ME v házené žen -  ONLINE PŘENOS -  Nizozemí : Rumunsko - 9. prosince 2018   18:00

Nizozemí
Nizozemí
5' Smeetsová  • 5' Grootová  • 13' Bontová  • 15' Dulferová  • 16' Smeetsová  • 18' Abbinghová  • 19' Abbinghová  • 26' Kramerová  • 28' Rozemalenová  • 30' Smeetsová  • 31' Polmanová  • 34' Polmanová  • 35' Bontová  • 36' Bontová  • 38' Polmanová  • 39' Polmanová  • 41' Bontová  • 43' Abbinghová  • 44' Bontová  • 48' Dulferová  • 50' Smeetsová  • 51' Bontová  • 52' Abbinghová  • 54' Kramerová  • 56' Kramerová  • 58' Abbinghová  • 60' Amegaová
29:24
(11:10)
Rumunsko
Rumunsko
6' Geigerová   • 8' Pinteaová   • 12' Dragutová   • 14' Chiperová   • 15' Neaguová   • 17' Neaguová   • 17' Pinteaová   • 22' Chiperová   • 27' Neaguová   • 29' Laslová   • 34' Buceschiová   • 39' Buceschiová   • 47' Buceschiová   • 49' Ardeanová-Eliseiová   • 51' Ardeanová-Eliseiová   • 52' Pinteaová   • 53' Neaguová   • 55' Buceschiová   • 57' Chiperová   • 59' Chiperová   • 60' Buceschiová
Nizozemí
Duijndamová, Westerová – Kramerová, Van Der Heijdenová, Bontová, Abbinghová, Knippenborgová, Amegaová, Visserová, Grootová, Dulferová, Freriksová, Smeetsová, Rozemalenová, Malesteinová, Polmanová.
Rumunsko
Deduová, Dumanskaová – Udristioiuová, Geigerová, Buceschiová, Neaguová, Perianuová, Laslová, Ardeanová-Eliseiová, Pinteaová, Floricaová, Polocoser, Băcăoanuová, Zamfirescuová, Chiperová, Dragutová.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Nizozemsko – Rumunsko 29:24 (11:10)
Nejvíce branek: Bontová 6, Polmanová 5/1, Abbinghová 5 – Buceschiová 8/3, Chiperová 4, Neaguová 4. Sedmimetrové hody: 3/2 – 3/3. Vyloučení: 2:2.
Je dobojováno! Sledovali jsme vyrovnaný první poločas. V tom druhém se Nizozemsko dostalo do trháku, jejich konečný náskok se zastavil na šesti brankách. Za zmínku stojí především výkon brankářky Tess Westerové, která dnes rumunské střelkyně doháněla k šílenství. Rumunský výběr na šampionátu poprvé padl, Nizozemsko zůstává stoprocentní!
60'
V posledních minutách byla nařízena sedmička také na druhé straně, Buceschiová překonala Duijndamovou!
60'
Rozhodčí nařídila sedmičku pro Nizozemsko. Tu v tuto chvíli využila Amegaová!
59'
Z pravé strany se prosazuje Chiperová, její střela mířila do šibenice!
58'
Akce ale pokračovala, se štěstím se trefila Abbinghová, její střela šla o zem do sítě!
58'
Dulferovou teď parádním zákrokem zastavila rumunská brankářka Dumanskaová!
57'
Dumanskaová se neunáhlila a přihrávala Chiperové. Ta trefila z poloviny hřiště odkrytou branku!
56'
Patnáctý úspěšný zákrok brankářky Westerové, která znovu míří na střídačku, Nizozemsko hraje v sedmi hráčkách.
56'
Kramerová teď svému týmu vrací sedmibrankový náskok!
55'
Úspěšný zákrok Dumanskaové, poté pokus přes celé hřiště do prázdné branky. Míč těsně minul tyčku!
55'
Individuální akce Buceschiové, brankářka Westerová už balón nedokázala udržet před brankovou čarou!
54'
Dumanskaová se marně dožadovala faulu. Místo toho je tady gól od Kramerové!
53'
Rumunky šly rychle dopředu, Neaguová střílela přes dvě bránící soupeřky. Její pokus skončil o tyč v síti!
52'
Na brankovišti se skvěle uvolnila Pinteaová. Rumunka se poté prosadila střelou k tyči!
52'
Obrany už jakoby ani neexistovaly, pátá branka Abbinghové z jedenácti střel.
51'
Individuální akce, Ardeanová-Eliseiová se prosazuje podruhé během krátké chvíle!
51'
Další skvěle sehraná akce, Bontová přidává další gól na nizozemské konto.
50'
Sedmička pro Rumunsko. V této činnosti je Buceschiová dnes stoprocentní!
