • 5' K. Königová  • 7' K. Königová  • 7' Dresslerová  • 9' Dvořáková  • 9' Michalcová  • 14' Dresslerová  • 18' Božovićová  • 20' Némethová  • 30' K. Königová  • 30' K. Königová  • 32' Bezrukovová  • 34' Dresslerová  • 36' Bezrukovová  • 39' Božovićová  • 40' Dresslerová  • 42' Vávrová  • 44' Bezrukovová  • 45' Božovićová  • 46' Božovićová  • 57' Dvořáková  • 58' Vávrová  • 60' Dvořáková
26:23
(14:11)
Slavia
Slavia
2' Míšová   • 6' Franková   • 7' Franková   • 10' Holečková   • 18' Vostárková   • 22' Doležalová   • 24' Holeňáková   • 26' Franková   • 28' Holečková   • 31' Doležalová   • 33' Vostárková   • 35' Švihnosová   • 39' Švihnosová   • 40' Vostárková   • 44' Fryčáková   • 45' Holečková   • 46' Fryčáková   • 48' Holečková   • 50' Holečková   • 53' Holečková   • 60' Holečková
Kynžvart
Bubeníček, Petruška
SH Cheb
600 diváků
Slavia

Házená Kynžvart – DHC Slavia Praha 26:23 (14:11)
Nejvíce branek: Dresslerová 6, Božovićová 5, K. Königová 4 – Holečková 7, Švihnosová 4/2, Franková 3. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/2. Vyloučení: 1:2. Diváci: 600.
Je konec. Házená Kynžvart poráží doma ve druhém semifinálovém zápase tým DHC Slavia Praha 26:23 a poprvé ve své historii postupuje do finále nejvyšší ženské soutěže. Kynžvartu se podařilo i ve druhém dějství udržet tříbrankový náskok. Veronika Dvořáková rozhodla o postupu šest vteřin před koncem druhého poločasu. Domácí hráčky si právem užívají aplausu domácích fanoušků. Katka Dresslerová je se šesti brankami nejlepší střelkyní Kynžvartu, na straně Pražanek vstřelila sedm gólů Veronika Holečková.
60'
Veronika Dvořáková dostala po rychlé akci z pravé strany balon do sítě, 26:23. Hala je na nohou.
60'
Veronika Holečková dostala z pravé strany balon do sítě.
60'
30 vteřin do konce, ale Pražanky jdou útočit do plných.
60'
Katka Dresslerová nedovolila Pražankám na ose vystřelit. Slavia už bude muset zakončovat.
60'
45 vteřin do konce a Slavia si jde pro dvoubrankové snížení.
60'
Domácí ztratili po ohlášené pasivitě držení balonu.
59'
Kynžvart byl zastaven na pravé straně. Domácí ale zůstávají na balonu.
59'
Oddechový čas pro tým Házená Kynžvart.
59'
Kynžvart rozehrává po držení na pravé straně 9m hod. To bude ale až po oddechovém čase.
58'
Domácí hráčky zastavily útok Pražanek a Kynžvart nyní uklidňuje hru.
58'
Oddechový čas pro tým DHC Slavia Praha.
58'
Veronika Vávrová dostala balon na lajnu a pak poslala balon svou pravačkou k tyčce.
57'
Veronika Dvořáková uspěla po rychlém kontru, domácí hráčky vedou o dvě branky.
57'
Veronika Holečková byla nyní zastavena za cenu 9m hodu.
56'
Domácím byla písknuta pasivita. Slavia jde na míč.
55'
Kynžvart zůstává na balonu, ale ruka už je nahoře.
55'
Kynžvart přežil útok hostů bez inkasované branky a nyní jdou domácí do zformované obrany.
54'
Pražanky jsou toho času na balonu a nikam nespěchají. Celek z hlavního města by totiž za tohoto stavu postoupil do finále.
54'
Sofija Bezrukovová neuspěla se střelou z dálky.
Hra je přerušena, plocha musí být vysušena.
54'
Kynžvart byl na ose zastaven za cenu 9m hodu.
53'
Veronika Holečková ze druhé vlny poslal balon přesně k pravé tyčce domácí svatyně.
53'
Sofija Bezrukovová nedostala last-minute pokusem balon do branky.
