ME v házené žen -  ONLINE PŘENOS -  Švédsko  : Srbsko - 2. prosince 2018   18:00

Švédsko
Švédsko
1' Blohmová  • 4' Robertsová  • 13' Gulldénová  • 15' Almová  • 16' Mellegårdová  • 19' Blohmová  • 23' Strömbergová  • 27' Lagerqvistová  • 31' Gulldénová  • 33' Lagerqvistová  • 35' Mellegårdová  • 39' Gustinová  • 42' Gustinová  • 45' Almová  • 49' Almová  • 56' Robertsová
22:21
(11:13)
Srbsko
Srbsko
2' Lekičová   • 4' Lavková   • 6' T. Radojevičová   • 9' Stoiljkovičová   • 12' Krpez-Slezaková   • 13' Radosavljevičová   • 17' Stoiljkovičová   • 19' Radosavljevičová   • 20' Radosavljevičová   • 38' Lekičová   • 40' Pop-Lazičová   • 44' Pop-Lazičová   • 52' D. Radojevičová   • 58' Pop-Lazičová   • 60' Lavková
Švédsko
Nastaseová, Stancuová
Srbsko

Švédsko – Srbsko 22:21 (11:13)
Nejvíce branek: Gulldénová 4/2, Almová 3, Lagerqvistová 2 – Krpez-Slezaková 6/5, Pop-Lazičová 3, Radosavljevičová 3. Rozhodčí: Nastaseová, Stancuová. Sedmimetrové hody: 4/3 – 5/5. Vyloučení: 2:5.
Švédské hráčky v tomto dramatickém zápase sice po prvním poločase prohrávaly, ale nakonec vyhrávají.
Srbské hráčky to stihly ještě a dokázaly vystřelit. Míč kryje brankářka Švédka, která odehrála velmi dobrý zápas.
60'
Gól vstřelil tým Švédsko (Jenny Almová). Skvěle to udělala tato hráčka, čtyři sekundy před koncem zápasu vzala odpovědnost na sebe a přesnou ránou výrazně přiblížila Švédsko k výhře.
60'
Oddechový čas pro domácí.
60'
Gól vstřelil tým Srbsko (Jelena Lavková). Je z toho plichta, čas na poslední šanci Švédska.
60'
Poslední minuta.
59'
Idéhnová výborně zasáhla, stav zápasu je tak nezměněný.
59'
Probíhají poslední dvě minuty poločasu.
58'
Jedna ze švédských hráček zkoušela přelobovat brankářku, míč končí nad.
58'
Gól vstřelil tým Srbsko (Sladana Pop-Lazičová).
58'
Švédské házenkářky hrají velmi dobře.
57'
Srbské hráčky útočí a hrají bez brankářky.
57'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Švédsko (Isabelle Gulldénová).
57'
Srbsko se nyní snaží hrát aktivně, Švédky se brání.
56'
Gól vstřelil tým Švédsko (Jamina Robertsová). Střelou přes obranu si bere Švédsko vedení zpět.
55'
Nyní mohou hrát Švédky na útočné polovině a se zakončením rozhodně nespěchají.
54'
Žlutá karta pro tým Švédsko (Anna Lagerqvistová).
52'
Gól vstřelil tým Srbsko (Dijana Radojevičová). Po bleskové akci spoluhráček se prosazuje, je vyrovnáno.
52'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Srbsko (Katarina Krpez-Slezaková).
51'
Idéhnová ze Švédska má na svém kontě další výborný zákrok, dnes úspěšnost přes 50 procent.
50'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, tým vedený jako domácí vede o dva góly.
49'
Srbsko musí zpřesnit zakončení, pokud chce pomýšlet na vyrovnání.
49'
Gól vstřelil tým Švédsko (Jenny Almová). Švédsko vede o dva góly.
47'
Švédská brankářka nyní výborně vyrazil střelu Radosavlječové.
46'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Švédsko (Nathalie Hagmanová). S přehledem proměněno.
46'
45'
