Rakousko - Německo | ONLINE | 20.1.2020 20:30 | ME v házené mužů 2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

ME v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Rakousko : Německo - 20. ledna 2020   20:30

Rakousko
Rakousko
1' Bilyk  • 5' Bozovic  • 6' Frimmel  • 7' Bilyk  • 10' Bilyk  • 11' Weber  • 12' Bozovic  • 15' Frimmel  • 16' Posch  • 20' Posch  • 23' Weber  • 24' Weber  • 30' Santos  • 35' Herburger  • 36' Bozovic  • 40' Bilyk  • 41' Zeiner  • 42' Bilyk  • 47' Posch  • 50' Posch  • 54' Zivkovic  • 58' Zivkovic
22:34
(13:16)
Německo
Německo
2' Weber   • 6' Weber   • 10' Drux   • 11' Kastening   • 13' Gensheimer   • 17' Kastening   • 17' Pekeler   • 20' Pekeler   • 21' Kohlbacher   • 22' Kastening   • 24' Kastening   • 25' Böhm   • 27' Böhm   • 28' Kastening   • 32' Golla   • 33' Schmidt   • 34' Golla   • 38' Weber   • 39' Weber   • 40' Gensheimer   • 44' Pekeler   • 44' Kastening   • 47' Weber   • 49' Kohlbacher   • 49' Pekeler   • 51' Häfner   • 54' Kohlbacher   • 55' Häfner   • 57' Zieker   • 60' Kohlbacher
Rakousko
Německo