52'
Domácím to nevyšlo přes levou spojku, ale bylo to jenom za cenu držení.
52'
52'
Domácí zůstávají na balonu, ale už musí spěchat se zakončením.
51'
Veronika Vávrová byla na levé straně držena, Kynžvart má k dispozici 9m hod.
51'
Pražanky byly drženy na ose. Hosté mají k dispozici 9m hod.
50'
Když to funguje, tak to neměň. Veronika Holečková opět udeřila z pravé strany hřiště. Kynžvart už vede jenom o dvě branky.
50'
Kynžvart opět nedal branku, Pražanky si jdou pro snížení náskoku.
49'
Kynžvart je na balonu po minele Pražanek. Domácí ale míří do zformované obrany.
49'
Katka Dresslerová trefuje na pivotu jenom brankářku hostů.
49'
Sabrina Novotná zlikvidovala další střelu Pražanek.
48'
Slavia byla zastavena jenom za cenu 9m hodu.
48'
Slavia jde na balon po technické chybě Kynžvartu.
48'
Veronika Holečková si došla k brankovišti a pak poslala pravačkou balon přesně k pravé tyčce.
47'
Slavia je sice na balonu, ale jde do plných.
47'
Annamaria Patrnčiáková jenom přestřelila z pravého křídla branku hostů.
46'
Vendula Fryčáková dostala při hře bez brankářky balon na levé křídlo a poslala to okolo hlavy brankářky do sítě.
46'
Marija Božovićová trefuje opuštěnou branku Pražanek. Kynžvart jde poprvé do pětibrankového vedení.
45'
Marija Božovićová je při chuti, nyní z dálky prostřelila všechno, co jí stálo v cestě.
45'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Holečková).
44'
Sofija Bezrukovová uspěla se svým podstřelem, Kynžvart opět vede o čtyři góly.
44'
Vendula Fryčáková se raduje po sehrávce na levé křídlo. Hráčka Pražanek dostala lobem balon do branky.
44'
Obrana domácích nedovolila vystřelit Pražankám, ty mají opět k dispozici 9m hod.
43'
Pražanky byly drženy na ose, Slavia má 9m hod.
43'
42'
Veronika Vávrová poslala balon z nařízené sedmičky do pravého vikýře.
42'
Kynžvart bude zahrávat sedmičku na druhé straně!
41'
Nikola Švihnosová ale trefila jenom domácí brankářku.
41'
Slavia bude zahrávat sedmičku!
40'
Katka Dresslerová to jako kapitánka vzala na sebe a prostřelila svou pumelicí všechno, co jí stálo v cestě.
40'
Tereza Vostárková si prošla na lajnu a pak poslala balon přesně k tyčce.
39'
Marija Božovićová ale vzápětí po rychlém kontru vrací domácím tříbrankové vedení.
39'
Nikola Švihnosová přerušuje skoro čtyři minuty střeleckého ticha ze strany hostů po rychlém kontru.
38'
Pražankám se nepovedla sehrávka na pivota. Hosté ale mají 9m hod.
37'
Kynžvart ztrácí balon po technické chybě.
37'
Sabrina Novotná sice likviduje pokus Pražanek, ale to vypadá, že se zranila o tyčku domácí branky.
36'
Sofija Bezrukovová svou last-minute střelou z osy hřiště navyšuje náskok Kynžvartu na tři góly.
36'
Kynžvart už musí zakončovat, ruka je nahoře.
35'
Nikola Švihnosová se raduje po rychlé sehrávce z pravého křídla, 16:14.
34'
Katka Dresslerová trestá minelu Pražanek z rychlého kontru, Kynžvart už vede o tři branky.
34'
Sofija Bezrukovová ale minula ze sedmičky branku.
34'
Kynžvart bude zahrávat sedmičku!
33'
Tereza Vostárková z postupného útoku snižuje střelou z dálky na rozdíl dvou branek.
32'
Sofija Bezrukovová dostala nabito z levé strany a z lajny poslala balon přesně k levé tyčce.
31'
Barbora Doležalová otevřela střelecký účet druhého poločasu.
31'
Kyžvart začal druhé dějství na balonu.
31'
Dnešní utkání sleduje 600 diváků.
Druhý poločas začne přibližně v 16:55.
