ME v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Bělorusko : Rakousko - 12. ledna 2018   18:15

Bělorusko
Bělorusko
4' Karalek  • 5' Kuleš  • 6' Puchovskij  • 7' Jurynok  • 9' Jurynok  • 11' Kuleš  • 15' Jurynok  • 19' Kuleš  • 22' Baranov  • 25' Puchovskij  • 27' Kuleš  • 30' Šilovič  • 31' Karalek  • 35' Kuleš  • 37' Šilovič  • 38' Rutenka  • 42' Puchovskij  • 43' Rutenka  • 44' Jurynok  • 46' Puchovskij  • 49' Kuleš  • 55' Rutenka  • 56' Karvackij  • 58' Puchovskij
27:26
(14:12)
Rakousko
Rakousko
2' Bilyk   • 10' Bilyk   • 13' Bozovic   • 16' Frimmel   • 18' Bilyk   • 19' Bozovic   • 20' Bozovic   • 25' Žiura   • 27' Bilyk   • 29' Weber   • 31' A. Hermann   • 32' Weber   • 37' Bilyk   • 38' Frimmel   • 40' Bozovic   • 41' Frimmel   • 44' Zeiner   • 45' Bozovic   • 47' Weber   • 48' Bilyk   • 50' Bilyk   • 55' Jelinek   • 59' Zeiner   • 60' Bilyk

V tomto dramatickém úvodním zápase evropského šampionátu pro oba týmy vyhrává Bělorusko o jednu branku, tedy 27:26
60'
Bilyk snižuje, ale více toho Rakousko nestihne.
60'
Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu Rakousko (Sebastian Frimmel).
60'
Rozehrávat nyní budou hráči Běloruska.
60'
Oddechový čas pro Rakousko.
60'
Probíhá poslední minuta hry v zápase, Bělorusko vede o dvě branky.
59'
Zeiner dává krásnou branku, je sníženo.
59'
Vyloučení v týmu Rakousko (Neuhold).
59'
Bělorusko má míč pod kontrolou a nikam se nežene.
58'
Pukhouski dává gól, Bělorusko vede o tři branky 27:24.
58'
Dostáváme se do finální fáze zápasu.
57'
Rakousko hraje hodně nervózně, vinou toho příliš fauluje.
57'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhém poločase.
56'
Branku dává Bělorusko, přesně pálil Karvatski.
56'
Obrana Rakouska se provinila faulem.
55'
Je sníženo, branku dává aktivně hrající Jelinek.
55'
Prázdnou branku trefuje ze velké dálky Rutenka.
54'
Rakousko kombinuje před brankou soupeře.
53'
Sledujeme nyní takticky vedenou házenou, ani jeden celek nechce zbytečně chybovat.
53'
Vyloučení v týmu Rakousko (Herburger).
52'
Rakousko hraje v plném počtu.
52'
Rakousko se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, zbytečně nechce přijít o míč.
51'
Rakouská obrana si počínala nedovoleně, a tak stále u míče jsou soupeři.
51'
Bělorusko se dostalo na útočnou polovinu, kde kombinuje. První střela se neujala.
50'
Vyloučení v týmu Rakousko (Frimmel).
50'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu.
50'
Bilyk, kdo jiný, se nyní prosazuje a zadělává na drama.
49'
Rakousko se pokouší snížit.
49'
Bělorusko se nyní prosazuje, Kuleš poslal balon přesně do brány, prosazuje se střelou přes obránce.
48'
Bilyk dává krásnou branku, z dálky se prosazuje.
48'
Rakousko nyní ubránilo akci soupeře, a tak se samo dostává do útoku.
47'
Mnoho střel momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
47'
Weber se po bleskové akci dostal do zakončení a překonal brankáře Běloruska.
47'
Vyloučení v týmu Bělorusko (Tsitou).
46'
Krásně to udělal Puchouski, jehož pokus propadl brankáři mezi nohama až do branky.
45'
Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, Bělorusko stále drží dvoubrankové vedení.