Německo vyhrává tento zápas a na hráčích německé reprezentace je viditelná velká radost a také únava. Němečtí házenkáři si tento mač za rámeček nedají, příliš se jim nepovedl. Body do tabulky bere Německo za výhru 34:22.
Rakousko – Německo 22:34 (13:16)
Nejvíce branek: Bilyk 5, Posch 4, Bozovic 3 – Kastening 6, Reichmann 5/5, Weber 5. Sedmimetrové hody: 1/0 – 5/5. Vyloučení: 4:1.
60'
Gól vstřelil tým Německo (Jannik Kohlbacher). Poslední branku tohoto zápasu dává Jannik Kohlbacher.
60'
Nyní už probíhá poslední minuta hry v tomto zápase.
58'
Johannes Bitter výborně dokázal zastavit šanci soupeře, soupeře vychytal.
58'
Gól vstřelil tým Rakousko (Boris Zivkovic). Gól z brejku, Německo upravuje stav zápasu.
57'
Gól vstřelil tým Německo (Patrick Zieker). Bleskový brejk dokázal hostující celek proměnit.
57'
Jannik Kohlbacher se dopustil technického faulu.
57'
Probíhají poslední čtyři minuty hry ve druhém poločase.
56'
Rakousko se nemůže dostat stabilněji do výraznějších šancí. Německo si hlídá tento zápas.
55'
Gól vstřelil tým Německo (Kai Häfner). Nyní se znovu prosazuje hostující celek, míč do branky dostal z osy Kai Häfner.
54'
Gól vstřelil tým Německo (Jannik Kohlbacher). Rychle si berou hostující hráči desetibodový náskok zpět.
54'
Gól vstřelil tým Rakousko (Boris Zivkovic). Je sníženo, na rozdíl devíti branek snižuje Boris Zivkovic.
52'
Ani jeden celek se nyní nemůže dostat do výraznější střelecké pozice, sledujeme hodně takticky vedenou házenou.
51'
Gól vstřelil tým Německo (Kai Häfner). Poslední desetiminutovku začal hostující celek dobře. Trefuje se Kai Häfner.
50'
Gól vstřelil tým Rakousko (Fabian Posch). Dobrá akce a střela z osy hrací plochy znamená snížení, prosazuje se Posch.
49'
Gól vstřelil tým Německo (Hendrik Pekeler). Už je to o deset bodů. Prosazuje se Hendrik Pekeler.
49'
Gól vstřelil tým Německo (Jannik Kohlbacher). Německý celek zhruba deset minut před koncem zápasu drží devítibrankový náskok.
47'
Gól vstřelil tým Německo (Philipp Weber).
47'
Gól vstřelil tým Rakousko (Fabian Posch). Výborně to nyní udělal domácí celek, který se po povedené akci prosazuje a snižuje.
45'
Gerald Zeiner to zkoušel individuálně z brejku, ale míč do branky nedostal.
45'
Patnáct minut hry zbývá do konce druhého poločasu.
44'
Oddechový čas pro domácí.
44'
Gól vstřelil tým Německo (Timo Kastening). Německo nyní hraje aktivněji, sledujeme aktivní hru hostujícího celku. Rakousko bylo v úvodu zápasu aktivnější, nyní však nestačí.
44'
Gól vstřelil tým Německo (Hendrik Pekeler). Gól z rychlého protiútoku dává hostující celek, prosazuje se Hendrik Pekeler.
43'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Německo (Tobias Reichmann). Na rozdíl šesti bodů se dostává Německo, který nyní proměnilo trestný hod.
43'
Hostující celek bude rozehrávat a mít k dispozici sedmičku.
42'
Vyloučení v týmu Rakousko (Tobias Wagner).
42'
Gól vstřelil tým Rakousko (Nikola Bilyk). Dvě branky v krátkém časovém sledu vstřelil tým Rakouska, který tedy snižuje.
41'
Gól vstřelil tým Rakousko (Gerald Zeiner).
40'
Gól vstřelil tým Německo (Uwe Gensheimer).
40'
Gól vstřelil tým Rakousko (Nikola Bilyk). Nyní už to domácím vyšlo, prosazuje se Nikola Bilyk.
39'
Nyní sledujeme aktivnější hru Rakouska, které se pokouší něco vymyslet.
39'
Gól vstřelil tým Německo (Philipp Weber). Další branku dává Weber.
38'
Gól vstřelil tým Německo (Philipp Weber). Nyní sledujeme pasáž hry, kdy padá hodně gólů, nyní se přesně prosazuje Weber.
37'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Německo (Tobias Reichmann). S přehledem proměněný trestný hod.
36'
Gól vstřelil tým Rakousko (Janko Bozovic). Nyní dává branku Rakousko, což pochopitelně také oslavila velká většina zdejších fanoušků.
36'
David Schmidt pálil z dobré pozice, jeho hod končí vedle branky. Gólman nyní zasahovat nemusel.
35'
Janko Bozovic našel spoluhráče, Lukas Herburger zakončoval přesně.
34'
Gól vstřelil tým Německo (Johannes Golla). Německo se znovu prosazuje, Rakousko se zatím netrefilo ve druhém poločase.
34'
Ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry, nikdo nechce zbytečně chybovat.
33'
Vyloučení v týmu Německo (Fabian Böhm).
33'
Gól vstřelil tým Německo (David Schmidt). Z osy hrací plochy napáhl David Schmidt a hodil míč do brány.
32'
Jeden z rakouského týmu se dopustil technického faulu.
32'
Gól vstřelil tým Německo (Johannes Golla). Golla to vzal na sebe, z bezprostřední střelecké pozice poslal míč přesně do branky.
31'
Utkání pokračuje druhým poločasem, Německo vede o tři body.
31'
Německo poněkud pro někoho možná překvapivě vede po prvním poločase nad Rakouskem o tři body.
30'
30'
Gól vstřelil tým Rakousko (Raul Santos). Poslední branku poločasu dává domácí hráč a snižuje.
30'
Fabian Posch neuspěl, vychytal jej brankář.
30'
Philipp Weber to zkoušel individuálně, ale o míč jej připravil Robert Weber.
29'
Oddechový čas pro hosty.
29'
Robert Weber to zkoušel individuálně, ale na brankáře si nepřišel.
28'
Timo Kastening byl v další výborné pozici, ale brankáře nepřekonal.
28'
Gól vstřelil tým Německo (Timo Kastening). Johannes Bitter našel dlouhým pasem spoluhráče, který zakončoval brejk.
27'
27'
Gól vstřelil tým Německo (Fabian Böhm). Po sérii nepřesností se prosazuje německý hráč, a tak jeho tým vede už o tři branky.
25'
Gól vstřelil tým Německo (Fabian Böhm). Tentokrát už to vyšlo.
25'
Daniel Dicker zakončoval německou protiakci, ale brankáře nepřekonal.
25'
Fabian Böhm to zkoušel z dobré pozice po rychlé akce, ale po rychlém brejku minul.
24'
Gól vstřelil tým Rakousko (Robert Weber). Bleskově je sníženo na rozdíl jediné branky.
24'
Gól vstřelil tým Německo (Timo Kastening). Timo Kastening se dostal před branku a poslal míč do protipohybu brankáře.
23'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, nikdo nechce riskovat zbytečné ztráty míče.
23'
Gól vstřelil tým Rakousko (Robert Weber). Z pravé strany poslal míč nechytatelně.
22'
Gól vstřelil tým Německo (Timo Kastening). Johannes Bitter výborně vyrazil míč, do šance vyslal spoluhráče, který si poradil
21'
Gól vstřelil tým Německo (Jannik Kohlbacher). V pádu dokázal hostující hráč zakončit, rázem se tak dostává Německo do těsného vedení.
21'
Johannes Bitter předvedl výborný zákrok proti střele soupeře.
20'
Gól vstřelil tým Německo (Hendrik Pekeler). Z bleskové následné protiakci se prosazuje tým Německa.
20'
Gól vstřelil tým Rakousko (Fabian Posch). Po delší pasáži bez úspěšné střely se domácí celek dostává do vedení.
19'
Uwe Gensheimer výborně zakončoval, jeho ránu zastavil domácí brankář, směr hry se tedy znovu otáčí.
18'
Gerald Zeiner rozehrával zajímavou akci, nakonec ji sám také zakončil. Jeho ránu odrazila zpět do hry branková konstrukce.
17'
Vyloučení v týmu Rakousko (Sebastian Frimmel).
17'
Gól vstřelil tým Německo (Hendrik Pekeler). Hostující hráč dostal od obrany hodně prostoru a dokázal si poradit.
17'
Gól vstřelil tým Německo (Timo Kastening). Německo ovšem bojuje, hraje aktivně a nyní dokázalo povedenou akci zakončit přesným hodem.
16'
Gól vstřelil tým Rakousko (Fabian Posch). Posch znovu posílá Rakousko do dvoubrankového vedení, domácí fanoušci vytváří parádní atmosféru tomuto zápasu.
15'
Rakouský brankář nyní výborně zastavil střelecký pokus soupeře.
15'
Gól vstřelil tým Rakousko (Sebastian Frimmel). Krásné zakončení s výskokem a míč je v brance.
14'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Německo (Tobias Reichmann). Je vyrovnáno, trestný hod proměněný.
14'
Vyloučení v týmu Rakousko (Nikola Bilyk).
13'
Gól vstřelil tým Německo (Uwe Gensheimer). Z rychlého brejku německý hráč snižuje.
13'
Žlutá karta pro tým Německo (Paul Drux).
12'
Vyloučení v týmu Rakousko (Lukas Herburger).
12'
Gól vstřelil tým Rakousko (Janko Bozovic). Rána z velké dálky překvapila brankáře a míč končí v brance.
11'
Gól vstřelil tým Německo (Timo Kastening).
11'
Gól vstřelil tým Rakousko (Robert Weber). Rychlé přenesení hry a povedená rána, domácí celek navyšuje své vedení.
11'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Německo (Tobias Reichmann). Do horního pravého rohu poslal míč.
10'
Gól vstřelil tým Rakousko (Nikola Bilyk). Rakousko dokázalo rychlý brejk proměnit.
10'
Gól vstřelil tým Německo (Paul Drux). Hostující hráč se s tím nemazal, z takřka ideální pozice napřáhl a poslal míč do brány.
9'
Sebastian Frimmel to vzal na sebe, jeho pokus z levého křídla končí vedle branky.
8'
Kai Häfner zakončoval z dobré pozice, jeho projektil kryje brankář.
7'
Gól vstřelil tým Rakousko (Nikola Bilyk). Rychlá akce znamená gól, a tak vede Rakousko už o dvě branky.
6'
Gól vstřelil tým Rakousko (Sebastian Frimmel).
6'
Philipp Weber se dostal do rychlého brejku, který s lehkostí sobě vlastní dokázal proměnit, prostřelil brankáře.
5'
Žlutá karta pro tým Rakousko (Lukas Herburger).
5'
Janko Bozovic dostal dobrou přihrávku, z osy hrací plochy poslal míč přesně do horní části branky. je znovu vyrovnáno.
4'
Fabian Posch to vzal na sebe, z levého křídla pálil nepřesně.
4'
Tobias Reichmann proměnil trestný hod, dává gól.
3'
Paul Drux z osy hrací plochy trefil prostor nad brankou.
3'
Gerald Zeiner to zkoušel samostatně, dostal se do brejku, ale svou šanci proměnit nedokázal. Pálil nad.
2'
Philipp Weber uspěl střelou z výskoku, máme vyrovnáno v polovině druhé minuty.
1'
Německo se pokouší co nejrychleji vyrovnat, čeká na výraznější šanci, postupně rozehrává.
1'
Gól vstřelil tým Rakousko (Nikola Bilyk). První akce na branku a je z toho gól.
1'
Utkání brzy začne.