První dějství je minulostí. Házená Kynžvart po něm doma vede nad týmem DHC Slavia Praha poměrem 14:11. Kynžvart zlikvidoval dvoubrankový náskok z prvního zápasu a pokud by mu zůstalo vedení o tři góly, postoupil by do finále. Kristýna Königová a Katka Dresslerová už vstřelily čtyři branky, na straně Pražanek dala Julie Franková tři góly.
30'
30'
Kristýna Königová se prosazuje z levé strany z velkého úhlu parádním technickým pokusem, 14:11.
30'
Sabrina Novotná likviduje sehrávku na levé křídlo.
30'
Kristýna Königová dostala přihrávku na lajnu a pak poslal míč expresně k tyčce.
29'
Ruka je nahože, Pražanky musí zakončovat.
29'
Pražanky hrají v oslabení bez brankářky, Malá je venku z branky.
28'
Sofija Bezrukovová poslala balon ze sedmičky přesně k tyčce.
28'
Vostárková jde na dvě minuty na trestnou a domácí budou zahrávat sedmičku.
28'
Veronika Holečková se prosadila parádním obstřelem z osy hřiště. Máme srovnáno.
27'
Kynžvart neuspěl z levého křídla, Pražanky si jdou pro vyrovnání.
26'
Julie Franková se prosadila ukrytým podstřelem, ten zaplaval k levé tyčce.
26'
Pražanky mají po držení na ose k dispozici 9m hod.
25'
Bezruková se z levé spojky neprosadila, hosté jdou nyní útočit.
25'
Sabrina Novotná likviduje střelu Pražanek.
25'
Ruka je nahoře Pražanky už musí zakončovat.
24'
Malá likviduje střelu domácích z osy hřiště. Slavia jde nyní útočit do zformované obrany.
24'
Denisa Holeňáková následně proměňuje rychlý kontru po ose hřiště. Kynžvart už vede jenom o dvě branky.
23'
Sehrávka domácích na pivota končí dobrým zákrokem brankářky Pražanek.
23'
Kynžvart jde po technické chybě hostů na pravé straně znovu na balon.
22'
Pražanky se provily držením. Domácí ale pak trefují po teči jenom ruce hostující brankářky.
22'
Barbora Doležalová utekla po ose hřiště a pak dostala s pomocí podlahy balon k tyčce, 11:8.
21'
20'
Kroky zastavily útočnou akci Pražanek, ale hosté vzápětí ztratili míč při pokusu o rychlý brejk.
20'
Natália Némethová se dostala na brankoviště a pak poslal balon křižnou střelou k levé tyčce, 11:7.
19'
Kynžvart má po držení na ose k dispozici alespoň 9m hod.
19'
Šárka Kapusniaková z levého křídla míjí branku Pražanek.
18'
Sabrina Novotná likviduje rychlý kontr Pražanek. Kynžvart si jde pro čtyřbrankové vedení.
18'
Tereza Vostárková ale rychle stáhla po kontru náskok domácích na tři branky.
18'
Marija Božovićová se prosazuje po rychlém kontru.
17'
Kroky, na balon jdou domácí hráčky.
17'
17'
Ani nyní domácí hráčky nevyužily rychlý kontr. Slavia jde útočit do zformované obrany.
16'
Sabrina Novotná poslala svou kolegini do rychlého kontru, ale ta v pádu trefila jenom brankářku hostů.
16'
Domácím byl písknut útočný faul. Pražanky jdou ale do plných.
15'
Božovičová byla držena na ose, Kynžvart má k dispozici 9m.
15'
Nikola Švihnosová jistě proměňuje i svou druhou sedmičku v zápase. Tentokrát poslala balon k levé tyčce.
14'
Sabrina Novotná poprvé balon vyrazila. Poté ale Pražanky vybojovaly sedmičku.
14'
Katka Dresslerová se raduje po rychlé sehrávce na pivota. Kynžvart už vede o čtyři branky.
13'
Kynžvartu zbývá ještě třicet vteřin v oslabení.
13'
Sabrina Novotná likviduje sehrávku hostů na levé křídlo.
13'
Slavia má balon, ale Pražanky v oslabení nikam nespěchají.