45'
Je sníženo na rozdíl dvou branek, prosazuje se Bozovic.
45'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Bělorusko (Harbuz).
44'
Zeiner dává krásnou branku. Poslal míč do horní části branky.
44'
Jurynok se propracoval do zakončení a střelou na vzdálenější tyč uspěl.
43'
Bělorusko se dostalo k rychlé akci.
43'
Rutenka dává krásnou branku. Počkal si na pohyb brankáře, a pak snadno zakončoval.
42'
Vyloučení v týmu Rakousko (Schopf).
42'
Vyloučení v týmu Rakousko (Hermann).
42'
Puchouski poslal balon po zemi k tyčce a uspěl.
42'
Bělorusko se propracovalo na polovinu soupeře.
41'
Frimmel dává gól, vystihl chybu obrany soupeře, dostal se do dobré pozice, a tak svou šanci proměnil.
41'
Deset minut hry je pryč za druhého poločasu, dvoubrankový náskok mají Bělorusové.
40'
Bozovic dává krásnou branku, míč poslal pod horní tyčku, je sníženo na rozdíl dvou gólů.
39'
Bělorusku se pokoušelo propracovat do střelecké pozice, ale pokus byl zablokovaný.
38'
Nadvakrát nyní uspěl hostující hráč. Prosadil se Frimmel.
38'
Rutenka dává krásnou branku, na jeho pokus brankář soupeře nedosáhl.
37'
Šylovič dostal hodně prostoru, a tak se zakončením neměl problém.
37'
Skvěle to udělal Bilyk, jehož pokus končí přesně v brance.
36'
Rakousko má k dispozici rozehrávku.
35'
Kuleš dává branku, počkal si na pohyb brankáře, a pak zakončil.
35'
Nyní se prosazuje Rakousko.
33'
Bělorusko přidává další branku.
32'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bělorusko (Harbuz).
32'
Weber snižuje náskok Běloruska. Sledujeme rychlou házenou.
31'
Karalek bleskově odpovídá.
31'
Hermann dává první branku poločasu.
31'
Po prvním poločase vede Bělorusko 14:12 a pomáhají mu dobrým výkonem brankáři.
30'
30'
Šylovič dává gól.
30'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase.
29'
Weber dostal prostoro od obrany soupeře, který využil nejlépe, jak mohl.
28'
Skvělý zákrok nyní předvedl brankář Saldatsenka.
28'
Probíhají poslední dvě minuty hry v poločase.
27'
Kuleš dává branku, počkal si na pohyb brankáře, a pak vypálil.
27'
Krásná rána Bilyka znamená, že je sníženo na rozdíl jediné branky.
26'
Početní výhodu má k dispozici Bělorusko.
25'
Rakousko se nyní prosadilo, branku dává Ziura.
25'
Puchouski dává koš, navyšuje tak náskok svého týmu.
25'
Pět minut hry zbývá do konce prvního poločasu, Bělorusko vede o dvě branky. Spolehnout se může na svého brankáře.
24'
Do rozehrávky se zapojil také brankář Rakouska.
23'
Bělorusko hraje aktivně, nyní výborně vypálil Bilyk, ale jeho rána končí ve středu branky, kde byl gólman.
22'
Rakousko má velké problémy s přesností střely. Mnoho střel je hodně nepovedených, a tak má brankář snadnější práci.
22'
Tým veden jako domácí se dostává do vedení. Prosazuje se Baranau.
21'
Bělorusko vede, ale musí se bránit. Jeden z hráčů Rakouska pálil výrazně nad branku.
21'
21'
Vyloučení v týmu Bělorusko (Kuleš).
21'
Dostáváme se do poslední desetimutovky hry v prvním poločase.
20'
Bozic se propracoval před branku a mezi nohy brankáře vhodil míč. Je vyrovnáno.
20'
Rutenka dostal hodně prostoru, který dokázal využít, od tyčky odrazil míč do sítě.
19'
Bozovic dává branku, je vyrovnáno, prosadil se po pěkné akci svého týmu.