Rakousko: Bauer, Eichberger – Bozovic, Weber, Wöss, Posch, Frimmel, Dicker, Herburger, Zeiner, Zivkovic, Bilyk, Wagner, Jochmann, Hutecek, Santos.

Německo: Bitter, Wolff – Gensheimer, Golla, Wiencek, Reichmann, Pekeler, Weber, Häfner, Kühn, Böhm, Kohlbacher, Kastening, Schmidt, Zieker, Drux..
Šestého ledna proti soby tyto týmy odehrály přípravný zápas s Německo vyhrálo 32:28.
Nastupuje proti sobě aktuálně čtvrtý a třetí tým skupiny.
Rakousko odehrálo tři zápasy. Vyhrálo jen ten první, dokázalo hned na úvod turnaje porazit Česko 32:29. Pak ovšem nestačilo na Chorvatsko 23:27 a na Španělsko 23:30. Skóre má 81:86 a v tabulce skupiny 1 má dva body.
Německo odehrálo tři zápasy a vyhrát dokázal prostřední z nich. Nejprve nestačilo na Španělsko 26:33, pak porazilo Bělorusko 31:23. V zatím posledním mači nestačilo Německo na Chorvatsko a jeden gól 24:25. Skóre má po třech zápasech vyrovnané 81:81 a dva body.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mistrovství Evropy mužské v házené. V tomto zápase proti sobě nastoupí Rakousko a Německo. Jde o zápas skupiny 1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.