Švédská brankářka chytá velmi dobře v tomto zápase, nyní předvedla několik dobrých zákroků.
45'
Gól vstřelil tým Švédsko (Jenny Almová). Rána ze střední vzdálenosti přesně zapadla do branky.
44'
Gól vstřelil tým Srbsko (Sladana Pop-Lazičová). Dostala parádní pas od spoluhráčky, a tak se Srbsko dostává do vedení.
42'
Vyloučení v týmu Švédsko (Olivia Mellegårdová).
42'
Gól vstřelil tým Švédsko (Daniela Gustinová). Tato hráčka se dostala do brejku, počkala na první pohyb brankářky a trefila se přesně.
40'
Gól vstřelil tým Srbsko (Sladana Pop-Lazičová). Z bezprostřední pozice se dokázala trefit přesně.
39'
Gól vstřelil tým Švédsko (Daniela Gustinová). Rychlé přenesení hry znamená vyrovnání.
38'
Skvěle to nyní udělala brankářka Švédska, která dvakrát vyrazila míč.
38'
Gól vstřelil tým Srbsko (Andrea Lekičová).
37'
37'
Srbské hráčky se nyní vstřelit vyrovnávající branku, mají ovšem problémy se zakončením.
36'
Oddechový čas pro hosty.
36'
Obranného faulu se dopustila jedna z hráček Švédska.
35'
Gól vstřelil tým Švédsko (Olivia Mellegårdová). Prosazuje se ránou z křídla.
35'
Vyloučení v týmu Srbsko (Dragana Cvijićová).
34'
Žlutá karta pro realizační tým Srbsko.
34'
Obě brankářky nyní předvedly parádní zákroky, skóre tak zůstává vyrovnané.
33'
Gól vstřelil tým Švédsko (Anna Lagerqvistová). Dostala se do dobré pozice a míč poslala k tyčce.
33'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.
32'
Srbsko se dostala po dlouhém obléhání branky do zakončení, rána byla chycená.
31'
Gól vstřelil tým Švédsko (Isabelle Gulldénová). Jako první se prosazuje Švédsko.
31'
Vše je připraveno na začátek druhého poločasu.
První poločas je pryč, Srbsko hraje lépe defenzivně, dokázalo zastavit více útoků soupeře, a tak vede po prvním poločase 13:11.
30'
30'
29'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Švédsko (Nathalie Hagmanová).
29'
Vyloučení v týmu Srbsko (Sladana Pop-Lazičová).
29'
29'
Švédky nyní hrají hodně aktivně.
28'
Lavková se dostala do výborné pozice, ale švédskou brankářku neprostřelila, ta si přepsala zákrok.
27'
Gól vstřelil tým Švédsko (Anna Lagerqvistová). Velmi dobře vyhodnotila situaci a střelou překvapila soupeřky.
27'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Srbsko (Katarina Krpez-Slezaková). Míč poslala pod horní tyčku. Brankářka s tímto nemohla nic dělat.
26'
Nyní už hrají srbské hráčky.
26'
Po zákroku brankářky se do rychlé protiakce dostalo Švédsko, rána ale nevyšla.
26'
25'
Sandová hledala přihrávkou spoluhráčku, do pasu vložila ruku jedna ze soupeřek.
24'
Nyní na polovině soupeřek rozehrávají a kombinují Švédky.
24'
24'
Jenda z hráček Srbska byla faulovanál
23'
Gól vstřelil tým Švédsko (Carin Strömbergová). Naměhla si před branku a trefila se do horní části.
23'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, obrany momentálně hrají zodpovědně.
22'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Srbsko (Katarina Krpez-Slezaková). Snadná branka pro tuto hráčku.
21'
