ME v házené žen -  ONLINE PŘENOS -  Slovinsko : Francie  - 2. prosince 2018   15:00

Slovinsko
Slovinsko
14' Ferfoljaová  • 16' Krhlikarová  • 21' Stanková  • 23' Stanková  • 25' Grosová  • 28' Grosová  • 29' Barićová  • 32' Zuličová  • 32' Grosová  • 34' Barićová  • 37' Barićová  • 40' Stanková  • 41' Stanková  • 53' Zuličová  • 55' Stanková  • 56' Zuličová  • 57' Grosová  • 59' Barićová  • 60' Grosová
21:30
(8:17)
Francie
Francie
1' Dembeleová   • 3' Zaadiová   • 6' Dembeleová   • 8' Zaadiová   • 11' Nze Minková   • 14' Zaadiová   • 15' Lacrabereová   • 17' Houetteová   • 18' Zaadiová   • 20' Houetteová   • 22' Zaadiová   • 25' Kanorová   • 26' Flippesová   • 27' Houetteová   • 27' Nze Minková   • 28' N'Gouanová   • 30' Nze Minková   • 32' Nze Minková   • 33' Lacrabereová   • 35' Coataneaová   • 38' Dembeleová   • 42' Coataneaová   • 52' Foppaová   • 52' Flippesová   • 54' Foppaová   • 55' Foppaová   • 57' Flippesová   • 60' Niakateová
Slovinsko
Covalciuc Alexei (MDA), Covalciuc Igor (MDA)
Nancy
Francie

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek neděle.
Francie zaslouženě vítězí a udrželo si šanci na postup. Naopak Slovinsko už nemůže postoupit, navíc poslední zápas skupiny sehraje proti silnému Rusku. Francie se střetne s Černou Horou. Pro pořádají zemi, tedy Francii to bude nejdůležitější zápas skupiny. Potřebuje v něm nutně zvítězit.
Slovinsko – Francie 21:30 (8:17)
Nejvíce branek: Grosová 5, Stanková 5, Barićová 4 – Zaadiová 6/1, Nze Minková 4, Foppaová 3. Rozhodčí: Covalciuc Alexei (MDA), Covalciuc Igor (MDA). Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/2. Vyloučení: 2:2.
60'
Francie dává třicátou branku, postarala se o to Niakateová.
60'
Grosová dává asi poslední branku Slovinska.
59'
A opět Slovinsku pomohla branková konstrukce.
59'
Slovinsko dokázala překonat milník dvacet vstřelených branek, čtvrtou branku si připsala Barićová.
57'
Francie opět reaguje, konkrétně to bylo Flippesová.
57'
Branku dává ještě Grosová.
56'
Slovinky chtějí dávát aspoň góly, což se jim daří. Další branku dala Zuličová.
55'
A další gól pro Foppaovou.
55'
Stanková si připisuje si připisuje pátou branku zápasu.
54'
Foppaová dává svou druhou branku. Skvělý vstup do turnaje pro tuto mladou hráčku.
53'
Po dlouhé době se prosadili i Slovinsko, branku vsítila Zuličová.
52'
Další branku vsítila Flippesová.
52'
Foppaová si připisuje první branku nejen mistrovství, ale celé své reprezentační kariéry.
51'
Francii opět zastavila skvělá Vojnovičová a útočit tak mohou slovinky.
50'
Francie opět nastřelila brankovou konstrukci!
49'
Zaadiová proměňuje svůj první sedmimetrový hod.
47'
Mavsarová proměňuje svou druhou sedmičku.
47'
Slovinsko odrazilo další útok a může se tak vydat dopředu.
45'
Další úžasný zákrok Vojnovičové!
45'
Nyní se hraje dlouho bez branek. Žádnému celku se nedaří prosadit.
43'
Lacrabereová proměňuje svůj první sedmimetrový hod.
42'
Nyní už se francouzky nemýlí, gól si připisuje Coataneaová.
42'
Pineauová neproměňuje sedmimetrový hod! Vojnovičová chytá opravdu skvěle.
41'
Vyloučení v týmu Slovinsko (Polona Barićová).
41'
A opět udeřila Stanková. Ta si připisuje již čtvrtou branku.
40'
Stanková trestá zaváhání Francie gólem.
39'
N´Gouanová nevyužila velkou šanci, před Vojnovičovou totiž byla úplně sama. Slovinská gólmanka ji však skvěly vychytala.
38'
Dembeleová dostala prostor, čehož plně využila a skóruje.
37'
Žlutá karta pro realizační tým Francie.
37'
Druhou branku utkání si připisuje Barićová.
36'
Vyloučení v týmu Francie (Allison Pineauová).
35'
Francie si stále drží devítibrankový náskok. Navrátila ho Coataneaová.
34'
První branku utkání si připisuje také Barićová.
34'
Vojnovičová si připisuje první zákrok utkání.
33'
Francie opět reaguje, prosadila se Lacrabereová.
32'
Grosová si připisuje již třetí branku.
32'
Svým gólem na ni reaguje Nze Minková.
32'
Zuličová dává první gól druhé půle.
31'
První střela Francie ve druhém poločase končí nad slovinskou brankou.
31'
První poločas jednoznačně patřil Francii. Ta si vytvořila devítibrankový náskok, což už se Slovinsku bude těžko dohánět. Francie navíc určitě bude chtít dát ještě další branky a tak by tento zápas měla dotáhnout do vítězného konce. Uvídíme, jestli se Slovinsko ještě pokusí o návrat do zápasu.
Druhý poločas začne přibližně v 15:50.
30'
30'
Nze Minková skóruje střelou, která proletěla mezi nohama slovinské brankářky.
29'
První branku si připisuje také Barićová.
28'
N´Gouanová dostala skvělou přihrávku od Zaadiové a tak mohlo snadno dopravit míč do branky.
28'
Na rozdíl osmi branek snižuje kapitánka Grosová.
27'
Nze Minková dává svou druhou branku.
27'
A je tu ještě jedna branka pro Houetteovou. Ta rozvnila síť střelou z otočky.
26'
První gól v utkámí si připisuje také Flippesová.
25'
Skvěle se nyní prosadila kapitánka slovinek Grosová.
25'
První gól v utkání a celkově sedmý na šampionátu si připisuje Kanorová.
24'
Slovinsko se nyní zvládlo ubránit a může se vrhnout do útoku. Gól ale nepadl, protože je v brance skvělá Leynaudová.
23'
Druhý gól si připisuje Stanková. Míč dostala do sítě s velkým štěstím, odrazil se tam totiž od francouzské obránkyně.
22'
Francie se dostala do dalšího úniku, který bez problémů využili Zaadiová.
21'
Slovinskou rychle reaguje na obdrženou branku, prosadila se Stanková.
20'
Houetteová si připisuje druhou branku utkání. Ke střele se dostala přes levou stranu.
19'
Mavsarová proměňuje první sedmimetrový hod utkání. Snižuje tak na rozdíl šesti branek.
19'
Vyloučení v týmu Francie (Astride N'Gouanová).
19'
Oddechový čas pro hosty.
18'
Zaadiová skóruje již po čtvrté. Zecová v brance Slovinska už začíná být zničená.
18'
Vyloučení v týmu Slovinsko (Ana Grosová).
17'
Francie opět velmi rychle reaguje, první branku utkání si na své konto připisuje Houetteová.
16'
Krhlikarová snižuje na rozdíl pěti branek. Míč poslala přesně k levé tyči.
15'
První gól v utkání si připisuje Lacrabereová. Ještě k tomu je to pro ní stý gól v reprezentaci.
14'
Francie velmi rychle reaguje, Zaadiová si připisuje svou třetí branku.
14'
Ferfoljaová je první úspěšnou střelkyní Slovinska.
13'
Žlutá karta pro tým Slovinsko (Tjasa Stanková).
12'
Útok slovinek už je zastavený a Francie se tak může pokusit vsítit šestou branku.
11'
Obrana Francie nyní skvěle zblokovala střelu Slovinska. Hráčky v modrém však stále pokračují v útoku.
11'
Nze Minková odčinila žlutou kartu a prosazuje se z protiútoku.
10'
Žlutá karta pro tým Francie (Estelle Nze Minková).
10'
Slovinsko se tentokrát ubránilo a míří do útoku.
9'
Dobré reakce nyní předvedla Zecová a zabránila páté brance Francie.
8'
Další střela Slovinska je velmi nepřesná, končí na horní síti francouzké branky.
8'
Žlutá karta pro tým Francie (Allison Pineauová).
8'
Oddechový čas pro domácí.
8'
Zaadiová se nakonec druhé branky dočkala a Francie zatím dominuje nad Slovinskem.
7'
Žlutá karta pro tým Slovinsko (Teja Ferfoljaová).
7'
Francie je stále v útoku. Slovinsko zatím odolává a po čtvrté neinkasuje.
6'
Další břevno! Zaadiová mohla přidat druhou branku, zabránila jí v tom ale branková konstrukce.
6'
Dembeleová dává svou druhou branku. Trefila se přesně mezi nohy slovinské gólmanky.
5'
Francie trefuje horní tyčku slovinské branky.
4'
Slovinsko opět přichází o míč a musí tak spěchat do obrany.
3'
Zaadiová se dostala do úniku, který bez problémů proměnila.
3'
Žlutá karta pro tým Francie (Grace Zaadiová).
2'
Francie se ubránila dalšímu útoku a můžet se tak zkusit chopil dvoubrankového vedení.
1'
Dembeleová je první úspěšnou střelkyní utkání.
1'