12'
Slavia jde na míč po nepřesné sehrávce Kynžvartu na levou stranu.
12'
Tereza Vostárková se provinila držením na pravé straně a jde si na dvě minuty odpočinout.
11'
Kynžvart zůstává na balonu po držení, domácí hráčky mají k dispozici 9m hod.
11'
Sabrina Novotná likviduje sehrávku Pražanek do pravého křídla.
10'
Sabrina Novotná zmařila rychlý brejk Pražanek.
10'
Veronika Holečková dostala balon na pravou stranu a pravačkou poslala míč přesně k tyčce.
9'
Michaela Malá jde nyní do branky Pražanek.
9'
Tereza Michalcová se dostala na balon po technické chybě hostů a rychlý kontru zakončila střelou okolo hlavy brankářky.
9'
Veronika Dvořáková udeřila po sehrávce z levého křídla při oslabení domácího týmu.
8'
Nikola Švihnosová poslala z nařízené sedmičky balon přesně k tyčce, 6:4.
8'
Vostárková skončila na zemi po faulu Bezrukové, která si jde ne dvě minuty odpočinout.
7'
Katka Dresslerová ale utekla po ose hřiště a nikým neatakovaná poslala balon přesně k tyčce.
7'
Julie Franková se raduje po sehrávce na pivota.
7'
Kristýna Königová ale po deseti vteřinách vrací domácím tříbrankový náskok.
6'
Julie Franková se raduje po rychlém kontru Pražanek.
6'
Pumelice hostů z osy hřiště byla zablokovaná. Poté dobře zasáhla domácí brankářka.
5'
Pražanky byly drženy na ose hřiště, Dresslerová vidí žlutou kartu.
5'
Kristýna Königová trestá minelu Pražanek a z rychlého kontru dává Kynžvartu už tříbrankové vedení.
4'
Kristýna Königová utekla po levé straně a pak dostala přihrávku na lajnu. No a domácí hráčka poslal balon přesně k tyčce.
3'
Katka Dresslerová utekla po pravé straně a dokázala se prosadit mezi nohama brankářky Pražanek.
3'
Veronika Dvořáková ale poté ze střední vzdálenosti propálila všechno, co jí stálo v cestě, 1:1.
2'
Adriana Míšová ale rychle udeřila z kontru po pravé strany.
2'
Tereza Vostárková last-minute pokusem minula pravou tyčku. Domácí jdou útočit do plných.
2'
Ruka je nahoře, hosté musí zakončovat.
1'
Pražanky budou zahrávat po držení z devíti metrů.
1'
Slavia začala první dějství na balonu.
1'
Kynžvart nastoupil v tradičních černých dresech, Slavia je v sešívaném.
Oba celky jsou na hrací ploše, právě probíhá slavnostní nástup.

Házená Kynžvart: Srpová, S. Novotná – K. Königová, Tesařová, Dvořáková, Vávrová, Michalcová, Patrnčiáková, Bezrukovová, Dresslerová, Némethová, Božovićová, Rampová, Kapusniaková, Hejkalová.
Trenér: Peter Sabadka

DHC Slavia Praha: Malá, Kudláčková – Holečková, Franková, Koubová, Pejšová, Vostárková, A. Novotná, Holeňáková, Fryčáková, Zimová, Míšová, Doležalová, Švihnosová, Vavroušková, Jirásková.
Trenér: Daniel Čurda

Rozhodčí: Bubeníček, Petruška.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z házené. V sobotu čtvrtého května je na programu semifinálová odveta nejvyšší tuzemské soutěže žen. V ní na sebe narazí týmy Házená Kynžvart a DHC Slavia Praha. Pražanky půjdou do zápasu s dvoubrankovým náskokem. Míč bude uveden do hry v 16:00.
První utkání začalo lépe pro hráčky Kynžvartu, které si do poločasu vytvořily v hlavním městě pětibrankový náskok (13:18). Jenže po polovině toho druhého jim vyschnul střelecký prach. Celek z lázeňského města totiž dvanáct minut nevstřelil branku a tak se týmu z hlavního města podařilo otočit skóre na konečných 28:26. Sofia Bezruková se v zápase blýskla osmi brankami, ale ani to hostům nestačilo. Do odvety jde Slavia s dvoubrankovým náskokem.