50'
Blesková odpověď na druhé straně palubovky, pro Smeetsovou dnes čtvrtý gól.
49'
Po delší době se skóre mění také na rumunské straně, postarala se o to Ardeanová-Eliseiová!
48'
Krátce po oddechovém čase se trefuje také Dulferová, už je to zase o sedm branek!
47'
Oddechový čas pro Nizozemsko.
47'
Buceschiová to vzala na sebe. Udělala kličku na pravou stranu, poté se prosadila střelou na bližší tyčku!
46'
Na jedné straně výborný zákrok Deduové, na té druhé zvonila branková konstrukce, na další branku čekáme.
45'
Právě Buceschiová si celou situaci zopakovala. Tentokráte byla úspěšná a snížila!
45'
Branka Buceschiové neplatí, následovat bude sedmimetrový hod pro Rumunsko.
44'
Sehrávka do brankoviště, odkud se prosazuje Bontová!
43'
Z osmi metrů zakončovala Neaguová, její ránu zastavilo břevno!
43'
Abbinghová to vzala na sebe. Střela nizozemské házenkářky se zastavila až v síti!
42'
Rumunkám se ve druhém poločase vůbec nedaří, rozhodčí teď pískala přešlap brankoviště.
42'
Oddechový čas pro Rumunsko.
41'
Výborně vyřešená situace dvě na dvě, Bontová se prosazuje z bezprostřední blízkosti!
41'
Sedmička pro Nizozemsko. Polmanová navyšuje náskok!
40'
Další neskutečný zákrok Westerové! Nizozemská gólmanka doslova čaruje!
39'
Blesková odpověď na druhé straně, Polmanová teď hraje skvěle!
39'
Rumunky šly rychle dopředu, Buceschiová se výborně uvolnila, poté skórovala mezi nohy Westerové!
38'
Dlouhý útok Nizozemek, Polmanová musela střílet. Celá akce končí dalším gólem!
37'
Míč si vzala na starost Buceschiová. Ta si věděla rady, skórovala střelou k tyči!
37'
Branka Pinteaové neplatí, rozhodčí nařizuje sedmimetrový hod!
36'
36'
Další branku nizozemského týmu teď z pravé strany připisuje Bontová!
35'
Geigerová z pravé strany nepřelstila Westerovou, ta je momentálně na padesáti procentech!
35'
Na začátku celé akce byl parádní zákrok nizozemské gólmanky. Ta poslala dlouho přihrávku na Bontovou, už je to o tři góly!
34'
Nizozemsko šlo rychle dopředu, Polmanová zakončovala z osmi metrů. A úspěšně!
34'
Až ve čtvrté minutě se prosazují také Rumunky, podstřel Buceschiové končí v síti!
33'
Úplně volná zůstala na brankovišti Pinteaová. Tu znovu vychytala Westerová!
33'
Dumanskaovou teď zachránila branková konstrukce, rumunská gólmanka rozehrává ze strany.
32'
Už druhý úspěšný zákrok brankářky Westerové ve druhém poločase, Nizozemsko jde opět dopředu.
31'
Na středu dostala hodně prostoru Polmanová, kterou neuhlídala Perianuová!
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:51.
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi. Podle očekávání sledujeme vyrovnané utkání, ve kterém jsou zatím klíčem k úspěchu obrany. Týmy se málo dostávají do brankoviště a hráčky tak zakončují z dlouhých vzdáleností.
30'
30'
Nizozemský celek získal balón, do konce zbývá zhruba deset vteřin.
30'
Na začátku poslední minuty první půle se z levého křídla trefuje Smeetsová!
29'
Pěkně sehraná akce Rumunek, se štěstím se prosadila Laslová, brankářka Westerová si na balón sáhla.
28'
V závěru celé útočné akce střílela Rozemalenová. Její dalekonosný pokus skončil přesně v šibenici!
27'
Individuální akce Neaguové, poté střela z devíti metrů, rumunská házenkářka srovnává!
27'
Dragutová zakončovala pouze do tyče. Naštěstí pro Rumunsko se k odraženému míči dostala Chiperová.
26'
Na brankovišti míč zpracovala Kramerová, která Dumanskaové nedala žádnou šanci na úspěch!
25'
Další ztráty na obou stranách, Nizozemsko už přes šest minut čeká na další vstřelenou branku.
25'
Rozemalenová se dožadovala odpískání sedmimetrového hodu. Ale marně, rozhodčí pískala průraz.
24'
Podobná akce na druhé straně, Perianuová zakončovala vysoko nad branku!
23'
Dlouhý útok nizozemského týmu, poté zakončení vedle branky, Dumanskaová rozehrává.
22'
22'
Po dlouhé přihrávce si balón zpracovala Chiperová, ta se dokázala prosadit z obtížného úhlu. Branka však platit neměla, rumunská hráčka přešlápla brankoviště.