Slovinsko: Zecová, Vojnovičová – Grosová, Krajncová, Zabjeková, Stanková, Abinaová, Beganovičová, Mavsarová, Ferfoljaová, Zuličová, Pišeková, Vučková, Krhlikarová, Barićová, Amonová.

Francie: Glauserová, Leynaudová – Coataneaová, Ayglon Saurinaová, Pineauová, N'Gouanová, Zaadiová, Houetteová, Niakateová, Dembeleová, Flippesová, Kanorová, Edwigeová, Foppaová, Nze Minková, Lacrabereová.

Rozhodčí: Covalciuc Alexei (MDA), Covalciuc Igor (MDA).
V tomto zápase se střetnou týmy, které úvodní duel prohrály. Kdo prohraje i tento zápas, už nebudu moct postoupit, tím pádem se hraje o všechno. Favoritem jsou jednoznačně domácí Francie, která v prvním zápase celkem přepvapivě podlehla Rusku. Slovinsko naopak plní roli outsidera, úvodní zápas s Černou Horou prohrálo a dnes by tomu nemělo být jinak. Sport je ale plný překvapení.

První dva zápasy skupiny B
Francie vs. Rusko – 23:26
Černá Hora vs. Slovinsko – 36:32
Zdravím všechny fanoušky ženského Mistrovství Evropy. Tento šampionát je již v plném proudu a dnes budou na vidění další čtyři zápasy. Jeden z nich budete moct sledovat se mnou, střetně se v něm Slovinsko s Francií. Tímto jste k přenosu srdečně zvání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.