19'
Kulešu dává gól.
19'
Bělorusko už hraje v plném počtu, nyní je na útočné polovině, kde kombinuje.
18'
Je vyrovnáno, balon do sítě poslal Bilyk.
17'
Rakousko se dostává na polovinu soupeře, kde kombinuje.
17'
Bělorusko má míč a pokouší se něco vymyslet, ale přišlo o něj.
16'
Frimmels dává branku, překonal brankáře, a tak je sníženo na rozdíl jediné branky.
16'
Vyloučení v týmu Bělorusko (Babichev).
15'
Žlutá karta pro tým Bělorusko (Tsitou).
15'
Branku soupeře se pokouší ohrozit celek, který je veden jako hostující.
15'
Jurynok dává krásnou branku, z pravé střely poslal míč pod horní tyčku.
14'
Rakousko střídá, na hrací plochu přichází odpočinutý hráč. Utočí ale soupeř.
13'
Bozovic se propracoval před branku, jeho rychlý hod končí v brance.
13'
Sledujeme rychlou házenou, ani jeden celek se nepouští do nesmyslných akcí.
12'
Rakousko se pokoušelo snížit, ale střelecký pokus byl zablokovaný.
11'
Bělorusko kombinuje na polovině soupeře, nechce zbytečně přijít o míč.
11'
Kuleš dává gól, střelou k tyčce prostřelil brankáře Bauera.
10'
Bilyk se prosazuje po bleskové akci spoluhráčů, a tak je rozdíl ve skóre nyní nejmenší.
9'
Jurynok dává branku, vyběhl si z rohu a zakončil přesně.
9'
Rakousko se dostalo do rychlé protiakce, ale přihrávka před branku byla nepřesná.
8'
Bělorusko vstoupilo aktivněji do zápasu, vede o branku a má více ze hry.
8'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Rakousko (Robert Weber).
7'
Jourynok dává gól, míč poslal pod horní tyčku.
7'
Bělorusko kombinuje na polovině soupeře a pokouší se něco vymyslet.
7'
Dostáváme se do sedmé minuty hry, Matskivič rozehrává od své branky.
6'
Puchouski se dostal do zakončení a prostřelil brankáře soupeře.
6'
Po bleskové akci je vyrovnáno. Stav je 2:2.
5'
Kulesh dává gól.
5'
Bělorusové nyní hrají aktivně, čekají na možnost, a tak se prosadit.
5'
Žlutá karta pro tým Rakousko (Jelinek).
4'
Běloruský brankář si poradit se střelou z velké blízkosti, jeho spoluhráči tak mají možnost útoku.
4'
Sledujeme spíše taktickou bitvu, ani jeden celk se vyloženě do šancí nežene.
4'
Je srovnáno, prosazuje se pohotovou střelou Karalek.
3'
Běloruskou střelu výborně zablokoval jeden z bránících hráčů, a tak byla akce ukončená.
2'
Žlutá karta pro tým Rakousko (Hermann).
2'
Bilik dává gól, míč odrazil o zem a před brankářem skočil.
1'
Rakouský brankář vytěsnil střelu soupeře mimo branku, útočit tak budou jeho spoluhráči.
1'
Míč mají Bělorusové, kteří útočí.
1'
Za malý moment zápas začne.
Běloruskoodehrálo sedm přípravných zápasů. Nestačilo na Polsko 22:26 a 27:28. Prohrálo také se Španělskem 30:35. Poradilo si se Švýcarskem 36:31 a 34:23, pak také s Japonskem 31:27 a Argentinou 29:22.
Rakousko odehrálo čtyři přípravní zápasy a nevyhrálo ani jeden. Nestačilo na Česko 21:35 a 23:26, a pak také na Srbsko 32:34. Druhý duel se Srbskem remizovalo 38:38
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodní házené mužů. Právě dnes startuje úvodním dnem evropský šampionát. V tomto zápase proti sobě nastoupí Bělorusko a Rakousko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.