21'
Pátá ztráta nizozemských hráček v zápase, soupeřky jich na svém kontě mají tři.
21'
Úspěšný zákrok Dumanskaové, poté boj o balón na brankovišti. U něj zůstane Nizozemsko.
20'
Nizozemsko mohlo odskočit na dva góly, střela do prázdné brány však skončila těsně vedle!
19'
Skóre je jako na houpačce! Abbinghová se trefuje už potřetí, potřebovala na to pět střel.
19'
Vyloučení v týmu Rumunsko (Elena-Cristina Floricaová).
19'
Žlutá karta pro tým Rumunsko (Elena-Cristina Floricaová).
18'
To jim ale nevydrželo dlouho! Abbinghová proskočila brankovištěm a srovnala!
17'
Bleskově využitá přesilová hra, z bezprostřední blízkosti se prosazuje Pinteaová, Rumunky dnes poprvé vedou!
17'
Vyloučení v týmu Nizozemsko (Martine Smeetsová).
17'
Individuální akce Neaguové, opět máme srovnáno. Zatím sledujeme opravdu vyrovnané utkání!
16'
16'
Obrana Rumunek zaspala! Toho využila Smeetsová, která si skvěle doběhla pro přihrávku, poté překonala Dumanskaovou!
15'
Totožná situace na druhé straně palubovky, Neaguová opět srovnává skóre tohoto utkání!
15'
Rychlá odpověď na druhé straně, v oslabení se ze středu prosazuje Dulferová.
14'
Chiperová šla do riskantního zakončení z křídla. Nakonec dokázala přelstít gólmanku Westerovou a srovnat!
14'
Vyloučení v týmu Nizozemsko (Jessy Kramerová).
13'
Úplně volná zůstala na pivotu Bontová. Ta se prosadila díky střele o tyč!
12'
V závěru oslabení přišla rána Dragutové z nějakých devíti metrů. Balón skončil v šibenici!
12'
Další ztráta nizozemského výběru přichází v přesilové hře, Dumanskaová s rozehrávkou nepospíchá.
11'
Rumunky hrají v šesti bez brankářky, nyní už přes minutu drží balón na útočné polovině.
10'
Následná sedmička Grootové zůstává nevyužitá, výborný zákrok zaznamenala Deduová!
10'
Vyloučení v týmu Rumunsko (Aneta Udristioiuová).
10'
Rozhodčí signalizují pasivní hru nizozemských hráček, ty už budou muset střílet.
9'
Nizozemky chtěly do rychlého protiútoku, ovšem Rumunky se stihly vrátit včas.
8'
Záběr na Bontovou nevypadá nejlépe, nizozemská házenkářka odchází do kabin.
8'
Pinteaová se s míčem chytře otočila, poté z bezprostřední blízkosti dokázala snížit!
7'
Ztráta na nizozemské straně, Rumunky jdou rychle dopředu.
7'
Na zemi zůstala ležet Bontová. Po kratším ošetření můžeme zase pokračovat.
6'
Parádní zákrok Dumanskaové levou rukou, rumunská gólmanka zastavila kontr kontr soupeřek!
6'
Rumunky snižují, jako první teď Westerovou překonala Geigerová!
5'
Žlutá karta pro tým Rumunsko (Cristina Neaguová).
5'
Míč šel na pivotku, Grootová se trefuje podruhé v tomto utkání, tentokráte z bezprostřední blízkosti!
5'
Sehrávka do levého křídla, Smeetsová navyšuje nizozemský náskok!
4'
Obrana nizozemského celku zatím funguje výborně, hráčky v oranžových dresech už zase spěchají dopředu.
3'
Míč si vzala na starost Grootová, která se nemýlila a poslala svůj tým do vedení!
3'
Branka nizozemského celku neplatí! Všemu předcházel faul, vzápětí přešlap brankoviště. Sedmička!
2'
Výborný zákrok brankářky Westerové, vzápětí ztráta míče, na první branku stále čekáme!
2'
Žlutá karta pro tým Nizozemsko (Debbie Bontová).
1'
Do souboje na brankovišti se dostala Pinteaová, rozhodčí pískala faul, Rumunky zůstanou u balónu.
1'
Oba týmy jsou ve Francii zatím stoprocentní! Nizozemky si v základní skupině poradily s Maďarskem, Španělskem i Chorvatskem. Rumunky zvítězily proti českému výběru, Němkám a překvapivě také proti Norsku. Kurzy sázkových kanceláří do role mírného favorita staví rumunský celek.
Pěkný den přeji všem příznivcům házené! Mistrovství Evropy vstupuje do své druhé části, kde se potkávají tři nejlepší týmy z každé základní skupiny. My se podíváme na utkání mezi Nizozemskem a Rumunskem.