Srbsko se nyní dostalo do zajímavé šance, jedna z hráček byla faulovaná.
20'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky prvního poločasu.
20'
Gól vstřelil tým Srbsko (Sanja Radosavljevičová). Míček zkušeně poslala nad brankářku.
19'
Gól vstřelil tým Švédsko (Linn Blohmová).
19'
Gól vstřelil tým Srbsko (Sanja Radosavljevičová). Blesková akce.
19'
Švédky hraji aktivně, ale zakončit nedokázaly.
17'
Gól vstřelil tým Srbsko (Jovana Stoiljkovičová).
17'
Jeden z trestů Srbska právě skončil.
16'
Gól vstřelil tým Švédsko (Olivia Mellegårdová). Do protipohybu brankářky poslala míček.
16'
Vyloučení v týmu Srbsko (Jelena Lavková).
15'
Gól vstřelil tým Švédsko (Jenny Almová). Dostala se před branku, dostala míč a její střela byla nechytatelná.
15'
15'
Švédská brankářka dokázala zastavit střely soupeřky přes obranu.
14'
Oba celky měly velké šance, nyní ale dokázaly obě brankářky zastavit míč.
13'
Gól vstřelil tým Srbsko (Sanja Radosavljevičová). Přelobovala brankářku soupeře, Srbsko tak znovu vede o dva góly.
13'
Gól vstřelil tým Švédsko (Isabelle Gulldénová). Po přihrávce se dostala před branku, udělala rychlé kroky a trefila se přesně.
12'
Žlutá karta pro tým Srbsko (Jovana Stoiljkovičová).
12'
Gól ze sedmimetrového hodu dává Krpez-Slezaková.
11'
Vyloučení v týmu Švédsko (Daniela Gustinová).
11'
Rozehrávají tak Švédky.
11'
Žlutá karta pro tým Srbsko (Andrea Lekičová).
10'
Almová zakončovala velmi dobře, ale brankářka dokázala zasáhnout.
10'
9'
Gól vstřelil tým Srbsko (Jovana Stoiljkovičová). Blesková akce je přesně zakončení.
9'
Blesková švédská akce vede ke střele gólové, je znovu vyrovnáno.
8'
Srbsko se znovu dostává do vedení a rychle odpovídá na branku soupeře.
7'
Švédské hráčky nyní dokázaly vyrovnat. Míč tak má Srbsko.
6'
Gól vstřelil tým Srbsko (Tamara Radojevičová).
5'
Pět minut hry je pryč, stav zápasu je momentálně vyrovnaný.
4'
Gól vstřelil tým Srbsko (Jelena Lavková).
4'
Gól vstřelil tým Švédsko (Jamina Robertsová).
3'
Stav zápasu je zatím vyrovnaný, hráčky obou celků se již dokázaly prosadit.
2'
1'
1'
Zápas za malý moment začne.

Švédsko: Bundsenová, Idéhnová – Mellegårdová, Strömbergová, Robertsová, Blohmová, Sandová, Lundströmová, Gustinová, Lagerqvistová, Gulldénová, Blomstrandová, Hagmanová, Mässingová, Jacobsenová, Almová.

Srbsko: Tomaševičová, Čoličová – Radosavljevičová, Krpez-Slezaková, Lekičová, Stevinová, Lavková, Kovačevićová, Nikoličová, T. Radojevičová, Pop-Lazičová, D. Radojevičová, Vukajlovićová, Stoiljkovičová, D. Cvijićová, Dmitrovičová.

Rozhodčí: Nastaseová, Stancuová.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodní ženské házené. V tomto zápase mistrovství Evropy žen proti sobě nastoupí Švédky a Srbky.

Švédky v prvním zápase hrály proti Dánkám. Ve velmi dramatickém utkání Švédky svým soupeřkám těsně 29:30. V tabulce skupiny A jsou momentálně na třetí pozici.

Srbky svůj úvodní zápas na šampionátu zvládly. Vyhráli nad Polskými reprezentantkami 33:26. V tabulce jsou na prvním místě.